کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 14 مرداد 1399   Tuesday 4 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 آبان 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1112- اخبار کوتاه ساعت 7 و 8 صبح تلویزیون که از شبکه اول سیما پخش می‌شد از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون بود که مدتی است قطع شده است. آیا کفگیر به ته دیگ خورده است؟ مشکل مالی در صدا و سیما آن قدر بیداد می‌کند که صدا و سیما برنامه کوتاه خبری را حذف می‌کند؟ (15/8)
0940- پس از کشته شدن 32 نفر در آتش سوزی یک سالن موسیقی در رومانی، جرقه اعتراضات مردمی بالا‌ گرفت تا بالاخره نخست وزیر رومانی که اتهامات مالی نیز از قبل داشت مجبور به استعفا گردید. (14/8)
1855- از گرگان تماس می‌گیرم. مثل اینکه آقای زاکانی خیلی ریاست کمیسیون برجام را جدی گرفتند. هنوز در حال و هوای آن قضیه هستند. نخیر، شما را به خیر و ما را به سلامت. شما محترم هستید اما بهتر است نظر ندهید. (14/8)
1921- از قزوین تماس می‌گیرم. یک زن خانه‌دار هستم از سال 86 اولین پول را برای مسکن مهر ریختیم بعد از آن خیلی پول‌هایی که کنار گذاشته بودیم و طلاهایمان را فروختیم سال 90 یک پراید فروختیم و برای مسکن مهر واریز کردیم. الان بعد از چند سال که داریم وام هم می‌دهیم هنوز نتوانستیم برویم و در خانه خود زندگی کنیم. خانه‌ای که به ما دادند فقط مثل یک بدنه است نه در حمام دارد نه در دستشویی. نه آبگرمکن دارد نه کابینت، حتی شیرآلات هم ندارد. ما چه قدر باید در ازای این بدنه هزینه کنیم؟ تا حالا‌18 میلیون به حساب شرکت تعاونی ریختیم 25 میلیون وام گرفتیم. متاسفانه این خانه‌ها آسانسور ندارد، شیر و دوش ندارد و خیلی چیزها ندارد. (14/8)
1118- اگر دولت روحانی هیچ کار مثبت دیگری نکرده باشد همین توافق هسته‌ای و دور کردن تحریم‌ها و کاهش نرخ تورم از بالای 35 به
15درصد و کاستن هزینه درمان و بیمارستانی و قطع درآمدهای غیرقانونی پزشکان کافی است که دولت روحانی را یکی از موفق‌ترین دولت‌های پس از انقلاب بدانیم. (15/8)
1120- با توجه به جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده کشور ایران و آثار باستانی فراوان و طبیعت کم نظیر جنگل و کوه و کویر و دریا و مردم میهمان‌نواز و باادب جای تاسف است به علت نداشتن برنامه‌ریزی کافی و قوانین مناسب کشور ما میلیاردها دلار از بابت ضعف صنعت گردشگری و از دست دادن جهانگردان متضرر می‌گردد، درحالی که کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است. (15/8)
1122- با تمام منازعاتی که در منطقه خاورمیانه است و حتی در آفریقا و در قسمت‌هایی از اروپا وجود دارد درحال حاضر کشور ما یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است که باید در این زمینه برای رونق گردشگری تلاش کرد.(15/8)
1646- مطرح کردن دست‌ها و چشم‌های آلوده در سینمای ایران بسیار جای نگرانی و تاسف دارد. یک بار هم یکی از کارگردان‌های کشور به این موضوع اشاره کرد اما با وی خیلی برخورد شد و او را به تهمت زنی متهم کردند.(15/8)
1700- خواستم سوال کنم با توجه به اینکه مجلس در ماههای آخر عمر خود می‌باشد تکلیف تحقیق و تفحص‌ها در برخی سازمان‌ها و نهادها به کجا رسید؟ چرا گزارشی به مردم ارائه نمی‌شود؟ (15/8)
1712- اخیرا آقای جلیلی گفته‌اند آقای روحانی در دوره پس از تحریم‌ها رونق اقتصادی و اشتغال و نشاط در جامعه ایجاد کند. خواستم بگویم آقای جلیلی! شما خودتان چه قدر در این رابطه تلاش کردید؟ (15/8)
1730- خیلی برای من جالب است که برخی از روسای بانک‌ها با مفسدین اقتصادی همکاری داشتند و برخی از آنها فرار کردند و برخی هم دستگیر شدند. اما چه دلایلی باعث شد یک مرتبه این همه فساد مالی رخ دهد؟ این سوالی است که برای ما بی‌جواب مانده. مگر نظارت بانکی وجود نداشت؟ پس حراست و بازرسی بانک‌ها برای چه است؟ (15/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
واقعاً که ! چه فکر می‌کنید؟ اگر تخریب بد است در مورد هر کس که باشد بد است و اگر انتقاد خوب است در مورد هرکس که باشد خوب است. نمی‌توان اسم تخریب احمدی نژاد را انتقاد گذاشت و اسم انتقاد به روحانی را تخریب گذاشت. این را بدانید که اگر به خدا توکل کنید و به ملت احترام بگذارید و سعی‌تان خدمت خالصانه باشد. پیروزید و اگر توکل‌تان به کدخدا باشد و مردم را حقیر بشمارید و سعی‌تان قدرت طلبی و زراندوزی باشد از همین حالا شکست خورده و مفتضح خواهید بود.
مصطفی: شعر «خیالی»عالی بود...منتظر اشعار جدید شما هستیم.
زهرا میرزایی: بله که رعایت می‌کنیم. مثلا درخت می‌خواهیم چه کار یا مثلا حالا دو تا کیسه زباله را بگذاریم وسط خیابان آسمان که به زمین نمی‌رسد. ما اصولا همه چیز را رعایت می‌کنیم ! درود به مصطفی
علی: در این که در محفلی با تغییر دادن برخی عبارات در شعار که مخصوص هیئت‌های عزاداری است و جایگزین شدن برخی از تعابیر در آن،
به سرمربی تیم استقلال توهین شده، تردیدی نیست، اما فکر نمی‌کنید قبل از این که به سرمربی تیم استقلال توهین شده باشد، به اعتقادات خودتان و هواداران استقلال و همه ملت دوستدار اهل بیت(ع) توهین شده است!
آقای ضیا! ‌ای کاش در یادداشت خودتان، قبل از عذرخواهی از سرمربی استقلال که کار شایسته‌ای بود، از صاحب این شعار اسلامی و از ملت ایران به دلیل توهین به شعائرشان هم عذر می‌خواستید.
آقای مظلومی!‌ای کاش به جای اینکه این رفتار را فقط توهین به جامعه ورزش و اعتقادات ورزشی هواداران استقلال بدانید، ابتدا نگاهی منصفانه به درون خانواده فوتبال می‌کردید و سپس آن را توهین به باورهای مردم و توهین به اعتقادات هیئتی هواداران استقلال می‌دانستید!
فرآیند پیچیده و هرمی چند لایه با شبکه‌سازی از خبرنگاران داخلی می‌آیی؟؟ در راستای ادراک سازی تلاش می‌کردند. "ادراک سازی" یعنی چه؟؟
مولای متقیان،حضرت امام علی(ع)می فرمایند: در دگرگونی روزگار،گوهرشخصیت مردان شناخته می‌شود.
…0938
آیا به مدیران میانی کشور حقوق داده می شود که فقط پشت میز بنشینند یا نه حقوق می گیرند تا مشکلات حیطه کاری خود را حل کنند چرا باید یک اعزام معمولی ورزشکاران خانم به این مراحل برسد چرا با توجه به روحیات خانم ها به حل این مشکلات سریعتر نمی پردازند و همیشه امور بانوان حاشیه ساز می شود.
…0912
باسلام و با تشکر از اینکه پیام مرا چاپ کردید هرچند نوشته بودم روزنامه تان جذابیت قبل را ندارد دلیل نمی‌شود که این روزنامه را دوست نداشته باشم چون سالهاست که معتقدم بهترین روزنامه هاست و واقعا پسوند وزین به این روزنامه کاملا برازنده است چون نوشته هایتان تا حدامکان واقعی و دور از جار وجنجال است با تشکر از شما و روزنامه خوبتان.
...0912
بعضی روزنامه ها مورد انتقاد ریاست محترم جمهور که از بیت المال تغذیه نموده و با رانت اطلاعاتی تاریک خانه هایی را دایر نموده اند و قبل از مراجع قانونی می نویسند. همان‌ها هستند که دو دوره از معجزه هزاره و پاک ترین دولت تاریخ با سر سختی پشتیبانی نمودند تا از لحاظ ارزش‌های اجتماعی و اوضاع اقتصادی مردم و کیفیت زندگی سقوط نماید که در حقیقت ریختن آب به آسیاب دشمن بوده است.
...0910
سلام،به نظر من به طور کلی دولت باید در ارتباط با رسانه ها و منتقدین این شعار را سرلوحه کار قرار دهند "نقد واقع گرایانه-پیگیری مسئولانه وپاسخ روشنگرانه"
...0916
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
خبر رسید پسر جوانی از آشنایان بدون تقصیر و دارای همسر و فرزند در تصادف رانندگی جان باخته است در جاده ، خیابان ، سر چهار راه ها قانون حاکم نیست و تقریبا هیچ کس حق تقدم دیگران را رعایت نمی‌نماید . چرا باید ما پر تصادف ترین کشور جهان باشیم .
...0910
خانم علیزاده منصوری، برخی دلواپسان کدام کارشان قانونی بوده که حالا بازگشایی کمیسیون برجامشون قانونی باشه. حداقل دست شما درد نکنه که رسوایشان می کنید.
...0912
مولای متقیان،حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: هرکس که با حق درآویزد،نابود می شود.
...0938
19آبان روز جهانی علم درخدمت صلح وتوسعه نامگذاری شده است. باید خاطر نشان کرد آن علمی می تواند در این عرصه و زمینه موردبهره برداری قراربگیردکه خود از منبع وسرچشمه ای مقدس جاری وساری شده باشد وآن نورالهی است بنابراین اگر علمی جنبه دینی،عقلانی وایمانی نداشته باشد، حتی برای خود صاحب آن علم نیز نمی تواند مایه برکت ،هدایت و رستگاری بشود چه رسد به اینکه بخواهد در خدمت صلح و توسعه قرار بگیرد.
...0938
مردم بسیار خوشحال هستند که دستگاه‌های نظارتی با شدت تمام با پدیده شوم زمین خواری برخورد می‌کنند!فقط سوال اینجاست که متولیان این امر در دولت قبل کجا بودند که حتی کویر را هم فروخته بودن ؟! باز هم متشکریم.
...0915
فرق آقای هاشمی با برخی تازه به دوران رسیده‌ها این است که ایشان مثل یک پدر و فرزند برای انقلاب زجر کشیده اند و دوست ندارد به دست نا اهلان بیفتد، هیچ پدری بد فرزندش را نمی خواهد .
...0918
آقای زاکانی پس ازشکست سنگین از قصه برجام برای حفظ صندلی سبز،سیاست نخ نمای احمدی‌نژادی را که هرکس به آیت اله هاشمی ناسزا بگوید مقبول مردم می‌شود در پیش گرفت بی خبر از اینکه هاشمی الان محبوب قلب های میلیون ها ایرانی است. رای خبرگان هاشمی و نمایندگی مجلس زاکانی و رسایی را هفتم اسفند شمارش کنید .
...0903
حضرت امام علی (ع) می فرمایند:روزى مرد به‌قدر نیت اوست.
...0938
صدا و سیما که این‌روزها با تمام توان به یاری روزنامه‌های تحریم کننده نمایشگاه مطبوعات آمده است اگر چه از نظرسنجی های انجام شده به خوبی از درصد پایین گیرندگان این رسانه از میان مردم کشور مطلع است. ولی یکبار دیگر از میزان پایین تک‌فروشی این روزنامه‌ها هم می‌تواند به عمق فاجعه پی ببرد.
...0910
سرعت لاک‌پشتی اینترنت قرار است به زودی به سرعت قورباغه ای تبدیل گردد.
...0910
در رابطه با سیستم و برنامه ثبت اطلاعات کامپیوتری آموزش و پرورش از وزیر محترم و بزرگوار سوال می‌کنیم چرا این برنامه ناقص و همه اطلاعات را کم ثبت می‌کند و هر بار به اداره شهریار و واحد مربوطه می‌گوییم و راجع به ثبت اطلاعات و کسری خدمت و احکام اعتراض می‌کنیم، می گویند برنامه خراب است و مشکل دارد و این امر باعث اختلال در افزایش حقوق و سابقه ما و مشکلات فراوانی برای ما شده است. لطفا دستور رسیدگی سریع را بفرمایید.با تشکر
...0912
با سلام و خسته نباشید. آقای وزیر محترم آموزش پرورش درود برشما . 5 ماه از اعلام قانون بازنشستگی پیش از موعد می‌گذرد. چرا ادارات آموزش و پرورش ما معلمان را سرگردان نگه داشته‌اند و قانونی که مجلس محترم تصویب و شورای محترم تایید نموده اجرا نمی شود .ما پس از این همه اعتراض مجبور هستیم به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم.
...0912
باتوجه به گزارش آمار تاسف آور وجود تعداد بسیارزیادی از زنان نابارور در کشور توسط معاونت محترم رئیس جمهوری،امید و انتظار ویژه می رود در راستای سیاست های ازدیاد جمعیت، قانون رایگان‌شدن هزینه های جراحی بازگشت به باروری شامل این افرادشده و هرچه سریعتر اجرایی گردد.
...0933
کسانی‌که از یک آدامس فروش درکیش یک‌میلیاردر نفتی برای ما ساختندکه به دومیلیارد یورو می‌گوید پول خرد بیایندجواب دهندکه چرا به جای دورزدن تحریم‌ها ملت ایران دورخوردند و ضررکردند و خسارات سنگین دیدند.
...0912
محمود احمدی نژاد هرچه قدرت به کار بیندازد از مشایی جدا شود به مردم قول تقسیم پول بدهد یا هاله نور را به کمک بگیرد دیگر مردم فریب نمی‌خورند.
...0912
قاچاق کالا به اقتصاد و فرهنگ کشورمان در مدت زمان طولانی ضربه وارد می کند و اگر این کالاها جنبه مصرف خوراکی مانندانواع داروها داشته باشد،علاوه برموارد فوق، جان و امنیت وآسایش هموطنان را نیز تهدید می‌کند، لذا انتظار ویژه می رود تمام راه های نفوذ و واردات قاچاق کالاها با اقتدارکامل همیشه مسدود شود.
...0938
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
2206- پاسخ قاطع و علمی به سخنان خطی و جناحی برخی نمایندگان را از طرف دکتر صالحی شنیدیم که گفتند چرا باید حرف نامربوط را پاسخ دهیم. در همین جمله یک سطری عمق پاسخ به اظهارات ذهن این نماینده‌ها کاملا مشهود است. (13/8)
2312- از مشهد تماس می‌گیرم. یارانه من بازنشسته‌ای که 40 سال در مشهد مستاجر هستم و راننده شرکت برق خراسان بودم را قطع کردند.
با هرکه تماس می‌گیرم پاسخی نمی‌دهند.
از آفتاب‌یزد خواهشمندم این پیام را منعکس کنند. آقایانی که صلاحیت یارانه بگیران را بررسی می‌کنند بر چه اساسی چنین می‌کنند؟ (13/8)
2314- من چند ماه قبل آزمایش برای کلیه‌ام داشتم به خاطر هزینه‌هایش صرفنظر کردم، چون درآمد کافی ندارم اما چه طور یارانه مرا قطع کردند؟ (13/8)
0234- در مورد مقاله آقای حق‌شناس درباره آقای کی‌روش انتخاب بازیکن حق سرمربی است اگر اینگونه است باید همه جمع شویم و برای مدیریت تیم نظر بدهیم. (14/8)
1829- چرا دلواپسان فکر می‌کنند اگر رسانه‌های مختلف در اختیار آنان باشد هر طوری پشت تریبون‌ها صحبت کنند مردم می‌پذیرند. به خدا نه. مردم آگاه هستند. آن قدر رسانه زیاد شده که می‌دانند چه‌کسانی درست می‌گویند چه کسانی دروغ. (15/8)
1831- آیا برخورد برخی رسانه‌ها در مورد برجام از سر دلسوزی است؟ چون که برجام و دیپلماسی از هر نظر مورد تائید قرار گرفته. آقایان که پشت شعارها و ارزش‌ها خود را پنهان کرده‌اید بدانید تیم دیپلماسی فرزند انقلاب و سرباز رهبری هستند و در راستای منافع ملی و ولایتمداری حرکت می‌کنند. (15/8)
1837- خواستم سوال کنم آیا رسانه ملی به جز انتقاد کار دیگری هم بلد است؟ تا کی می‌خواهند به این رویه ادامه بدهند؟ یعنی رسانه ملی در دوره قبل هیچ ایرادی از دولت ندید و ایرادات فقط مربوط به دولت روحانی است؟ (15/8)
1832- در رفتار برخی دلواپسان و افراد تندرو تنها چیزی که به نظر نمی‌رسد حفظ اصول است. چون رفتار آنها نشانگر خودسری است و خودسری با اصول همخوانی ندارد. (15/8)
0300- با توجه به صحبت‌های آقای ب-ز در دادگاه و ارائه اطلاعات غلط یا ضد و نقیض باید گفت بهتر بود ایشان اطلاعاتی می‌داد که از نظر بانکداری قابل قبول باشد. (15/8)
0509- از اصفهان تماس می‌گیرم. اداره اماکن عمومی که خود مشخص کننده جزئیات صلاحیت افراد جهت به کارگیری در آژانس‌های تاکسی سرویس تلفنی نیز است باید ترتیبی اتخاذ نماید که رانندگان بی‌انضباط از نظر اخلاقی و کاری صلاحیت این کار را داشته باشند. متاسفانه درحال حاضر افراد معدودی با
ظاهری خاص مثلا‌ با موهای بلند و آلوده که در پشت‌سر خود بافته و به صورت دم اسبی بسته شده و در هر انگشت انگشتر بزرگی به دست دارند در برخی آژانس‌های تلفنی اصفهان مشغول هستند که رفتار و گفتاری خاص دارند که نگران کننده است. تقاضای رسیدگی به این وضعیت را داریم. (15/8)
0235- سوال من سالخورده این است چه کسانی به این جوان رو دادند که به وزیر مملکت توهین کند و با ارائه اطلاعات غلط می‌گوید از امارات 4 هزار یورو به حساب تامین اجتماعی ریختم. این غیرممکن است می‌توانید از بانک‌دارها بپرسید. آقا می‌گوید به آقای زنگنه گفتم دو میلیارد برایم شرکت بخر. انگار جوراب می‌خواسته بخرد. واقعا مسخره نیست؟ (15/8)
1114- اگر می‌خواهیم انتخابات پرشور برگزار کنیم و مشروعیت مردمی و استحکام سیاسی نظام را به رخ جهانیان بکشیم باید به اصول قانون اساسی و مردم‌سالاری پایبند باشیم. (15/8)
1115- قانون اساسی فقط برای آن نیست که مردم آن را رعایت کنند. بلکه بیشتر برای آن ایجاد شده که همه به آن پایبند باشند و از اصول و معیارهای آن پیروی کنند تا موجب نشاط سیاسی شود و از فساد در اقتصاد جلوگیری کند. (15/8)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام