کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 17 مرداد 1399   Friday 7 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 آبان 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1008- در دادگاه ب- ز قاضی صلواتی گفت یکی از روسای بانک‌ها که در ارتباط با متهم بوده دستگیر شده. فکر کردم یک رئیس بانک به اعدام محکوم شد. رئیس بانک ملی هم فرار کرد. این یکی هم که اخیراً دستگیر شده. واقعا در بانک‌ها چه خبر بوده؟ یعنی برخی روسای بانک‌ها با مفسدین اقتصادی دستشان در دست هم بوده؟!(12/8)
1051- سلام به آفتاب یزد. شجاع‌ترین جریده حال حاضر ایران؛ آقایان جعفرزاده ایمنآبادی و پورمختار قبل از پایان دوره فعلی مجلس تحقیق و تفحص‌های فراموش شده به جریان اندازید مخصوصا تحقیق و تفحص در مورد یکی از مدیران در بنیاد شهید و بانک دی. من
به عنوان یک سهام‌دار این تقاضا را دارم.(12/8)
1200- به آقای روحانی بگویید ما که دفترچه بیمه گرفتیم ماهی 250 هزار تومان حق بیمه می‌دهیم وقتی به داروخانه می‌رویم دارو بگیریم وقتی حساب می‌کنند با دفترچه، 150 هزار تومان پول دارو می‌گیرند. یک فکری به حال این داروها بکنند. وقتی در مورد قیمت بالای داروها سوال می‌کنیم می‌گویند چون داروها خارجی است. پس این بیمه ما
به چه دردی می‌خورد؟ (12/8)
1520- زمانی سازمان هواشناسی هشدار آل نینو را در مورد سرمای بی‌سابقه در کشور تکذیب کرد اما حالا‌ اعلام آمادگی کردند برای این پدیده. بهتر نبود از اول با مردم روراست باشند و سعی در ایجاد آمادگی لازم برای آن داشته باشند؟(12/8)
1522- خیابان 32 نبش کوچه تهرانی منشعب از خیابان جمشیدیه نیاوران را دو برج‌ساز کندند تا شیب آن را کم کنند بدون اینکه به ساکنان اطلاع رسانی کنند و نظر آنها را جلب کنند. حتی شهرداری منطقه یک اظهار بی‌اطلاعی می‌کند. فقط ناحیه 4 این را می‌داند. چرا هر کسی هر کاری دلش خواست می‌کند. به هر حال اینجا را کندند و رفتند مردم به زحمت افتادند.(12/8)
1616- ملکی را من خریداری کردم 20 ماه است آن را به من تحویل ندادند. بعد دادگاه رای که داد تا زمان دادخواست داد در حالی که تا زمان دادخواست 4 ماه بوده. ما 20 ماه ملک را تحویل نگرفتیم چون طرف ما خلاف کرد. خواست دو آپارتمان دیگر بسازد و فروخت به قیمت یک میلیارد، حالا‌ ضرر و زیان روزی 300هزار تومان برای ما تعیین شده. اما نمی‌دانیم تکلیف چیست. البته دادگاه بدوی رای به اجرا و تحویل داد اما وی تحویل نداد. فقط 4 ماه تا زمان دادخواست به ما خسارت پرداخت شده است. مابقی را هنوز ندادند البته دادخواست جدیدی نوشتیم که درحال رسیدگی است. (12/8)
1714- وقتی کار و شغل نیست تورم هست، یک خانواده چه طور می‌تواند این هزینه‌ها را جبران کند؟ روز به روز هم که ارزش پول کاهش می‌یابد و گرانی بیشتر می‌شود فقط عده‌ای که ثروت و قدرت دارند، آسوده‌اند و بقیه با فقر و نداری دست و پنجه نرم می‌کنند. (12/8)
1732- در مورد برنج‌های آلوده و آب آلوده و برخی اقلام خوراکی آلوده گاهی تذکراتی داده شده اما در مورد چای خارجی که با اسانس‌های شیمیایی خطرناک تهیه می‌شود چندان اطلاع‌رسانی نمی‌شود. این اسانس‌ها سرطان‌زاست هر چند بو و طعم خوبی دارد اما بسیار خطرناک است. بهترین نوع چای همان چای طبیعی وطنی است که متاسفانه با ورود این چای‌های خارجی کشاورز و تولید داخلی لطمه خورده است. (12/8)
1747- در رابطه با این ایران چک‌ها یا تراول‌های جدید خواستم بگویم به قدری کیفیت آن بد است که با یک کاغذ معمولی گاهی اشتباه می‌شود و باعث می‌شود آن را گم کنیم. بانک مرکزی پاسخ دهد این چه کیفیتی است که برای پول ملی در نظر گرفته است؟ (12/8)
1812- به نظر می‌رسد با توجه به حادثه کشته شدگان
منا در مکه و کوتاهی مقامات عربستان برخوردی شایسته با آنان از هیچ کدام از کشورهایی که قربانیانی در این حادثه داشته‌اند صورت نگرفت. دلیل آن چیست؟ (12/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
در مورد مطلب « چرا صدای «بله» عروس به گوش نمی‌رسد؟» خواستم بگم زیاد به خودتان زحمت ندید همه ناشی از مشکلات اقتصادی است. هرچه سرپوش بزارید و ماستمالی کنید باز فایده‌ای ندارد. نه برای کارگر کار هست نه برای تحصیلکرده. کسی که در اداره خود مانده چگونه مسئولیت هزینه دیگران را به عهده بگیرد ! برید اقتصاد را درست کنید.
به نظر من بیشتر مشکلات و ناآرامی در خانواده‌ها که ناشی از تورم های اقتصادی نابهنگام و سریع و زیاد باعث شده که مردم امنیت مالی نداشته باشند، دارا هم می‌دود و ندار که همیشه دست خالی می‌دود و همواره بدو بدو زندگی کنند و در این میان فرزند فراموش شد و آینده تاریک، چون آینده همان فرزندانند که می‌آیند؟ همان تربیت شدگانی که مربی خود را ندیدند. مثل باغی که باغبان نداشته باشد چه راست رشد کند و چه کج !!!کی خبر دارد. همینها هستند که فردا مملکت را اداره می‌کنند!!!!! بی‌عاطفه و بی‌احساس. تنها خود را می‌بینند و منافع شخصی خود را و یاد نگرفتند خود را به جای دیگران بگذارند!!!!
در مورد مطلب « پوچ‌گرایی معادلات و فضای فرهنگی جامعه ما را تغییر داده است» خواستم بگم ماشاءاله راست گفتی اقتصاد حرف اول جامعه و علت اصلی بی انگیزگی است. بدرود
هادی: با سلام. مسئولان باید تلاش بیشتری برای جلوگیری از قاچاق پیاز زعفران به افغانستان انجام دهند تا انحصار این محصول از دست ایران خارج نشود.
فریدون: افراد فاسد بدون هیچ گذشتی باید به اشد مجازات برسند. رحم نکنید.
علی: من در انتخابات به محسن رضایی رای دادم. در انتخابات قبلی هم به محسن رضایی رای دادم. طرفدار جلیلی هم نیستم. پس به من انگی نچسبونید.اما وحشت در تک تک جملات نویسنده (امید کاجیان) دیده می شه. این همه ترس از چیه؟
شما که چاپ نمی کنید چرا "ارسال دیدگاه گذاشته اید؟"
آفتاب یزد:پیام ها در چارچوب اخلاق و قانون قطعا در ستون های پیام مردمی روزنامه به چاپ می‌رسد.
عبدالله: عرض خود می بری و زحمت ما می‌داری... آقای جلیلی کارنامه شما در مذاکرات هسته ای را مردم یادشان نمی رود.
علی: با سلام، متاسفانه در بعضی از سازمان ها روابط عمومی ابزار دست مدیر است و هیچ اعتنایی به وظایف ذاتی این سازمان ندارندو مشاهد شده بیشتر وظیفه خدمات رسانی به مدیر را دارند و حتی برای ارتقا جایگاه کاذب برای مدیر به هر وسیله متوسل می‌شوند و برگزاری جشنواره ها و همایش ها در رابطه با ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها عمدتا تشریفاتی است. هیچ‌گاه این موضوع جدی گرفته نشده تعالی سازمان‌ها از دل روابط عمومی ظهور می‌کند. فرق نظام اداری کشورهای مترقی و توسعه نیافته را همین‌جا باید جستجو کرد. با تشکر
رضا: باسلام در مقاله چرا طلاق؟نویسنده محترم به نقش معلم در تربیت دانش آموزان پرداخته اند سخن ایشان در مورد نقش معلم کاملاً درست است ولی باید دانست که متاسفانه گاهی درآموزش وپرورش، دانش‌آموز، معلم، علم و تعلیم و تربیت کمترین اهمیت را دارند اگر نمره انضباط را20ندهند مجبورشان می‌کنند که این‌کار را بکنند متاسفانه وزرای محترم آموزش و پرورش هر یک با شعاری غیرواقعی،مدرسه‌محوری، دانش آموزمحوری و... محوری وارد این نهاد می‌شوند و با ارائه طرح‌هایی که فقط روی کاغذ امکان اجرای آن وجود دارد استعدادهای این مملکت و انرژی و سرمایه‌های این مملکت را به هدر می‌دهند.
مژگان: درود و سپاس خودتان و قلمتان را خداوند حفظ نماید.
دولت و وزیر صنعت دلخوش به این وام نباشند چون مردم و بخصوص قشر کارمند و بازنشسته توان پرداخت اقساط این وام را ندارند.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
باسلام. باعرض معذرت. خواستم بگم که روزنامه تان آن جذابیت سابق را ندارد مثلا دو، سه صفحه کامل را اختصاص می‌دهید به قشری از جامعه که نظریاتشان چندان اهمیتی ندارد ویک صفحه فرهنگی را به کسانی تقدیم می‌کنید که نباید اگر این موضوعات را به عهده روزنامه‌های سینمایی بگذارید بهتر نیست مگر اینکه کمبود مطلب داشته باشید. از روزنامه شما توقعی بیشتری داریم.
...0912
آفتاب یزد: مخاطبان روزنامه از قشرهای مختلف هستند که باید به نظرات آنها نیز اهمیت داده لذا احترام خاصی به نظر شما قائل هستیم.
جوانی پیش بزرگی رفت بزرگ، پدرجوان را می‌شناخت که شخصیت شاخصی بوداما جوان که می‌خواست از اسم پدر برای اهداف شخصی‌اش سوءاستفاده کند بعد از سلام شروع کرد به تعریف اصل و نصب خود؛ من پسر فلانم و... بزرگ که مردی دانا بود، از جوان پرسید تو به من بگو با چه کسانی دوستی که من بگویم شما کیستی.
...0918
کلیه خبرگزاری‌های معتبر جهان علت سقوط هواپیمای مسافری روسی را بمب‌گذاری شده توسط داعش اعلام نموده اند ولی روزنامه آفتاب یزد از قول منابع نامشخص مصری، انفجار موتور هواپیما را عنوان می‌نماید. آیا بهتر نیست بولتن ورودی اخبار خارجی خود را تغییر دهید.
...0910
آفتاب یزد: اینها همه گمانه زنی است ولی در اولین روز سقوط توسط روزنامه اطلاع رسانی تحت عنوان سقوط مشکوک صورت گرفت شما کمی به عقب برگردید.
زاکانی بداند از آقای هاشمی مسن تر هم در درون نظام داریم وهمگی مثل توپ دارندخدمت می‌کنند.
...0918
هموطنان عزیز سعی کنند در انتخابات اسفند دقت لازم را به عمل آورند تا آدمهای هتاک، بد دهن و تهدید کننده جان دیگران به مجلس راه نیابند.
...0918
عده‌ای تازه به دوران رسیده باکدام وجدان به آقای هاشمی توهین می‌کنند؟ مردم بزرگی و عظمت این انسان زجر کشیده انقلاب را قدر می‌دانند.
...0918
از جناب مظفری عزیزخواهشمندم در صورت امکان اجازه دهند از مسئولان وکارمندان دلسوز اداره تامین اجتماعی شعبه پاکدشت به ویژه آقایان سیدابوالفضل حسینی و محمدرضا احمدی که با صبروحوصله وروی باز با ارباب رجوع رفتارمی کردند سپاسگزاری کنم بااحترام به همه انسان‌های شریف ودلسوز...
...0935
انسانیت حکم می‌کند خرد منطق و اصل دانش انسانی برای پیشرفت بشریت به کار گرفته شود با کج‌زبانی وپوچ‌گرایی راه انسان را از انسانیت جدامی‌کند. قرن‌هاست که انسان تجربیاتش را به صورت مکتوب به آیندگانش منتقل کرده این انتقال تجربه با پیشرفت شگرف تکنولوژی دیگر جایی برای ریاکاری باقی نگذاشته. با وجود این دوباره عده‌ای برای حفظ منافع شخصی خودشان مردم را به بیراهه سوق می‌دهند و برای فرهنگ، تمدن و حیثیت ملی حرمت قائل نیستن.
...0918
رسانه های تحریم کننده نمایشگاه مطبوعات چنان به مواضع قدرت خود وابسته اند که بهانه نحوه نظارت دولت بر مطبوعات کمی کودکانه به‌نظر می‌رسد. رسانه های اصولگرای تحریم کننده در خط‌مقدم مقابله با خواست عمومی مردم به خصوص در مقابله با برجام و ورود سرمایه گذاران خارجی در رونق اقتصادی پایدار قرار گرفته اند .
...0910
روسیه کلیه پرواز های مسافری خود به کل مصر را لغو نموده که بیش از 50 هزار نفر گردشگر روسی در مصر بلاتکلیف مانده اند.
...0910
با سنگ اندازی در راه تجارت خارجی و ترساندن سرمایه گذاران بین المللی و در نتیجه عدم تحرک اقتصادی. حرکتی جمعی در جهت ناامید کردن مردم و به دست آوردن کرسی های مجلس فقط با 5 درصد آراء مردم برنامه ریزی شده است دولت روحانی به هوش باشد .
...0910
چه بلای عظیمی است! نمایشگاه مطبوعات درش پلمب شد.نشریات مخالف دولت اعتراض کردند و نیامدند.
...0911
باعرض سلام ودرود بی پایان و خداقوت.ضروری است از طرف وزارت بهداشت دستورالعملی به کلیه پزشکان محترم ابلاغ شود تا آنها بیماران را هنگام معالجه نسبت به شناخت عوامل ایجاد بیماری مربوطه و راه‌های پیشگیری و رعایت دستوراتی که منجر به تکرار بیماری فعلی نمی شود به صورت شفاهی یاکتبی آگاه کنند.
...0938
حضرت امام علی(ع)می فرمایند:سستی درعمل موجب نرسیدن به مطلوب است.
...0935
رئیس جمهور سابق السالوادور به علت حیف و میل قسمتی از کمک 15 میلیون دلاری تایوان به زلزله زدگان السالوادور مورد محاکمه قرار می‌گیرد و فعلا در حبس خانگی است.
...0910
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
بیشترین لطمات و ضربات وضرر و زیان هایی که مردم ما در بسیاری موارد در زندگی و شغل خود به آنها و کشور وارد می‌شود ، ناشی از ناآگاهی و ناکارآمدی برخی مدیران و مدیران بی تدبیری است که بدون تخصص و دانش کافی وارد کاری شده، و یا به کاری گمارده شده اند که هیچ گونه آگاهی و شایستگی در آن رشته ندارند ، ولی به دلیل حفظ منافع شخصی و یا غرور بی جا، حاضر به قبول و پذیرفتن آن نیستند ، لذا لازم و ضروری است که خود آنها با فروتنی و متانت و آبرومندی استعفا داده و خودشان کنار بروند و به کار و حرفه اصلی خود بپردازند و مسئولان رده های بالاتر هم، مدیریت کارها، به خصوص مشاغل حساس را به اشخاص دلسوز،
کاردان ، باهوش و متخصص در همان رشته مربوطه و با دانش و سابقه کافی و تجربه مناسب و به دور از تعصب های بی‌جا و تنگ نظری و شجاع و با اراده قوی بسپارند .
...0913
نصیری: می‌شه بپرسم چند نفر از مقامات دولت اصلاحات الان پناهنده خارج هستند؟
آفتاب یزد: به همان مقدار از مقامات دولت مهرورز که در زندان هستند.
فیلتر کنید این تلگرام را که بنیان خانواده را دارد از ریشه در می آورد. برخی تا ساعت 3بامداد در این فضای مجازی چکار می‌کنند؟ آقا شما را به خدا این تلگرام را فیلتر کنید واقعا اساس و بنیان خانواده را هدف گرفته و طلاق ها افزایش یافته و این روزها طلاق توافقی در جامعه دارد فراوان می شود و دولت خصوصا قوه قضائیه باید دست به کار شود و جلو این طلاق های زیاد را بگیرید مثلا زن به خاطر کنترل گوشی موبایلش توسط همسرش تقاضای طلاق کرده است و امثال این جور درخواست طلاق ها زیادشده است باید به فکر چاره شد.
آفتاب یزد:مطمئن هستید که بعد از فیلتر تلگرام مردم سراغ نرم افزار موبایلی دیگری نمی روند؟
احمد: در مورد گزارش «فاسد شدن صدها تن سیب در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود بازار و مشتری» خواستم بگویم وقتی کشوری با این همه سال فروش نفت هنوز به این قناعت نرسیده که آمایش سرزمینی شود هیچ‌کس نمی‌داند ما باید صنعتی باشیم و خودرو تولید کنیم آن‌ هم از نوع گاری یا وارد کنیم به‌نفع است به همین روال برو به هندوانه، سیب زمینی،
خیار، آلبالو و... اصولا ما با منطقه ای خشک و نیمه‌خشک با سیستم سنتی غرقابی باید باغ داشته باشیم یا به همان دیم کاری اکتفا کنیم تازمانی آمایش سرزمینی نشویم آش همان آش وکاسه همان کاسه است.
سجاد: محبوبیت ظریف دقیقا از جنس محبوبیت هاشمی و روحانی و حاج حسن خمینیِ است.
امیرحسین عامری: باعرض سلام وخسته نباشید. اینجانب وپدرم یکی از پرطرفدارترین روزنامه آفتاب‌یزد هستیم که همیشه مطالب این روزنامه را دنبال می‌کنیم، لذا ازجنابعالی استدعای عاجل و عاجزانه داریم دستورفرمایید تا برای شهرستان های سراسرکشور هم ارسال فرمایند. تا دعاگوی شما خواهیم بود.
آفتاب یزد:روزنامه برای شهرستان های کشور ارسال می گردد اگر در این خصوص مصداقی دارید اعلام فرمایید.
پرویز پاوندمهر: برای معاینه فنی خودرو خود به مرکز معاینه فنی خودرو مراجعه کردم با دیدن کارت خودروام از انجام معاینه فنی خودداری کردند و گفتند بنا به دستور استانداری گیلان از سال 94 از دادن معاینه فنی به خودروهای دوگانه سوز که سیستم گاز آن دستی نصب شده است معذوریم گفتم راه حل چیست؟ گفتند : یا باید سیستم سی ان جی را از خودرو خود جمع کنید (جمع کردن سیستم سی‌ان‌جی و نصب مجدد آن متحمل هزینه هنگفتی است)
(از طرفی با جمع کردن سیستم سی ان جی ناچارا مردم به تک سوختی که همان بنزین است روی خواهند آورد ومصرف بنزین درایران بالاخواهد رفت) یا اینکه کارت ماشین را اصلاح نمایید اصلاح کارت ماشین توسط پلیس راهور انجام می شود. با مراجعه به پلیس راهور جهت اصلاح کارت ماشین مسئولان پلیس راهور از انجام چنین کاری خودداری کردند و گفتند شرکت های نصاب برای نصب سیستم سی‌ان‌جی روی خودروها ی شما از استانداری مجوزگرفتند. حالا استانداری باید این مشکل را خودش حل کند
حال ما مانده ایم چه کار کنیم ؟! نه مسئولان استانداری جوابگو هستند و نه پلیس راهور! تکلیف میلیون ها خودرو همانند خودرو بنده که سیستم سی ان جی آنها به صورت دستی نه (کارخانه‌ای) که توسط شرکت‌های نصاب مجاز روی خودروها نصب شده، چیست؟! چگونه معاینه فنی بگیرند؟ چرا وقتی دستوری و یا تصمیمی می‌گیرند به اندازه کافی درآن تحقیق و موارد تاثیر آن فکر نمی‌کنند! و اگر دریافتند دستور غلطی داده اند چرا لغوش نمی‌کنند! واقعا" چرا؟!
در فروردین ماه سال جاری 94 با ورود رئیس‌جمهور به خطه محروم سرسبز گیلان از ریاست جمهوری درخواست توصیه وام 5 میلیون تومانی کردم که پس از 6 ماه پیگیری از بانک سپه وام 5میلیون تومانی تبدیل به وام یک میلیونی شد با ضامن وسود 21 درصدی، پس‌از مذاکره با مسئول پرداخت وام به این نتیجه رسیدیم که مبلغ حدود یکصد هزارتومان به دلایلی مانند کارمزد و غیره از کل وام یک میلیون تومانی کاسته می‌شود و
آنچه دستمان را می‌گیرد حدود 900هزارتومان معادل حقوق یک ماه کارگر ساده بانک سپه است! واقعا" چه‌جور وام دادنی است مسئولان واقعا چه فکر کردند؟! واقعا عوامل اجرایی رئیس جمهور چه کار دارند می‌کنند؟! رئیس تدبیر و امید دلش را به چه عواملی خوش کرده است!
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
2120- وزارت بهداشت اعلام کرده است بیماری‌های قلبی و عروقی در صدر علت مرگ زنان است. باید متذکر شد کم‌تحرکی و عدم رعایت در خوردنی‌ها مخصوصا در زنان خانه دار از دلایل این موضوع تاسف‌آور است و البته عدم آگاهی از علم و دانش و عدم فرهنگ سازی در این مورد می‌تواند تاثیرگذار باشد. (11/8)
0829- به علت باریکی خیابان ظفر، پلیس راهنمایی مجبور شده قسمتی از ترافیک را به گوشه‌های باریک بکشاند ولی با دردسر برای مردم. قبلا‌ پلیس راهور به شهرداری پیشنهاد داده بود که یک رمپ خروجی از بلوار آرش به بزرگراه مدرس ساخته شود که شهرداری به علت کمبود بودجه آن را اجرایی نکرد. (1/8)
0832- اگر می‌خواهیم جوانان امروز را در روابط اجتماعی آسیب‌شناسی نموده و راهنمایی نماییم باید شرایط روز جامعه را در نظر بگیریم همانگونه که چهاردهه پیش موادمخدر به خصوص از نوع صنعتی آن اصلا‌ وجود نداشت. محصلین قدیم که اکثرا با پوشش دیگری به مدرسه و دانشگاه می‌رفتند موارد اخلاقی بیشتری را رعایت می‌کردند. (12/8)
1010- آیا این مفسدین اخیری که مطرح و دستگیر شده‌اند جزء همان لیست آقای احمدی‌نژاد بودند یا خیر؟ معلوم نشد آن لیست آقای احمدی‌نژاد چه شد. چرا اعلام نشد؟ (12/8)
1337- تیتری در روزنامه 10 آبان بود که افکار را خیلی مشغول می‌کرد. نوشته بودید اواسط سال 97 اقتصاد ایران طبیعی می‌شود. این طور که پیداست فراموش شده معجزه‌گران عدالت گستر بسیار امیدوارند سال 96 به قدرت بازگردند در آن صورت با مدیریتی که از آنها دیده‌ایم مشخص نیست اصلا‌ اقتصادی وجود داشته باشد و برجام هم به تاریخ خواهد پیوست. البته گفته درباره برجام موضع‌گیری نمی‌کنند... (11/8)
1342- کسانی که مجالس سوگواری را به فرصتی برای گوشه کنایه گفتن به این و آن و بد و بیراه گفتن به برخی و تبلیغات برای یکسری از افراد تبدیل کردند و شعارهای گمراه کننده سرمی‌دهند لابد به جایی وصل هستند چون اگر ذره‌ای از این ایام شناخت داشته باشند و حرمت این ایام را نگه دارند به هر سازی به وجد نمی‌آیند. (11/8)
1346- از آنجا که برخی مداحان گفته‌اند برای انتخابات مجلس لیست می‌دهند بهتر است اهالی رسانه ملی هم برای این رقابت‌ها لیست بدهند. آنجاست که با آرای به دست آمده جایگاه خود را نزد مردم خواهند دید. (11/8)
1604- معلم بازنشسته در یک خانه استیجاری هستم. با وضعیت کنونی کشور راضی هستم اما وقتی می‌بینم افرادی مانند بابک زنجانی در برابر عدالت قرار گرفتند و 7/2 میلیارد یورو را پول خرد حساب می‌کنند متاسف می‌شوم. این آقا با این سن و سال این همه ثروت را از کجا آورده است که بازاریان قدیمی و ریشه‌دار بعد از سال‌ها کار و تجارت چنین ادعایی ندارند؟ (11/8)
1610- این همه ثروتی که در اختیار آقای بابک زنجانی بوده در بانک‌های مختلف در کشورهای مختلف بوده چگونه وقیحانه می‌گوید حساب بدهید تا پول را واریز کنم؟ (11/8)
1606- کسانی که از افراد سالم و درست مثل آقای هاشمی می‌پرسند از کجا آورده‌ای؟ الان چرا زبانشان بند آمده و از بابک زنجانی‌ها نمی‌پرسند این ثروت‌های بادآورده و کلان را از کجا آورده‌ای که 7/2 میلیارد پول خرد اوست؟ در دادگاه با تمسخر و خنده‌های ننگین در برابر عدالت احساس غرور می‌کند. (11/8)
1630- کسی نیست از این بابک زنجانی بپرسد در 4سال قبل چه داشتید، چگونه این همه پول و سرمایه درآوردید؟ آیا مشروع است یا نامشروع؟ (11/8)
1639- با توجه به اینکه تحریم خودرو پایان یافته وزیر صنایع با شرکت‌های خودروسازی خارجی قرارداد ببندد که با توجه به مصرف کم بنزین آنها در درازمدت برای ملت ایران سودمند خواهدبود. (11/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام