کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 14 مرداد 1399   Tuesday 4 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 آبان 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
0844- دکتر روحانی، ظریف و صالحی که آماج حملات تندروها و افراطیون بودند با ادب و سکوت در برابر تهمت‌ها و تهدیدهای برخی افراد تعداد طرفداران خود را در مجلس از 139 نفر به 161 نفر افزایش دادند. (6/8)
0939- ملت ایران مشتاقانه منتظر انتخابات مجلس است تا نمایندگانی را که در موضوع توافق هسته‌ای کارشکنی و سنگ اندازی کردند از مجلس کنار گذارد و نمایندگانی منطقی، شجاع، صلح طلب و تحصیلکرده و حامی دولت مردمی را به مجلس بفرستد. (6/8)
1314- در قسمت «در حاشیه» پنجشنبه 7 آبان تویوتاهایی که توسط تاجران عراقی خریداری شده و داعش گرفته از چه طریقی ترانزیت می‌شوند؟ (8/8)
1516- تیرهای چراغ برق منطقه بام تهران سعادت‌آباد کماکان بدون روشنایی مانده است. لطفا روابط عمومی وزارت نیرو خودشان بیایند آنجا را ببینند آیا توانایی راه رفتن هنگام تاریکی را دارند؟ (9/8)
1720- زمان چقدر زود می‌گذرد. دوران دکتر روحانی و دولت او هم دارد، می‌گذرد. از آقای روحانی خواستم از بچه‌های نخبه حمایت کنند. (9/8)
1731- به نظر من در مورد بازی دربی پرسپولیس و استقلال آقای ترکی قضاوت خوبی داشت فقط اشکالی که به آن وارد است افزایش وقت اضافه بوده که به نظر 2دقیقه‌ای اضافه گرفته شد.(9/8)
آفتاب یزد: این ادعا توسط داور مسابقه رد شد. منتظر اظهارنظر کارشناسان می‌باشیم.
1741- با توجه به برخی سیلاب‌ها و بارش‌های اخیر در کشور و خسارات پیش آمده فکر می‌کنم پیش‌بینی‌های سازمان‌های هواشناسی خارجی درست بوده اما هواشناسی کشور آن را تکذیب کرده است. بهتر است به مردم اطلاع‌رسانی درست صورت گیرد تا قابلیت برخورد با حوادث را داشته باشند. (9/8)
2013- متاسفانه افرادی همچون احمدی‌نژاد که با آن عملکرد خود باعث شدند مملکت با آن همه درآمد به مشکلات عدیده‌ای کشیده شود و کلی قطعنامه و تحریم به کشور تحمیل شد و این تورم و گرانی و بیکاری ایجاد شد اگر در هر کشور دیگری بود باید آنها را به پاسخگویی وا می‌داشتند آن وقت آقایان طلبکار هم هستند. (6/8)
2100- در جراید 3/8/94 خبری وجود داشت مبنی بر انتقاد امام جمعه شیراز از گردشگری فردی که دیگر هیچ سمت سیاسی و کاری در کشورش ندارد.
امام جمعه گلایه دارند آیا مسئولان از حضور فلان فرد در کشور خبر دارند؟ خب چه اشکالی دارد؟ یک فرد آمده در کشور و این نشان دهنده امنیت و ثبات کشور است. (6/8)
2103- تا چشم مردم را بانک‌ها درنیاورند از وام خبری نیست. این وام‌ها برای کارکنان خود بانک‌ها بسیار عالی است چون خودشان دقیقاً راه و رسم و آئین‌نامه آن را می‌دانند. آیا در لیست بدهکاران یک کارمند بانک دیده می‌شود؟ تمام کارمندان بانک‌ها از تمام و انواع اقساط بانک‌ها بهره می‌برند. اما اگر بدهی قسط یک نفر از مردم عقب بیفتد باید جریمه سنگینی بدهند. اما کارمندان بانک از این جرایم مستثنی هستند. (6/8)
2116- هنوز برخی موانع و مشکلات مربوط به اساتید در وزارت علوم حل نشده معلوم نیست چرا وزیر علوم اقدامی نمی‌کند و برخی نخبگان و اساتید در حال ترک وطن هستند. (6/8)
2117- رئیس شورای رقابت گفته اکثر خودروسازان به دلیل پایین بودن کیفیت جریمه می‌شوند این حرف یعنی چه؟ پس چرا کاری نمی‌کنند؟ خودروی 20 میلیونی را چرا 10 میلیون قیمت‌گذاری نمی‌کنند که خودروسازان هر وسیله بی‌کیفیتی را با هر قیمتی که بخواهند عرضه نکنند؟ (6/8)
2140- به راستی آقای جهانگیری درست و به جا گفته‌اند مخالفان برجام از مشکلات مردم خبر ندارند. آقایان مخالف! شما که با این همه ادعا و بزرگ بینی قادر نبودید تاکنون گام مثبتی در ارتقای سطح زندگی مردم خصوصا ضعفا بردارید لااقل در رابطه با موضوع برجام ساکت بمانید. (6/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
احمد: آن دسته از مردم که به احمدی نژاد رای دادند حالا به شدت پشیمان هستند. آقای جلیلی هم اگر بیاید نصف رای قبلی را هم نمی‌گیرد کافی است جریان اصلاحات ذره‌ای مغزشان کار کند.
در مورد گزارش «تدابیر وزیر پنهان برای حل مشکل مسکن» خواستم بگم چه عجب!
چرا نام موسسات را اعلام نمی‌کنید ؟ رسالت مطبوعات برای آگاه کردن مردم چیست؟
آفتاب یزد : اینکه مردم نباید وجوهات خود را در موسسات غیرقانونی سپرده گذاری کنند اظهر من الشمس است.گزارش آفتاب یزد نیز هشداری مجدد در این خصوص است تا مردم نسبت به فعالیت این موسسات هشیار باشند.
درود بر مطهری بزرگ که مثل پدرش پاک و روشنفکر است.
یا احمدی نژاد خیلی با عرضه است که هنوز در فرمانداری‌ها و روابط عمومی‌ها آدم دارد. یا این دولت خیلی بی عرضه است که نمی‌تونه بیرونشون کنه.
امینی: نوع تربیت خانوادگی و تعالیم در جوامع مختلف خود به خود نمی‌تواند پایه و اساس رفتارهای نابهنجار باشد. در تئوری‌های اقتصادی (اجتماعی) فقر و بیکاری رابطه متقارن (مستقیم) در ثبات بنیان خانواده دارد. شاید ما شاهد طلاق در خانواده‌های مرفه باشیم و علت آن‌هم غیر از تربیت و اقتصاد است که از نظر آماری نمی‌تواند جزو پارامترهای سنجش باشد و بایستی حذف کنیم. به نظر بنده در ایران عامل بیشتر بداخلاقی‌ها و طلاق‌ها عدم تامین حداقل‌های رفاه و معیشت می‌باشد که درحال حاضر با سختی به این حداقل‌ها می‌رسیم و در نوبت بعدی عدم آشنایی بیشتر طرفین قبل از ازدواج می‌باشد که فعلا در این رابطه کم کاری شده. پس زندگی ایده ال تابعی از شرایط اقتصادی و (آموزش اجتماعی) است و این دو مکمل همدیگرند.
1659- از مازندران - ساری تماس می‌گیرم. خواستم به افراطیون بگویم چند وقتی است بحث این را می‌کنند که در سفر ریاست محترم جمهوری به مازندران استقبال خوبی نشده است. من به افراطیون عرض می کنم ملت مازندران در انتخابات 92 با 88 درصد به شخص رئیس جمهور محبوب فعلی یعنی دکتر روحانی رای داده و حدود 8 درصد به آقای جلیلی. نگاه کنید در استقبال‌ها کی می‌آید کی نمی‌آید اما حامیان روحانی در بزنگاه رای خود را نشان می‌دهیم. (8/8)
1936- با اجرای فرمان 9 ماده‌ای مقام معظم رهبری اجرای برجام با کمرنگ شدن ارزش‌ها مواجه نمی‌شود. (8/8)
2153- شنیده شده که می‌خواهند معافیت مالی برخی از موسسات را لغو کنند. البته اگر زورشان برسد باعث تعجب است چه کسانی این قوانین را وضع کردند؟ هر نهادی که به وجود آمده به قصد خدمت به مردم و انقلاب بوده و اگر مالیاتی پرداخت کند به معنی این است که آنها برخاسته از متن جامعه هستند. چه طور برخی نهادها به خود اجازه می‌دهند مالیات ندهند؟ (8/8)
0047- آقای آخوندی سریع می‌خواهد برخی بودجه‌ها را از جاده چالوس تامین کند. از هر ماشین کلی عوارض بگیرند تا پول آنها تامین شود. (9/8)
0823- بدینوسیله از زحمات بی‌دریغ و خالصانه دکتر جعفریان، دکتر دشتی و خانم دکتر طالبیان و کادر مجرب بیمارستان امام خمینی (ره) در خصوص جراحی کبد اینجانب که بسیار عالی صورت گرفته تقدیر و تشکر می‌کنم. از اراک (9/8)
1003- استاندار باید بداند 40 هزار کارتن خواب در تهران داریم. 5 هزار زن و کودک بی‌سرپرست داریم. به آنها رسیدگی شود. تا رضایت خداوند جلب گردد. (9/8)
1250- با اجرایی شدن برجام و رفع تحریم‌ها و گشایشی که در کارها ایجاد می‌شود اولین و ضروری‌ترین اقدام این است که قبل از هر کاری در اقتصاد و طرح‌های عمرانی باید جهت بهبود ناوگان هوایی اقدام شود. چون این مورد مستقیم با زندگی صدها انسان سر و کار دارد.(9/8)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند:اخلاق خوب از ویژگی بهشتی‌هاست.
...0938
سلام به آفتاب . آیت الله هاشمی رفسنجانی هرگز با گفتارهای تنگ نظرانه و بی ادبانه در اذهان مردم تخریب نخواهند شد و ایشان خود صاحب خرد و اندیشه هستند و با این لفاظی ها کاری ندارند.
...0911
چه اصراری برای استفاده از فونت ریز هست؟ وقتی نمی‌توان خواند چرا باید نوشت؟
...0913
آقای زاکانی باید با انتقاد از خود در مورد کارهای اشتباه دولت گذشته اول برادری‌اش را به ملت ثابت نماید بعد بخواهد در مورد آقای رفسنجانی حرف بزند.
...0910
مسئولان محترم وزارت جهادکشاورزی با همکاری نهادهای ذیربط دیگر، قانونی را وضع کنند تا همراه اعلام رسمی و مکرر نرخ های دولتی محصولات زراعی (انواع میوه وسبزیجات)که طبعا در حال نوسان است،همه فروشندگان آن محصولات قیمت های جدید را به صورت مکتوب در منظر خریداران قرار دهند تا بدین‌وسیله راه‌های هر نوع سوء استفاده در فروش سلیقه ای و بالا مسدود شود.
...0938
طبق آمار133هزار نوزاد در مهرماه امسال متولد شدند.این خبر خوشایند بسیار مرتبط با ابلاغ سیاست‌های کثرت جمعیت رهبر معظم انقلاب اسلامی و حاصل تلاش وخدمات خداپسندانه مسئولان محترم ناشی از فرهنگسازی های مستمر توام باحمایت های تسهیلاتی بود که در این زمینه انجام گرفت، امیدواریم سیر این روند بهتر از گذشته همچنان تداوم داشته باشد.
...0933
سلام، خواهشمندم به نمایندگان مجلس و شورای شهر بگوییدمثل زمانی‌که نیاز به رای دارند دائم درمساجد و محله ها حضور پیدا می‌کنند؟ الان هم به صورت سرزده در اماکن عمومی و اداره جات بیایند و به درددل مردم گوش بدهند.
...0912
سلام، خواهشمندم به آقای چمران و اعضای شورای شهر بگویید برای خاطر خدا هم شده منت بر سر اهالی مظلوم و محروم و شهیدپرور و مستضعف جوادیه منطقه16بگذارند. سری به ایستگاه مترو به اصطلاح افتتاح شده جوادیه بزنندوخودشان نمره بدهند. در چند قدمی همین ایستگاه قرار بود حداکثر تا آخر سال93 زیر گذر پل جوادیه را برای خارج شدن منطقه از بن بست وبازشدن گره ترافیکی بسازندکه تاخیر در ساخت این پروژه باعث گرفتاری‌های بسیاری شده لطفا به جای پرداختن به حاشیه نظارت کنید.
...0912
برای تامین هزینه های کمرشکن زندگی دارم به آب وآتش می‌زنم و در پیک موتوری کار می‌کنم، امروز به خاطر ترافیک و عجله ای که داشتم از خط‌ویژه ولی عصر به ونک رفتم و به تذکر پلیس بها ندادم که.....
آفتاب یزد: درخصوص اظهارات خود می توانید با 197 تماس بگیرید.
...0912
تشکر از روزنامه آفتاب همچنین خانم نوشین درخشان که ناگفته های باغداران سیب را منتشر کرده است.
...0917
ممنون از شما که مشکلات صیادان سپیدرود بندر کیاشهر را به گوش دولت و خانم ابتکار رساندید! آیا در این کشور کسی نیست به داد ما برسد. اینبار از رئیس‌جمهور به عنوان یک ایرانی تقاضا داریم به داد ما برسند.
...0911
بدهی سنگین بابک زنجانی به وزارت نفت تاکنون پرداخت نگردیده است اظهارات کذب در دادگاه توسط «ب. ز» خود یک جرم جدید است که ملت ایران امیدوارند به آن رسیدگی شود. حتی روزنامه‌هایی که به هر علت این مطالب را به چاپ رسانند کار خلاف می‌کنند.
...0910
دوستان احمدی نژاد که از خان نعمت 800میلیارد دلاری درآمد کشور در زمان مسئولیت وی به نوایی رسیده اند مرتبا پیام می‌فرستند که چرا روزنامه آفتاب این تخلفات را می‌نویسد این برای آن است که دیگر این تخلفات و کارهای غیر قانونی توسط هر مقامی تکرار نگردد و بدانند که بالاخره به پای میز پاسخگویی خواهند آمد.
...0910
سلام خسته نباشید شما چند بار از برنامه آپارات گزارش چاپ کرده اید می‌خواستم بپرسم که این برنامه از کدام شبکه پخش می‌شود؟
...0911
آفتاب یزد: برنامه آپارات از جمله شبکه های اینترنتی کشور است که دسترسی به آن تنها از طریق شبکه مجازی میسر است.
شرکت نوسازی عباس آباد شهرداری به گزارش شورای شهر تهران در سال 90 ،80 هزار متر مربع از زمین های عباس آباد را به فروش رسانده است. امیدواریم اینبار عملکرد شهردار تهران برخلاف زمان احمدی نژاد در زمان مسئولیت شهرداری موردرسیدگی دقیق قرار گیرد .
...0910
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
باسلام. سرکار خانم ابتکار علت مشکلات تنفسی هزاران خوزستانی گرده افشانی نیست.بنزین وارداتی است.
...0916
بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران،حضرت امام خمینی(رضوان ا...تعالی علیه)می فرمایند:شهادت حضرت سیدالشهدا(ع)اسلام را زنده کرد.به مجالس عزاداری بها بدهید و بهره کافی ببرید.
...0938
در زمان دولت پاکدستان مردم با کمبود و گرانی دارو مواجه بودند. وزیر بهداشت دولت قبل از تخلف صورت گرفته مبنی بر واردات خودرو با ارز خرید دارو پرده برداشت و رئیس جمهور برکنارش کرد اکنون به نظر می‌رسد خودروها چینی بوده و شرکت های مرتبط در پای میز پاسخگویی باشند.
...0910
باعرض سلام بی پایان. رهبرمعظم انقلاب اسلامی،حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)در دیدارشان با کارگزاران محترم دستگاه دیپلماسی هشدار دادند و فرمودند:تاکتیک های سیاست خارجی باید در خدمت مبانی راهبردی باشد،نه اینکه به اسم تاکتیک بر ضد اصول عمل شود. دشمنان بدانند با چنین سیاست،بصیرت وهوشیاری که امام بزرگوارمان(حفظه ا...) و پس از آن پیروان و مطیعان ولایت دارند،قطعا و یقینا همه کید و توطئه های آشکاری و پنهانی آنها خنثی می شود.
...0938
1557- اگر دخل و خرج تان نمی خواند بهتر است تک شماره هایتان را گران کنید آخر این خبر سوخته چند روز پیش را چاپ می کنید و گران تر می‌فروشید.
آفتاب یزد: جهت احترام به مخاطبان عزیز از این هفته روزهای چهارشنبه دیگر ضمیمه نداریم.
1045- سلام بر آفتاب. روزنامه شما را استثنائا نخریدم چون هزار تومان گران کرده بودید . ارزشی ندارد 2 هزار تومان پرداخت کنیم.
1109- جناب مظفری این دیگر چه صیغه ای است که ماهی یکی ، دو بار بابت چند صفحه که بیشتر عکس و مطالب تکراری است هزارتومان اضافه می‌گیرید این کم فروشی نیست؟منی که عاشق روزنامه شما هستم روزهایی که این برنامه را اجرا می کنید، راضی نیستم.
0900- من یک دستگاه خودرو 92 خریدم به مبلغ 23میلیون و پانصدهزار تومان. متاسفانه محضر حدود هفتصد هزار تومان پول گرفت. واقعا چه وضعی است؟ مگر تورم چند برابر اضافه شده است؟ چند برابر باید هزینه محضر پرداخت کنیم؟ (7/8)
0946- جناب قالیباف شهردار تهران! شهردار محترم منطقه یک! شما باید به مردم جوابگو باشید. خیابان جمشیدیه - نیاوران سرکوچه تهرانی برج سازان برج ساختند. خیابان سالم و آسفالت شده را برای اینکه ارتفاع و شیب آن را اصلاح کنند خراب کردند و گذاشتند رفتند. حالا‌ می‌گویند ساکنین باید هزینه آسفالت را بدهند. شهرداری که یک وانت بار میوه را به عنوان سدمعبر می‌گیرد جوابگوی این کار نیست؟ لطفا احساس مسئولیت کنند.(7/8)
0953- در روزنامه چهارشنبه در قسمت ضمیمه نظریه‌ای بود در مورد اشکالاتی که در توسعه و پیشرفت ایران وجود دارد. تمام قسمت‌ها را نویسنده با دقت شرح داده. اما اصل موضوع را یادشان رفته و آن این است مدیران ما الفبای مدیریت را بلد نیستند و از راههایی که این نویسنده شرح داده به مدیریت رسیدند. واقعیت این است هنوز مدیریت جا نیفتاده است. اگر مثل قانون نظام پزشکی که کسی تا دوره پزشکی ندیده نمی‌تواند پزشکی کند، در مدیریت هم باید این اتفاق بیفتد تا کسی درس مدیریت نخوانده حق مدیریت ندارد، خیلی خوب می‌شود. (7/8)
1144- به نظرم قدم زدن جک استراو در تهران یک کاسه ای زیر نیم‌کاسه است. برای چه می آیند در کشور ما قدم می زنند مگر خودشان کشور ندارند؟ اینها می‌خواهند در کشور ما نفوذ کنند. (7/8)
1828- لطفا اسامی 12 نماینده مجلس که اکثراً رای ممتنع در مجلس می‌دهند آن هم نسبت به مسائل مهم و ملی کشور اعلام بفرمایید تا ما تکلیف خود را در انتخابات آینده روشن نماییم. رای ممتنع برای مجلس هیچ فایده‌ای ندارد. (7/8)
1809- در مورد راهنمایی و رانندگی پیشنهادی دارم. اگر معاینه فنی الزامی است باید در تمام شهرها اجرایی شود نه فقط در یک استان. در شهرستان کسانی هستند که سال‌هاست ماشین خود را به معاینه فنی نبرده‌اند. (7/8)
1755- اگر می‌خواهیم تصادفات کم شود باید قانونی توسط راهنمایی و رانندگی تصویب و اجرا شود مبنی بر اینکه عابر پیاده صرفاً در پیاده رو و محل خط‌کشی عابر تردد کند. در ضمن موضوع وام برای خودرو کافی نیست. باید قیمت کاهش یابد و کیفیت افزایش یابد. (7/8)
1332- از اردبیل تماس می‌گیرم. شهرداری منطقه3 اردبیل آسفالت خیابان کشاورز را کندند که دوباره آسفالت کنند اما بعد از چند ماه آسفالت هنوز درست نشده و در زمان بارندگی ما در گل و لای‌ گیر می‌کنیم. لطفا این موضوع را مطرح کنید تا شهرداری به آن توجه کند. (7/8)
1001- چند سالی است پیام می‌دهم آفتاب یزد هم قدم‌هایی برای پیام‌های ما برداشته است. دولتمردان هم گوش می‌دهند. اما من برای دویست هزار تومان قسط و بدهی بانکی نتوانسته‌ام یک دسته چک بگیرم. باید دست مردم را در امور باز بگذارند وگرنه مردم نمی‌توانند زندگی کنند. (8/8)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
1309- آقای الویری اشاره می‌کند به جریان‌هایی که در دوران هشت ساله احمدی‌نژاد به پول‌های کثیف دست پیدا کرده‌اند ارقام چند هزار میلیاردی به جیب زده‌اند واقعا با امکاناتی که در اختیار دولت هست این افراد غارتگر قابل شناسایی نیستند؟ چرا نباید بیت‌المال را از آنها پس گرفت؟ (9/8)
1357- با توجه به خشکسالی و باران‌های فصلی باید سنت باستانی احداث آب انبارها را برای ذخیره آب باران حداقل برای فضای سبز شهرها و منازل احیا نمود. در استرالیا و برخی کشورها از منبع آب فایبرگلاس برای ذخیره آب باران بام‌ها و برای فضای سبز و شرب حیوانات استفاده می‌گردد. (9/8)
1401- نهادهای بین‌المللی دقیقاً شدت باران را در استان‌های غربی کشور به خصوص ایلام از چند روز قبل اعلام نموده بودند. از این باران‌های سیل آسا به علت تغییرات آب و هوایی زمین باز هم به وجود خواهد آمد. با مطالعه باید مسیل گذر سیلاب پیش‌بینی و از قبل توسط صدا و سیما مردم را راهنمایی نمایند که ماشین خود را در آن مسیر قرار ندهند و در خانه پارک نمایند. باید از ساخت و ساز در کنار رودخانه‌ها و مسیل‌ها جلوگیری نمود و فکری برای سیلاب‌ها کرد. (9/8)
2140- برخی آقایان بهانه‌گیر باید بدانند اگر کنترل جامعه کامل دست اینها باشد کل جامعه با مشکل روبرو می‌شود! جز کسانی که در رفاه هستند مثل همین آقایان و فقط بلدند چوب لای چرخ مملکت بگذارند. (6/8)
0842-افراطیون و تندروهای مخالف برجام در مجموع ابتدا یک صد رای داشتند اما به علت هتاکی و تهمت و تهدید مخالفان خود و زیر پا گذاشتن اخلاق و بی‌بهره بودن از تقوای سیاسی حتی مشروعیت خود را در جمع هواداران خود از دست دادند و در عرض سه روز آرای آنها از صد رای به 59 رای کاهش یافت. (6/8)
1113- طبق آمار وزارت کار هر دقیقه 5 نفر بر تعداد بیکاران اضافه می‌گردد که خطر بی‌ثباتی را در آینده به دنبال خواهد آورد. باید از هزینه‌های خارجی کشور کاست و هزینه‌های اداری روزافزون دولت که به استخدام هزاران کم‌سواد و در زمان دولت قبل بودجه عمرانی کشور را می‌بلعد صرفه‌جویی نمود و بودجه عمرانی که اکنون به صفر رسیده را در جهت اشتغالزایی تقویت کند. (7/8)
1115- اظهارنظر همه اقشار کشور آزاد است اما تعیین تکلیف برای سیاست خارجی کشور در بلندگوی مراسم سوگواری کار یک مداح نمی‌باشد. (7/8)
2145- از جانبازان 45 درصد هستم. از رئیس‌جمهور خواستارم به ما هم عنایتی کنند. چرا به ما رسیدگی نمی‌شود. دولت در خط مشی خود توجه نمی‌کند. آقای روحانی ما مشکل داریم بیشتر جانبازان مشکل دارند هرکجا می‌رویم می‌گویند قانون را باید مراعات کنید. چه‌طور قانون برای ایثارگران فقط باید اجرایی شود؟ (9/8)
2238- در مورد پروژه تطهیر بابک زنجانی خواستم بگویم این دلواپسان چه آدم‌هایی هستند؟ حالا‌ دلواپس بابک زنجانی شده‌اند؟ اینها دیگر که هستند؟ (9/8)
2032- برحسب سوابق همیشه مشکلاتی که برای مردم یا دولت یا کشور پیش میآید عده‌ای از افرادی که امکاناتی در اختیارشان بوده است به کمک حادثه‌دیدگان میآمدند. اما با توجه به عظمت این سیل که در برخی مناطق به وجود آمده معلوم نیست چرا برخی از مسئولان بیکار نشسته و تماشاچی هستند. از امکانات دولت برای امدادرسانی هیچ استفاده نمی‌کنند. (9/8)
1827- همان طور که برای بیمارستان هسته‌ای موافقت شده است برای یک بیمارستان روانی هم مجوز داده شود چون برخی افراد از حالت طبیعی خارج شده‌اند و به روان درمانی نیاز دارند. امیدوارم روانشناسان بتوانند آنها را تا اسفندماه از افسردگی نجات بدهند. (9/8)
2018- یک مادر از ایلام. خواهش می‌کنم این بودجه 600 میلیاردی را برای کمک به سیل زدگان ایلام نفرستند. تاکید می‌کنم مردم ایلام خواهان این هستند که حتی خودشان هزینه خسارات را تامین کنند. اما اگر این پول به دست برخی‌ها برسد ثروتمندها ثروتمندتر و فقرا فقیرتر می‌شوند. (10/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام