کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 16 تیر 1399   Monday 6 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آبان 1394

صفحه خبر: سیاسی

تا اسفندماه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تنها مرجع انتخاباتی ما خواهد بود. با تشکیل جلسه هفته آینده کارگروه‌ها و هیئت رئیسه آن مشخص می‌شود. عبدالله ناصری ، با اشاره به اقدامات انتخاباتی اصلاح‌طلبان عنوان کرد: در حال حاضر بیشتر کارهای ما متوجه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است و هرگونه فعالیت‌ انتخاباتی در راستای این شورا تعریف می‌شود.
وی افزود: تاکنون تنها یک جلسه از شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تشکیل شده است و منتظریم تا هفته آینده دومین جلسه با حضور آقای عارف برگزار شود.
وی با تاکید بر اینکه تا اسفندماه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تنها مرجع انتخاباتی ما خواهد بود، گفت: با تشکیل جلسه هفته آینده این شورا آقای عارف ریاست آن را بر عهده خواهد گرفت و کارگروه‌ها و هیئت رئیسه آن نیز مشخص می‌شود. ناصری با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تنها مرجع داوری و سیاست‌گذاری برای انتخابات است، عنوان کرد: استان‌ها کار انتخاباتی خود را با چارچوب‌های کلانی که از قبل برای آنها تعریف شده پیش می‌برند.
شکایت شورای‌عالی امنیت ملی
از چند نماینده مجلس
غلامرضا اسدالهی ، با اعلام خبر شکایت دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی از برخی از نمایندگان اظهار داشت: این شکایت‌ها که عموماً مربوط به حدود ۵ ماه گذشته است، در دادگاه طرح شده و قضات نیز بنابر قانون در این خصوص که آیا آنچه ازسوی نمایندگان انجام گرفته، خارج از حوزه اختیارات و فعالیت‌های نمایندگی‌شان بوده یا خیر، از «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان» استعلام‌هایی به عمل آورده‌است. عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: موضوع شکواییه‌ها لزوماً مربوط به بررسی برجام در مجلس نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام