کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 آذر 1398   Monday 16 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آبان 1394

صفحه خبر: سیاسی

تا اسفندماه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تنها مرجع انتخاباتی ما خواهد بود. با تشکیل جلسه هفته آینده کارگروه‌ها و هیئت رئیسه آن مشخص می‌شود. عبدالله ناصری ، با اشاره به اقدامات انتخاباتی اصلاح‌طلبان عنوان کرد: در حال حاضر بیشتر کارهای ما متوجه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است و هرگونه فعالیت‌ انتخاباتی در راستای این شورا تعریف می‌شود.
وی افزود: تاکنون تنها یک جلسه از شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تشکیل شده است و منتظریم تا هفته آینده دومین جلسه با حضور آقای عارف برگزار شود.
وی با تاکید بر اینکه تا اسفندماه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تنها مرجع انتخاباتی ما خواهد بود، گفت: با تشکیل جلسه هفته آینده این شورا آقای عارف ریاست آن را بر عهده خواهد گرفت و کارگروه‌ها و هیئت رئیسه آن نیز مشخص می‌شود. ناصری با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تنها مرجع داوری و سیاست‌گذاری برای انتخابات است، عنوان کرد: استان‌ها کار انتخاباتی خود را با چارچوب‌های کلانی که از قبل برای آنها تعریف شده پیش می‌برند.
شکایت شورای‌عالی امنیت ملی
از چند نماینده مجلس
غلامرضا اسدالهی ، با اعلام خبر شکایت دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی از برخی از نمایندگان اظهار داشت: این شکایت‌ها که عموماً مربوط به حدود ۵ ماه گذشته است، در دادگاه طرح شده و قضات نیز بنابر قانون در این خصوص که آیا آنچه ازسوی نمایندگان انجام گرفته، خارج از حوزه اختیارات و فعالیت‌های نمایندگی‌شان بوده یا خیر، از «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان» استعلام‌هایی به عمل آورده‌است. عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: موضوع شکواییه‌ها لزوماً مربوط به بررسی برجام در مجلس نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام