کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 01 بهمن 1397   Monday 21 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 آبان 1394

صفحه خبر: صفحه آخر

‏عادل‬ ‫فردوسی‌پور‬ در راه حمایت از ‫‏کی‌روش‬ تا کجا پیش خواهد رفت و آبرویی که بیست سال، برنامه به برنامه کسب کرده را خرج خواهد کرد؟
سوال پیامکی اخیر ‫‏برنامه نود‬ بسیار عجیب طراحی شده است. همیشه بعد از ‏دربی‬ ‫ عادل فردوسی پور‬ از مخاطبانش می خواست تا بهترین بازیکن دربی را انتخاب کنند. این را می توانید طی تمام سال های اخیر در برنامه نود ببینید. اما عادل با طرح سوال دیگری تعجب خیلی ها را سبب شد. بدون تردید ‫‏مهدی رحمتی‬ بازیکن برتر دربی بود. به
نظر می رسد بعد از دعوای ‫‏کارلوس کی‌روش‬ و اسدی که سبب شد بحث عدم دعوت ‫‏رحمتی‬ به ‫‏تیم ملی‬ داغ شود عادل که می دانست مردم به گلر ‫‏استقلال‬ به عنوان مرد برتر دربی رای خواهند داد تلاش کرد با پاک کردن سوال به کی‌ر‌وش کمک کند. این بدترین تصمیمی بود که فردوسی پور می توانست بگیرد.
عادل چنان در حمایت از کارلوس غرق شده که فراموش کرده برای همه حامیان کی‌روش اصل "تیم ملی فوتبال ایران" است نه شخص سرمربی. دلیل حمایت از کی‌روش تقویت تیم ملی است. حال چطور می شود با پنهان کردن مرد برتر دربی به تیم ملی کمک کرد؟ این راه و روش در نهایت سبب خواهد شد تیم ملی آسیب ببیند. عادل نباید فراموش کند که اصل تیم ملی است، نه کی‌روش.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام