کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 15 خرداد 1399   Thursday 4 June 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 آبان 1394

صفحه خبر: اقتصادی

درحالی چهار وزیر پیش از این در نامه به رئیس جمهور از دپوی 100 هزار خودرو در انبارها خبر داده بودند که محمدرضا نجفی منش عضو هیئت مدیره انجمن قطعه سازان با تکذیب این آمارگفت: تنها 6 هزار خودروی اضافی دپو شده است.به گزارش تسنیم، محمدرضا نجفی منش با اعلام اینکه تسهیلات 25 میلیونی
خودرو شامل تمام خودروهای ساخت داخل می شود، گفت : انتظار مردم و
خودرو سازان از دولت این است که درارائه این تسهیلات تاخیرنکنند. وی ابراز امیدواری کرد، ارائه این تسهیلات مورد استقبال مردم و رونق تولید خودروی داخلی شود و گفت : بهترین حالت آن است که دولت تسهیلات با بهره کمتر را به خودروسازان و مردم عرضه کند .نجفی منش با بیان اینکه بانک ها پارسال 150 هزار میلیارد تومان به سپرده ها سود دادند، گفت : این دادن آدرس غلط به سپرده هاست . وی افزود : هرچقدر سود تسهیلات ارائه شده پایین تر باشد گردش اقتصادی بهتری
در تولید خودرو وجود خواهد داشت .نماینده صنعت خودرو با رد برخی خبرها مبنی بر انباشت خودروهای تولیدی خودروسازان داخلی در انبارها گفت:
ایران خودرو 32 هزار خودرو در سیکل تامین دارد و تنها 6 هزار خودرو اضافه وجود دارد . وی افزود : سایپا هم هیچ گونه خودرو اضافه ای ندارد و حتی از تحویل سفارش ها عقب هستند .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام