کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 12 فروردین 1399   Tuesday 31 March 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 آبان 1394

صفحه خبر: سیاسی

وزیر نفت پس از موافقت با استعفای معظمی با صدور حکمی محمدمهدی رحمتی معاون سابق نظارت راهبردی معاونت برنامه ‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی وزارت نفت منصوب کرد. به گزارش مهر، منصور معظمی پس از حضوری دوساله در وزارت نفت به عنوان سرپرست امور بین الملل و سپس معاون برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری این وزارتخانه استراتژیک از ادامه فعالیت در صنعت نفت منصرف شد. بر این اساس دیروز بیژن زنگنه
وزیر نفت با استعفای منصور معظمی از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت، جانشین وی را انتخاب کرد. در متن حکم وزیر نفت خطاب به محمد مهدی رحمتی آمده است: با عنایت به تعهد، کاردانی و سوابق درازمدت جنابعالی در امور برنامه ریزی نفت و انرژی، بدینوسیله به عنوان معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارتخانه منصوب می شوید. انتظار دارد که در این مسئولیت با بهره گیری از تمام ظرفیت خود و همکاران محترم آن معاونت در مقطع کنونی برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی چه در تهیه برنامه ششم و چه در کسب آمادگیهای ضروری برای دوران پساتحریم گامهایی موثر بردارید. بیژن زنگنه، وزیر نفت همچنین در نامه ای جداگانه منصور معظمی را بعنوان مشاور وزیر منصوب کرد و آورده است: با ابراز تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی در مدت عهده داری سمت معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری، ضمن موافقت با استعفای شما، بدینوسیله به عنوان مشاور وزیر منصوب می شوید. در این بین گفته می شود منصور معظمی به زودی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی جانشین عباس شعری مقدم خواهد شد البته مسئولان وزارت نفت تاکنون این جابه جایی را تائید و یا تکذیب نکرده اند. محمد مهدی رحمتی دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی برق کنترل و فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد در موسسه عالی پژوهش در برنامه‌ ریزی و توسعه در مقطع کارشناسی ارشد است، ضمن اینکه هم اکنون معاون نظارت راهبردی معاونت برنامه ‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری نیز هست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام