کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 29 دی 1398   Sunday 19 January 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 مهر 1394

صفحه خبر: اجتماعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت کنترل جدی هزینه‌ها در سازمان بیمه سلامت تاکید کرد و گفت: باید طرح سلامت را بیمه کنیم. به گزارش ایسنا، علی ربیعی اظهار کرد: بیمه سلامت از لحاظ میزان تحصیلات از مجموعه سازمان‌های ما سطح مناسب‌تری دارد. ربیعی ادامه داد: یکی از اقدامات بزرگی که در این دولت انجام شد طرح سلامت بود. باید طرح سلامت را بیمه کنیم و این امر نیازمند آن است که جلو بیمه‌هایی که در مقابل این طرح وجود دارد برنامه داشته باشیم.
باید هوش سازمانی در داخل سازمان افزایش یابد. هوش سازمانی مجموعه عواملی هستند که حساسیت سازمان را نسبت به عوامل محیطی بالا می‌برند.وی ادامه داد: طرحی عظیم را تجربه می‌کنیم که این اتفاق براساس دانش ضمنی همکاران ما در بیمه سلامت اتفاق افتاد و جلو می‌رود اما نیاز داریم که حتما تحول‌پذیری در سازمان اتفاق بیفتد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیمه سلامت سازمان کارپردازی، کارگزینی و حسابداری نیست، گفت: بیمه سلامت سازمانی است که می‌خواهد خرید خدمت انجام دهد و باید نمایندگی خریداران را داشته باشد. حتما باید علی‌رغم مقاومت‌هایی که می‌شود، حساسیت‌های سازمانی را در طول اجرای طرح افزایش دهیم. همچنین باید خرید خدمت و بخش خصوصی را هم سامان بدهیم.
از سوی دیگر هیچ‌گاه نتوانستیم بیمه‌های تکمیلی که در تکلیف قانونی ماست به نظم و قاعده بکشانیم. باید کنترل هزینه‌ها را جدی‌تر جلو ببریم. به خصوص آنکه به 11 میلیون بیمه شده در طرح بیمه سلامت همگانی رسیده‌ایم. محمدجواد کبیر مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه در سال 93 برنامه راهبردی سازمان را تهیه و تدوین کرده‌ایم، گفت: این برنامه 11 هدف استراتژیک دارد. ما متولی حوزه بیمه‌ای در نظام سلامت هستیم و براساس قوانین بالادستی تکلیف داریم تا به عنوان متولی بیمه سلامت ایفای نقش کنیم و یک همگرایی و هماهنگی را میان همکاران در حوزه‌های مختلف ایجاد کنیم. باید برنامه‌محوری در راس ماموریت‌های ما باشد. مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه سازمان به شدت نیازمند کمک و حمایت برای انجام تکالیف و ماموریت‌هاست، گفت: با توجه به عملیاتی شدن برنامه‌های راهبردی از این پس می‌توانیم درباره عملکرد سازمان گزارش ارائه کنیم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام