کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 مهر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1453- واقعا آدم شاخ درمی‌آورد از این خبرها. سه‌قطعه کبک را در استان همدان شکارچی‌ها شکار می‌کنند که بازداشت می‌شوند اما میلیاردها تومان اموال توسط برخی به غارت می‌رود، زمین‌خواری می‌کنند عده‌ای هم هنوز آزادند و برخی فرار کردند. (14/7)
1455- جناب روحانی، آقای ظریف! در آفتاب یزد روز سه‌شنبه 14 مهرماه 94 سخنان از سردرد دل شما را خواندم. جناب روحانی شما که در کسوت روحانی هستید می‌دانید مجلس ما جایگاه شهید مدرس‌ها بود. (14/7)
1513- برخی‌ها برای رفتن به خارج با شوق به سفارت آلمان رفتند و انگشت‌نگاری هم شدند دم‌نزدند. حالا‌ دم از عزت می‌زنند. (14/7)
1620- آقای روحانی خودش برای دولتش نام دولت راستگویان را انتخاب کرده و این خودستایی است. بعد از 2 سال خشکسالی به خودشان آمده که این دولت هم با مشکل خشکسالی روبه‌روست. درحالی که آن را پیشتر به مدیریت‌های گذشته مربوط می‌کردند. (14/7)
1621- زلزله‌ای در یکی از شهرها آمده بود آقای روحانی در تلویزیون مستقیماً گفتند 20 روزه مشکلات این زلزله را حل می‌کنم که حل هم نکرد. (14/7)
1642- اگر غربی‌ها می‌خواستند مشکل داعش در منطقه حل شده بود و این همه فجایع اتفاق نمی‌افتاد. به گزارش بسیاری از منابع، حتی خود منابع غربی، بسیاری از حملات هوایی آمریکایی‌ها به مناطق غیرنظامی بوده یا حالت نمایشی داشته است. متاسفانه در زمینه تروریست غرب با شعور و جان مردم جهان بازی کرد. (14/7)
1658- آقای ظریف عذرخواهی کند که باعث شده عده‌ای که همیشه فکر منافع خود بودند نه به فکر کشور و مسائل کشور و مسائل منطقه‌ای حالا‌ دلخور شده‌اند. آقای ظریف عذرخواهی کند دست خیلی‌ها رو شده است. عذرخواهی کند که اعتبار بین‌المللی ما افزایش یافته است. (14/7)
1704- اگر انسان‌های باادب و اهل اخلاق و نزاکت از یک رفتار ایراد بگیرند قابل قبول است اما کسانی از آقای ظریف و یک حرکت ساده و معمولی که دست دادن با طرف مذاکره است چنان ایراد می‌گیرند که می‌خواهند القاء کنند دکتر ظریف گناهی بزرگ مرتکب شده است. (14/7)
1712- به نظر من که حتی اعدام بابک زنجانی مشکلی را حل نمی‌کند همان طور که چند اعدام قبلی پایان فساد نبود. آنچه بیشتر اهمیت دارد مچ‌گیری مفسدین و شفاف سازی آنها است تا سایر مفسدین حساب کار خود را بدانند. در مدیریت‌های قبلی اینها فکر می‌کردند نظارتی نیست یا همه چیز را در دایره خود می‌پنداشتند که هر کاری خواستند با اسناد و جعل اسناد کردند. خدا از آنها نگذرد. (14/7)
1900- لطفا به خاطر بی‌ادبی آقای عبدی یک تیتر بزنید. ای هنرمند عزیز! این خوب نیست که در تلویزیون چنین حرفهایی بزنید. از چشم ما افتادید. به خودتان چه اجازه‌ای دادید این حرفها را بزنید؟ (14/7)
2000- آب گران شد اما تیتری دال بر اینکه آب گران شد در صفحات شما وجود نداشت. اگر دولت احمدی‌نژاد بود آن را به اندازه یک جانی معرفی می‌کردید که خشکسالی و گرانی تقصیر آن است و... یک بحران سازی مصنوعی. (14/7)
آفتاب یزد: در دولت احمدی‌نژاد در حد همین پیام هم جرات بیان اینگونه مطالب را نداشتیم.
0032- ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت هموطنان‌مان در منا، امیدواریم مسئولان با جدیت پیگیر این موضوع باشند تا خونی از هموطنان زائر ما پایمال نشود. (15/7)
0855- پایین نگه داشتن قیمت نفت که به سود کشورهای صنعتی می‌باشد به علاوه دلارهای نفتی عربستان باعث سکوت سایر کشورهای مسلمان و سکوت نسبی رسانه‌های جهان در مورد فاجعه منا و بمباران بی وقفه یمن توسط عربستان گردیده است به طوری که در شورای حقوق بشر سازمان ملل پیش‌نویس هلند در انتقاد از عربستان پس گرفته شد و قطعنامه پیشنهادی عربستان به تصویب رسید باید در اجرای نقشه راه خود دقت کنیم. (15/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-3-6-15
آقای حسینیان! شما حق ندارید از طرف مردم حرف بزنید. مگر شما وکیل تمام مردم هستید؟
آفتاب یزد: از لحاظ قانونی هر یک از نمایندگان چون اعتبار نامه‌های خود را از نمایندگان مجلس می‌گیرند نماینده کل ملت محسوب می‌شوند ولی اینکه به خاطر مسائل دلواپسی جناح خود خواسته باشند از طرف مردم حرف بزنند بحث دیگری است.
...0911
باسلام. خیلی دوست دارم بدانم معنی پیراهن‌های سفید یقه گرد دولتمردان و...چیه؟ شاید اگر پیراهن‌ها یقه داشت اوضاع بهتر می‌شد.
...0916
با سلام. ملت غیور ایران خیلی دوست دارند، بدانند حمایت‌کنندگان از این همه دزدی و چپاول و اختلاس و... چه کسانی هستند.
...0916
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. رادیو و تلویزیون نقش بسیار مهم و فوق‌العاده تاثیرگذار در ترویج و نهادینه‌کردن هم رذایل اخلاقی و هم فضایل اخلاقی، اسلامی و انسانی دارد به طوری که می‌تواند مردم و جامعه را به ضلالت یا سعادت بکشاند. امیدواریم صدا و سیما در پرتو مکتب اسلام و ولایت و امنیت حاکم با دلایل و مستندات مستحکم و معتبر، در تعالی و تقویت دین و ایمان گام بردارد.
...0933
با عرض سلام بی‌پایان. با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته) صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را جبهه و سنگری مقدس و مقاوم برای مقابله مجاهدانه با انواع تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان محسوب فرمودند، نهایت امید و انتظار ویژه می‌رود مسئولان و دست‌اندرکاران مومن، متعهد و ولایتمدار سازمان در لحاظ، ترویج و نهادینه کردن همه ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی و انقلابی از هیچ کار و همت مضاعفی دریغ نکنند.
...0938
آیا این مجلس با وجود برخی نمایندگان ... هنوز هم در راس امور است؟
...0918
با سلام. من شوهرم در حدود 17سال در جاهای مختلف کار کرده ولی به علت کهولت سن در سال 90 دیگر بیمه‌اش قطع شد نزدیک به5 سال بیمه دارد. او امسال فوت کرد، برایم ماهیانه 100 هزار تومان بدون دفترچه درمانی مستمری می‌دهند.
...0911
به نظر می‌رسد پیدا نمودن رانت خواران و آقازاده‌ها که در این سالها به ثروت بیکران دست یافته‌اند. ساده می‌باشد. حتی مردم عادی آنها را می‌شناسند باید مالیات واقعی از آنها، گرفته و صرف عمران و آبادانی کشور گردد. به نظر می‌رسد سال‌های خوش صادرات نفت با عدم سرمایه‌گذاری و قیمت‌های پایین نفت به پایان رسیده باشد.
...0910
حضرت امام رضا(ع) می‌فرمایند: ثروت جز با پنج خصلت انباشته نگردد: بخل بیش از حد، آرزوی دور و دراز، حرصی که سراپای وجود انسان را گرفته، بریدن از خویشاوندان و برگزیدن دنیا بر آخرت.
...0938
آقایان بذرپاش و حسینیان باید فریادهایشان در جلسه رسیدگی به برجام را قبلا به سر دولت سابق می‌زدند که با سوء‌مدیریت‌های خود تحریم‌های سنگین و اوضاع بد اقتصادی را به سر ملت ایران آورد.
...0910
با عرض سلام بی‌پایان. 22مهرماه، روز جهانی استاندارد نامگذاری شده است. استاندارد بودن همه اجناس و کالا در واقع به معنی تولید کالای باکیفیت بسیار عالی و با مصرف طولانی است.
...0938
یکی از بزرگان می‌گوید: درجه سعادت اشخاص بستگی به اراده و میل خود آنها دارد.
...0938
پیامهای مردمی در صفحات 2-3-6-15
میترا: دانشجوهای دانشگاه شهید بهشتی به خوبی با مهمانان خارجی ارتباط برقرار کردند و خیلی از دیدگاه‌های اونا عوض شد...
عبداله دهناد: آقای بروجردی با اقدامات اخیر خود اعتبار برای خودش دست وپا کرد.
داود: درست است که مجلس آتی جای پول گرفته‌ها از رحیمی نیست اما بدان که جای فتنه گر هم نیست.
این اختلافات اصولگرایان در مورد برجام جای تاسف داره و به سود مخالفانشان تمام میشه.
با سلام نماینده محترم در مورد استیضا ح وزیر نفت ابتدای فرمایشات خود می‌گوید در کمیسیون انرژی مجلس مطرح نشده ولی برابر قانون حق نمایندگان است پس هیچ مشکلی نیست از دو حالت خارج نیست یا این استیضاح رای می‌آورد یا رای نمی‌آورد اتفاقا" اگر مشکلی هم باشد با پشتکار بیشتر حل
خواهد شد. کار خیلی بدی هم که در این دولت تدبیر وامید است این است که همیشه می‌گویند مشکلات عدیده‌ای که وجود دارد میراث دولت قبل است. مردم فکر می‌کنند وقتی دولت در کاری ناتوان است تمام
کاستی‌ها را به گردن دولت قبل می‌اندازد این را من نمی‌گویم مردم کوچه وبازار می‌گویند، بروید در سطح جامعه ببینید مردم چه می‌گویند. این کار خیلی بدی است. مشکلات همیشه است ولی باید با درایت حل شود.بگذار بگویم مردم در رابطه با گرانی خیلی حساس هستند و این موضوعی است که مردم بیش از حد از آن رنج می‌برند چون هیچ پایانی نیست فردا که می‌روی خرید می‌بینی قیمت‌ها تغییر کرده اگر این جوری باشد باید حقوق بگیرها هم حقوقشان ماهیانه تغییر کند. زندگی کردن برای مردم سخت شده.قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است.
با سلام آقایان چرا خودشان را فریب می‌دهند بازار خودرو اشباع نشده قدرت خرید مردم کاهش واز طرفی قیمت‌ها افزایش پیداکرده است. الان خانواده‌ای است که نیاز به خودرو دارد ولی چون قیمت بالا است نمی‌تواند خرید کند.نه تنها قیمت خودرو بالا است بلکه سایر کالاها هم قیمت شان بالا است. وقتی که قیمت بالا است قدرت خرید مردم کاهش پیدا می‌کنند این تولید کننده‌ها فکر می‌کنند مردم دستگاه چاپ اسکناس دارند. به طور ماهیانه قیمت اجناس را افزایش می‌دهند.البته تجربه نشان داده هرکجا دولت دست گذاشت وضع بهتر نشد.
آدینه: ثبات قیمت یعنی کاهش بهای کالاهای مختلف معیشت قشر متوسط و ضعیف جامعه. پایین آمدن قیمتها با رکود ایجاد نمی‌شود
در مورد مطلب « تولید خودرو نصف شد» خواستم بگم نوبت به تولیدات دیگرهم خواهد رسید بشمارید....
علی: ۴ وزیر به روحانی نامه نوشتند تا صف خود را از شعار دهندگان دولتی جدا کنند و شریک «از رکود عبور کردیم» نباشند. آقای روحانی، خوب است که خودتان می‌دانید راهنمای غلط می‌زنید.
آفتاب یزد: متاسفانه بعضا برداشت اشتباهی از نامه مهم 4 وزیر شده است. هر چند برخی به عمد تلاش دارند برداشت اشتباهی از این نامه داشته باشند. ضمن آنکه مخاطب نامه وزیران فقط رییس جمهور نبود بلکه مردم را هم شامل می‌شد تا متوجه باشند دولت محترم در شرایطی قرار دارد.از سوی دیگر عطف به توضیحات 4 وزیر پس از انتشار نامه شکاف و تشتتی در تیم اقتصادی دولت وجود ندارد که حال برخی در پاستور بخواهند خط خود را تغییر دهند.
علی:در مورد گزارش « توهین تکراری به ظریف» خواستم بگم خانم منصوری خیلی خوش خیالی.
به فرموده امام خامنه‌ای مذاکره با آمریکا ممنوع است! مسئولان مواظب باشند که از چراغ قرمز رهبری عبور نکنند. یاعلی
پیام‌های مردمی در صفحات2-3-6-15
از نمایندگانی که ملی فکر کردند و به برجام رای دادند تشکر می‌کنیم برای آن تعداد نمایندگانی که با گفتار و رفتاری که انجام دادند که نه درشان یک نماینده بود نه خانه ملت متاسفیم.
...0933
یک عده مشغول القای این شایعات هستند که کشور روی هواست و نظارتی روی کارها نیست مسئولان کشور باید حداکثر نظارت بر امور و قاطعیت در برخورد با تخلفات را اعمال کنند.
...0912
باسلام. از خوانندگان باسابقه روزنامه خوب آفتاب‌یزد هستم. از تاریخ پانزدهم مهر به هر دلیلی به این شهر روزنامه ارسال نمی‌گردد. از مسئولان محترم خواهشمند است ضمن بررسی موضوع ترتیبی اتخاذ شود تا بنده و سایر خوانندگان از این نعمت محروم نشویم. در ضمن به خاطر عدم دسترسی به روزنامه منتظر جواب از طریق پیامک هستم. از هادیشهر
...0914
برای تعالی و ارتقای زمینه‌های موردنیاز انسان به ویژه در عرصه اقتصاد و فرهنگ، باید از هر عامل، ایده و روش کارساز و موثر که از رنگ و ریشه دینی برخوردار شده باشد بهره‌برداری شود و روشهای عکس و با نتایج منفی نیز برچیده شود.
...0938
سلام. چه طور برای روزنامه مقاله ارسال شود؟ دانشجوی دکترای حقوق.
آفتاب یزد: شما می‌توانید نوشته‌های خود را به ایمیل aftab.yz@gmail.com ارسال کنید.
...0937
برای اطلاع این سروران گرامی! از آنها می‌خواهم رفتار بعضی از نمایندگان تندرو مجلس کنونی را با مجلس ششم مقایسه کنند و منصفانه جواب بدهند. یک نمونه کاملا آشکار رفتار روز یکشنبه این آقایان.
...0912
درود بر آفتابیان عزیزم. من فقط یک سوال ساده از آقایان محمد نبی حبیبی، باهنر و حداد عادل که دائم مجلس ششم را چماق کرده بر سر مردم می‌کوبند دارم. نظرشان درباره حرکات روز یکشنبه مجلس چی هست؟
...0912
2010- آقای امان‌الله قرایی‌مقدم که خود را جامعه‌شناس معرفی کردند از ایشان سوال می‌کنم که آیا فقط توهین به ظریف توهین به ملت است؟ توهین به کسانی دیگر مثل احمدی‌نژاد توهین نیست؟ پرخاش بد است یا فقط پرخاش احمدی‌نژاد بد است؟ آقای جامعه‌شناس! رئیس‌جمهور موردنظر شما به منتقدانش می‌گوید بروید به جهنم. این توهین نیست؟ (14/7)
2012- کسانی که خون امیرکبیر را ریختند مگر وابسته به انگلیس نبودند؟ چرا یادتان می‌رود؟ چرا نسبت به تجاوز غربی‌ها واکنشی ندارید؟ خیلی آرام هستید. (14/7)
2217- شکایت احمدی‌نژاد از معاون اول دولت یازدهم با این ادعا که مهندس جهانگیری به ایشان توهین و افتراء وارد کرده؛ جالب اینجاست وکیل ایشان گفته این شکایت به درخواست مکرر مردم صورت گرفته! مردم می‌دانند اینها حرف است و خود مردم منتظر پاسخگویی این آقایان هستند. امیدوارند در دادگاه روزی حاضر بشوند و به خاطر مدیریت‌های خود پاسخگو باشند.(14/7)
0026- از مدیران و مسئولان خواهشمندیم که از مصاحبه با خانم‌های خبرنگاری که حجاب خود را رعایت نمی‌کنند خودداری کنند. (15/7)
0030- از مسئولان محترم مترو خواهشمندیم در کلیه ایستگاه‌های مترو و همچنین در داخل قطار مترو آیات شریفه و احادیث معصومین (ع) را نصب نمایند تا با این فرهنگسازی مایه سعادت شهروندان محترم بشوند. (15/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-3-6-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام