کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 مهر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند:مقام کسی که در راه خدا جهاد می کند،از عبادت عابدی که شصت سال عبادت کرده بالاتر است.
...0938
حضرت علی (ع) فرمود: حلال شماحساب دارد و حرام شما عقاب.
...0918
باعرض سلام وخسته نباشید. می‌خواستم بگویم دولت امید وتدبیر نمی خواهد فکری به حال این جوانان بکنند نه کار درست حسابی دارند نه پولی که ازدواج کنن این مجرد ماندن جوانان باعث فساد در جامعه می‌شود تو روخدا فکری به حال این جوانان بکنید ، به دادشون برسید من خودم دو جوان یکی نامزد کرده دارم که نمی‌تونه بره سرخونه زندگیش یکی هم مجرد است.
...0919
نگذارید هواپیما های کهنه پرواز نمایند. درصورتی‌که یکی از این هواپیماها سقوط نمایند فاجعه غیرقابل جبران به‌وجود خواهد آمد. جان هم‌میهنان در اولویت است.
...0910
باعرض سلام وسپاس بی پایان وخداقوت. دایرشدن کلینیک های ترک سیگار در مراکز درمانی، ازبهترین راه‌های مبارزه با دخانیات است. انتظار ویژه می رود تعداد این کلینیک ها به تدریج افزایش یابد.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص) می فرمایند:آن که چشم به راه مرگ باشد،درکارهای نیک بشتابد.
...0938
برای رشد اقتصادی کشور اصلاحات عمیق راهبردی لازم است که به بخش خصوصی واقعی امکانات فعالیت فراهم آورد .
...0910
مخالفان برجام و دلواپسان فقط توانستند حدود یکصد نفر را در جلو مجلس در اعتراض و تحصن گردآوری نمایند. بهتر است دلواپسان و اصولگرایان مجلس از وقت کشی و نوشتن گزارش های هزار صفحه‌ای صرفنظر نموده کمی به اوضاع اقتصادی دشوار کشور برسند .
...0910
باعرض سلام وسپاس واحترام بی پایان وخداقوت.مسئولان محترم وزارت بهداشت باهمکاری نهادهای دیگر راهکارهای سازنده در جهت مبارزه باعوامل مرگ ومیردر کشور را بررسی و اطلاع رسانی کنند.این راهکارها خواه دارویی یا غیردارویی باید به طرق مختلف نهادینه و اجرا شود تا بیمارهایی مانند سکته مغزی، قلبی، دیابت، سرطان و... روزانه جان خیل کثیری ازهموطنان را نگیرد.
...0938
با تشکر از شهرداری منطقه هشت اصفهان، لطفا کوچه های فرعی و پهن از خیابان های اصلی شهرک خانه اصفهان ازجمله کوچه های سروستان از خیابان گلستانه ومیدان ماه فرخی را نیز آسفالت کنند.
...0913
باعرض سلام واحترام وسپاس فراوان وخداقوت. از اوجب واجبات است که شعار"مرگ بر سعودی و داعشی" به شعارهای انقلابی تکبیری اضافه شودتاجنایات آنها هرگز از اذهان پاک نشود.
...0938
برای به دست آوردن زیبایی‌ها و شادی‌ها باید با تعقل دانشمندان از راه سخت با خونسردی عبورنماییم تا به قلل زیبای پر از برف و باران رسید.
...0935
تاعشق زنده است ظریف نیززنده است وپربار و توانا.
...0933
وقتی فردی دنبال آرمان های انقلاب نباشد دنبال خواسته شخصی ومادی خویش است از این آدم ها باید دوری گزینیم.
...0935
آنهایی که غیرقانونی جلو مجلس چادر زدند و باعث بی‌نظمی قوانین کشور شدند باید بدانند که این راه که خواستند بروند به ترکستان تاریک لم یزرع و خشک بود نه راه خرم و سبز و شکوفا شده.
...0935
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9 بدترین کار برای انسان این است که فقط به ظاهر دیگران توجه کند نه به درون شخصیتی دیگران.
...0935
برای حل مشکلات کشور لازم است راه سیاسی عزتمندانه که صلح بر اساس ذهن دانایی است پیدا و یافت شود.
...0935
کشور در شرایطی قرار داردکه لازمه اقتصاد و فرهنگ آن ارتباط گیری عزتمندانه با کشورهای صنعتی و فرهنگی است.
... 0935
رفتارعاطفی ظریف بیانگرعظمت دیپلماتیک واستادبودن او در راه به تحقق رساندن آرمان های مردمی و انقلاب است.
...0935
بعضی ازجوانان در شرایط بدون انگیزه ای به سر می‌برندکه وقتشان به بطالت می‌گذرد،این شرایط فقط در اثر فقر به وجودآمده که این شرایط آنها را به کار خلاف می‌کشاند،باچنین مکانیزمی باید سیر نوینی در پیش بگیریم.
...0933
خودباوری انقلابی این نیست که اندیشه‌هایمان را درزندان درون به حبس بگذاریم و رها نکنیم، خودباوری انقلابی تکثیر و ترویج خصوصیات انسانی و جاری شدن و آبیاری و رشد و شکوفا شدن آن است.
...0935
اغلب خیابان های شهر اصفهان روکش آسفالت شده‌اند یا شب ها درحال آسفالت هستند، ولی خیابان اصلی و مرکزی شهر، یعنی چهارباغ بالا همچنان پر از دست‌انداز و ناهموار باقیمانده است، چرا ؟!
...0913
حضرت آیت ا...مجتهدی تهرانی(ره) فرمودند: تقوا یعنی اینکه اگر یک هفته مخفیانه از همه کارهای ما فیلم گرفتند و در تلویزیون پخش کردند، ناراحت نشویم.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می فرمایند :طلب روزی حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است. کسی که برای اداره زندگی خانواده‌اش تلاش می‌کند مانند مجاهدی است که در راه خدا می‌جنگد.
...0938
سلام. مطلب مربوط به صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک بسیارجالب بود.امکان دارد آدرس یاتلفنی از صندوق رابه ما بدهید؟
...0912
ریاست ومدیریت آقای زاکانی راهم دیدیم، چندین و چندهفته،15نفرعضواصلی بیش از20نفرمیهمان مدعو وچندین نفر از نمایندگان غیر عضو شرکت داشتند،در نهایت گزارش ارائه شده هم مطابق اظهارات 5 نفر از اعضای اصلی،ربطی به کارکردهای این تعدادآدم ندارد!!
...0939
کسانی‌که در این سال‌ها به نظر می‌رسد وضع اقتصادی مناسبی به دست آورده اند و شعار واکنش خشن می‌دهند باید اوضاع اقتصادی اضطراری اکثریت مردم کشور را در نظر گیرند .
...0910
اتاق بازرگانی ایران هشدار می‌دهد که اکثر کارخانه‌های کشور درحال تعطیلی یا نزدیک به ورشکستگی هستند و رئیس جمهور باید وضع اقتصادی اضطراری اعلام نماید در این شرایط که به علت تحریم های سنگین و قیمت پایین نفت به وجود آمده است اصولگرایان و دلواپسان مجلس به دنبال انتشار گزارش هزار صفحه ای رسیدگی برجام در یک ماه آینده هستند که سیاسی کاری می‌باشد. امسال مجلس برای بهبود وضع اقتصاد کشور کدام قدم مثبت را برداشته است؟
...0910
آیا پیام‌های من اینقدر بامنافع شما در تضاد است که چاپ نمی‌شود.چطور مخاطبان کیهان هرچه دلشان می‌خواهد می‌گویند وچاپ می‌شود.از ترس دوری کنید که آفت آزادمردی است.
...0911
آفتاب یزد: گاهی مواقع ترس نیست ادب و منافع ملی حکم می کند.
غیرت،عقل، منطق وتدبیرجناب آقای دکتر ظریف بسیاربیشتراز کسانی است که فقط توهین، فحش وداد و فریاد،آن‌هم با ادبیات کوچه وخیابانی را بلد هستند.
...0939
آقای روحانی قرار است تاکی در برابر توهین‌های عده ای قلیل به آقای دکترظریف که عزیز ملت است ساکت بمانید مامنتظر حمایت شما از وزیرانتان خصوصا وزیر صبورمان هستیم.
...0918
افزایش قیمت آب بهای مصرفی و همچنین طرح افزایش نرخ سایر خدمات شهری ازجمله آب، برق، گاز، تلفن، سوخت گاز، بنزین، نان و ارزاق، باعث تنگدست‌تر‌شدن مردم و مسائل حاد دیگر خواهد شد.
...0913
1113- به دلیل بیماری فرزندم مجبور شدم از بانک وام کالا‌بگیرم. طبیعتاً آنها برای 10 میلیون تومان، 14 میلیون از من می‌خواهند پس بگیرند. متاسفانه علاوه بر اینکه ضمانت‌نامه‌های خاص خواستند من هم به آنها تحویل دادم، فاکتور کالا‌ خواستند خب من که کالا‌ نمی‌خواهم بخرم وام را برای مشکل دیگری می‌خواهم. حالا‌ صدهزار تومان به یک مغازه‌دار دادم تا یک فاکتور برایم درست کند درحالی که کالایی نخریدم. لطفا این قانون را حذف کنند. (5/7)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9
رزمنده دوران دفاع مقدس: بهتر بود ریئس جمهور به محض دریافت خبر این فاجعه عظما سازمان ملل را ترک می کرد و بر می گشت، خواسته بیشتر مردم این است ما به سیاسی کردن این موضوع کاری نداریم ولی از نظر روحی -روانی احساس همدردی با مردم بهتر بود. چون دولت بدون مردم یعنی هیچ. اصلح بود که بلافاصله با شنیدن این خبر ناگوار جناب آقای روحانی ریئس جمهور برمی گشت.
آفتاب یزد: آقای روحانی در مقر سازمان ملل همان کاری را کرد که اگر در تهران بود انجام می داد لذا ایشان در آنجا ماند تا از تریبون جهانی اعتراض خود را اعلام نماید و فوری به نشانه احساس همدردی با داغ دیدگان و نشان دادن عمق فاجعه با رها کردن مابقی برنامه های خود به ایران بازگشت.
علی: حادثه منا ظهر روز حرکت روحانی اتفاق افتاد و روحانی صبح همان روز به نیویورک رفته بود. چرا در همان زمان برنگشت. بازگشت دو روز پس از اتمام عزای عمومی سه روزه، بازگشت زود هنگام نیست.
سلام بر عزیزان . متاسفم برای کسانی که به لبخند گرگ دل بسته اند.
خانم اشرفی از بوشهر: دست از سرِ آقای دکتر احمدی نژاد بر دارین به خدا هیچ کاری نمی‌تونین بکنین. کسی رو که خدا عزیزش کنه بنده خدا نمی‌تونه خارش کنه.
آفتاب یزد: اتفاقا در قسمت آخر پیام با شما هم‌عقیده می باشیم کسانی را که آقای احمدی‌نژاد سعی داشت از صحنه بیرون کند محبوب مردم شدند.
رئیس جمهور باید به کشور بر می گشت که بعد از اون حتی اگه هیچ کار دیگه ای هم انجام نمی‌داد تسکین قلبی برای مردم بود.
آفتاب یزد: مطمئن باشید دولت از نظر ملت در این خصوص نمره قبولی گرفت.
دست دادن حتی با دشمنی که دست دراز می‌کند یک وظیفه اسلامی و انسانی است اگه دولت کار غلطی انجام داده باشد ملت در انتخابات بعدی آنها را از قدرت کنار خواهد زد پس لطفا نظر خود را به نام ملت بیان نکنید ملت در همین انتخابات محدود نظر خود را اعلام می کند یا علی مدد.
در مورد گزارش «از کاروان اقوام احمدی نژاد تا گروه کاری روحانی» خواستم بپرسم همسر آقای حسین فریدون در سفر نیویورک جزو همین گروه کاری بودند؟
آفتاب یزد: اطلاعی در این خصوص نداریم.
آقای ظریف کاری انسانی انجام داده .
آخه چرا به 125 نفر همراهان احمدی نژاد تهمت می‌زنید که سفرشان تفریحی بوده؟ آنها سفر کاری کرده اند وکار داشته اند.
از خداوند بقای دولت تدبیر و امید و بقای سرفرازی ایران سربلند را می‌طلبیم.
برخی فقط به دنبال بهانه اند تا به آقای ظریف فقط بگویند چراچرا چرا
بهروز: با نظر آقای دکتر زیباکلام در مورد اقدام ظریف کاملا موافقم.
صادق: استاد زیباکلام عزیز آقای ظریف حسب سوگندی که خورده اند و مسئولیتی که پذیرفته اند مجبور به انجام کلیه اقداماتی هستند که منافع من و خانواده ام و ملت فعلی ایران و نوادگان ما در سطح جهان حفظ شود. ادب و فرهنگ ناب ایرانی اجازه حرکتی غیر از آنچه ایشان انجام داده را به ایشان نمی‌داده است و اصلا اگر غیر از این رفتار می‌کرد باید مورد بازخواست قرار می‌گرفت!ایشان باید مسئولیت چه کاری را بپذیرد؟!رعایت نزاکت و ادب ایرانی از کی تا حالا مسئولیت آور شده است؟!
هادی: سلام خبری درج شده به نقل از عضو شورای شهر در ارتباط با نگرانی از افزایش کودکان خیابانی.چرا بهزیستی با بودجه مملکت باید به فکر سامان دادن به بچه هایی باشد که پاکستانی و افغان هستند ؟! اینان بچه های والدینی هستند که به طور غیر مجاز از مرزهای ایران گذشتند.
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9
1251- در رابطه با پیشنهاد آیت‌الله حائری به آیت‌الله مصباح و آیت‌الله هاشمی که با هم دیدار کنند نمی‌دانم روحانیون و مراجع همیشه به ما آموختند تولی و تبری داشته باشیم. دوستی با دوستان خدا و تبری از دشمنان خدا. مگر اینها همدیگر را چگونه می‌شناسند؟ چه طور دو شخصیت محترم می‌توانند اینگونه از هم دوری بکنند؟ (6/7)
1821- در صورت امکان بررسی شود چرا کشورهایی مثل عراق و افغانستان که شرایط بدی دارند و جنگ هست تورم پایینی دارند اما ما تورم بالا‌ داریم. لطفا بررسی کنید چرا تورم ما سر و سامان پیدا نمی‌کند؟ (6/7)
1846- در هر روزنامه‌ای که مطالعه می‌کنیم از وضعیت اقتصادی دولت نهم و دهم می‌نویسند، از فساد و مسائل دیگر می گویند. اما پرسش این است چرا مدیران دولت احمدی‌نژاد بازخواست نشدند؟ چرا برخی طلبکار هم شدند؟ (6/7)
2023- آقایی گفته بود برجام سازش با دشمن است. آقای محترم! اگر دیپلماسی یک کشور با رعایت خطوط قرمز و فرامین رهبری انجام گیرد و حقوق خود را از سازمان‌های بین‌المللی پس بگیرد، آیا این سازش با دشمن است؟ (6/7)
2026- چرا عده‌ای خود را پشت ارزش‌ها پنهان
کرده اند و با هر ادبیاتی که دوست دارند به هر که مخالف آنهاست توهین می‌کنند، حتی به جایی رسیدند که مسئولان را تهدید می‌کنند؟ اینها کجای قانون
قرار دارند؟ (6/7)
2214- در برنامه‌های صدا و سیما خبری از القای شکست توافق درج شده بود و انتقادی بر آن داشتند. برخی افراد در این سازمان به میل خود رفتار می‌کنند و به خود اجازه می‌دهند به تمام برنامه‌های قوا دخالت کنند و سلیقه‌ای عمل کنند و گاهی آنها را تضعیف کنند. (6/7)
2243- در سرمقاله روزنامه اطلاعات به قلم آقای خانی ایشان به طور تلویحی مذاکرات هسته‌ای و رفع تحریم‌ها را بسیار پوچ و خالی دانسته‌اند و گفتند این رفتارها آب در هاونگ کوبیدن است. اما آقای خانی کسی نگفته با توافق تمام مشکلات حل می‌شود، اما راه رسیدن به اهداف هموارتر می‌شود. (6/7)
2326- در برنامه نود، قسمتی از مسابقه فوتبال بانوان را نشان می‌دهدو این باعث می‌شود برخی‌ها ناراحت بشوند. به صدا و سیما توصیه می کنم رعایت این موضوع را بکنند تا برخی ناراحت نشوند. (6/7)
0601- اگر کارفرمایان محترم با جدیت تمام در انعقاد قرارداد با پیمانکاران شرکت‌های خصوصی شروط پرداخت کامل حقوق کارگران را در نظر بگیرند خیلی بهتر است. (6/7)
1101- آقای احمدی‌نژاد اگر می‌خواهد مجددا برای ریاست جمهوری بازگردد چند مدرک جدید هم بگیرد در جیب بگذارد و بیاید و در مناظرات نشان دهد. (5/7)
2146- حرفهای رئیس بانک مرکزی در زمان دولت نهم باعث تاثر شد. چند سال مدیریت در اختیار
چه کسانی بود؟(5/7)
0043- از اصفهان تماس می‌گیرم. سه راهی منتهی به پایگاه هشتم شکاری اصفهان واقع در بزرگراه فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان
که جایگاه سوختگیری گاز طبیعی سی‌ان جی نیز در آن قرار دارد نیاز به جدول بندی وسیع و اصلاح هندسی و عریض نمودن آن دارد که به علت تاریکی جاده در شب و باریکی، نیاز به تعریض آسفالت و خط کشی و نصب تابلوهای راهنما و چراغ‌های روشنایی دارد. (6/7)
0045- سلام. آقای امیرحسین ذاکری عزیز! درگذشت مادر بزرگوارتان را تسلیت عرض می‌کنم. انشاءالله خدا صبرتان دهد. من خواننده روزنامه آفتاب را هم در غم خودتان شریک بدانید. ان‌شاءالله
بقای عمر شما باشد و روح آن سفر کرده شاد باشد به یاری خداوند. با سپاس از آفتاب (6/7)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-9


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام