کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 مهر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1122- برابر اطلاع برخی نمایندگان مجلس قصد دارند در اقدامی فاجعه‌بار تعرفه واردات خودرو را هزار درصد افزایش دهند. من خواهش می‌کنم نمایندگان محترم اگر به تولیدات داخلی علاقه‌مند هستند واردات خودرو چینی را ممنوع کنند. چون خودرو ایرانی هنوز از برند خودرو چینی بهتر است. آن موقع خود به خود تولید داخلی جایگاه و کیفیت خود را پیدا خواهد کرد. (5/7)
1119- نماینده محترم مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس فرموده است دیگر زمان سخنرانی رئیس‌جمهور ایران صندلی‌ها در سازمان ملل خالی نمی‌شود. با توجه به اینکه اهمیت و جایگاه ایران برای دنیا مهم است و سخنان رئیس‌جمهور ایران تعیین کننده‌است همه با احترام می‌نشینند و گوش می‌دهند، اما زمانی که صندلی‌ها خالی می‌شد صدا و سیما اخبار آن را خوب پوشش می‌داد اما حالا‌ حتی دقیقا ساعت سخنرانی رئیس‌جمهور را به اندازه کافی اعلام نمی‌کند تا ما نگاه کنیم و به رئیس‌جمهور خود افتخار کنیم. (5/7)
1727- سخنان حضرت آیت الله شیرازی را در آفتاب یزد روز پنجشنبه 5 مهرماه در ارتباط با نشست احتمالی دوجانبه آیت الله مصباح و آیت‌الله هاشمی خواندم. از فحوای کلام، چنین استنباط می‌شود آقای هاشمی زمان امام (ره) و انقلاب، انقلابی بودند اما حالا‌ نیستند. اما آقای مصباح یزدی انقلابی هستند. (5/7)
1831- 2 سال و نیم است بیماری سرطان بر فرزندم چیره شده. اما شکر خدا رو به بهبود است. اما جهت ادامه مداوا و حل مشکل فرزنددار شدن وی احتیاج به مبلغ 6 میلیون می‌باشد. (5/7)
1901- آقای بنا عزیز مدیر موفق کشتی فرنگی در این دهه‌های اخیر فقط مسئولان نیستند که از شما می‌خواهند بازگشت کنید. من نوعی، من هموطن، من جوان ایرانی هم از شما تقاضا می‌کنم به داد این جوانان برسید. تقاضا داریم بیایید جوانان نخبه را تربیت کنید. (5/7)
1958- جمله آقای روحانی در نیویورک با مضمون مشکلات ایران و آمریکا با دست دادن حل نمی‌شود، در حقیقت مشت محکمی به دهان کسانی است که هرازگاهی صحبت از رابطه با آمریکا می‌کنند. مصافحه مصداق همدلی و هم‌زبانی است در صورتی که ایران اسلامی با آمریکا نه هم دل است نه همزبان و نه هم‌عقیده. (5/7)
2123- شهرداری منطقه نارمک جلوی درب مغازه‌ای مانع ایجاد کرده که حداقل چند نفر و سرپرست یک خانواده با این کار بیچاره شده‌اند. در کشورهای دیگر مسئولان دغدغه بیکاری مردم را دارند برخی مسئولان ما هم از بیکار کردن مردم غصه‌ای نمی‌خورند. (5/7)
2145- واقعا اختلاس و حیف و میل بیت‌المال از بزرگترین منکرات است. لذا از قوه قضائیه درخواست برخورد با عاملین و مفسدین اقتصادی را داریم. (5/7)
1331- آقای رمضانی عزیز! حکایت شما را در روزنامه آفتاب خواندم. واقعا حسرت خوردم که ما به یکباره به یک آب خوردن آبروی یک هموطن را که کار خود را در سطح بین‌المللی انجام می‌دهد می‌بریم. حیف و افسوس. (5/7)
1518- در جواب دبیرخانه اقتصاد بنویسید سالهاست چینی‌ها کالاهای بنجول از رده خارج را با قیمت‌های بالا‌ روانه بازار ایران کردند، حال نگرانی شما چیست که می‌گویید آمریکا می‌خواهد کالاهای خود را به بازار ایران بفرستد؟ آیا تا به حال به این فکر بودید که چینی‌ها سالها اجناس خود را به بازار ما روانه کردند؟ (5/7)
1225- روزنامه دوشنبه صفحه اول راجع به گفتگوی دو آیت الله است. از 80 سال پیش که قم بودم زمان مصدق و جبهه ملی و انقلاب را دیدم. این دو روحانی با هم 180 درجه فرق داشتند. حالا‌ هم نظراتشان فرق دارد. یادم هست اوایل انقلاب آقای مصباح، با یکی از روحانیون گویا حجتی کرمانی بود مناظره داشتند. آن آقا در جهت سیاست آیت الله هاشمی بود. لذا سخت با هم مجادله می‌کردند. یادم هست آن آقا گفت شما نمی‌خواهید مردم از شما طرفداری کنند؟ آقای مصباح جواب داد حالا‌ مردم طرفدار شما باشند ما کاری نداریم!(6/7)
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15
حالا دیگه همه بیرانوند را می‌شناسند! خدا را سپاسگزاریم .
...0917
باسلام. انتظارداریم در تحقق هر چه بیشتر سال دولت وملت،همدلی و همزبانی به وسیله دستورات و منابع دینی و فرمایشات بزرگان دین بهره برداری وسپس فرهنگ سازی شود.
...0912
باعرض سلام.اهداف والا و متعالی هیچ وقت زوال ندارند. از رحمت بیکران پروردگار مایوس نباشیم و بکوشیم.
...0938
درود بر شما. ظاهرا مدیران بانک صادرات نمی‌خواهند پول بلوکه شده وام گیرندگان جزئی را آزاد کنند، از شهرستان خوی
...0914
اخیرا سازمان هواشناسی تغییرات جوی در روزهای آینده را که احتمال تبدیل به سیل یا توفان رادارد،از طریق رسانه ها اعلام می‌کند.ضمن نهایت تشکر با این هشدار و اطلاع رسانی، هموطنان عزیزی که برای خود برنامه سفر تنظیم کرده‌اندآن را موقتا کنسل کرده و بدین‌وسیله ازحوادث احتمالی طبیعی مصون می مانند.
...0938
علت کارشکنی برخی دلواپسان برعلیه برجام165دستاوردی‌است که نصیب مردم می شود وگرنه اینها با تحریم ، بیکاری ،تورم ، فقر و فساد مشکلی ندارند!
...0917
ایکاش که زودرفع ابهام شود/ هنگام عمل به متن برجام شود/این تشتت دو دستگی نیفتد از بام/دلواپس خسته هم دلارام شود (قنبریوسفی‌لاویج-آمل)
...0911
آل سعود بی آبرو جنایاتی را مرتکب می‌شودکه درتاریخ حج بی‌سابقه است واطمینان داشته باشد ما انتقام شهدای مظلوم منا را خواهیم گرفت.
...0912
جناب آقای ظریف اگر استیضاح بشود یا عزل شود نام نیکش برای صلح و دوستی او در دنیا به نام قهرمان ملی درتاریخ ایران و ایرانی جاودانه باقی خواهد ماند .
...0918
جناب دکتر ظریف! ملت متمدن و بزرگوار ایران از وجود فرزند برومند و سیاستمدار و فرهیخته اى چون شمابرخود می‌بالند و افتخار می‌کنند از اقلیت افراطى که ازحداقل اخلاق به دورند دلسرد وغمگین نشویدملت ایران محترمانه این اقلیت فاقد اخلاق را تنبیه خواهند کرد . ملت ایران پیرو مکتبى هستند که پیامبرش هدف از بعثت خویش را مکارم اخلاقى بیان نمودند و خود اسوه اخلاق براى بشر بودند.
...0917
مردم ایران اینبار عزم جزم کرده اند که در
انتخابات هاى پیش رویشان یعنى انتخابات مجلس شوراى اسلامى از هرزمان دیگرى به شخصیت‌هاى اخلاقى واجد ادب ومنش اسلامى و انسانى راى بدهند وهتاکان و نوکیسه ها و تازه به دوران رسیده ها و
فرصت طلب ها را که آفت انقلاب و کشور هستند به حاشیه رانده تا کشور با محوریت اخلاق و ادب مسیر پیشرفت و تعالى خویش را ادامه دهد و خطر افراط از سر ملت براى همیشه از بین برود.
...0917
برخی در مجلس ازباندبازی وجناح بازی دست بردارند باندی وخطی رادربررسی برجام دخالت ندهند و دست دولت را برای توسعه و پیشرفت کشور نبندند.
...0912
آقای روحانی از چه چیز برخی از این دلواپسان می‌ترسد که اینقدر سکوت می‌کند.حداقل احمدی نژاد دل و جگر دار بود.
...0911
ملت های راحت طلب و تجمل گرای عربستان وسایر کشورهای منطقه، تاوقتی که چنین دولت های بی لیاقت و نادان و ضدمردمی را بر سر کار دارند، روی آسایش و استقلال و آزادی را نخواهند دید.
...0913
پیامهای مردمی در صفحات 2-3-6-15
بعضی ها فکر می کنند عذر خواهی کردن بدون ریا آن هم از ملت فهیم ایران تحقیر آمیز است بلکه بر عظمت وجود آنان خواهد افزود. احترام، احترام می‌آورد وکسی که مردم را تحقیر کند دیر یا زود خودش تحقیر خواهد شد.
آیا قصه اسکانیا ادامه دارد؟
مرسی بابت تحلیل «سخنی با آقای احمد توکلی»
امرداد: مردم عمران و آبادانی شهرستان ها را در دولت گذشته با همه وجود حس کردند!
حسن: دم عضو شورای شهر بندرعباس گرم قابل توجه آقایان زمین‌خوار و کوه‌خوار و دریا خوار .
اعظم آشتیانی: با سلام . تحلیل و نتیجه مطلب «هرم تحصیلی مجرمان در جامعه در حال افزایش است» را کاملا تایید می‌کنم مسئولان بی آنکه روانشناسی جوان را بدانند سیاست گذاری می‌کنند. نمی‌دانم در سیاست گذاریها چه میزان از نظرات جامعه شناسان و روانشناسان استفاده می‌کنند.
آدینه: نگو که مشکل بورس هم از احمدی‌نژادی‌ها است.
پس چرا جهانگیری شکایتی را علیه آن روزنامه دلواپس به عنوان تشویش اذهان عمومی نسبت به دولت انجام نداده؟
آفتاب یزد: در ابتدای شهریورماه سال جاری لایحه‌ای تنظیم و تقدیم شده است.
علی: مطلب « شلنگ قلیان و تتلو آری، شجریان نه! » عالی بود!خیلی خوب نوشته!امیدوارم مسئولان بفهمند که مردم می‌فهمند...
تلفن همراه و اینترنت نعمت اند. اگر اینطور است هواپیما و تکنولوژی‌های پزشکی هم باید عامل فساد تلقی شوند.
احمد رضا باقری: با سلام احتراما باید بررسی کنیم ما شخصا و به سهم خودمان چقدر در فرهنگ‌سازی اسلامی اقدام نموده ایم.
با سلام - سودی برای صدا و سیما در راستای سیاست‌ های اتخاذ شده در نحوه انعکاس اخبار برجام نمی‌بینم مهمترین امر جلب اعتماد مردم است .
محمد: درود بر هاشمی که جز منافع ملی به چیزی فکر نمی کند.
جناب آقای مطهری مردم ایران را دسته بندی نکنید مردم ایران در طول تاریخ یک لحظه با هم دشمن نبوده اند این حرفها مربوط به آدمهایی است که برای خود دکان چند نبش باز کرده اند، به جای این حرفها صحبت از محبت و دوستی و رفاقت بزنید و گره های کور را باز کنید.
آرش: با سلام انشاء الله نعمت وجود آقای مصباح که یار واقعی مقام رهبری هستند و به معنای واقعی مصباح هستند مستدام باشد. واقعا وقتی انسان به خودش و نفس شیطانی اش رجوع می‌کند و به دور از هیاهوهای سیاسی و عصر تکنولوژی افسار گسیخته مسائل را تجزیه و تحلیل می‌کند ، به حقیقت این سخنان آقای مصباح که مانند مولایش حضرت امیر(ع) از سرزنش سرزنش‌کنندگان واهمه‌ای ندارد
پی می‌برد. انشاء الله این بنده حقیر گناهکار و همچنین کارکنان روزنامه آفتاب یزد که سخنان ایشان را نشر می‌دهند مشمول دعای خیر این دانشمند حکیم قرار گیریم. ممنون. والسلام
کاظم: خوابانده شدن جرثقیل در روز 11سپتامبر و مسدود کردن خیاب---ان‌ها در مسیر عبوری همه ساله حجاج از پیش طراحی شده بوده و از خوش خدمتی سعودیها برای از بین بردن معتقدان به اسلام صورت گرفته.بعدها تاریخ خواهد نوشت.
آقای نویسنده مطلب « از مسئولان عربستانی آبی گرم نمی شود» گل گفتی داداش
آقای احمدی نژاد معاونین پاک دستت کجا هستند؟
حسین: خوب است از این مداح پرسیده بشه خدا وکیلی متن برجام رو خوندی که این همه داغش می‌کنید.
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15
یکی از اولویت های اقتصاد ایران، افزایش تولید نفت در دوران پسا تحریم می‌باشد. با تاخیر و سنگ‌اندازی که برخی دلواپسان و کمیسیون برجام مجلس انجام می‌دهند باعث سردرگمی سرمایه گذاران خارجی و عدم ورود به موقع تکنولوژی به صنعت نفت کشور می‌گردد.
...0910
آقایی که عنوان مردمی را یدک می‌کشی ادب و احترام به دیگران کار خوبی هست نه توهین و بی‌حرمتی.
...0933
درود بر همه ایرانیان که درحوادث مختلف تاریخی اتحادی مثال زدنی دارند، من لذت می‌برم وقتی می‌بینم ملت ایران در قضیه دردآور منا یکپارچه دارای موضعی واحد،عقیده ای واحد و بغضی مشترک هستند،ای کاش در قضیه برجام و در موضوعاتی که حرف منافع ملی در میان است نیز دارای نظر و حرکتی واحد بودیم،من از مقام معظم رهبری بابت اتخاذ واکنش صریح، مقتدرانه و هوشمندانه در قضیه حادثه منا تشکر می‌کنم.
...0919
عده ای قلیل به نسبت جمعیت ایران که کم‌سوادیشان پیداست چند چادر دونفره در مقابل مجلس زده اند و مخالف برجام هستند.
...0910
آیا نباید از کسانی که 138 شرکت سازمان تامین اجتماعی را بدون پشتوانه مالی به بابک زنجانی واگذار نمودند ،سوال نمایند؟
...0910
آقای«0938»سلام،پاسخ شما رادریافت کردم،اولا متشکرم که آداب مندهستید،دوما قانع نشدم،چون این ستون ظرفیت برخی مطالب شما را ندارد. دیگه پیامهایتان را با جمله (باعرض سلام فراوان وخداقوت) آغاز نمی کنید .ولی ما ادبیات شمارا می‌شناسیم و امیدوارم همیشه حضورداشته باشید،چون تنوع وتکثرلازمه یک جامعه پویا و زنده است.»
...0919
با سلام، از آقای رسایی پرسیده شده بود اگر جای آقای ظریف بودی با اوباما دست نمی‌‌دادی؟ و ایشان جوابهایی داده بودند. حال از ایشان می‌پرسم؟مگر ظریف برنامه ریزی برای آن لحظه کرده بود که شما گفتید جور دیگر برنامه می‌ریختم؟ظریف هم بارها
اعلام کرده که اختلافات ما با آمریکا پابرجاست، و از روی آداب اسلامی که جواب سلام را واجب می‌داند جواب داده. شما که خود درس اخلاق اسلامی خوانده‌ای و طلبه هستی باید این موارد را بهتر بدانی. کما اینکه پیامب-ر عزیزمان و مولای مومنان علی (ع) در احادیث خود اشاره به این موضوع داشته اند که با دشمنان هم چگونه رفتار کنید.
...0912
با سلام .دولت محترم از زمان ورود به فکر رفع تحریم و به سروسامان رساندن مذاکرات بوده است ولی فراموش کرده اند که رکود اقتصادی بیش از هر چیز دراقتصاد ما تاثیر گذار بوده است پس چرا مسئولین به فکر از بین بردن رکود اقتصادی نیستند؟ همان طورکه با جدیت به فکر رفع تحریم‌ها بوده‌اند با همان جدیت برای رکود هم فکری کنند تا فعالیتهای اقتصادی در کشور جان تازه ای بگیرد.
...0919
حضرت امام محمدباقر(ع)می فرمایند:افزایش نعمت از جانب خداوند قطع نمی شود،مگر اینکه شکر از جانب بندگان قطع شود.
...0938
تا آنجایی که مادیدیم کار این برخی دلواپسان ایراد گرفتن و نق زدنه اگه آقای ظریف به اوباما دست نمی‌داد همین آقایان می‌گفتند ادب ایرانی اسلامی حکم می‌کرد که نه تنها ظریف دست می‌داد که روبوسی هم می‌کرد تا فرهنگ ایرانی را نشون بده. بابا کشور مشکلات کمی نداره فکری برای حل گرفتاریهای مردم بکنید.
...0918
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام