کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 مهر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
پوپولیستی؟؟ چقدر این روزها با عملکرد دولت یازدهم و روزنامه هایی مثل شما این کلمه در ذهن مردم متبادر می‌شه!!!
درود بر شما حاج آقای ارضی.. اما متاسفانه دولت از همان ابتدا با شانتاژ رسانه ای و تبلیغاتی خودش به همه این القا را کرده که برجام فتح الفتوح است و مجلس آن را مطمئنا تصویب می‌کنه!!! برای همین می‌ترسه از اینکه مفاد برجام در رسانه ها و مجالس برای مردم تفسیر بشود. به مردم گفته بشود که مردم بفهمند چه کلاهی سر ایران رفته.
آفتاب یزد: دولت یازدهم از همان ابتدا عملکرد تیم هسته ای خودش را در معرض نقد و بررسی قرار داده است و ابهامی از این جهت وجود ندارد شما مقایسه نمایید با عملکرد دولت قبل. درود بر هوش شما
منصور: در مورد مطلب «مردم فکر می کردند که مجسمه است» خواستم بگم این که سه ساعت بود اگه 3000 ساعت هم بشینی کسی که بخواد نفهمه نمی فهمه اونی که هم می‌فهمه احتیاج به گفتن نداره.
جلال کبودانیان: سلام خسته نباشید، لطفا اگر امکانش هست ترتیبى داده شود تا بتوان روزنامه را با موبایل هم مطالعه نمود چون خط راکه جلو مى آوریم تار می‌شود.
آفتاب یزد: انشاء الله اگر سرعت اینترنت بالا رفت این امکان هم فراهم خواهد شد.
یحیی تقی پور: خوش به حال حاج منصورکه تریبون دراختیاردارند و مطالب دلخواه خویش را فریادمی زنند راستی حاج آقا به نظر 70 میلیونی ملت واقفند.
محمدرضا کریمی: خدا شفایت را بدهد آقا منصور!
آفتاب یزد: خداوند همه ما را هدایت و یک لحظه ما را به خودمان وانگذارد خداوند عاقبت تمامی ما را ختم به خیر نماید.
حسین: جان هرچی مرد بزرگ و دلسوز در این وطن هست لطفا اظهارات برخی دولتیان سابق را چاپ نکنید.
امین: کسی که با تمرینات و تحمل سختی به چنین جایگاهی رسیده از هدف نهایی دست بکشه. این موضوع تدبیر مسئولان رو برمی تابه و نیاز به وضع قوانینی در موارد استثنا مثل این مورد هستش. امروز این مسئله برای یک ورزشکار و قهرمان ملی اتفاق افتاده و فردا ممکنه برای یک خانم نخبه علمی پیش بیاد و این یعنی گام برداشتن به عقب. پس خواهش می‌کنیم با طرح و تبصره ای این موضوع را حل نمایند.
شیر زنان ایران زمین درود بر همت و غیرتتان.
مهم حرف حق است که زده شود این که کسانی بروند یا بمانند مهم نیست .
یوسف قدیمی: با سلام باید به سپرده ها سود زیاد داده نشود تا پولها به بازار صنعت باز گردد در غیر این صورت هر کس 50 میلیون تومان پول سپرده بگذارد برابر حقوق یک کارمند زحمتکش سود مفت می‌برد.
مطلب «اینجا ایران است؛ خندیدن مردم هم سیاسی است!» بسیار خوب بود.
مرگ بر شیطان بزرگ آمریکا و نوکرانش.
اظهارات علم الهدی احسنت دارد
حسن عزیزی: سلام.کاش ذره ای با انصاف حرف می‌زدید.ایراد گرفتن از غیر هم فکرانتان کار سختی نیست.اینکه هر کسی اشکالات خود را ببیند و به فکر اصلاح باشد هنر است...
محمدرضا کریمی: انتقادتان در مورد مواجهه برخی با خندوانه درست است.
حسن: زمانی‌که بانکها بدون هیچ زحمتی سود24درصد بابت سپرده گذاری پرداخت می‌کنند والدین محبت می‌کنند و ارث فرزندان را زودتر از موعد پرداخت می‌نمایند تا به دست بانکداران سپرده شود و از سود حاصله بهره می‌برند.
اگر راست می‌گویید مکررا اسامی کامل سهامداران و درصد سهام آنها در هر بانک خصوصی را چاپ کنید تا مردم بدانند. دست از داستان‌سرایی بردارید عملگرا باشید .
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15
حضرت امام علی (ع) می فرمایند: هیچ گنجی بی نیازکننده تر از قناعت و هیچ مالی در فقرزدایی،از بین برنده تر از رضایت دادن به روزی نیست و کسی که به اندازه کفایت زندگی از دنیا بردارد به آسایش دست یافته و آسوده خاطر گردد.
(نهج البلاغه، حکمت 371)
…0938
سلام.اگر قرار برخیمه زنی در مقابل مجلس باشد، جلو هیچ‌کدام از نهادها و ارگانهای دولتی وحکومتی جایی برای خیمه زدن موافقان توافق هسته ای پیدا نخواهد شد. اما اینکه طرفداران موافق اقدامی نمی‌کنند، دلیل برآرام نگه داشتن جو کشوراست.
…0939
توزیع تبرکانه "اسکناس های نو"به مناسبت عید سعید غدیرهمراه مهر و پیام تبریک عیدامامت و ولایت توسط سادات گرامی،از بهترین راههای ترویج مکتب حقه تشیع است.امیدواریم مسئولان محترم بانک مرکزی طرح های آینده ایران چک، اسکناس،
سکه های ریالی و طلا را با نماد ارزشی وانقلابی مانندهمین روز اکمال دین طراحی وانتشار کنند تا آثار این ترویج مشهودتر بشود.
…0938
تندروها که هرگز حرفی از اختلاس‌ها وغارت ثروت کشور نمی‌زنند و برای منحرف کردن ذهن مردم دست به تخریب مردان بزرگ وسیاستمدارانی که کشتی طوفان زده میهن عزیزمان را به ساحل امن هدایت کرده اند ، می زنند بدانند دولت منتخب به خصوص جناب دکترظریف خط قرمز ملت با تمدن ایران
است .
...0918
درآمد افراد زیادی از طبقه متوسط از سود بانکی می‌باشد،اینها راه دیگری برای سرمایه گذاری وکسب درآمد ندارند دولت نباید هر روز نرخ را بالا و پایین
ببرد .مردم پولشان را کجا سرمایه گذاری کنند؟
...0911
انتخابات نزدیک است استیضاح کنید تا نتیجه اش را بگیرید .
...0910
باید به دیپلماسی ظریف تبریک گفت. آنهایی که مخالف دیپلماسی او هستند دوره قبل را مگر فراموش کردند که به خاطر دیپلماسی و سوء مدیریت تمام اینهایی که برای رابطه با ما الان در صف هستند، آن زمان از ما گریزان بوده و مارا مخل صلح دانسته و انگ تروریست به ما می‌زدند... تاریخ تنها می‌تواند به آینده نشان دهد که ظریف چه کرده و شما چه کردید ... به امید سلامتی دکتر ظریف.
...0912
با سلام،چرا موافقین برجام همانند مخالفان درب مجلس تجمع نمی کنند تا به گروه دلواپس نشان دهند چقدر آنها در اقلیت هستند؟البته می دانیم نیازی به این کار نیست؛ آنها قطره در برابر دریا هستند.
...0912
دلواپسان آنموقع که احمدی نژادی ها با زن و بچه و دوست و آشنا به نیویورک میرفتند صدایشان
در نمی آمد ولی اکنون هیاهو و تخریب می‌نمایند چرا رفت. چرا برنگشت. خوب آقای روحانی سفرشان را نیمه کاره رها کردند.
...0910
درباره برنامه تدوین طرح ایمنی جاده های کشور که قراراست انشاءالله با هدف کاهش صفر درصدی تصادفات مورد بررسی عمیق قرار بگیرد، باید خاطر نشان کنم تعریض و بازسازی جاده ها احتیاج به مدت زمان طولانی دارد ولی ایمنی جاده ها با نصب تابلوهای راهنما و هشدار در تمام نقاط جاده ها اقدامی آسان، دقیق و موثر است که امیدواریم هر چه سریع‌تر عملی شود.
…0938
فردی که دنبال زیبایی ها و منافع ملی است باید معنوی باشد. و تبعیت آگاهانه شناختی زیبایی در پی دارد و به سود همه نیز هست.
…0935
سیاست خردمندانه عمق و دور نگری اش بیشتر ولی هوچی‌گری بی نتیجه و بدون عمق و سطحی نگری است.
…0933
وقتی الگو واسوه اصلاح باشی پر از زیبایی و جذابیتی،ولی وقتی انعطاف نداشتی پر از کینه و نفرتی.
…0910
اراده و اندیشه باعث می شود که راه را با چشمان باز پیدا کنی،ولی سستی و بی ارادگی باعث می شود به ظلمت بیفتی!
…0933
دیدگاه های روشن و آفتابی برای پیشرفت مردم قابل توجیه هست، نه دیدگاه مبهم و موهوم.
…0935
دیشب روزنامه نوشته بود 119 نفرسارق دستگیر شدند اینهامعلول اقتصاد نارسا هستند. باید به سمت اقتصاد پویا برویم.
... 0910
لطفا مسئولان محترم امور مالی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، ترتیبی اتخاذ نمایند که مقدار 50درصدی که بابت نصف حق بیمه تمدید دفترچه های بیمه تامین اجتماعی کارکنان حق الزحمه ای خود که در مراکز استان‌ها قرار بوده به آنها بدهند را به موقع بپردازند، زیرا تنها امید آنها همین است و عدم پرداخت به موقع آن موجب قطع کلی و دائمی بیمه و متضرر شدن آنها به موجب باطل شدن دائمی دفترچه های بیمه خود و خانواده های آنهاست . متاسفانه درحال حاضر این پرداخت ها بسیار دیر و با ماه ها تاخیر طولانی به کارکنان پرداخت می شود.
...0913
پیامهای مردمی در صفحات 2-3-6-15
1543- سوالی دارم. آیا آقای روحانی هم برای حضور در جلسه سازمان ملل همچون آقای احمدی‌نژاد با هواپیمای شخصی، ایل و تبار و هتل از پیش تعیین شده رفته‌اند؟ مسلما خیر. (6/7)
آفتاب یزد: ایشان با هواپیمای اختصاصی ولی با دیپلمات‌های باتجربه و کاردان رفتند.
1635- در مورد مطلب مال مردم خوری آقای احمدی‌نژاد در روزنامه آفتاب یزد شنبه 4 مهرماه عرض می‌کنم زمانی که مردم انتقاد کنند و اراده‌ای برای رسیدگی به تخلفات باشد مال مردم خوری به وجود نمی‌آید. از سبزوار (6/7)
0922- با توجه به گفته دیپلمات باسابقه و ارشد وزارت خارجه آقای بعیدی‌نژاد، لازم است در این مرحله حساس از هیجانات غیرضروری و تصمیمات شتابزده اجتناب گردد. ضمن تاسف از حادثه هولناک مکه در اثر بی‌کفایتی مسئولان عربستان باید به دنبال راهی برای مقابله و پاسخگو کردن آنان باشیم. (6/7)
1048- آقای احمدی‌نژاد! ریاست جمهوری به شما نمی‌آید. چند سال پیش که خواستید رئیس‌جمهور بشوید گفتید به من می‌گویند تو مناسب نیستی. خب این بس نیست؟ (6/7)
1200- آقای حسینیان! با حمایتی که از دولت گذشته کردید واقعا جزء نمایندگان خاص مجلس محترم هستید امثال شما باید از دوران احمدی‌نژاد به نیکی یاد کنند. شاید قدرت خریدتان یک سوم نشده است. یک بازنشسته (6/7)
1222- در مورد فاجعه منا صحبت از بی‌تدبیری و بی‌کفایتی مقامات سعودی می‌شود. واقعا بی‌تدبیری و سوءمدیریت چه فجایعی به بار می‌آورد و باید بانیان آن پاسخگو باشند. (6/7)
0945- یکشنبه 29 شهریور عنایت کردید جواب پیام مرا دادید. سپاسگزارم. بقای عمرتان همیشه مستدام. فرمودید کسانی که اتهام آنها در محاکم قضایی ثابت گردیده و در زندان هستند نمی‌توان آنها را به ادعای فردی مجرم شناخت و گاهی برخی مسائل به دلایل سیاسی بزرگنمایی می‌گردد. به هر حال قوه‌قضائیه محکم در برابر فسادها ایستاده و کوتاه هم نخواهد آمد. (31/6)
1001- آقای بروجردی که می‌فرماید مصوبه مجلس برجام را نه رد می‌کند نه تایید چگونه نماینده‌ای است؟ آن هم کسی که رئیس کمیسیون امنیت ملی است؟ یک مصوبه یا باید تایید شود یا رد. (31/6)
1141- فرمایشات مشاور رسانه‌ای هاله نور که گفته در جهت تبیین گفتمان امام (ره) و انقلاب تلا‌ش می‌کند باعث تعجب شد. مگر همین‌ها نبودند گفته امام مبنی بر اینکه مجلس در راس امور هست را قبول نداشتند. حالا‌ چرا تلاش می‌کنند؟(31/6)
1440- شهرک مخابرات بام تهران تیرهای برق آن بدون روشنایی است. لطفا به وزارت نیرو تذکر لازم بدهید. چون تاریکی فضای منطقه برای تردد مشکل‌ساز شده است. (31/6)
1128- تماشای جلسات بررسی برجام در صدا‌وسیمای آن جناح خاص نعمتی بود برای مردم که تقابل عده‌ای ناوارد را با اساتید فن و متخصص بدانند و به سوال‌ها و جواب‌ها و اصل ماجرا پی ببرند و مدیران همان رسانه قبلی خود به ماجرا پی بردند اما مردم آنچه باید بدانند حتما می‌دانند. (31/6)
1535- می‌گویند برجام سازش با دشمن است. ایشان اگر لطف کنند نام چند نفر از این سازشکاران را بگویند ممنون می‌شویم. البته نام کسانی که باعث تصویب قطعنامه‌ها و تحریم‌ها شدند خودمان می‌دانیم؟ اما سوال اینجاست چرا برخی در زمان مدیریت‌های گذشته از مفاسد و غارتگری‌ها استغفار نکردند و میدان را برای مال مردم خوری خالی گذاشتند؟ (5/7)
1725- هرچه در لابه‌لای روزنامه آفتاب گشتم هیچ جا ندیدم آقای روحانی مثل آقای احمدی‌نژاد مدعی شوند. در مجمع سازمان ملل هاله‌ نوری دور سرشان بود جای تعجب است ایشان شاید آن قداست آقای احمدی‌نژاد را نداشتند. (5/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-3-6-15
باعرض سلام بی پایان.رژیم آدمکش وسنگدل سعودی،علیرغم اینکه ادعای مسلمانی وحقانیت می‌کنند!! بی ایمان است. آیاگناهی بالاتر از به خاک وخون کشیدن مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن وجوددارد؟آیا گناه با اصل ایمان ومسلمانی سنخیت دارد؟اصلاوابدا
...0938
بسیارمهم؛ برخى کشورهاى حامى سعودى به‌دنبال پنهان نمودن آمار دقیق مربوط به تعدادحاجیان کشته شده می‌باشند و به همین منظور به دنبال دفن دسته جمعى می‌باشند؛ لذا براساس مشاهدات، جانباختگان بیش از اینها می‌باشند.
...0912
سروصدای منفی بیانگر انقلابی بودن نیست، ادب و ریزه کاری سیاسی که منتج به سودمنافع ملی می‌شود،حرکتی انقلابی است.راهکارهای سیاسی و دیپلماسی ایجاب می‌کند فقط به ظاهر مسائل اکتفا نکنیم وعمق مسئله راببینیم و این نگاه بر اساس جناح خاصی نباشد.
...0935
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند:تا هر زمان که مومن بر نمازهای پنج گانه خود مواظبت کند،شیطان از او هراسان است و چون آنهاراتباه کند،بر او جرات می‌یابد و او را درگناهان بزرگ می‌اندازد.
...0938
باعرض سلام. رژیم آل‌سعودی به عنوان زمامدار عربستان دارای سوابق بسیار تاریک وگناه بوده و همچنان هم بر مواضع وسیاست‌های شیطانی وآمریکایی خود با به خاک وخون کشیدن مردم مظلوم یمن استوار و پایبند است! ولی جمهوری اسلامی ایران بر اساس موازین اسلامی و به رسم اخلاق و انسانیت از گمانه‌های بد به خاطر فاجعه منا اجتناب نموده و کمیته حقیقت یاب تشکیل می‌دهد ولی درصورت مجرم شناخته شدن این رژیم،قطعا با زبان اقتدار واکنش نشان خواهد داد.
...0938
برای ستون روی خط آفتاب (روزنامه وزین آفتاب‌یزد) بهانه جدیدی به دست مخالفان دولت آقای حسن روحانی افتاده است که چرا آقای ظریف وزیر امور خارجه ایران با آقای اوباما رئیس جمهوری آمریکا دست داده است این مخالفان محترم یادشان رفته سفر احمدی نژاد به ونزوئلا را؟
...0936
بسیاری از وقت برخی مسئولان ما صرف مسائل بی‌ارزش و حاشیه‌ای می‌شود!
...0918
شیعه علی (ع)دروغگو نیست. ریاکار و چاپلوس نیست. هتاک نیست. با نان وآبروی کسی بازی نمی‌کند. بیت‌المال را غارت نمی‌کند و...
...0918
جناب مظفری انتخابات مجلس نزدیک است و آرایش سیاسی-روشنگرایانه شما برای شکست اصول تندرو شکل نگرفته است.مهره‌های باهوش شما را در انتخاباتی موفق لازم می‌دانیم و امیدمان بر تردستی زیبای شما برای کشیدن پشت پرده‌ها است.
...0918
در این سال‌ها قبح حرام خواری از بین رفته است و کسب مال غیر را یک زرنگی می‌دانند که نتیجه آن افزایش اختلاف طبقاتی است.
...0910
«ب.ز »دستور داشت برای رفاه حال ملت تحریم‌ها را دور بزند ولی ایشان با زرنگی تمام مسئولان رو دور زد حالا بگویید مقصر کیست.
...0918
چه خوب بود در کنار دادگاه «ب.ز» دادگاهی هم برای محاکمه... برگزار می‌شد، چراکه گناهکار اصلی کسی است که به این آقا میدان داد و هست و نیست این ملت رو در اختیار او قرار داد.
...0918
پیام‌های مردمی در صفحات2-3-6-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام