کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 08 اسفند 1398   Thursday 27 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 بهمن 1398

صفحه خبر: حوادث

کارگررستوران که از دستورهای سرآشپز خسته شده بود در اقدامی عجیب دست به چاقو شد و پسر جوان را داخل رستوران به قتل رساند. به گزارش رکنا، 20 بهمن امسال کارگر یک رستوران در حال کار بود که بین او و سرآشپز رستوران که جوانی 30 ساله بود درگیری لفظی رخ داد.این درگیری که در ابتدا داخل آشپزخانه صورت گرفته بود، لحظه به لحظه شدت گرفت و دو مرد جوان با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند و ادامه دعوای آنها به فضای رستوران کشیده شد. صدای داد و بیداد دو جوان، صاحبان مغازه‌ها و افراد عبوری در بازار را به سمت آن جا کشاند و هنوز دقایقی نگذشته بود که خودروی گشت کلانتری 113 بازار با توجه به شلوغی و سر و صدایی که از داخل رستوران به گوش می‌رسید در جلوی رستوران توقف کرد. ماموران وقتی وارد رستوران شدند با صحنه خونینی روبه‌رو شدند و با توجه به اینکه مرد سرآشپز غرق خون روی زمین افتاده بود در ابتدا از
امدادگران اورژانس درخواست کمک کردند و در گام بعدی مرد 43 ساله‌ای را که عامل این درگیری خونین بود در داخل رستوران دستگیر کردند. امدادگران اورژانس با حضور در محل درگیری، پس از بررسی‌های ابتدایی مرگ سرآشپز رستوران را تایید کردند و با جنایی شدن این درگیری، تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران و تیم تشخیص هویت همراه بازپرس ویژه قتل از شعبه 10 دادسرای امور جنایی در صحنه جرم حاضر شدند. کارآگاهان در ابتدا کارگر رستوران را که عامل این جنایت خونین بود، هدف تحقیق قرار دادند و مرد جوان به ماموران گفت: من سه ماه قبل در این رستوران مشغول به کار شدم و بعد از دو ماه این جوان 30 ساله به عنوان سرآشپز در رستوران مشغول به کار شد. وی افزود: سرآشپز جوان هر روز به من دستور می‌داد که چه کار کنم و من از رفتارهایش خسته شده بودم تا این که امروز وقتی به من دستور داد تا کارهای آشپزخانه را انجام دهم با او درگیر شدم و وقتی درگیری ما به داخل رستوران کشید در یک لحظه چاقویی را که روی میز بود برداشتم و ضربه‌ای به او زدم. مرد جوان ادامه داد: من قصد کشتن نداشتم و این اتفاق در یک لحظه رخ داد و وقتی به خودم آمدم دیدم پسر جوان غرق خون روی زمین افتاده است. بنا به این گزارش، بازپرس دشتبان از شعبه 10 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا جسد برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود و کارگر رستوران نیز برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام