کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 11 خرداد 1399   Sunday 31 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 بهمن 1398

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ اخیرا چیزی که مدتها در ذهن خیال پردازخود متصور بودم اتفاق افتاد. اینکه مردم آمریکا به سیاست‌های دولت خود به نفع ما بتازند و از ما دلجویی کنند. واقعا قانون جذب حیرت‌انگیز است. اندیشه‌های ما در کائنات سرچ می‌شوند و سپس پاسخ داده می‌شوند. چون متوجه شدم مردم آمریکا نامه عذرخواهی برای ما فرستادند که این نامه مثل آن نامه‌های دوران جوانی بود که وقتی آنها را می‌خواندیم قلبمان تپش مضاعف داشت و اشک هایمان همچوبلورهای سفید در چشمانمان تجمع خودجوش میکردند. (‌ای جوانی یادت به خیر) بگذریم، دراین نامه خطاب به مردم ما عنوان شده:" "لطفاً دست ما را در دوستی بپذیرید... باشد که صلح‌طلبان بر کسانی که به نفرت و اختلاف می‌پردازند غلبه کنند". ما هم در پاسخ به اینان حتی توئیت می‌کنیم: امید داریم صلح طلبان برجنگ طلبان پیروز شوند. قوم الصالحین برقوم الظالمین کاخ سفید پیروز شوند.. این ترامپ اگر شکم مردم آمریکا را هم سیر کرده باشد به آه و نفرین‌های تحریم شدگان نمی‌ارزد و امروز مردم نجیب آمریکا به صحنه آمدند چون متوجه آه و نفرین‌های پشت سر رئیس دولت شان شده‌اند.
* نکته دیگراینکه این "گروه زنانه ضد جنگ با عنوان " کُد پینک" در آمریکا با نگارش یک نامه سرگشاده ضمن عذرخواهی مردم آمریکا از ایران، از هواداران خود در سرتاسر ایالات متحده خواسته تا این نامه را امضا کنند. حساب کنید یک ملت طومار جمع کند امضا بگیرد چه می‌شود؟ امیدواریم هر که امضا زد امضایی که من از آن برای استیضاخ ترامپ نام می‌برم را پس نگیرد. به‌هرحال از این گروه نسوان الشجاع (کد پینک) که بنده با اجازه آقای حدادعادل رئیس فرهنگستان لغت آنها را بریو لیدیز brave ladies یا " زنان شجاع" هم نام می‌نهم بسیار تشکرمی کنم. به آنها عرض می‌کنم:انصافا دمتان گرم. برای این نامه تان برای این غیرت زنانه همطراز مردانه و برای برنامه تظاهرات ضد جنگی که علیه ترامپ ترتیب دادید. دمتان گرم شعاری را که حقیر چندی پیش به طنز اما ازته دل گفتم را در شعارهایتان بکاربردید و فریاد زدید: "آخر هفته ترامپ رفته". دمتان گرم که برای صلح فریاد زدید، مرگ برجنگ سر دادید. دمتان گرم که شما هم دلواپس شده‌اید دلواپس تندروی‌های رئیس دولت تان شده‌اید. البته بین خودمان باشد رسانه‌ای هم نشود! من به تخیل‌های به حقیقت پیوسته خودم هم می‌گویم: دمت گرم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام