کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 04 اسفند 1398   Sunday 23 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 آذر 1398

صفحه خبر: زندگی

رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران گفت: شرایط پزشکی کشور به لحاظ علمی‌سبب شده که بیماران سایر کشورهای دنیا به ایران سفر کنند و از حوزه پزشکی در ایران بهره مند شوند. وی با اشاره به اینکه برخی تصور می‌کنند بیماران از سایر نقاط دنیا تنها به دلیل ارزان بودن خدمات پزشکی به ایران می‌آیند، گفت: این موضوع تصور اشتباه است چرا که
بسیاری از کشور‌ها خدمات ارزان‌تر در حوزه پزشکی ارائه می‌دهند ولی بیماران به دلیل اینکه به لحاظ علمی‌پزشکی آنها قوی نیست یا امکانات مراکز جراحی ضعیف و گاهی غیر استریل است ، اعتماد نکرده به کشور آنها برای درمان سفر کنند. به گزارش مهر، دکتر حامد باطنی در پاسخ به این سوال که تحریم‌های دشمنان چه تاثیری در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی داشته است ،خاطرنشان کرد: رشته کاری جراحی پلاستیک و زیبایی وابستگی زیادی با جنبه داروهای دچار کمبود ندارد ولی تجهیزات و وسایلی مانند ایمپلنت، پروتز با تغییر نوسانات ارزی افزایش قیمت یافته و گاهی محصولات با کمبود مواجه شده و واردات به سهولت انجام نمی‌گیرد. وی خاطرنشان کرد: غالب وسایل و تجهیزات مورد نیاز جراحی پلاستیک و زیبایی ورود مسافری یا چمدانی ندارند چر که همه آنها شماره سریال دارد که در وب سایت شرکت سازنده و توزیع کننده قابل ردیابی است بنابراین هیچ جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام