کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 آذر 1398   Friday 6 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 آذر 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1934- طبق نظر مردم از بین آقایان محمد‌هاشمی تا عزت‌الله ضرغامی و علی عسگری که تاکنون سکاندار صدا و سیما بودند شاید کم‌اثرترین مدیر و عدم پاسخگویی به مردم در صدا و سیما کسی مثل مدیر فعلی صدا و سیما نبوده باشد. (22/8)
1945- من تاسف برای برخی مدیران کشور می‌خورم چرا امثال آقای دانیال‌زاده میلیاردها تومان پول مردم در اختیار وی گذاشتند؟ چرا این پول‌ها را در اختیار چنین افرادی قرار دادند؟ لابد رانتی در کار بوده چه طور برای 2 میلیون وام این همه ما تحت فشار هستیم، اینها این همه پول می‌گیرند؟ (22/8)
1059- دیشب چهارشنبه شب زیرنویس اخبار در مورد دستگیری 30 نفر از سازمان ثبت در بومهن و رودهن خبر داد. امروز دیدم روزنامه‌‌ها هم همین مطلب را نوشتند. آفتاب یزد نام افراد و تعداد آنها را چاپ نکرده شاید نمی‌خواسته فعلا اسمی از آنها ببرد. درحالی که در تلویزیون هم عنوان شد اینها زد و بند داشتند زمین‌های مردم را با رشوه ثبت کردند و به بیت‌المال ضربه زدند. (22/8)
1256- افرادی که مستقیم در پرداخت وام‌های کلان به مفسدین دست داشتند باید دستگیر شوند چرا این مبالغ را در اختیار اینها گذاشتند؟ چگونه بدون گرفتن اسناد و ضمانت کافی این پولها را پرداخت کردند؟ (23/8)
1309- جناب آقای مظفری! هر کسی بدگویی از دولت و آقای ظریف کند جایش هم در بهشت است هم صدا و سیما. مثل آقای پناهیان زمانی خبر از او نبود حالا تلویزیون متعلق به ایشان است! (23/8)
1825- وقتی خبرهای مربوط به محاکمه مفسدین را می‌خوانیم آدم نمی‌داند چه بگوید؟ این مفسدین امثال مفسدین اخیر چه ضرباتی به مردم زدند؟ چه به سر ثروت مردم آوردند؟(23/8)
1827- خود آقایان مخالف برجام به کارنامه کاری خود توجه کنند ببینند چه کاری برای مردم و کشور انجام دادند؟ (23/8)
1846- بابت این همه فساد و پرونده فساد که در کشور وجود دارد واقعا ناخشنودیم. روحیه آدم خراب می‌شود وقتی این همه فساد را می‌بینیم. نباید اجازه می‌دادند این همه فساد رشد کند. (23/8)
1855- کسانی که برخی مدیران را به خدمت گرفتند که دچار فساد مالی شدند آنها باید پاسخگو باشند که مدیرانی را انتخاب کردند که تعرض به مال مردم کنند. (23/8)
1857- مفسدین اقتصادی و غارتگران بیت‌المال اینها از دشمنان خارجی هم صد پله بدترند. اینها از هر مجرمی
مجرم‌ترند. (23/8)
1954- باید واردات خودرو بدون هر گونه محدودیت و رانت آزاد اعلام گردد. بهترین راهکار همین است تا از انحصارها جلوگیری شود. (23/8)
1958- اینکه می‌گویند مصرف سوخت در کشور ما بالاست چندان آمار درستی نیست اگر هم مصرف سوخت بالاست ربطی به مردم ندارد مربوط به انحصار خودروسازان است. ضمن اینکه میانگین مصرف در کشورهای دیگر هم 5/8 تا 9لیتر است. چون انواع خودرو هم آزاد وارد می‌شود با تعرفه‌های جهانی. قیمت سوخت آنها هم فوب است. (23/8)
1157- از خوانندگان قدیمی روزنامه هستم. دائم در روزنامه‌ها از این همه فساد و دزدی‌ها و مفاسد اقتصادی خبر می‌دهند. یکی بگوید چقدر باید از این خبرها بشنویم؟ (24/8)
1201- بالاخره بنزین هم گران کردند دستمریزاد. حتما شاهد افزایش نرخ محصولات دیگر هم خواهیم بود مگر آنکه دولت جلوی آن را بگیرد که چنین گمانی نمی‌رود! (24/8)
آفتاب یزد: در این خصوص قول‌هایی از سوی دولت داده شد که افزایش قیمت نداشته باشیم.
1251- باخت در فوتبال طبیعی است. اما ما نباید اینگونه به عراق می‌باختیم. چرا تیم‌ملی آنقدر بد بازی کرد و عراق آشوب‌زده و جنگ زده این قدر بازیکنانش خوب و دونده بازی کردند؟ (24/8)
سلام. واقعا تاسف آوره که مسئولین در مورد ذرت‌های آلوده با مردم روراست نبودند؟! چرا باید حقیقت رو پنهان کنند از مردم؟! چرا با جان مردم خودمون داریم بازی می‌کنیم؟ از رسانه‌ها می‌خواهم بیشتر به فکر سلامت مردم باشند و این نوع مباحث رو دست کم نگیرند.
...0911
با عرض سلام بی‌پایان. برخورد وزارت کشور با افزایش قاچاق کالا به بهانه افزایش بهای ارز را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم شر تمام عواملی که بدینوسیله در نظام اقتصادی کشور خلل ایجاد می‌کنند، کوتاه بشود.
...0938
از مسئولین محترم بانک رفاه کارگران و سرپرستی این بانک در استان اصفهان تقاضامندیم جهت رفاه اهالی و انجام امور بانکی خود خصوصاً بازنشستگان و مستمری بگیران بیمه سازمان تامین اجتماعی، حداقل یک شعبه این بانک و مجهز به دستگاه خودپرداز و عابر بانک رفاه را در شهرک وسیع و منطقه خانه اصفهان که جمعیت زیادی از تمام طبقات جامعه در این محل ساکن هستند را احداث و راه‌اندازی نمایند. محمود بلیغیان
...0913
در دنیای پُرهیاهوی فعلی که همه نوع سرگرمی‌های مُضر و خطرناک و آلوده‌کننده و خانمان برانداز وجود دارد باید به فکر گسترش تفریحات سالم و بازی‌های مفید و آموزنده و علمی و نشاط‌آور برای نوجوانان و جوانان و افراد علاقمند بود که از جمله آنها که با پرورش استعدادها و تکنولوژی روز همراه است و حتی سابقه‌ای طولانی در کشورمان دارد، تهیه و ساخت انواع وسایل پرنده از جمله هواپیما‌های مدل و چرخ بال‌های قابل پرواز و مدل‌های انواع وسایل نقلیه مانند خودرو و قایق‌های مدل کنترلی با تکنولوژی شبیه نمونه‌های اصلی است که خلاقیت و سازندگی را نیز در افراد تقویت می‌کند، ولی به سبب گران بودن تهیه وسایل و ابزارآلات ساخت آنها و کمبود آموزشگاه‌های مربوطه به دست فراموشی سپرده شده است.
...0913
صبر توام با سختی و رنج‌هاست، اما ماحصل آن، آرامش جسم و روح است.
...0938
چرا در مملکت ما مسئولین عزیز بعد از وقوع واقعه به فکر علاج آن می‌اُفتند و چرا گذشت زمان همه چیز را به دست فراموشی می‌دهد!؟ یادمان باشد که در ابتدای امسال سیل ویرانگر با بهترین شهرها و روستاهای ما چه کرد و چه خسارات جانی و مالی فراوانی را در بیشتر شهرها و اغلب استانهای ما به بار آورد که آثار و خرابی‌های آن در اغلب آنها هنوز وجود دارد! و به علت گستردگی خسارات وارد شده ترمیم نگردیده است و تلفات آن هم که به هیچ وجه قابل جبران نیست، البته اغلب بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله که اخیراً هم در برخی استانها مانند آذربایجان شاهد آن هستیم غیر قابل جلوگیری و وقوع آن اجتناب ناپذیر است، اما بسیاری از خسارات و تلفات آنها با تدابیری از قبل قابل پیشگیری و یا کاهش است.
...0913
2108- از بهشهر تماس می‌گیرم. سلام و درود به آقای رئیس‌جمهور. آقای رئیس‌جمهور موقعی که شما انتخاب شده بودید بنده در مورد نداشتن گاز خدمت شما شکایت کردم و پس از پیگیری شکایتم، اداره گاز استان پاسخ دادند که بنده پروانه ساختمان ندارم. درست که من پروانه ندارم اما در این قسمت که زندگی می‌کنم حدود سی یا چهل خانوار زندگی می‌کنند اصلا لوله گاز در این منطقه کشیده نشده چه پروانه ساخت داشته باشیم چه نباشیم. با توجه به اینکه بیشتر روستاهای کوچک و بزرگ گازرسانی شده ولی ما که در حاشیه شهر بهشهر هستیم گاز نداریم. برای گرفتن نفت و گازوئیل سفید هم مشکل داریم. لطفا اقدامات لازم در این مورد صورت گیرد. (22/8)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1507- از اصفهان تماس می‌گیرم. پیامی برای آقای ذوالنور دارم. مردم بیش از آنچه فکر کنید فهم و شعور دارند. مردم هزار قدم از امثال شما جلوتر هستند. ما خودمان دلخوشی‌ای از رئیس‌جمهور نداریم اما منظور شما هم از این سخنان را می‌دانیم! (27/8)
1510- این سوال همواره مطرح است چرا بنزین گران شد اما خودرو ارزان نشد؟ حتی خودروهای بامصرف بالا؟ واقعا چه دست‌هایی در کار است؟ ظاهرا بازار درگیر دلالیسم، واسطه‌گری و مافیاست! (27/8)
1521- در خبرها شنیدیم تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد را داشتند که خوشبختانه توسط ماموران دستگیر شده‌اند. (27/8)
1535- آقای عبدی! شما روی چه حسابی می‌گویید آقای روحانی کناره‌گیری کند؟ آیا او کناره‌گیری کند اوضاع بهتر می‌شود؟ (27/8)
1542- گفته می‌شود 37 نماینده طرح استیضاح روحانی را امضا کردند. باید در این زمینه خود آقای روحانی پاسخگو باشد و از عملکرد خود دفاع کند. ما کار این نمایندگان را نه رد و نه تایید می‌کنیم! (27/8)
آفتاب یزد: عده‌ای قصد دارند از شرایط و فضای موجود از آب گل‌آلود ماهی جناحی خودشان را بگیرند.
1410- در شبی که تیم ملی ما به فوتبال عراق باخت، در شبی که شب عید و تولد رسول اکرم (ص) بود این درست نبود مسئولان خبر افزایش نرخ بنزین را بدهند! آیا به مردم عیدی دادند چرا به روحیه تخریب شده مردم توجه نکردند؟ (24/8)
آفتاب یزد: مسئولان قول داده‌اند در ازای این افزایش به اقشار آسیب‌پذیر جامعه کمک‌های نقدی بشود.
1503- جناب شهردار محترم تهران این خیلی خوب است برای شهر تهران آرزوهای بزرگ داشته باشید اما مهم چگونگی عملی‌کردن این آرزوهاست و اینکه می‌شود کلاف سردرگم مشکلات شهری خصوصا ترافیک را کم کرد و جاذبه‌های شهری را افزایش داد. شما که دنبال ایده‌های خلاقانه هستید سعی کنید با خلاقیت‌ها و نوآوری فکری به حال ترافیک تهران کنید حداقل کاهش یابد. (24/8)
1911- در کشورهای پیشرفته به محض هرگونه افزایش قیمت وقتی مردم آن کشور ناراضی باشند، نارضایتی شان را به شیوه های گوناگون اعلام می کنند و دولت هم گوش شنوا دارد. اما در ایران هر تصمیمی که مسئولان گرفتند آن را اجرایی می‌کنند. (26/8)
1717- اکبر از تهران: مثل این که هنوز گرانی و مشکلات معیشتی مردم برای مسئولان به خوبی روشن و واضح نیست. اگر مسئولان به ویژه رئیس جمهوری کشور ما پیام های مردمی و درددل‌های مردم را در روزنامه ها مطالعه کنند، بیشتر به مشکلات اقتصادی، گرانی و بیکاری پی خواهند برد. پشت تریبون وعده می دهند اما به جای رفع مشکلات، قیمت‌ها را افزایش می‌دهند و بیشتر باعث نارضایتی مردم می شوند. این چه شیوه مدیریتی است؟(26/8)
1115- خواننده واقعی کیست؟ برای این که بتوانیم آهنگ های خوانندگان مجاز را گوش کنیم در اینترنت سرچ کردم، تعداد خوانندگان به قدری زیاد بودند، چون هیچ شناختی از همه آن ها نداشتم، همین طوری چندتای آن ها را انتخاب کردم و گوش دادم اما خوانش هیچ کدام به دلم ننشست. به راستی خواننده واقعی کیست؟(26/8)
0715- سریال «فوق لیسانسه ها» که هر شب از شبکه سه سیما پخش می‌شود بسیار مسخره است. سطح سریال پایین و دیدن آن باعث اتلاف وقت بینندگان تلویزیون می شود. حیف از این که نویسنده، کارگردان و عوامل مربوط وقت و سرمایه‌شان را برای این گونه سریال‌های پیش پا افتاده می‌گذارند و وقت با ارزش مردم را می گیرند. (26/8)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام