کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 29 مهر 1397   Sunday 21 October 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 مهر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1009- در روزنامه 28 شهریور از وضعیت اسفبار یک باغ وحش و بیست هکتار زمین نوشته‌اید. خواستم بگویم به حیوان بی‌توجهی کردن یک چیز عادی است خدا عاقبت همه را ختم به خیر کند. واقعا این بی‌توجهی به حیوانات جای تاسف دارد. (28/6)
1040- از نوشهر تماس می‌گیرم. به خاطر مسائل ارزشی از دولت احمدی‌نژاد تشکر می‌کنم. مطمئن باشید دولت بعدی اصولگرا و خود آقای احمدی‌نژاد می‌باشد. (28/6)
1404- هفته دیگر می‌خواهیم به خواستگاری دختری برای پسرمان برویم و در جلسه بله برون باید توافقات را مکتوب کنیم. در روزنامه‌ها خواندم دختران بدحجاب 900 هزار تومان جریمه نقدی می‌شوند. به این فکر افتادم در دفترچه بله برون قید و شرط کنیم که یک روز قبل از ثبت واقعه ازدواج دختر عدم خلافی خود را بگیرد که بعدا یک عروس بدهکار و
پر از جریمه نصیب ما نشده باشد. حالا‌ شما بفرمایید آیا مرکزی برای استعلام و صدور این نوع خلافی اعلام کرده‌اند یا خیر؟ (29/6)
آفتاب یزد: تبریک ما را به مناسبت این امر خجسته پذیرا باشید. امید است در روز بله برون هر دو طرف به یک توافق خوب برد- برد برسید و دغدغه‌ای هم از بابت خلافی و عدم خلافی نداشته باشید. این پیام طنزگونه شما بود ولی جریمه‌هایی که مدنظر شما است با این جریمه فرق دارد.
1721- با سلام و آرزوی سلامتی برای شما آفتابیان. سوالی از مسئولان و کارشناسان اقتصادی دارم. چرا برخی می‌گویند تک نرخی شدن ارز باعث لطمه به تولید می‌شود؟ (29/6)
1027- شهرداری منطقه 8 راه افتاده و در طول خیابان شهید آیت ممیزی املاک می‌کند و جلوی مغازه‌ها و دفاتر نیوجرسی می‌گذارد و در اضافه کردن به لشگر بیکاران می‌خواهد در بین دیگر شهرداری‌ها رتبه اول شود. به نظر آنها نمی‌دانند مردم در چه وضعیت اقتصادی به سر می‌برند. (29/6)
1038- فاز 11 مسکن مهر پردیس 35 هزار واحد مسکونی دارد که 80 درصد مالکین اولیه واحدهای آپارتمانی خود را به دلیل اینکه نمی‌توانستند تا سقف 37 میلیون پر کنند به فروش رساندند و به خریداران وکالت بلا‌عزل دادند مرتبا مسئولان می‌گویند کسری بودجه داریم من هم به آنها می‌گویم شما مدیر مدبر نیستید اگر کسی درایت داشته باشد و نقل و انتقالات را سهل و آسان کنید هزاران میلیارد کسری بودجه را از طریق جایگزینی اسامی تامین خواهید کرد. (29/6)
1047- دلار در سال 90 حدود هزار تومان بود که سه برابر شد اما وقتی برخی کالاهای خارجی قیمت آن 4برابر افزایش پیدا کرده، این اصلا‌ قابل هضم نیست که چرا آن قدر گرانی است. (29/6)
1048- اگر من و بچه‌هایم سرکار بودیم خیالمان راحت بود و خیلی راحت شعاری حرف می‌زدیم. برخی‌ها از درد مردم بی خبرند. (29/6)
1050- چرا برخی‌ها در نظرسنجی‌هایی بیشتر به نفع خودشان عمل می‌کنند و تائید مردم را اعلام می‌کنند. خیلی از مردم برخی سیاست‌گذارها و مدیریت‌ها را قبول ندارند. (29/6)
1108- بله آقای انصاری برخی‌ها از آرامش مردم ناراحتند. در دکترین فکری این افراد باید دائم تنش و ستیز و بحث و جدل باشد. اینها شاید جز این حرفی برای گفتن نداشته باشند. (29/6)
1109- به عقیده من کمپینی که در مورد نخریدن خودروی صفر راه افتاده اگر ملت به آن آگاهی برسد که در تمام اجناس و تولیدات و مدیریت‌های آن این برخورد صورت گیرد حتما تولید ما و مدیریت‌های ما شرایط بهتری خواهد داشت. چون در هر صورت باید مدیریت‌ها در برابر مردم پاسخگو باشند. (29/6)
1139- خواستم در مورد شعار مرگ بر آمریکا بگویم آقای روحانی چگونه فکر می‌کنند. تا آنجا که می‌دانم از سال 57 شعار مرگ بر آمریکا به سیاست‌های آنها بوده نه مردم آمریکا که ایشان چنین چیزی عنوان می‌کند. (29/6)
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15
انسان‌های ساده و با صداقت انسان‌هایی بزرگ هستند و باید آنان را گرامی بداریم وآنان هستندکه با عملکردشان خوبی را گسترش خواهند داد نه انسان‌های مادی که انسان‌های حقیری هستند.
...0935
وقتی دولتی نسبت به تورم وخالی شدن خزانه احساس مسئولیت نکند دودش به چشم دیگران خواهدرفت .
...0935
چون تیم مذاکره کننده به تشخیص رسالت کارشان برای عموم و آرمان های آنان رسیده اند از این بابت اهمیتی به فشار نگذاشتند.
...0935
اندیشه وشخصیت هر فرد از نحوه برخوردش مشخص خواهدشد، اگر فرد متعالی بود مودب و مومن است وگرنه .... خیر.
...0935
چه اشکالی دارد اروپایی به ایران بیاید و ما هم برای مدارج علمی بالاتر به آنجا برویم؟
...0935
مسلمان کسی است که وقتی نزدیکش بمانی احساس آرامش کنی.
...0935
در مورد تعرض چند افغانی خلافکارکه حضورشان غیرقانونی بوده به یک زن فرانسوی!! خواستم بگویم تا کی اینها باید با آبروی این کشور بازی کنند؟!
...0918
وصیت نامه بنویسید متوجه خواهید شد تنها کسی که سهمی از دارایی تان ندارد خودتان هستید پس تا زنده هستید. نسبت به خود سخاوت داشته باشید.
...0914
آقاى جلیلى تیم مذاکره کننده هسته اى با عقلانیت و تسلط بى نظیرش بر فنون دیپلماسى بزرگترین پیروزى را برای ملت ایران به ارمغان آوردند این عزیزان دریادل باتوکل به خدا وحمایت همین ملت به این سند تاریخى دست یافتند.
...0917
باعرض سلام بی پایان.عیدسعیدقربان،جشن یک عمر مبارزه مجاهدانه با هوای نفس و عدم اطاعت از شیطان رانده شده است و روز تجدیدپیمان باخالق یکتا برای بندگی تا آخرین لحظه عمر بر تمام عابدان آزاده مبارک‌ باد.
...0938
سلام . من داراى 3فرزند دختر و پسر تحصیلکرده و خدمت کرده هستم که سن ازدواج هر سه از حد متعارف گذشته ولى نه مسکنى و نه شغلى که بتوانند این سنت پیامبر (ص) را به جا بیاورند .
...0914
آن روزی که احمدی نژاد گفت به هر نفر هزار متر زمین می‌دهیم تا در آن ویلا بسازند به این حرف خندیدیم ولی او راست می‌گفت اما در عمل ایشان در مناطقی مثل گردنه حیران اطرافیان او زمین‌هارا برداشتند به ما هم قرار بود از کویر بدهند که دوره ریاستش تمام شد.
...0918
باکمال احترام پیشنهاد می کنم بهتر است دولت به همه بازنشستگان بن بدهد.
...0921
سلام وخسته نباشید. ممنون از مطالب قشنگتون. من زنی هستم بدسرپرست که شوهر معتادم چهار سال است من ، دختر و پسرم را گذاشته رفته. پسرم که عقد کرده مونده بره سرخونه زندگیش چون پول نداره. من ودخترم داریم بار این زندگی را به دوش می کشیم . با وجود کرایه خونه و کرایه ماشین و خرجی و قسط کمرمون خم شده. دخترم نمی‌تونه ازدواج کنه ،نمی‌تونه بره دانشگاه وجایی هم که کارمی‌کنیم با وجود گذشت شش ماه از سال حقوقمون اضافه نشده باوجود بالا رفتن اجاره وچیزهای دیگه حالا شما می‌گویید چاره کارمون چیه؟
...0919
آخر آن صدها نفر جاسوس دشمن که در رسانه های داخلی مشغول‌اند کجا هستند؟ متاسفانه واقعیت این است که عنوان کنندگان امثال این صحبت ها باعث دلزدگی جوانان کشور می‌گردند که می‌توان این شیوه را بزرگترین کمک و راهگشای دشمن نامید.
...0910
باعرض سلام وادب و ارادت و تشکر فراوان و خداقوت.آغاز سال تحصیلی جدید بر همه پویندگان طریق علم ودانایی در پرتو انوار قدسی ربانی ، قرآن ، عترت و ولایت مبارک‌ باد.
...0938
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15
به نظرم آقای جلیلی یک سرباز خوب در منطقه عملیاتی است تا یک دیپلمات.یک دیپلمات باید با فرهنگ‌های مختلف آشنا و با فن مذاکره و بازی و منافع کشور و طرف مقابل آشنا باشد.ایشان فقط یک طرفی حرکت می‌کند و وجود ایشان در دیپلماسی نمی‌تواند منافع کشور را تامین کند.آیا برجام هیچ نقطه قوتی ندارد؟!
میری: جناب آقای جلیلی شما می‌فرمایید در زمانی که ما مذاکره می‌کردیم حق مارا پذیرفته بودند چرا مذاکره را به جای نرساندید که این همه تحریم و قطعنامه صادرنشود.
رضا: درود بر روان پاک آیت الله طالقانی
حسن: پول می‌گذاریم در بانک 22درصد سود می‌گیریم، پدرانمان به اندازه 100میلیون تومان ارث گذاشته اند چرا جوانان کار کنند؟!
رزمنده دوران دفاع مقدس: با این خودسری‌هایی که ما در بازار لبنیات می‌بینیم معلوم است که مسئول خوبی در جهت نظارت بر محصولات غذایی ندارد ومعلوم است که دولت تدبیر وامید در این خصوص که واقعا سلامت مردم را هدف گرفته هیچ کاری انجام نمی‌دهند.
امیر: هیجان و جشن مردم در روز توافق تاریخی به عنوان نماینده بخش کوچکی از مردم حامی توافق، بیانگر حمایت واقعی قاطعانه مردم و قدردانی از تیم هسته‌ای عزیز است.
امیر: در سایتی که خود را بهار می‌داند و دیگران را خزان، صحبت‌های دکتر صالحی را این گونه نتیجه گرفته اند که ایشان گفته حق غنی سازی در دولت قبل به ایران داده شد. واقعاً شما متن کامل سخنان دکتر صالحی را بخوانید، ببینید چگونه آشکارا تحریف کرده اند.
سعید: عراقچی دوست داریم، روحانی مچکریم.
ایران باید به وجود داشتن چنین افرادی (عراقچی) شایسته و سلیم و دانشمند برجسته افتخار نماید فردی شجاع و مدبر ، سخن گفتن در رابطه با وزیر امور خاجه جناب آقای ظریف سیاستمداری بزرگ و بی بدیل و جناب آقای صالحی مخلص ومومن بی بدیل ، بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه دانشگاهی به وجود این عزیزان افتخار می‌کنم بهتر است مخالفین بی اطلاع توبه نمایند تا خداوند از سر تقصیرات آنان بگذرد.
عراقچی ، ظریف ، روحانی و دیگر دست اندرکاران مذاکرات هسته ای هیچ‌گاه تنها نیستند.
محمود: با سلام به روح تمام شهیدانی که جان خود را فدای عزت و استقلال ایران و ایرانی کردند، به‌عنوان یک ایرانی مسلمان از زحمات تیم مذاکره‌کننده خصوصاً دکتر ظریف و دکتر عراقچی تشکر نموده و اعلام می‌دارم ایشان تنها نبوده و
نه تنها من و ملت ایران بلکه نسل های آینده ایران نیز به ایشان افتخار خواهند کرد.
سید عباس (عراقچی) عزیز دوستت داریم و حمایتت می کنیم.
سیدحسین میرباقری: نادانان هرچه می‌خواهند بگویند، آقای عراقچی، نورچشم ملت فرزند، انقلاب و خارچشم دشمنان است.
دکتر صالحی عزیز ممنون شما هستیم تا چندین و چند نسل آتی باید دعاگوی شما باشیم. خدا یار و یاورتان باد.
علیرضا: اساسا موضوع ایمنی ، کاهش ریسک و خطر در حد ممکن است و هزینه کردن در این رابطه مدیریت هزینه است چرا مالکان اتومبیل خودرو خود را بیمه می‌کنند آیا کلیه اتومبیل ها قرار است تصادف کنند یا آتش بگیرند یا مورد سرقت قرار گیرند چرا ساختمانها را در مقابل حوادث بیمه می‌کنند به ظاهر هزینه های سنگینی در اینگونه موارد می‌شود لیکن در مقایسه با هر کدام از خسارتهای محتمل این اقدامات را نباید جزو هزینه محاسبه نمود بلکه جلوگیری از هر گونه ضرر و خسران است نکته حایز اهمیت حاشیه ریسک است که مطابق دامنه آن تمام ضرایب ایمنی و اطمینان باید لحاظ گردد.
پیام های مردمی در صفحات2-3-6-15
جشنهاى روز1مهر؛ آغاز سال کشاورزى- آبى، سال آموزشى و پاییز، خجسته!
...0916
پیامبراکرم(ص):در طلب دنیا تعادل داشته باشید و حرص نزنید.
...0912
سلام و درود خود را تقدیم خبرنگاران ارجمند آفتاب یزد می‌دارم. بانک صادرات یک سوم اندک وام پرداختی برای خرید کالا را بلوکه می‌کند به داد وام گیرندگان برسید تا پول بلوکه مردم آزاد شود.
با سپاس از شهرستان خوی.
...0914
هفته دفاع مقدس را که یاد آور دلاور مردی‌های مردان سلحشور و جوانان برومند و سرافراز این سرزمین قهرمان پرور می‌باشد، گرامی می‌داریم و به روان پاک شهیدان والامقام و همیشه جاوید ایران اسلامی درود می‌فرستیم. و فداکاری‌های آنها را ارج می‌نهیم.
...0913
شورای شهر تهران یک بیلان کار بدهدکه برای برخورد باساخت و سازهای غیرقانونی وتوسعه فضای سبز و اماکن ورزشی ومشکل آلودگی هوا و تسهیلات رفاهی شهروندان پایتخت چکار کرده است؟
...0912
قاطبه اهالی شهرستان چالدران اصلاح طلبند ولى متاسفانه چند روزنامه می‌آید که پس از مطالعه دست‌به‌دست به دوستان می‌رسانم خواهشا پیگیر افزایش تیراژ آفتاب در این شهرستان باشید. باتشکر احمدى
...0914
آقای احمدی نژاد شما را به خدا بگذار ملت ایران یک نفس راحت بکشند و احساس تکلیف نکن.
...0912
بسیارمهم؛ باتوجه به وحشیگرى سعودى‌هاى ظالم احتمال دارد حاجیان عزیزى که ناپدید می‌باشند
(چه کشته وچه زخمى) توسط سعودى‌ها باتزریق بیماریهاى واگیر به آنها، آنها رابیمارکنند وبه دیگران هم منتقل شود، لذا براى جلوگیرى وخنثى شدن دسیسه هاى سعودى، مسئولان ایران وتیم پزشکان تمهیدات بسیارمستحکم را پیش‌بینى و مدنظر گیرند تاجلوى دسیسه هاى احتمالى گرفته شود.
…0912
تحقیقات نشان می‌دهد که تقریبا همه مردم، و اکثریت جامعه بسیار علاقمند به دانستن تاریخ گذشته‌های دور و تاریخ معاصر خود هستند و با دقت و اشتیاق وقایع تاریخی را که وضعیت فعلی جامعه آنها را تعیین کرده است، با وسواس و حساسیت زیاد دنبال می‌کنند و برای فهمیدن آن ساعتها وقت می‌گذارند، و جالب تر آنکه از تارخ و اتفاقات گذشته آنطور که شاید و باید درس و عبرت نمی‌گیرند، یا نمی‌خواهند عبرت بگیرند، و باکمال تعجب همچنان اشتباهات گذشته را تکرار می‌کنند، که در این میان نقش تبلیغات و نقش منفی و مخرب بمباران‌های تبلیغاتی و حتی مهمتر، تنگناهای اقتصادی و فقر عمومی را هیچگاه نباید از نظر دور داشت و به آن بی اعتنا بود، و این درحالی است که بیگانگان از طرق مختلف، خصوصا از طریق جنگ نرم و ماهواره‌ها وارد کشور شده و موذیانه عمل می‌کنند، زیرا دشمن از همین جاها است که می‌تواند به ما و هویت ملی کشور و اتحاد مردم ما ضربه بزند.که متاسفانه ندانم کاری‌های برخی باسابقه‌ها هم به گسترش آن نابسامانی‌ها و خطرات دامن می‌زند. بنابراین باید خیلی هوشیار بود. و لذا نباید اجازه داد وقایع تلخ تاریخ مجددا تکرار شوند.
...0913
سلام.فقط مونده بود حاج منصور ارضی مخالفت خود را با برجام اعلام کنه و از طرف مردم حرف بزنه!نه آقا نود درصد مردم موافق برجام هستند.
...09011
آقای احمدی نژاد هنوز دست از سخنرانیهای فضایی و پوپولیستی خود بر نداشته زیرا نقل محافل و خبرها بودن کمکی است به مطرح شدن نام ایشان ولو به قیمت انتقاد یا رو شدن تخلفات یاران غارشان بایکوت شیرین زبانیهای ایشان توسط جراید می‌تواند حرکتی در جهت خنثی سازی این حرکت باشد.
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-3-6-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام