کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 14 خرداد 1399   Wednesday 3 June 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آبان 1398

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
0924- در خبرها آمده که فوتبال ایران و آقای گودرزی می‌خواهد از فوتبال بحرین به دلیل عمل ناشایست تماشاچیان آنها شکایت کنند. می‌خواهم بگویم از جهاتی این کار درست نیست. سهل انگاری‌های خودمان را هم گردن آنها نیندازیم. اگر آنها به سرود ما توهین کردند بهتر بود اصلا مسابقه را انجام نمی‌دادند. حالا شکایت کنند چه اتفاقی می‌افتد؟ (25/7)
آفتاب یزد: انجام مسابقه طبق برنامه فیفا صورت می‌گیرد.
1826- آقای مظفری پیام مرا هر طور که می‌دانید حتی اگر شده در صفحه اول با خط درشت چاپ کنید. ما تا کی باید تاوان بداخلاقی‌های برخی بازیکنان را پس بدهیم؟ سالهاست ما با کشورهای عربی فوتبال بازی می‌کنیم. دنبال حاشیه‌اند امثال این افراد بر اعصاب خود مسلط نیستند با اعصاب 80میلیون ایرانی بازی می‌کنند. اعضای تیم مربیگری باید امثال این بازیکنان را کنار بگذارند. ما از خودمان لطمه می‌خوریم. (25/7)
1859- سرود ملی یک کشور و پرچم آن نماد یک کشور است. هر کشوری توهین بکند دلیل بر بی‌فرهنگی و بی‌تمدنی آن است. اگر چنین حرکتی در ایران اتفاق می‌افتاد فیفا چه عکس‌العملی نشان می‌داد؟ فورا عکس‌العمل نشان می‌داد. اما نمی‌دانم نسبت به توهین تماشاگران بحرینی به سرود ما سکوت کردند؟ از مسئولان می‌خواهیم پیگیری کنند ما باید حق خود را بگیریم. (25/7)
1907- کاش این صدای مردم به تماشاچیان بحرینی برسد. وقتی که در مسابقات ورزشی با آمریکا مسابقه داریم هنگام پخش سرود ملی آن کشور ورزشکاران و مردم ایران سکوت می‌کنند، احترام می‌گذارند، چون این نشانه فرهنگ یک مردم است. کاش بحرینی‌ها از مردم کشور ما یاد می‌گرفتند. فکر کنم برخی از تماشاچیان بحرینی و مسئولان فدراسیون آنها بویی از فرهنگ نبرده‌اند. (25/7)
1926- برخی مسئولان از صدا و سیما می‌گویند قیمت گوشت پایین آمده اما در شهرستان ما ایلام با اینکه مرکز دامداری است به علت اینکه نظارت درستی وجود ندارد از 100 یا 90 قیمت گوشت کمتر نمی‌شود. (25/7)
1927- آقای علی دایی! مهم ملت است که شما را قبول داشته باشند. بعضی‌ها شاید تفکرشان دچار کوته‌فکری باشد. مردم گل‌های شما را در اروپا دیده‌اند جایگاه شما را می‌دانند. توسط برخی افراد شخصیت شما پایین نمی‌آید. چون اینها بار علمی ندارند مجبورند دنبال تخریب دیگران باشند. (25/7)
1943- من تعجب می‌کنم آقای شریعتمداری فقط دنبال تخریب و انتقاد است. آقای شریعتمداری! تعداد صندلی‌هایی که فدراسیون در اختیار بانوان قرار داده بود در همان دقایق اولیه فروش آن انجام شد. خیلی از بانوان هم بیرون از استادیوم ماندند و بلیت گیرشان نیامد. شما چرا قضاوتتان عجیب است؟ (25/7)
2154- از بهشهر تماس می‌گیرم. با سلام به رئیس‌جمهور محترم، من یک کشاورز هستم. باران شدید اسفند 97 خسارت شدیدی به کشاورزی ما زد. هر وقت پیگیر خسارت می‌شویم می‌گویند برای شما اس‌ام اس می‌آید. خواهشمندم دستور فرمایید هر چه سریعتر خسارت ما را پرداخت نمایند. (25/7)
0034- برخی نماینده‌ها فقط برای اینکه اعلام کنند در مجلس حضور دارند یک حرفی می‌زنند. مثل نماینده‌ای که می‌گوید در مدارس نباید انگلیسی تدریس شود. (26/7)
0114- در آفتاب یزد اسامی چهره‌های شناخته شده‌ای که در زندان به سر می‌برند برده شده اما نامی از معاون دولت پاکدستان برده نشده است. لابد ایشان از زندان آزاد شده است. (26/7)
0337- داشتم این طرح حذف زبان انگلیسی نماینده‌ها را برای مادرم می‌خواندم. گفت ننه!‌ای وای چه کارایی می‌کنند؟ (26/7)
2124- آقایی که گهگاهی همراه آقای نجفی شهردار سابق مشاهده می‌شود به طوری به آقای نجفی نگاه می‌کند انگار پدرکشتگی با او دارد. (26/7)
2129- آیا مسئول یا مقامی هست که به مردم بگوید مگر چه پیش آمده که یک رسانه شبانه روز در حال تخریب دیگران است؟ (26/7)
به خواست خداوند و به همت مردم و تلاش مسئولین دلسوز، هر روز طبلِ رسوایی یکی از اختلاس گران و دزدان بیت المال و تاراج گنندگان خزانه کشور و خالی‌کنندگان جیب و اندوخته‌های مالی مردم مظلوم ما به صدا درمی‌آید و به دست قانون و عدالت سپرده می‌شوند، البته اگر این دستگیری‌ها که پس از سالها، تازه و یکی دو سال است با شدت و دقت بیشتری آغاز گردیده، موجب سوءاستفاده و تسویه حساب‌های سیاسی و یا جناحی ‌و یا شخصی نباشد و با سلامت‌ قضایی کامل و با حفظ و رعایت عدل و اَحکام و موازین اسلامی و بدون اِغماض و ملاحظاتِ دیگر همچنان ادامه یابد و مجرمان واقعاً و جداً
مجازات شوند.
...0913
سرد شدن تدریجی هوا در آستانه فصل سرما و زمستان، استفاده از وسایل گرمازا و تهویه مطبوع برای منازل و ساختمان‌هایی که مجهز به اینگونه وسایل گرمایشی هستند را اجتناب ناپذیر نموده است، اما این وسایل مانند پکیج‌ها، هر سال نیاز به سرویس و گاهی تعویض قطعاتی دارند که بعضاً وارداتی و بسیار گران و قیمت آنها نسبت به سال گذشته به علت تحریم‌های بیشتر و بالا رفتن نرخ اَرز، چند برابر شده است که نمونه آن قطعه‌ای شبیه رادیاتور و چند لایه از جنس فلزِ برنج و ساخت ایتالیا است که به علت دوجداره بودن در صورت سوراخ شدن جداره داخلی آن غیر قابل جوشکاری است که سالِ گذشته حدود هفتصد هزار تومان بود و امسال به مبلغی حدود 3/5 میلیون تومان رسیده! که تهیه آن را عملاً ناممکن ساخته است.
...0913
کشور جنگ‌زده سوریه که سالهاست به دست دیگران به ویرانه‌ای مبدل گردیده با ملتی رنج دیده امروزه مورد هجوم ناجوانمردانه ارتش ترکیه به سرکردگی اردوغان قرار گرفته، اگر شورای امنیت سازمان ملل به وظایف واقعی خود عمل کند اردوغان را متجاوز و جنایتکار جنگی باید معرفی نماید، چرا که ملت داغ‌دیده سوریه ضعیف‌تر از آن است که با ارتش متجاوز ترکیه بجنگد. اردوغان به جای تجاوز به یک کشور مستقل باید حقوق بخش بزرگی از ملت خود که پایمال کرده به رسمیت بشناسد نه به خاک دیگران تجاوز نماید. گرچه ارتش سوریه سالهاست درگیر جنگ است و نسبت به ترکیه تجهیزات کمتری دارد اما صدها برابر ارتش ترکیه تجربه دارد و می‌تواند در درازمدت ارتش ترکیه را در منجلاب بزرگی بیندازد و حتی تار و مار نماید چون عاقبت متجاوزان همین بوده و هست.
...0918
با عرض سلام بی‌پایان."حجاب و عفاف"، دفع‌کننده رذایل اخلاقی و مفاسد فردی و اجتماعی و همچنین جذب‌کننده فضایل اخلاقی و کرامات انسانی و عامل توفیق انجام اعمال عبادی- معنوی است.
...0938
در محافل و مجالس خصوصی و عمومی و دولتی بین مردم و کارمندان و کارگران و اقشار مختلف مردم، گاهی گفته و شنیده می‌شود امسال خط قرمز فقر به حداقل شش میلیون تومان در ماه رسیده است و درآمدهای زیر این مبلغ، با توجه به میزان نرخ تورم و گرانی‌های فزاینده موجود در جامعه، زیر خط قرمز فقر قرار دارند، با وجود مطلبِ اِنکارناپذیر جناب آقای روحانی، رئیس جمهور محترم کشورمان وضعیت اقتصادی و عمومی کشور و مردم را بهتر از سال قبل می‌دانند و در سخنرانی‌های خود به آن اشاره می‌کنند! آیا بهتر نیست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این مورد مهم اظهارنظر نموده و به طور بی‌طرفانه و با حقیقت گویی نرخ واقعی تورم و میزان شاخصِ خط فقر را در کشورمان رسماً اعلام نمایند؟!
...0913
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
مدت زیادیه که پیام‌های فوق رو فرستادم اما چاپ نکردین؟! مجبور شدم دوباره بفرستم! کلمات نامناسبی هم به کار نبرده بودم. منتظر چاپش می‌مونم. ممنون.
...0911
سلام. کارمندان و پرستاران دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنان منتظرن وزارت بهداشت اضافه کار و کارانه‌های سال 97 آنها رو پرداخت کند!؟ متاسفانه بیمارستان‌های دولتی استان گیلان هر چقدر درآمد داشته باشند به حساب دانشگاه و دولت واریز میشه و پرستاران و کارمندان بیمارستان‌های گیلان حق و حقوق کامل خودرو هر ماه دریافت نمی‌کنند که این موضوع از مخاطرات شغلی آنهاست. از نمایندگان مجلس انتظار داریم با توجه به شرایط بد اقتصادی مردم که همه به آن اعتقاد داریم به داد مردم برسند و فکرشان شبانه این باشد و بیشتر تمرکزشان برای برطرف کردن مشکلات و دغدغه‌های مردم در مجلس و کمیسیون‌های تخصصی مجلس باشد نه مسائل حاشیه‌ای؟!
...0911
عودت میلیاردها تومان از حساب بیت‌المال که به خاطر فساد، رانت‌خواری، اختلاس و سایر شیوه‌های مکارانه و طمعکارانه به دست مفسدین اقتصادی افتاده بود، حاصل جدیت و قاطعیت تمام و کمال قوه‌قضائیه در این امر جهادی بود. جا دارد از حسن تدبیر و نیت و عمل ریاست محترم این قوه نهایت تشکر و قدردانی را نموده و انتظار می‌رود این اموال در راه صحیح و بحق صرف شود.
...0938
مجلس چرا قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را تصویب نمی‌کند و در کمیسیون‌ها گیر کرده است!؟ چرا افشاءکنندگان فساد در کشور ما مورد حمایت قرار نمی‌گیرند و مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند، چرا مجلس و مسئولان کشور در این امور قوی عمل نمی‌کنند!؟
...0912
آقای رجب طیب اَردوغان با بهانه‌جویی و تهدید به حمله مجدد ترکیه به شمال سوریه (پس از پایان مهلت تعیین شده آتش بس تا ساعت 22 امشب سی‌ام مهرماه 1398) و با اعلام ناراحتی خود از برخی مواضع و اظهارات مقامات محترم کشورمان، قدم به قدم به یک دیکتاتوری مطلق از آغاز حکومتش تا به امروز نزدیکتر می‌شود، بهتر است ایشان که به عادت دیکتاتورهای جهان، مست از قدرت شده است، به عاقبت کارهای خود هم کمی فکر کند و سرنوشت هولناک و وحشتناکِ صدام حسین در عراق و معمر قذافی دیکتاتور لیبی و سایرین را هم در نظر بگیرد و از فکر کشورگشایی و نسل کُشی پیر و جوان و زن و مرد و کودک کُردهای سوریه و ظلم و ستم به مردم کشور خودش دست بردارد پیش از آنکه خیلی دیرتر از این زمان که خیلی هم دیر شده است، بشود!
...0913
نفوذی‌ها را بدون کمترین رحم و دادن فرصت بیشتر بهشون باید گرفتار و سخت مجازات کرد.
...0914
موضوعاتی مثل قانون بازنشستگی و حقوق‌های نجومی و فساد در شرکت‌های بزرگ و بررسی اموال مسئولان گذشته و حال انگار فراموش شده‌اند.
...0914
آیا کسی می‌تواند گوشی یا خط کسی را هک یا مختل کرده یا در دسترس خود قرار دهد در صورتی که شخص جرمی مرتکب نشده باشد.
...0914
سالار شهیدان و سرورِ آزادگان جهان حضرت امام حسین (ع) می‌فرمایند: از کسانی مباش که از گناه دیگران ترسناکند و از عاقبت خود غافل.
...0913
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام