کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 14 خرداد 1399   Wednesday 3 June 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 آبان 1398

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
بالاخره پس از سالها بلاتکلیفی و بگو مگو و جَر و بحث‌های طولانی، درب مخصوصی برای ورود بانوان به استادیوم آزادی باز شد و فروش بلیت‌ها برای خانمها از طریق وارد شدن در اینترنت که گفته می‌شود در همان دقایق اول، همه 4000 بلیت جایگاه مخصوص بانوان در همان ساعت اول در سایت به فروش رفت! سوال این است که چرا از اول این کار را نکردند و واقعاً چه لزومی داشت که اینقدر خودشان و مردم را به دردسر بیندازند تا جایی که سازمان فیفا مجبور به دخالت شود؟
...0913
سلام. بعضی وزارتخانه‌های سردمدار پاسخگو نبودن. بارها در ستون پیام مردمی این جریده وزین گفته شد که مطالبات پرستاران و پرسنل بیمارستان‌های گیلان داده نمیشه. منظور کارانه و اضافه‌کار پرستاران بیمارستان‌های گیلان می‌باشد که از پاییز سال97 طلب داریم و هنوز داده نشده؟! اما نه پاسخی روابط عمومی وزارت بهداشت داد نه دانشگاه علوم پزشکی گیلان نه پولی پرداخت شد؟؟؟!!
...0938
ثروت‌های بلعیده شده مردم ایران، چهار برابر ثروتی است که اقتصاد چین را به قدرت اول جهان تبدیل کرد. مفاسد اقتصادی و سیاه‌چاله‌هایی که ثروت هنگفت ارزی ایران را بلعیده‌اند مسئله اصلی اقتصاد ایران هستند نه تحریم‌‌های اقتصادی.
...0915
مسئولان محترم کاری کنند که مردم به ویژه اقشار و خانوارهای کم‌درآمد و مستمند با امکان و توان خرید و رفع نیاز محصولات خوراکی و نوشیدنی، بدن‌شان به کمبود انواع ویتامین‌ها که زمینه‌ساز انواع بیماری‌هاست مبتلا نشود که در صورت از دست رفتن سلامتی، قطعاً یاس و عدم نشاط و پیشرفت مستولی خواهد شد.
...0938
موتورسیکلت‌های برقی که بوسیله هر بار شارژ شدن حدود 100 کیلومتر راه را می‌توانند به راحتی بپیمایند ظاهراً یکی از وسایط نقلیه خوب و سازگار با محیط زیست است که هوا را هم آلوده نمی‌کند ولی قیمت و قطعات یدکی خصوصاً قیمت حدود دو میلیون تومان باطری آن که هر سال باید تعویض شود فوق العاده گران است لذا اگر دولت برای کاهش قیمت آن خصوصاً برای ارزان نمودن قیمت باطری آن و اعطای وام‌های کم بهره و یا بدون بهره برای خرید آن فکری بکند، مطمئناً استقبال مردم از این وسیله نقلیه خوب و تعویض موتورسیکلت‌های بنزینی و با سوخت‌های فسیلی که به علت سوختن ناقص موتور‌های یک زمانه آنها، هوا را به شدت آلوده می‌کنند، گام مثبت و بسیار مهمی برای حفظ محیط زیست و راحتی مردم برداشته است. محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
زمانی حدود چهل، ‌پنجاه سال قبل که مهندسین و کارمندان خارجی کارخانه معروف هلیکوپتر‌سازی (بِل هلیکوپتر) در منطقه وسیعی از شهرک خانه اصفهان ساکن شده بودند، جمعیت این منطقه آنقدرها نبود که پس از رفتن همه آنها در همان سالهای اول پیروزی انقلاب و جایگزین شدن هموطنانمان در همانجا تاکنون و حالا وجود دارد، جمعیت زیادی که با داشتن منازل جدید و ساختمن سازی‌های مرتفع و چند طبقه و خیابان‌ها و مغازه‌های زیاد و فروشگاه‌های متعدد، و احتمالات حوادث گوناگون مانند هر شهری، هنوز فاقد حتی یک ایستگاه آتش نشانی و‌خدمات ایمنی و مراکز خدمات شهری دیگر است! ضمناً حضور پلیس راهنمائی و رانندگی اصفهان هم در این منطقه
پر رفت و آمد از مناطق شهر بزرگ اصفهان
بسیار کمرنگ است. محمود بلیغیان
...0913
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
اصلاح الگوی مصرف یکی از سفارشات موکد قرآنی و دینی است که هم باعث پیشرفت نظام اقتصادی می‌شود و هم عدالت را در میان مردم برقرار می‌کند. با ریخت و پاش از لحاظ مصرف غذا، انرژی‌ها و همه نعمات الهی قطعاً عده‌ای در فقر و نداری به سر خواهند برد.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: همانا نماز خواندن وسیله نزدیکی مومن به خداست.
...0938
پیاده‌روی اربعین حسینی(ع)نمایش حمایت میلیونی از حق مداری مکتب امامت و ولایت توسط عاشقان خودجوش مشتاق زیارت حضرت اباعبدا...الحسین(ع) به نمایندگی از همه مسلمانان و محبان اهل بیت معصوم پیامبر اعظم (ص) در سراسر جهان است.
...0938
حالا که قوه محترم‌‌ قضائیه برای گرفتن حق مظلومان از ظالمین دست به کار شده و هر روز از یک اختلاس بزرگ در کشور پرده برمی‌دارد و دزدان و اختلاس گران بیت المال را به دام می‌اندازد و آنها را در هر مقامی که بوده‌ و هستند بازداشت نموده و به دادگاه‌ها می‌کشاند و تحویل قانون می‌دهد، مردم به آینده خود و کشور و گرفتن حق خود از این ناکسان، ستمگران و بانیان وضعیت خراب مالی و اقتصادی خود و کشور امیدوارتر شده‌اند و از آنها می‌خواهند که این روند را تا برچیده شدن فساد اقتصادی در کشورمان با قاطعیت ادامه دهند و گزارش‌های مبالغ دریافتی از این بیچارگان در بندِ هوا و هوس خود به اطلاع عموم مردم عزیز و زجر کشیده از این اختلاس‌ها و بی‌عدالتی‌ها برسانند. محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
با سلام و خسته نباشید. تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه می‌شود ما که همه جوره سزاوار دریافت هستیم و نتوانستیم ثبت نام کنیم آیا بی‌عدالتی نیست که محروم بمانیم؟
...0936
زندگی اجتماعی با مهربانی و خیررسانی و مدارا با یکدیگر عجین شده و اگر غیر این باشد خشونت، ظلم، فقر و بی‌عدالتی در جامعه حاکم خواهد شد. پس خوب بودن، خوب دیدن و خوب‌ماندن نتیجه می‌دهد.
...0938
هدف رسانه‌ ملی در پخش سریال‌های روی اعصاب مردم همزمان با مقطعی که مردم ایران با گرانی، چالش‌های اقتصادی و اجتماعی دست و پنچه نرم می‌کنند، چیست؟ سرگرم کردن و نگه داشتن مخاطب پای گیرنده‌های تلویزیونی با بدبختی‌های موجود در جامعه به چه قیمتی؟ آیا خاطره آن خانواده‌های دوست‌داشتنی در پدر سالار، خانه سبز، مادر و... زنده و تکرار خواهد شد؟
...0903
طرح رجیستری تلفن همراه اقدامی در زمینه مبارزه با تهاجم فرهنگی است و کسانی که در کتمان این طرح بوسیله قاچاق و ورود غیرقانونی گوشی‌های غیرمجاز به کشور نقش دارند در حقیقت خیانت و توهین آشکار به اعتقادات و باورهای توحیدی ملت شریف و مومن به ویژه در نسل جدید می‌کنند. لذا واجب است عزیزان نیروی انتظامی با همه این اخلالگران برخوردهای قاطع داشته باشند.
...0938
سلام. داشتم بازی خانگی تیم قدیمی ملوان انزلی رو از شبکه استانی گیلان تماشا می‌کردم. بازی که در ورزشگاه پیرتختی انزلی داشت برگزار می‌شد. ورزشگاهی که مدت‌هاست سکوهایش ریخته شده اما هیچ ارگان و مسئولی برای ساختش اهمیت نمیده. گناه مردم انزلی چیه آقایان؟! متاسفانه وزارت ورزش و دکتر نوبخت که قول داده بودند سکوت کردند؟!!
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1617- عرفان: ماموران شهرداری در محل ورود و خروج پیاده‌رو تقاطع چهارراه مصطفی خمینی ایستاده‌اند و موتورسیکلت‌هایی که قصد ورود به پیاده‌رو و بازار تهران دارند، کنترل می‌کنند و آن‌هایی که کارت تردد دارند اجازه ورود می‌دهند. متاسفانه با موتورسیکلت‌سوارانی که از طرح ورود ممنوع اطلاع ندارند، برخوردشان خوب نیست و بعضاً توهین آمیز است. یکشنبه بیست و یکم مهر دو نفر از دوستانم برای ورود به بازار تهران بزرگ با موتورسیکلت با یک مامور مواجه شد که برخورد خاصی داشت. خوشبختانه سرپرستشان وقتی موضوع را متوجه شد، عذرخواهی کرد. لازم به یادآوری است مامورانی که در حال انجام وظیفه‌اند باید نام و مشخصات‌شان مانند ماموران نیروی انتظامی قابل رویت باشد تا در صورت چنین اتفاقی به راحتی قابل پیگیری باشد. (23/7)
0915- بیکاری غمی جانکاه برای تحصیلکردگان بیکار است. بی توجهی به جوانان تحصیلکرده و بیکار تا کی قرار است ادامه داشته باشد. در حالی که برخی مراکز همچنان از وجود بازنشستگان استفاده می‌کنند؟ (23/7)
0945- نیوشا سادات مهدوی از گرگان: ویزیت درمانگاه‌های خیریه در تهران نسبت به مطب‌های خصوصی عادلانه است. چرا این گونه مراکز در شهرستان‌ها هم راه‌اندازی نمی‌شود تا آن‌ها هم بتوانند از امکانات اینچنینی استفاده کنند؟(23/7)
2110- آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور فرمودید: دولت به خوش‌حسابی معروف است. خواستم به عرض برسانم به خوش قولی هم معروف است. (23/7)
2212- بحران‌های یک سال اخیر سال 97 خوشبختانه با تمام سختی‌ها به پایان رسید. در سال 98 تقریبا به یک ثبات نسبی در اقتصاد رسیدیم. قیمت طلا، سکه و ارز به ثبات نسبی رسیده اما خبری از کاهش قیمت‌ها خصوصا قیمت اقلام خوراکی و ضروری مردم نیست. (23/7)
2220- به عنوان یک شهروند و هموطن از کلیه هموطنان خیر و نیکوکار می‌خواهم تا حد ممکن در ساخت مدرسه و درمانگاه در مناطق محروم اقدام کنند که بیشترین ثواب الهی را دربردارد. (23/7)
2301- اگر در کشورهای پیشرفته شاهد رشد و ارتقای سطح زندگی آنها هستیم این به این دلیل است که به نظام آموزشی خود خصوصا نظام پایه آموزش و پرورش توجه جدی کرده‌اند. پایه کار را از ابتدا محکم بسته‌اند. باید به نظام آموزشی خود دقت کنیم مشکلات زیادی در این نظام وجود دارد که نیاز به اصلاحات دارد. (23/7)
2315- به نظر من درست که عده‌ای متاسفانه زمین‌های کشاورزی را تبدیل به ویلا می‌کنند که این کار درستی نیست اما باید به کشاورزانی هم که زمین‌های خود را به بساز و بفروش‌ها می‌فروشند توصیه کرد این کار را نکنند. دلایل فروش زمین‌های کشاورزی را هم باید بررسی و مشکلات کشاورزان را هم برطرف کرد. (23/7)
2335- به نظر من شاید گلایه‌هایی به دولت روحانی داشته باشیم اما انصافا دولت روحانی از مشکلات و بحران‌های زیادی توانست تا حدودی خارج شود. شوک تحریم‌ها و پس از آن زلزله و سیل شوک‌هایی بودند که می‌توانستند هر دولتی را از پا درآورند. انصافا خدا با این مردم بود، دولت هم توانست این غائله شوک تحریم‌ها را جمع کند اما از این پس باید روی بهبود شرایط زندگی مردم و خواسته‌های آنان تمرکز کند. (23/7)
0823- رونالدو هم اکثر گل‌های خود را به کشورهای بسیار کوچک اروپایی زده است. اخلاقا هم علی دایی آقای گل جهان است و آدم‌هایی که معلوم نیست از کجا به سیما راه یافته‌اند نباید در تلویزیون صحبت‌های خارج از عرف بزنند. آقای کلهر بهتر است در کلام‌شان برخی مسائل را رعایت کند. (24/7)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام