کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 15 خرداد 1399   Thursday 4 June 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 مهر 1398

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
براى شناسایى فاسدان ستمگر فراخوانى عمومى داده شود تا قربانیان این فاسدان نفوذى موجه نما از مصائب و دسایسى که اینها برایشان رقم زده اند روایت‌ها گویند.
...0919
هیچ چیزی تاکنون به اندازه دروغ و دروغگویی به بشریت و شخصیت انسانها و دین و دیانت و باورهای مردم ضربه و خسارت نزده است و این یک حقیقت محض و اِنکارناپذیر است، ولی با این حال می‌بینیم بعضی از افراد کوته‌نظر و کوته فکر و نادان، با توجیه های مختلف و غیر واقعی و غیرمنطقی از جمله حرف غیر عقلانیِ دروغ مصلحتی، سعی در توجیه دروغ کوچک و بزرگ خود یا افراد تحت حمایت خود دارند که عملی غیرانسانی و غیراسلامی است و مسئولین در هر پست و مقامی که باشند مسئولیت بیشتر و سنگین‌تری در این مورد دارند، زیرا خداوند در کتاب آسمانی مسلمانان، قرآن مجید، بارها و به دفعات دروغ و دروغگو را مورد سرزنش قرار داده ‌و وعده عذاب الهی بسیار سختی برای دروغگویان داده است.
محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
در حال حاضر دست‌اندرکاران محترم سازمان تعزیرات حکومتی با نظارت بر قیمت‌ها و برخورد با گرانفروشان، محتکران و عرضه‌کنندگان اجناس تقلبی بیشترین و سنگین‌ترین وظیفه اجرایی در نظم بخشیدن به نظام اقتصادی را برعهده دارند که امید و انتظار می‌رود متعهدانه، قاطعانه و بدون ملاحظات با قانون شکنان برخورد نمایند.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
امت صبور، مومن و ولایتمدار ایران اسلامی در همین بحبوبه تهدید و تحریم‌ها با تمام قوای خود عزت و پیشرفت‌ها را نصیب خود کرد و به دشمنان وانمود کرد که ما تا پای جان در حفظ استقلال، آزادی و نظام اسلامی پای کار هستیم.
...0938
با سلام. در این دو روزی که از دکتر احمدی نژاد حرف زدین بنده به عنوان یک روستایی که عاشق احمدی‌نژاده روزنامه شما رو خریدم و خوندم روزنامه خوبی به نظرم میاد، امیدوارم کمی مهربان‌تر از محبوب‌ترین شخصیت سیاسی کشور یاد کنین چون وقتی بعضی وقتها نسبت به احمدی نژاد بی‌انصافی میشه دل هر عدالت طلبی به درد میاد. با تشکر از روزنامه خوبتون رضا ناکامی هستم از رشت روستای سده.
...0911
سلام. گله شدید دارم از دانشگاه علوم پزشکی گیلان و وزارت بهداشت که حق و حقوق کارکنان بیمارستانهای استان گیلان رو یک ساله نگه داشتند و پرداخت نمی‌کنند؟! مگه یه کارمند معمولی و پرستار ساده چقدر حقوق می‌گیره که شما اون رو هم 11 ماهه اضافه‌کار و کارانه‌اش رو ازش دریغ می‌کنید؟! چرا پاسخگوی اشتباهات و سهل انگاری خودتون نیستید؟! چرا حق و حقوق‌ها داده نمیشه؟!
...0938
سلام. از گروه گزارش و خبرنگاران آفتاب یزد میخوام سری به سراوان رشت بزنند. روستایی که با وجود هوای پاک و سرسبز شمال بوی زباله باعث شده همه از اونجا فراری بشن. دپوی زباله سراوان وحشتناکه و باعث گسترش بیماری‌ها میشه؟! مدتهاست که قراره سراوان رشت رو مسئولان ملی و محلی سروسامان دهند اما در عمل "هیچ" نصیب مردم اون اهالی شده. خواهشم اینه حتما گزارش بگیرین.
...0911
با عرض سلام بی پایان."حجاب وعفاف"، قوی‌ترین سلاح و محافظ مدافعانه در برابر آماج حملات فریب‌خوردگان وسوسه‌های شیطان لعین و رجیم است.
...0938
به عزیزان وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی پیشنهاد می‌دهیم با توجه به افزایش فوق العاده زیاد قیمت مسکن و کرایه و پول پیش‌ها که فشار سنگینی رابرای مستاجران تحمیل کرده است، برای مرهم دل افراد بیمه شده بالاخص تامین اجتماعی، با افزایش میزان حق مسکن در حقوق‌های دریافتی آنان، خدمتی هر چند کوچک در حقشان ماندگار نمایند.
...0938
با سلام. روزنامه‌های شرق و آرمان در تاریخ 16مهر مطالبی از آقایان حجاریان و تاجیک چاپ کرده بودند تقاضا دارم شما هم مصاحبه‌ها و دیدگاه‌های نامبردگان و افراد مشابه را به چاپ برسانید. قبلا مطالب تحلیلی روزنامه بیشتر بود ولی چند سالیه بیشتر جنبه خبری پیدا کرده.
...0916
حمایت از دین الهی، حرکتی جهادی برای نشر و ترویج دستورات و حیانی و اجرای احکام مقدس و هدایت‌بخش صادره از پروردگار عالمیان و منان است. تلاش برای زنده نگه داشتن روح ایمان بندگان الهی در جامعه‌ای که به مثابه کشتی می‌ماند در واقع نجات خودمان نیز است چون همه ما از سرنشینان این کشتی هستیم.
...0938
سال تحصیلی جدید در حالی آغاز شده است که طرح تحول نظام آموزشی در مدارس و دانشگاه‌ها اجرا و به اتمام نرسیده است. حذف و اضافه شدن برخی رشته‌های مازاد و مطابقت با جنسیت و اعمال تغییر و تحول در کتب علوم انسانی و مطابقت با دستورات اسلامی از مواردی هستند که در صدر برنامه‌ها قرار گرفته شده‌اند اما بدون عمل. مسلماً این مسکوت‌ماندن‌ها به صلاح و آینده ساز نخواهد بود.
...0938
با سلام. اگر مثل روزنامه..... ماشین‌های داخلی را هر روز چاپ کنید خیلی خوب است. در صورت امکان اجرایی شود. امیر خسرو اسدی از تهران.
...0905
همایش پیاده‌روی میلیونی اربعین حسینی(ع)مصداق صبر و پایبندی در عشق و محبت به ساحت مقدس حضرات آل ...(ع)است و از طرف دیگر نمایش این ابراز به جهانیان است که خود بارزترین مصداق ترویج وابلاغ عملی بوده که نتایج بی شمار آن انشاءالله پرثمرتر خواهد شد.
...0938
سال1398 مزین به شعار «رونق تولید» شده است. جا دارد متذکر شد اقتصاد سالم، پویا و هدفمند در پرتو مکتب دین، زیربنای تمام امور در نظام اسلامی است، لذا از اوجب واجبات است این تلاش‌ها در این زمینه تا تحقق کامل به قوت خود ادامه داشته باشد.
...0938
با سلام. جناب کدخدایی! شما که حقوقدان هستید بفرمایید کجای سخنان آقای روحانی تاکید بر عدم‌رعایت قانون و تایید صلاحیت افراد دارای سوابق فساد اخلاقی و اقتصادی شده است؟ شما که در نهادی چون شورای نگهبان حضور دارید تفسیر به رای و فرافکنی می‌کنید از افراد عادی و غیرمسئول چه انتظاری می‌توان داشت. در ضمن فراموش نکنید آقای روحانی با 24میلیون رای منتخب واقعی مردم و حافظ قانون اساسی است و مردم بهتر تشخیص می‌دهند چه کسی را
انتخاب کنند.
...0916
سلام. عزیزالله حمیدنژاد کارگردان سریال بانوی عمارت انتقاد شدیدی نسبت به سفارشی ساخته شدن فصل دوم این سریال کرده و گفته با این فیلمنامه سفارشی که نوعی تحقیر مخاطب هم بود. خواستم شجاعتش رو تحسین کنم و می‌تواند تلنگری باشه برای رسانه ملی! و سایر کارگردانان و تهیه‌کننده‌های تلویزیون تا واقعیت‌های جامعه و تاریخ رو بگن به مخاطب نه خیالات نویسنده رو..
...0911
رئیس دفتر و معاونین آقای روحانی که در تمام جلسات و نشست‌ها در
دو طرف ایشان آرام و ساکت و گاهی هم متحیر و کمی مضطرب و نگران بدون اینکه چیزی بگویند در کنار ایشان شانه به شانه بی‌حرکت نشسته‌اند و در تمام جلسات دولت حضور دارند و مرتباً در اخبار سیما دیده می‌شوند‌! دیگر به صورت یک تابلوی نخ نما و تکراری شده اند که مردم باید هر روز اِجباراً آنها را ببینند، گویا فقط نشان دادن آنها هر روز از تلویزیون ها برای خود آنها کفایت می‌کند و به همین مقدار نمایش و دیده‌شدن ولی ساکت و بی‌صدا و به همان ترتیب نشستن همیشگی و بدون پَس و پیش هم هر چهار یا پنج نفری ، همگی راضی، خُشنود و شادمان هستند!؟
...0913
آفتاب یزد: در جلسات هیئت دولت بحث‌های زیادی صورت می‌گیرد و مصوبات با بحث و رای‌گیری مصوب می‌شود ولی قبل از شروع جلسات روزهای چهارشنبه رئیس‌جمهور قبل از شروع مباحث در موضوعات مختلف صحبت کوتاهی دارند که از طریق تلویزیون به صورت گزینشی پخش می‌شود.
با سلام. چه کسی پاسخگوی عدم‌حمایت کافی از پیام‌رسان‌های داخلی و در مقابل حمایت وزارت ارتباطات از پیام رسان های خارجی است؟!! چرا عرصه برای پیام‌رسان‌های خارجی که در بزنگاه ها به میدان بازی دشمن تبدیل می‌شوند و به امنیت جامعه خدشه می‌زنند باز است؟!! لطفا به عنوان رسانه جمعی از مسئولین مطالبات ما مردم را پیگیری کنید.
...0915
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام