کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 06 خرداد 1399   Tuesday 26 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 مهر 1398

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
1603- میزان اختلاس‌ها و فساد مالی به قدری است که آیت‌الله جوادی آملی گفتند: برخی دهه غارت و چپاول راه انداخته‌اند. واقعا حرف درستی
است. (12/7)
2252- محمدامین اردشیری: حد و حدودمان را بدانیم و بشناسیم در مراوده‌های شخصی، عمومی، کاری و حتی در دوستی‌ها سعی کنیم حد و حدودمان را بدانیم و بشناسیم و آن را رعایت کنیم. برخی‌ از روسا یا مدیران یا فامیل‌هایی که سن و سالی از آن‌ها گذشته، صمیمانه و متواضعانه رفتار می‌کنند و بعضی اوقات شوخی دوستانه می‌کنند و مزه می‌پرانند که نباید از رفتارشان سوءاستفاده کرد بلکه باید احترامشان را نگه داشت که رفتار ما نشانه شخصیت ماست. (11/7)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1612- آقای مطهری عزیز! نماینده محترم مجلس که می‌گویید مردم باید به دولت پول بدهند نه یارانه بگیرند مردم چقدر باید پول بدهند، هزینه افزایش قیمت‌ها را می‌دهیم هزینه ارزش افزوده می‌دهیم.مالیات و عوارض چند برابری می‌دهیم چقدر باید پول بدهیم؟ (10/7)
1631- بعد از تحریم‌ها و شوک‌های قیمتی که در بازار ایجاد شد در شرایط ثبات و رکود قرار داریم. واقعیت این است در این یک سال اخیر به قدری شوک قیمتی و افزایش‌ها را شاهد بودیم که دیگر بازار کشش این افزایش‌ها را ندارد و با رکود مواجه شده است. دیگر بازار ارز و سکه برای کسی جذاب نیست. عده‌ای سودجو آنقدر قیمت‌ها را بالا بردند که رکود بازار را رقم زدند. این ثبات قیمت‌ها هم نتیجه رکود بازار است. برخی از کسبه و صنف طلافروشان حتی رغبتی برای فروش ندارند! قیمت‌ها باید به جایگاه اصلی بازگردد و بازار رونق بگیرد. (10/7)
1930- برای افراد تندرو که منافع مردم اهمیت ندارد و همین بس که رئیس مجلس به آنها گفت شما مملکت را به این روز انداختید. (10/7)
1925- آقای تقوی حسینی! شما و آقای ذوالنور و پژمان‌فر و... خیلی دارید تندروی می‌کنید و همه چیز را خراب می‌کنید شما فقط فکر خودتان هستید نه مردم. (10/7)
2012- گاهی اوقات در واگنهای مترو هنگام خارج شدن مسافران، شاهد هجوم مردم هستیم که این موضوع برای کودکان و افراد سالخورده خیلی خطرناک است. مردم باید سعی کنند رعایت این مسائل را بکنند تا مشکلی برای کسی پیش نیاید. چندی پیش هنگام پیاده‌شدن یک خانم باردار به علت هجوم مردم دچار مشکل شد. (10/7)
0249- مامور مالیات بر درآمد که مشغول محاسبه درآمد سبزی فروشی بود برای اخذ مالیات. سبزی فروش از او پرسید آیا شما کسانی را می‌شناسید که مالیات نمی‌دهند؟! (11/7)
1749- از شهرداری تهران به خاطر گرامیداشت هفته دفاع مقدس با نصب پوستر وصایای شهدای 8 سال دفاع مقدس و تصاویر آنان صمیمانه تشکر می‌کنیم چون باعث می‌شود روحیه و شهادت نزد شهروندان حال و هوای تازه‌ای یابد. (12/7)
1759- از قوه قضائیه می‌خواهیم با پزشکان خاطی که باعث مرگ پسر سیزده ساله به خاطر سرماخوردگی شدند برخورد عادلانه صورت گیرد تا در مورد درمان بیماران کوتاهی صورت نگیرد. (12/7)
1954- می‌خواستم ببینم آقای پناهیان و نمایندگان طرفدار ایشان آیا واقعا با این حرف‌ها دشمنان را شاد نمی‌کنند؟ همان طور که بیگانگان دنبال ضربه‌زدن هستند برخی داخلی‌ها حرف‌هایی می‌زنند شاید دشمنان سوءاستفاده
کنند. (12/7)
2010- می‌دانیم برخی چیزها مُسری است به طرف مقابل سرایت می‌کند از قبیل خنده، چرت زدن، خمیازه و گریه که خوشبختانه خنده‌های ظریف به رئیس‌جمهور هم سرایت کرده. چون در دیدار با مقامات فرانسوی می‌خندید. امیدواریم که نتیجه دیدارها به نفع ما باشد. (12/7)
2057- بانک صادرات زورت را به گیرندگان وام خرده‌پا کم کن. چرا بابت عدم پرداخت قسط وام‌گیرنده حقوق من بازنشسته را بسته‌اید. آیا با کسانی که وام‌های میلیاردی گرفته‌اند هم اینگونه برخورد می‌کنید؟ (12/7)
2126- آقای نوبخت شما خود اهل مازندران هستید از شما توقع داریم به امور ما جانبازان در استان مازندران شهرستان نور رسیدگی کنید. (12/7)
2141- برای دریافت وام مسکن به بانک مسکن مراجعه کردیم گفتند بودجه نداریم. چون سرمایه بانک که یکهزار و نهصد میلیارد تومان بوده در اختیار آقای ایروانی قرار داده شده اگر بعد از چند سال پولی از ایشان دریافت کردیم سری به بانک بزنید شاید به شما وام بدهیم! (12/7)
1242- برای ما مردم جای بهت و شگفتی است. هیئت تحقیق و تفحص که در مجلس درباره دو انحصارطلب خودرو تشکیل شده باید از کسانی باشد که از نمایندگان مستقل باشد. نه اینکه از عده‌ای خاص استفاده کنند. (13/7)
قوه قضائیه با حسین فریدون (برادر رئیس جمهور) و همسرش و بقیه دانه‌درشت‌ها بسیار با قاطعیت و شدت و صلابت و عبرت‌آموز و بدون رودربایستی برخورد کند و تا ریال آخر را از حلقوم آنها بیرون کشیده و به بیت‌المال برگرداند و نتیجه را هر چه سریع‌تر به مردم گزارش دهد.
...0912
درج جدول میزان انرژی، مواد ویتامین دارو یا مضر از جمله نمک و شکر در محصولات خوراکی باعث می‌شود تا مصرف‌کنندگان با توجه به وضعیت جسمانی خود محدودیت یا عدم محدودیت مصرف را مراعات نمایند. البته به شرط آنکه از روغن‌های ناسالم استفاده نشود.
...0938
بعضی از نمایشگاه‌های اتومبیل و بنگاه‌داران بی‌انصافِ فروش ماشین‌های نو و دست دوم، اگر نگوئیم همه ولی تقریباً اغلب آنها که سودهای سرشاری هم از معاملاتی که با چرب زبانی در بنگاه‌های آنها صورت می‌گیرد و با همراهی صاحب اصلی نمایشگاهی که خود در آنجا به عنوان بورسی کار می‌کنند و با آوردن یک یا چند خودرو،
مشغول به کار واسطه‌گری هستند و هیچ نقش سازنده‌ای هم در تولید وآن کار پُردرآمد و پُر از پنهان کاری و نیرنگ و دروغ ندارند و جز واسطه‌گری وگرفتن دلالی‌های کلان به صورت کمیسیون با مبالغ زیاد و بادآورده و نامشروع هیچ هنر و نقشِ دیگری ندارند، اغلب به مشتریان خود اجحآف و گرانفروشیِ مضاعف می‌کنند و ظاهراً هیچ نظارت مثبتی هم روی کار و عملکرد آنها نمی‌شود!؟
...0913
0029- چه خوب گفتند حالت چهره رابطه تنگاتنگ دارد با مکنونات قلبی افراد. این در مورد لبخندها و چهره مقبول دکتر ظریف وزیر امور خارجه هم صدق می‌کند. (12/7)
0127- بانک مرکزی صادرات رشت از یک طرف به یکسری افراد وام کلان می‌دهید. اما من ضامن یک نفر شدم و قسط او عقب‌افتاده حقوق من بازنشسته را توقیف می‌کنید؟ (12/7)
0130- جناب آقای ابهری از تبلیغات زودرس و رفتارهای قانون ستیز مطلب نوشتند. باید عرض شود کسانی که دنبال پست و مقام هستند نه تنها تبلیغات زودرس نیست بلکه دیر هم شده است چون کارهای خیلی زیادی دارند که باید انجام دهند. (12/7)
1047- چه شد که در عراق چنین تظاهراتی شکل گرفت؟ (12/7)
آفتاب یزد: اعتراض حق قانونی مردم هر کشوری است و اعتراض اخیر در عراق یک مبحث داخلی است که البته آمریکا و انگلیس هم بدشان نمی‌آید در آتش اعتراضات بدمند.
1504- امثال آقای ناطق نوری عزیز و محترم هستند. اما باید برای مدیریت جامعه از نیروهای جوان و خلاق استفاده کرد تا با نیازهای جدید جامعه همخوانی داشته باشد. احزابی موفق‌تر هستند که با نظر مردم نزدیک ترند. (12/7)
1508- وقوع زلزله در شرق استان تهران یک هشدار جدی برای خود تهران هم هست. آیا برای سدها و گسل‌ها فکری کرده‌اند؟ (12/7)
1520- آقای محمدرضا عارف در مورد حضور فرصت طلبان در انتخابات هشدار دادند. حرف درستی است اما ایشان در مورد کسانی که در مدت حضور خود در مجلس فرصت‌ها را از دست دادند چه می‌گویند؟ (12/7)
1531- آیا معوقات کارگران هپکو پرداخت شد؟ (12/7)
1545- آیا اتفاقاتی که اخیرا در عراق افتاده تاثیری بر سفر اربعین دارد؟ (12/7)
آفتاب یزد: اتفاقات تاثیری در سفر اربعین حسینی ندارد و امسال این مراسم باشکوهتر از سالهای قبل و با امنیت کامل برگزار خواهد شد.
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام