کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 02 بهمن 1398   Wednesday 22 January 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 مهر 1398

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
0950- تلویزیون شبکه خبر از مسئولان دولت تقاضا می‌کند با خبرنگاران تلویزیون بین مردم بروند و به سوالات مردم پاسخ دهند. به نظر من تلویزیون اگر راست می‌گوید اول از خودش شروع کند بین مردم بروند از همه سلیقه‌ها نظر مردم را در مورد برنامه‌ها خصوصا برنامه‌های جهت‌گیری شده بپرسند؟ (11/7)
1209- دوستی دارم در صدا و سیما کار می‌کند. او را در خیابان دیدم حال و احوالش خوب نبود. گفتم چه شده مگر رئیس‌ صدا و سیما اذیتت می‌کند؟ گفت نه. مردم به خاطر اینکه در صدا و سیما کار می‌کنم تیکه و کنایه می‌زنند مگر من چه کاره‌‌ام؟ (11/7)
1218- از جناب جهرمی وزیر محترم ارتباطات خواهشمندیم بین شهرستانی‌ها و تهرانی‌ها تبعیض قائل نشوند. همان طور که در شهرستان با مردم آنجا سر سفره آبگوشت نشسته سری هم به تهرانی‌ها بزند. سری هم به مخابرات امیرآباد بزند. (11/7)
1728- خوب است مسئولان محترم هرگاه قرار است کاری به سود مردم انجام دهند از همان ابتدا بدانند قادر به انجام آن هستند یا خیر؟ بعد به مردم وعده دهند مثل موضوع ایجاد یک مکان برای انتقادات مردمی که به جایی نرسید. (11/7)
1248- چرا تلویزیون سریالی را که متعلق به سال‌ها قبل بوده زمان پخش آن هم مورد استقبال مردم نبوده، اما دوباره بازپخش می‌کند؟ (11/7)
1250- صدا و سیما آنقدر که برخی هنرمندان را کنار گذاشته به نظر کفگیر آن به ته دیگ خورده است. از بعضی برنامه‌های این رسانه مشخص است که کفگیر به ته دیگ خورده است. (11/7)
1547- من یک بازنشسته تامین اجتماعی هستم. حقوقم یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان است. با کسر بیمه تکمیلی یک میلیون و 450 می‌گیرم. وقتی برای آزمایشات و خدمات درمانی مراجعه می‌کنیم اول باید پول هزینه‌ها را بدهیم بعد از چند ماه می‌توانیم مبلغی را دریافت کنیم. واقعا تشکر می‌کنم که آنقدر هوای بازنشستگان را دارند. (11/7)
1936- باید جامعه جهانی صدای واحدی از ما بشنود تا بتوانیم در مقابل آنها دست برتر را داشته باشیم. چرا وقتی آقای ظریف و دستگاه دیپلماسی ما چیزی می‌گوید برخی که مسئولیتی هم ندارند در داخل ساز مخالف می‌زنند. این درست نیست این همه هزینه برای کشور درست می‌کنند. (11/7)
1950- برخی که پشت تریبون می‌روند احساساتی می‌شوند حرف‌های عجیب می‌زنند خود را علامه دهر می‌دانند اما حرفهای خود را تجزیه و تحلیل نمی‌کنند که چقدر مناسب است یا نیست. توجه ندارند که برخی حرف‌هایشان چه حاشیه‌هایی دارد. (11/7)
2042- هر وقت ممنوعیت واردات خودرو رفع شود می‌توان به حذف رانت‌ها امیدوار بود. تکلیف خصوصی‌سازی خودروسازها به کجا کشید؟ (11/7)
2053- مطالب مردم را درست چاپ کنید سانسور نکنید. خصوصا مطالبی که در مورد خودروسازان می‌فرستند را چاپ کنید. شما صدای مردم هستید تنها روزنامه‌ای هستید که پیام مردم را چاپ می‌کنید. (11/7)
2055- افزایش قیمت بنزین تحت هیچ شرایطی مورد قبول مردم نیست. در کشورهای دیگر اگر بهای بیشتری برای بنزین پرداخت می‌کنند درآمدهای بیشتری هم دارند. (11/7)
2103- تا زمانی که محدودیت‌های خودرویی توسط یک عده رانت طلب ایجاد شده و طرح اولیه ساماندهی خودرو اجرایی نشود وضعیت بهتر نمی‌شود. (11/7)
2202- از شهرستان نور تماس می‌گیرم. از جانبازان شیمیایی هستم. چرا به مشکلات ما جانبازان توجه نمی‌شود نه فکر زندگی ما نه به فکر بازنشستگی ما هستند. (11/7)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1300- از گیلان تماس می‌گیرم. متاسف شدم وقتی در روزنامه شما موضوع دزدیده‌شدن پیچ مهره‌های ریل قطار را خواندیم. ما به کجا رسیدیم؟ ما فرهنگی داریم که امثال خواجوی‌ها را داشتیم که اهل فداکاری بودیم حالا چرا باید عده‌ای این کارها را بکنند؟ (10/7)
1402- از اینکه در خبرها شنیدیم برادر رئیس‌جمهور به 5 سال حبس محکوم شده ناراحت شدیم اما از این لحاظ که چرا باید برادر رئیس‌جمهور دارای حاشیه‌هایی بشود که محکومیت او را باعث شود؟ واقعا باعث تاسف است. (10/7)
1448- مدت‌هاست سینمای تجربی ما کمرنگ شده است. در سینمای ما سینمای تجربی و فیلم‌هایی چون سازدهنی ساخته نمی‌شود. باید به سینمای تجربه و آثار فاخر اهمیت داد، نمی‌شود فقط یکسری آثار کلیشه‌ای یا بازاری به اسم سلیقه مردم
تولیدکرد. (10/7)
1502- منابع خبری می‌گویند علت تظاهرات در عراق، کمبود خدمات و نبود فرصت‌های شغلی و مشکلات اجتماعی و اقتصادی بوده است. (10/7)
1514- دیروز آقای ربیعی سخنگوی دولت در مورد پیشنهادات عربستانی‌ها مسائلی را مطرح کردند امروز عادل‌الجبیر آن مسائل را رد می‌کند و به گونه‌ای دیگر عنوان می‌کند. دلیل این تناقض‌ها چیست؟ (10/7)
1558- به برخی از فیلم‌های اخیر اکران شده و... و نسبت به برخی صحنه‌ها و دیالوگ‌ها اشکالاتی وارد است چگونه وزارت ارشاد به اینها مجوز می‌دهد؟ در قسمت‌هایی از این فیلم‌ها اخلاقیات را به بازی گرفته‌اند. (10/7)
1923- یکسری اصولگرای تندرو در حال کوبیدن مجلس هستند. تا جایی که آقای لاریجانی گفتند: تمام تریبون‌ها دست شماست هر کاری می‌کنید. واقعا این تندروها فقط دنبال خواسته‌های خود هستند. (10/7)
عقل سلیم و تفکر سالم و منطقی و گوش کردن به ندای وجدان و فکر آزاد و فارغ از هر نوع قید و بند غیرعقلانی و خُرافه پرستی برای هر انسان آزاداندیشی حکم می‌کند که سخنان بحق و عقلانی را گوش کنیم و از قوه عقل و بینشِ خود و اَفرادِ صالح، درستکار و بی‌طرف و باوجدان و مورد قبول همه استفاده صحیح کنیم و یا حداقل برای روشن‌شدن حقایق از افراد دلسوز و دنیادیده و با انصاف و خداپرست یاری و کمک بگیریم، لذا بر اساس همین اعتقادات عقلانی و انسانی و خداپسندانه و منطق‌پذیر در بزرگترین دادگاه مورد قبول هر بشری، یعنی وجدان، نتیجه همه این مطالب این است که باید به همه سخنان و مطالب دوستان و حتی اگر از سوی دشمن هم باشد گوش فرا دهیم و با دِرایت از بین آنها بهترین را انتخاب کنیم. محمود بلیغیان
...0913
با وجود اینکه بارها و به دفعات از طریق رسانه‌ها و حتی تلفنی به خودشان گفته‌ایم و نوشته‌ایم معلوم نیست چرا هنوز نوشته چاپی یا پرینت شده اغلب لیزری تاریخ تولید و مصرف و قیمت گرانتر شده از قبل و زود به زود روی پاکت‌های شیر پاستوریزه پگاه و دیگر محصولات لبنی این شرکت تولیدی در اصفهان و برخی مارک‌های دیگر، به‌قدری ریز و ناخوانا و درهم و مخدوش در محل‌های نامناسب و تیره رنگ چاپ می‌شود! و این درحالی است که محل‌های سفید رنگ و قابل چاپ زیادی روی این پاکت‌های کیسه‌ای شیر پاکتی وجود دارد، ضمناً در تذکرات قبلی در این مورد مدت نسبتاً کوتاهی این را رعایت کردند ولی دوباره به همان روش قبلی بازگشته‌اند، سوال این است که واقعاً این روش فعلی چه منفعتی برای آنها دارد؟!
...0913
سخنرانی محکم و کوبنده اخیر جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان ملل متحد در آمریکای جهانخوار که موجب خوشحالی بسیاری شد، نشان داد که حرف‌های آقای حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان، که در هر فرصتی ایشان را زیر سوال می‌بُرد و به ایشان و دولت تدبیر و امید ایشان می‌تاخت، حرف‌ها، موضع‌گیری، جبهه‌گیری و قضاوت زودهنگام کاملاً عَبَث و بیهوده‌ای بوده است و ایشان، یعنی آقای روحانی با موقعیت شناسی و تدبیر و سنجش اوضاع و وظیفه شناسی خود حرف‌هایی را در سخنرانی قبلاً تهیه و نوشته شده خود گفته است که تبعات و اثرات مثبت و پیامدهای آن را از سوی کشورها، در داخل و خارج کشور، در آینده
نه چندان دور ما و همه مردم جهانیان
خواهند دید.
...0913
تا گفته می‌شود که وزارت بهداشت باید کمیت را رها کند و هم از نظر ساختاری و هم از نظر تکنولوژی‌های آموزشی جدید پیشرفت سریعی داشته باشد. مسئولین چند آمار و اسم چند پزشک زبده را نشان می‌دهند. در حالی که در نظام آموزشی و بازآموزی کلیه رسته‌های علوم پزشکی اشکالات فراوانی وجود دارد.
...0910
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: صبور در دنیا و آخرت بزرگوار است.
...0938
ساخت فیلم‌های سینمایی با توجه به رده‌بندی گروه‌های سنی مختلف با شرایط جامعه اسلامی کاملا سنخیت داشته و مفید است و بارزترین آثارش، جلوگیری از اتلاف وقت است. اما از اهم واجبات است که همه فیلم‌ها وجه مشترک و واحد داشته باشند و آن القای ارزش‌های دینی و انسانی در سوژه و متون چه در تلویزیون و چه در سینما است.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام