کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 17 آذر 1398   Sunday 8 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 شهریور 1398

صفحه خبر: سیاسی

حضرت امام حسین(ع) می‌فرمایند: پنج چیز است که اگر در انسان نباشد در او بهره زیادی نخواهد بود: عقل، دین، ادب، حیا و خوش اخلاقی.
...0938
با وجود این همه مخارج سنگین و هزینه‌های کمرشکن زندگی امروز، بازنشستگان بیمه سازمان تامین اجتماعی چشم امیدشان بعد از تصویب قانون یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان با مشاغل آزاد توسط دولت و نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی که طرح آن را پیشنهاد و تصویب کردند، به شورای محترم نگهبان بود که گویا متاسفانه از سوی این شورا این پیشنهاد که میتوانست دریچه و روزنه امیدی برای بسیاری ازبازنشستگان کشور باشد رد شده است که بسیار جای تاسف و تامل دارد، به‌قول معروف بی‌جهت نیست که از قدیم می‌گویند: هیچوقت سواره خبر از درد و رنج پیاده‌ها ندارد!. لذا در این مورد بسیار ضروری و حساس، بازنگری شورای محترم نگهبان را در این مورد خاص و عام المنفعه را می‌طلبد.
...0913
در هر زمانی افراط و تفریط در هر کاری موجب بهم خورن نظم طبیعی کارها بوده و هست، در مورد عزاداری‌های ماه محرم هم این مطلب صدق می‌کند، همگی بیاد داریم که در دهه‌های گذشته شعارهای عزاداری‌ها در مجالس عزای حسینی با آنچه امروز در دستجات عزاداری می‌بینیم و می‌شنویم تفاوت‌های بسیاری داشت و آنقدر واقعی بود که احساسات درونی هر انسانی را بر می‌انگیخت، ولی اکنون متاسفانه در بعضی مراسم مذهبی و دستجات اشعاری را بعضی مداحان به کار می‌برند که ترانه‌های قدیمی را تداعی می‌کند که در شان مراسم عزاداری و تعزیت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام که در راه آزادی و آزادگی و زنده نگهداشتن دین برحق خداوند جان عزیز خود و یاران باوفایش را فدای اسلام عزیز نمودند، نیست!
...0913
کسانى که در رشته صنایع غذایی لیسانس گرفته اند، بیکار هستند. دولت یا کاری به اینها بدهد، یا خسارت بدهد. خسارت هر نفر دویست میلیون تومان است. چطوره پاداش پایان خدمت!!! چند صد میلیونی براى خودشان هست،براى مهندسین صنایع غذایی پول خسارت نیست!!! درس خوانده‌اند که گوشه خانه غمبرک بزنند! بازنشسته‌هاى نور چشمی بالای شصت سال عمر تا کی هم حقوق بازنشستگی مکفی بگیرند، هم از ده جا بخورند!!! کسانى که حتى دیپلم ندارند،
...0915
سومین امام معصوم، نور قرآن کریم، بزرگترین مظهر و تجلی مظلومیت و شهادت در راه خدا و دین حق، حضرت اباعبدا...الحسین(ع)، حضرت اباالفضل‌العباس(ع) و یکایک اهل بیت و اصحاب و اعوان آن حضرت تسلیت باد. راه بی‌حسین(ع) همچون چراغ بدون نور و هدایت و قرار گرفتن در ظلمات مطلق است. لبیک یاحسین(ع)، لبیک به قائم آل محمد(ص) است.
...0938
برای کمک به انجام کارهای اداری مراجعین به ادارات و سازمانهای مختلف و یا نهادهای دولتی یا غیر دولتی که البته گرفتن فتوکپی مدارک باید به عهده خودشان باشد ولی متاسفانه اینچنین نیست! بهرحال از مدتها قبل در اغلب ادارات معمولاً باجه‌ای برای گرفتن فتوکپی و زیراکس از مدارک مورد نیاز آن اداره در نظر گرفته شده تا هم منبع در آمدی برای متصدی آن باشد و هم کار مردم راه بیفتد که کار خوب و پسندیده‌ای است، ولی چرا اغلب این باجه‌ها مبلغ فتوکپی را بیشتر و گرانتر از بیرون از ارباب رجوع می‌گیرند! و گاهی به بهانه نداشتن پول خرد بقیه پول مراجعین را پس نمی‌دهند و یا آنقدر این‌ دست و آن دست می‌کنند که مشتری از خیر گرفتن بقیه پول خود بگذرد و برود! لذا نیاز به رسیدگی دارند. محمود بلیغیان
...0913


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام