کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 مرداد 1398

صفحه خبر: سیاسی

0947- انتخاب سرهنگ محمدی را به فرماندهی نیروی انتظامی‌شهرستان مبارکه اصفهان از سوی فرماندهی کل نیروی انتظامی‌تبریک عرض می‌کنیم. امیدواریم در برقراری نظم و امنیت در شهرستان مبارکه تلاش بیشتری داشته باشند. (18/5)
1140- مجلس باید متوجه باشد که حق آب و خاک ایران در دریای مازندران طبق قرارداد سال 1340 محفوظ
بماند. (18/5)
آفتاب یزد: نگران نباشید خوشبختانه در 40 سال گذشته و در آینده حتی یک وجب از خاک ایران کم نخواهد شد. به شایعات و تفسیرهای رسانه‌های بیگانه توجه ننمایید.
1246- شایعاتی که در مورد آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور سر زبان‌ها افتاده که قهر کرده
یا استعفا داده و ... همه اینها
صحت ندارد. (18/5)
1315- می‌گویند ترامپ بیمار و دیوانه‌ این است که یک عکس یادگاری با ایران بیندازد. اعمال این آدم اصلا عقلانی نیست. (18/5)
1601- اگر دقت کنیم می‌بینیم شمار و تعداد نمایندگان مجلس که مورد وثوق مردم هستند کمتر از تعدادشان است. این یعنی مردم به برخی از نمایندگان اعتمادی ندارند. خصوصا که بحث آپارتمان گیری برخی نمایندگان هم به میان آمد. (18/5)
1557- دیوانگی‌های دولتمردان کاخ سفید مثل ترامپ و تیم ب این واقعیت را باید برای کسانی که مدام به دولت می‌تاختند چرا با دولت قبلی آمریکا و اروپا توافق برجام را امضا کرد روشن نموده باشد که حداقل دولت قبل آمریکا منطق بهتری داشت و آنقدر غر زدن به دولت کار درستی نبود چون دولت اوباما مثل ترامپ یک دیوانه بی‌منطق
بود. (18/5)
آفتاب یزد: در طول 40 سال گذشته هیچ یک از دولت‌های آمریکا با ایران منطقی عمل نکرده‌اند، در دولت اوباما هم ایران بارها تحریم شد و سیاست آمریکا عوض شدنی نیست. شاید روش اوباما با ترامپ فرق کند ولی هدف آنها یکی است.
1728- همه این را حس می‌کنیم که اوضاع کشور به خاطر تحریم‌ها و کمبود فروش نفت شرایط خاصی دارد. همه باید قناعت کنیم. اما مالیات‌ها نباید فقط از حقوق‌بگیرها باشد، فشار زندگی روی حقوق بگیران با این گرانی‌‌ها خیلی زیاد شده است. آیا تمام ارگان‌ها مالیات می‌دهند؟ یا فقط حقوق‌بگیران یا کسبه باید مالیات دهند؟(18/5)
1940- سوال شد وظیفه استانداری و فرمانداری تهران چیست؟ پاسخ دادند نمی‌دانیم! (18/5)
1920- آیا این خبر مربوط به ممانعت از دادن گواهینامه رانندگی به کسانی که خالکوبی دارند صحت دارد؟ (18/5)
0008- مذاکرات آمریکا با کره‌شمالی چه نتیجه‌ای داشت؟ بعد از مذاکرات چند بار کره‌شمالی را به بهانه‌های مختلف تحریم کردند. دولتمردان آمریکا خودشان هم نمی‌دانند چه می‌کنند. دنیا امروز مبهوت این دیوانگان است. (19/5)
0010- من سالها در آمریکا بودم الان تمام خواهرزاده‌های من در آمریکا هستند، می‌گویند بیشتر تحصیلکرده‌ها در آمریکا با ترامپ مخالف هستند. پیشنهاد مذاکره آمریکا را فقط یک بهانه برای عکس یادگاری می‌دانند. اما ترامپ یک سوم مردم عوام را همراه دارد که با سیاست و جغرافیا هم آشنایی ندارند و نمی‌دانند ایران کجای نقشه است. او سعی می‌کند اتکا به اینها کند و دوباره رای بگیرد. ترامپ می‌خواهد آخرین زور خود را بزند و به هر حیله‌ای هم دست می‌زند. (19/5)
0037- تصمیم گرفتم دیگر تماس نگیرم. پیام ندهیم چون کسی به حرفهای ما توجه نمی‌کند درد مردم را نمی‌فهمند. عده‌ای هر کاری می‌خواهند می‌کنند، سوءاستفاده مالی می‌کنند به مردم فشار می‌آورند. من تعجب می‌کنم وقتی آن همه برنج وارد شد چه طور می‌گویند کسی متوجه نشده؟ آیا دستی پشت اینهاست؟ آنها باید شناسایی شوند. منتها حرف ما که اهمیت ندارد. (19/5)
0912- به نظر من برای انتخابات آینده از چهره‌های جدید باید استفاده شود بس است سالهاست بعضی‌ها به صندلی‌ها چسبیده‌اند تکان هم نمی‌خورند هیچ کار خاصی هم نکردند. (19/5)
1027- برای ما که اصولگرا و اصلاح طلب دیگر فرقی نمی‌کند. چند سال از خدا عمر گرفتیم نتیجه کار همه اینها را هم دیدیم. (19/5)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام