کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 آذر 1398   Monday 16 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 تیر 1398

صفحه خبر: صفحه آخر

یکشنبه 24 مهر 1362
تمام روز در خانه بودم. تازه مهمی نداشتیم. بیشتر به مطالعه و استماع عزاداری‌های صدا و سیما گذشت.

دوشنبه 25 مهر 1362
تمام روز در خانه بودم. خانواده کوثری پس از روضه‌خوانی برای امام در حسینیه جماران به خانه ما آمدند. آقای کوثری روضه‌ای خواند و حالی دست داد. مقداری پسته و هزار تومان به او هدیه دادم. بخشی از وقتم را صرف مطالعه مقاتل کردم و بقیه را به مطالعه تاریخ احزاب سیاسی ایران و استخراج صفات ممدوح و مذموم از علم اخلاق نمودم.
عصر با نخست‌وزیر در مورد ضرورت تعقیب شکایات مردم و تسریع در معرفی وزرای جدید صحبت کردم. خبر داد در علوفه‌های جازموریان آتش‌سوزی عظیمی رخ داده و خسارت زیاد است. شب با آقای رئیس‌جمهور صحبت کردم. اطلاع داد که امشب عملیات انجام نمی‌شود؛ قرار بود انجام بشود. عفت و یاسر که به قم رفته بودند، شب برگشتند. ظهر، آقا جلال از یکی از تکایا برای ما غذای امام حسینی آورد. زیاد بود به آشنایان اطلاع دادیم؛ آمدند بردند. از مجلس هم آورده بودند، به پاسدارها دادیم. باز هم اضافه آمد که شام هم خوردیم و برای بعد هم ماند.

سه‌شنبه 26 مهر 1362
تمام وقت در خانه ماندم؛ به خاطر اینکه نمایندگان در مراسم عاشورا در حوزه‌های انتخابیه شرکت کرده بودند، امروز را تعطیل کردیم. بیشتر وقتم صرف خواندن تاریخ احزاب سیاسی ایران و کارهای مجلس چهارم و ظهور رضا شاه شد. دیشب در سردشت علیه ضدانقلاب عملیات وسیع و موفقی داشته‌اند. رئیس‌جمهور با نخست‌وزیر در مورد نماینده در شورای سرپرستی صدا و سیما و بعضی از وزرای جدید اتفاق نظر ندارند.
گزارش‌ها را از مجلس آوردند. دو سه روز را مطالعه کردم. تازه مهمی در اخبار نیست. شب خلاصه فیلم سفرم به جنوب را گذاشته بودند. فیلم مهار کردن چاه شماره سه نوروز را تماشا کردم. به دکتر ولایتی تلفن کردم و گفتم موضوع مخالفت شوروی با دخالت آمریکا در خلیج فارس را تعقیب کنند. امروز عملیات وسیعی در سردشت، علیه مراکز اصلی ضدانقلاب داشته‌ایم که ضربه‌های کاری بر آنها وارد آمده است.
... ادامه دارد


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام