کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 آذر 1398   Monday 9 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 تیر 1398

صفحه خبر: صفحه آخر

آفتاب یزد – گروه شبکه: کافی است که برخی از نمایندگان مجلس احساس کنند که انتخاباتی در پیش روست آنوقت است که حرف‌ها و عملکردشان نیز تغییر می‌کند. هرکدامشان به نوعی سعی دارند هر طور شده دل مردم را یا با افشاگری یا با اقدامی ‌نیک به دست بیاورند. آنها حتی در این برهه نازک‌نارنجی هم می‌شوند و از هر حرفی ولو بی‌اهمیت خرده می‌گیرند یا تبلیغی برای رقیب خود می‌دانند. فعالیت‌ها و رقابت‌های انتخاباتی‌شان که جای خود دارد. این شرایط به مراتب در شهرستان‌ها از شدت و حساسیت بیشتری برخوردار است.
به تازگی نیز ویدئویی از عصبانیت حاجی‌بابایی نماینده همدان از یک خبرنگار منتشر شده است که گواه این موضوع است.
در این فیلم حاجی‌بابایی توضیحاتی
در مورد وضعیت حجاج همدانی می‌دهد. در همین حین خبرنگار صدا و سیما به او می‌گوید: «قرار بود ارتباط تلفنی با آقای خجسته داشته باشیم و در رابطه با این موضوع پیگیری‌های لازم را انجام دهیم که شما توضیحاتی را ارائه دادید.» ناگهان این نماینده عصبانی می‌شود و خطاب به خبرنگار صدا و سیما می‌گوید: « یعنی چی این حرف؟ منظورتان چیست؟ وقتی من با شما مصاحبه می‌کنم نباید اینطوری
صحبت کنید.»
خبرنگار صدا و سیما چند بار بابت این موضوع از حاجی بابایی عذرخواهی می‌کند اما او نمی‌پذیرد و می‌گوید: «از مردم عذرخواهی کنید که دیگر اینگونه صحبت نکنید. شما دارید تبلیغ می‌کنید. من دارم نظر مجمع نمایندگان و استاندار را به شما اعلام می‌کنم شما به عنوان یک خبرنگار که نباید اینطوری حرف بزنید. هیچ وقت دیگر از این تبلیغات نکنید.» در ادامه خبرنگار ضمن عذرخواهی از حاجی‌بابایی می‌خواهد در مورد شرایط اقتصادی استان همدان توضیحاتی را بدهد که وی می‌گوید:«نه دیگر همین کفایت می‌کند یک نماینده دیگر حتما زنگ می‌زند.»
در این فیلم لحن خبرنگار صدا و سیما مشخص است که قصد تبلیغ نماینده دیگری را ندارد و صرفا برای مطالبه‌گری چنین سوالی را از نماینده مجلس پرسیده است. اما چون هشت‌ماهی مانده به انتخابات مجلس، گویا این نماینده مجلس، حساسیت به خرج داده و ‌نحوه صحبت کردن خبرنگار را تبلیغی برای رقیب خود می‌داند. البته اینکه نماینده‌ای با اتمام دوره نمایندگی خود تلاش دارد با اقدامات تبلیغاتی چه یک‌سال و چه چندماه مانده به انتخابات، جای پای خود را در دوره آتی مجلس محکم کند، دیگر به یک رویه طبیعی بین برخی از نمایندگان تبدیل شده است. حتی ستاد تبلیغاتی آنها بابت کوچک‌ترین کاری که یک نماینده برای شهرشان انجام می‌دهد بزرگ‌نمایی می‌کنند و بیلبوردهای تشکرآمیزی را برای آنها در سطح شهر نصب می‌کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام