کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 آذر 1398   Monday 16 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 تیر 1398

صفحه خبر: اقتصادی

آزاد کردن نفتکش حامل نفت ایران کافی نیست. عذرخواهی از ملت و دولت ایران الزامی است.
...0918
با ایجاد ارتباط قوی بین بزرگان اصلاح‌طلب و نشان دادن حمایتشان از افراد جوان و پاکدست، اصلاح‌طلبان به راحتی تندروها را شکست می‌دهند البته اگر کرباسچی‌ها و کسانی که مردم ذهنیت خوبی نسبت به آنها ندارند از صحنه کنار بروند به نفع اصلاح طلبان می‌شود.
...0914
اکنون زمان مناسبی است تا اصلاح‌طلبان افرادی که به خاطر منافع خود اینهمه کارشکنی و اخلالگری کردند را آشکارتر به مردم معرفی کنند تا اینها دیگر نتوانند پای به مجلس بعدی بگذارند.
...0914
قرآن کریم:‌ ای اهل ایمان! اگر خدا ترس و پرهیزکار شوید خدا به شما فرقان بخشد (یعنی دیده بصیرت دهد تا باطن حق را از باطل فرق گذارید) و گناهان شما را بپوشاند و شما را بیامرزد که خداوند دارای فضل و رحمت بزرگ است.
...0938
صبر، حفاظت و کنترل کننده انسان برای جلوگیری از خارج شدن او از صراط مستقیم ناشی از خشم غیرمقدس،گناه و...است.
...0938
پیامبراکرم (صلی الله علیه وآله وسلم): کسی که ظاهرش و باطنش با هم متفاوت باشد، منافق است.
...0912
حضرت امام محمدباقر(ع)می فرمایند: شیعیان و پیروان علی(ع)، زیاد نماز می‌خوانند و زیاد قرآن تلاوت می‌کنند.
...0938
حمایت از افزایش پیام رسان‌های داخلی با تنوع و جذابیت موثر و خاص خود، قطعا در مبارزه با نفوذ برنامه‌های پیام رسان خارجی با اهداف سلطه فرهنگ ضد دینی درکشور و جلوگیری از جذب و گرایش هموطنان به آن برنامه‌های مخرب بی‌تاثیر نیست و باعث سلامت همه جانبه نسل جدید و جوان می‌شود. لذا از عزیزان وزارت ارتباطات مصرانه انتظارمی‌رود در تحقق این حرکت جهادی از هیچ خدمتی دریغ نفرمایند و آن را در صدر برنامه‌های خود قرار بدهند.
...0938
حمایت از زنان سرپرست خانوار با ارائه وام قرض الحسنه، اقدامی کاملا درخور تحسین و تقدیر به منظور حمایت از این نوع اقشار است. اگر این وام‌ها در جهت رونق تولید هزینه شود، کمک حال خوبی برای افرادکم درآمد، بی بضاعت و کم برخوردار خواهد بود.
...0938
لطفا از دادگسترى مشهد بخواهید اسامى روزنامه‌هایی را که احضاریه‌ها و احکام غیابی دادگاه‌هاى مشهد را چاپ می‌کنند، اعلام کنند.
آفتاب یزد اکثر چنین آگهی‌هایی در روزنامه حمایت به چاپ می‌رسد.
...0915
در این شرایط گرانی پیشنهاد می‌شود فروشگاه‌های تعاونی وابسته به وزارت تعاون به طور سیار محصولات خود را در مناطق محروم و دورافتاده‌ای که فاصله زیادی با فروشگاه‌های ثابت دارند عرضه کنند تا کمک حال خوبی برای افرادکم درآمد، بی‌بضاعت وکم برخوردار بشود.
...0938
لطفا از اداره ثبت ناحیه دو مشهد بخواهید، اسامى روزنامه‌هایی را که آگهی‌هاى ثبتی مربوط به قانون تعیین تکلیف اراضی و ساختمان‌هاى فاقد سند این ناحیه مشهد را چاپ می‌کنند اعلام کند، قبلا در روزنامه قدس چاپ می‌شد که در دسترس بود.
...0915


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام