کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 29 خرداد 1398

صفحه خبر: پیام های مردمی

محمود بلیغیان – اصفهان: با طرح ارسال پیامکیِ صورت‌حساب قبض برق، به شماره موبایل مشترکین، اگر ارسال قبض‌های کاغذی برق به مشترکین قطع شود، مستاجرین و مدیران ساختمان‌های مسکونی یا تجاری، که طبیعتاً کنتور برق به نام آنها نیست و پیامکی از سوی اداره توزیع برق منطقه‌ای و وزارت نیرو برای آن واحدها و برق عمومی ‌مجتمع‌ها به نام شخص آنها صادر نمی‌شود، چگونه می‌توانند از محتوا و مبلغ آن باخبر شوند که مبلغ صورت‌حساب آن مجتمع یا واحد مسکونی یا تجاری را که هیچ صورت‌حسابی نه کتباً و نه پیامکی دریافت نکرده‌اند بپردازند و موجب قطع برق و جریمه دیرکرد نشوند.
...0913
سال‌هاست که مبلغ یارانه‌ها هیچ‌گونه تغییری پیدا نکرده است و این در حالی است که قیمت‌های همه کالاها و اجناس و مواد مصرفی و خدمات و خلاصه همه چیز، نسبت به آن‌موقع چندین برابر نرخ‌های آن زمان شده است، بنابر این مبلغ یارانه‌ها هم باید افزایش یابد تا مردم از این سختی‌ها و ناراحتی‌ها برای تامین مایحتاج زندگی و مخارج سرسام‌آورِ روزمره خود شاید تا حدودی نجات پیدا کنند.
...0913
سلیمان بلغار: باعرض سلام وادب. وقتی سازمان غذا و دارو به‌وسیله رسانه‌ها هشدار می‌دهد که مصرف بعضی کالا یا ماده غذایی زیان‌آور و خطرناک است توقع داریم برای به نتیجه رسیدن این هشدار با همکاری ارگان‌های دیگر تلاش و پیگیری صورت گیرد. در غیر این‌صورت این هشدارها فقط در حد شعار باقی می‌ماند و ضرباتش بر مردم و جامعه تحمیل می‌شود.
...0922
حضرت امام حسن مجتبی(ع)می‌فرمایند: در مجازات خطاکارشتاب مکن و میان خطا و مجازات راهی را برای عذرخواهی قرارده.
...0938
حضرت امام علی(ع)می‌فرمایند: ایمان و عمل دوبرادر همراه و دو دوست جدایی‌ناپذیرند.
...0938
حضرت امام علی(ع)می‌فرمایند: بهترین چیزی که رنج و محنت را ازبین می‌برد شکیبایی است.
...0938
باعرض سلام ودرود بی پایان وخداقوت. شهادت مظلومانه امام جمعه کازرون با اینکه باعث پایبندی بیشتر امت شهیدپرور و ولایتمدار به آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی ‌و آبیاری این شجره طیبه شد اما درس بزرگی برای صیانت بیشتر و وسیع‌تر از نعمت امنیت توسط نیروهای انتظامی ‌و اطلاعاتی شد تا هر شرور شیطان‌صفتی به خود جرئت ندهد به راحتی سرمایه‌های عزیز کشور اسلامی ‌ما را پرپر کند.
...0938
ای کاش قبل از نوشتن و چاپ هر مطلبی انصاف و وجدان خود را حکم می‌کردید. شما که به بعضی روزنامه‌ها خرده می‌گیرید که چرا فلان وزیررا که بهترین کابینه است تخریب می‌کند، آن‌وقت تیتر می‌زنید: «کنکوری‌ها بعد سیل استعفای بطحایی را کم داشتند!» وقتی دولت نمی‌تواند حداقل معیشت شریف‌ترین کارمندان خود را تامین کند ولی دائم پول به جیب خودروساز و نجومی‌بگیر می‌ریزد چرا وزیر از شرمندگی کارمندانش استعفا ندهد؟
...0918
انتظار می‌رود طرح تحول نظام بانکی به گونه‌ای متحول شود که در وهله اول قوانینی صادر و جاری شود که مطابق و موافق شرع و احکام اسلامی‌ باشد و سپس کارکنان بانک خود را ملزم و متعهد به ارزش‌های دینی دانسته و درنهایت اینکه کلیه پرسنل از روی اختیار و خلاف مقررات و بدون کسب اجازه از مدیران مافوق و معاونین دادوستد نکنند. به ویژه اگر با ارتکاب اقدامات حرامی‌ چون رشوه باشد.
...0938
‌ بنده کاملاً مطمئنم که افراد لایق و شایسته‌ای در کشور خودمان هستند که قادرند کشور را از این بحران‌ها خارج کنند و اگر همگی باهم باور داشته باشیم که در همین شرایط و اوضاع فعلی که تحریم‌ها و کمبودها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی و ناسازگاری‌های بسیاری پیرامونِ ما را فراگرفته است، با یک سِری برنامه‌ریزی‌های صحیح و حساب‌شده و مُدبرانه و استفاده از متخصصین و کارشناسان مسائل اقتصادی و روابط اجتماعی با دیگر کشو‌رها و به کار گرفتن پیشنهادات و نظرات سازنده آنها و به وجود آوردن اعتماد ملی و به دور از هرگونه حُب و بغض‌ها و کینه‌ورزی‌ها و انتقام‌جویی‌ها و با گذشت و ایثار و همدلی مردم با دلسوزان وطن‌دوست، می‌توان به سلامت از این بحران فعلی خارج شد.
...0913
بطحایی به همین راحتی نمی‌تواند خودش را از زیر بار مشکلاتی که برای آموزش و پرورش به وجود آوردند کنار بکشد. باید ازروز اول تا آخر وزیربودنش جوابگوی عملکردش باشد.
...0914
آن چیزی که بیشتر از هر چیزِ دیگری مردم خوب، نجیب، صبور، غیور و زحمتکش ما را ناراحت و عصبانی کرده است فقط گرانی‌ها و تورم شدید موجود نیست، بلکه تبعیض‌ها و فواصل شدید طبقاتی و اختلافات عمیقِ مالی به وجود آمده از توزیع ناعادلانه ثروت‌های ملی و درآمد‌های کلان ناشی ازدخالت و دست‌اندازی عده‌ای خاص و افراد تازه به دوران رسیده‌ای است که به نان و نوایی رسیده‌اند و بعضاً با چپاول بیت‌المال و اختلاس‌های کلانِ خود و آقازاده‌هایشان مردم و مملکت را زیرِفشار‌های مالی و اقتصادی خود و نتیجتاً نفوذ و تعرض بیگانگان قرار داده‌اند که البته مطمئناً از آنجایی که خداوند جای حق نشسته است و بندگان خود را می‌آزماید، عاقبت خوب و سرانجامِ خوشی برای آنها نخواهد داشت.
...0913
نمایندگان محترم مجلس علت انجام نشدن مالیات بر ساختمان‌های خالی را پیگیری کنند. درست نیست کسانی که ساختمان‌های فراوان دارند با دلال بازی با سود فراوان بفروشند و بازار سیاه درست کنند و مالیات ندهند، آن‌وقت یک تولیدکننده کوچک مالیات بدهد.
...0910
1829- مسئولان محترم صدا و سیما اظهار می‌دارند: «چون برنامه «عصر جدید» که از تلویزیون پخش می‌شد تقلیدی از یکی از برنامه‌های خارجی بود، آن را قطع کردیم تا بلکه برنامه جدیدی اجرا کنیم.» البته برنامه‌ای هم که الان اجرا می‌شود سروته آن قیچی شده است تا مثل الگوی خارجی آن نباشد. (26/3)
1614- به خاطر شرایط اقتصادی بد نتوانستیم یکی از بهترین مربیان موفق تاریخ فوتبال خودمان را حفظ کنیم. برانکو خیلی برای فوتبال ما زحمت کشید. سایه تحریم‌ها بر فوتبال هم افتاده و باید فکری کرد وگرنه شاید هیچ مربی خوب خارجی دیگر به کشورمان نیاید. (27/3)
1612- کاش وزیر ورزش مدیران را براساس توانمندی‌های آنان استخدام می‌کرد. آیا بازیکنان لهستان و مربی آنها شایسته ماست که در مصاحبه تلویزیونی بگوید بازیکنان ما برای رفتن به هتل محل استراحت‌شان دچار مشکل شده‌اند؟ آقای وزیر! مراقب باشید
در جامعه ورزش دچار سرافکندگی در جهان نشویم. (27/3)
1555- مردم می‌دانند چه کسانی دنبال هیاهوسازی هستند. می‌خواهند کشور را درگیر حاشیه کنند. بعضی‌ها ادبیات مناسبی ندارند و احساسات آنها به گونه‌ای است که برای کشور هزینه دارد. چرا برخی‌ها کارهایی می‌کنند که دشمن دوست دارد؟ این آقایان چرا متوجه نیستند برخی حرف‌ها را نباید بزنند تا دشمنان سوءاستفاده
نکنند. (27/3)
1536- چرا تندیس مرحوم شریعتی را بدون کراوات ساختند و کراواتش را
برداشتند؟ (27/3)
1521- از آن افراد جانی که در سوادکوه آن توله خرس بدبخت را کشتند بپرسید آرام شدید؟ آیا با این رفتارها خدا به ما روی خوش نشان می‌دهد؟ انصاف و وجدان و اخلاق کجا رفته است؟ (27/3)
1440- معاون استاندار می‌گوید با شرکت‌های لبنی که افزایش قیمت دارند برخورد می‌کنیم. خواستم بگویم هرچقدر قبلا برخوردکردید کافی است. شرکت‌های لبنی ظاهرا خودمختار هستند. (27/3)
1420- درحالی که از آقای قالیباف به خاطر برخی مسائل در شهرداری انتقاداتی هست چه طور به عملکرد او رسیدگی نشد، پاسخگو هم نبودند. خیلی راحت هم ایشان برای خود راه افتاده دنبال انتخابات است. بابا دست از سر مردم بردارند. (27/3)
1158- دکتر زیباکلام فرمودند: «اگر آمریکا به خاک کشورم حمله کند اسلحه دست می‌گیرم.» آقای زیباکلام! هنر مسئولان این است که به آمریکا و دشمنان اجازه حمله و جسارت به کشور را ندهند. وگرنه خدایی نکرده در صورت حمله دشمن تمام کشور یکسره از خاک خود دفاع می‌کند. (27/3)
0957- از نوشهر تماس می‌گیرم. مطالب روزنامه را بیشتر کنید تا ما بخوانیم. با تشکر از آفتاب. دیگر اینکه ما بارها با بانک‌ها تماس گرفتیم. برخی بانک‌ها هم اذیت می‌کنند همه جریمه می‌کنند. حساب مشتری را به خاطر سه چهار میلیون مسدود می‌کنند. واقعا گریه‌آور است ما بازنشستگان به خاطر چند میلیون بدهی حساب‌مان مسدود شود. بالاخره پول تهیه می‌کنیم یا وام می‌گیریم بدهی خود را می‌دهیم. بهتر است حساب‌مان را مسدود نکنند. (27/3)
0954- آیدین آغداشلو فرمودند: «با آلزایمر فرهنگی و تاریخی مقابله می‌کنیم.» باید عرض کنم آنقدر به آثار باستانی رسیدگی نشد تا تبدیل به مکانی برای زندگی موریانه‌ها شده است! از طرفی کسانی هم که وزیر هستند نه خبره این کار هستند نه دلسوز. (27/3)
0250- جناب فرشاد مومن فرمودند: «تجربه اقتصادی مرحوم مصدق را دنبال کنید تضمین می‌کنم تحریم‌ها لغو شود.» جناب مومن! شما خوش خیال هستید. آن دوره فرق می‌کند. الان هر کسی ساز خودش را
می‌زند. (27/3)
0156- به خاطر عکس بانوان فوت شده که عکس آنها بالای سر قبر آنان بوده و با دستوراتی عکس‌ها برچیده شده است تشکر می‌کنیم. مادربزرگ من هم به خوابم آمد گفت پسرم عکس مرا از روی قبرم بردار تا کسی عکسم را نبیند! (27/3)
0019- روزنامه محترم آفتاب! شما روزنامه‌چی‌ها که اطلاع دارید بفرمایید چه خبر از آقای حسن عباسی یا سعید مرتضوی؟ چه می‌کنند؟ (27/3)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام