کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 24 آبان 1398   Friday 15 November 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 خرداد 1398

صفحه خبر: صفحه آخر

ادامه از صفحه اول
... هرچند آن‌ها بسیار تلاش کردند تا وارد این اختلافات نشوند اما دیدیم که اختلافات رسانه‌ای شد. اما معتقدم که اختلافات اخیر در جلسات مشترکی که بین دوستان کارگزاران و اتحاد ملت برگزار شده است به اتمام رسید.
از این روباید گفت لا اقل اختلافات اخیر در بحث نجفی تاثیری در مسئله
جهت گیری سیاست گذاری‌های انتخاباتی اصلاح طلبان نخواهد داشت.
اما به غیر از بحث نجفی ، بحث کلی این است که اختلافات میان اصلاح طلبان وارد فاز تازه‌ای شده است و این بدان معناست که اصلاح طلبان این بار نه تنها با اصولگرایان میانه قرار نیست ائتلاف کنند بلکه در میان احزاب خودشان نیز به ائتلاف نخواهند رسید .درحال حاضر با توجه به شرایط ملی و بین‌المللی، اصلاح‌طلبان حتما اختلاف‌نظراتی بایکدیگر در مورد انتخابات دارند.
در شرایط فعلی، من جریان اصلاح طلب
را به یک دسته بندی سه گانه تقسیم می‌کنم. جریان اصلی اصلاحات با محوریت رئیس‌جمهور اصلاحات تعریف می‌شود که آنها به عنوان هسته اصلی اصلاحات هستند این هسته بنایش این است که اساسا هویت اصلاح طلبی را فدای عرصه حضور در انتخابات به هر قیمت نکند، دسته دوم کسانی هستند که فکر می‌کنند باید در هر شرایطی در عرصه انتخابات با هر موقعیتی حضور پیدا کرد . دسته سومی هم هستند که از سال ۹۲ تا ۹۶ در وضعیتی قرار گرفتند که به قول آقای تاج زاده کاملا از منش اصلاح‌طلبی جدا شده‌اند. بعضی از آنها از دلواپسان هم دلواپس تر شده‌اند . بحث من این است که در حالی که هسته اصلی اصلاح‌طلبان اساسا نمی‌خواهد هویتش را فدای شرکت در انتخابات به هر قیمتی کند نمی‌توان درباره دادن لیست‌های جداگانه یا واحد اصلاح طلبان در شرایط فعلی سخن گفت . بی تردید اصلاح طلبان از لیست سال‌های 94 و 96 تجربیاتی اندوخته‌اند .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام