کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 29 خرداد 1398   Wednesday 19 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 خرداد 1398

صفحه خبر: ورزشی

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون‌ها‌کی، کریم باقری به سمت مشاور عالی در امر توسعه و سفیر فدراسیون در فرآیند ثبت‌ها‌کی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو شد.
به گزارش ایسنا، فدراسیون‌ها‌کی اعلام کرد که با توجه به اهمیت اجرایی شدن فرآیند ثبت‌ها‌کی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو، کمیته ویژه‌ای در این خصوص تشکیل شده و کریم باقری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان مشاور عالی فدراسیون‌ها‌کی برای ثبت‌ها‌کی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو انتخاب شد.
کریم باقری در این مورد گفت: امید است با نگاه ویژه بهرام قدیمی مدیریت جدید فدراسیون و شناختی که من از سوابق ارزشمند او دارم، شاهد تحول شگرف در شناسایی، جذب، نگهداری و پرورش مستعدان این رشته و توسعه و ترویج ورزش‌ها‌کی در سراسر کشور باشیم.
این طرح به صورت گسترده در سراسر کشور آغاز شده و علاقمندان می‌توانند با حضور در پایگاه‌های فدراسیون‌ها‌کی ایران با موضوعات مهم و مطالب ارزشمندی همچون مقدمات‌ها‌کی، مزایا و اهداف استعدادیابی‌ها‌کی، شاخص‌های پیکر سنجی و آمادگی جسمانی خود و اعضا خانواده آشنا شوند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام