کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 10 خرداد 1399   Saturday 30 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 شهریور 1394

صفحه خبر: سیاسی

ایرج ندیمی با تاکید بر حمایت مجلس از رویکرد هسته‌ای دولت، اظهار داشت: کمیسیون بررسی برجام با برگزاری نشست‌هایی از افکار و سلایق مختلف استفاده می‌کند ولی با این‌همه رویکرد مجلس حمایت از مذاکره‌کنندگان و رویکرد هسته‌ای دولت است و با این‌حال فرجام برجام طبیعتاً‌ چیزی
نخواهد بود که موجبات نگرانی ملت و دولت را به‌همراه بیاورد. به گزارش ایلنا،
نماینده مردم لاهیجان در مجلس خاطرنشان کرد: توجه کنیم که در این
توافق چیزی از دست نرفته است. ضمن آنکه داد و ستد در مذاکرات امری طبیعی است و مهم این است که اساس اهداف و خواست‌های ما از این مذاکرات حفظ شده‌است. عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس در توضیحی در خصوص علت حضور مکرر سعید جلیلی در جلسات کمیسیون ویژه بررسی برجام، یادآور شد: اگر هدف از حضور افراد و مسئولان گذشته ضبط نظرها و دریافت گزارش از عملکردهای گذشته باشد، تاثیر مثبتی به‌همراه خواهد داشت، اما اگر دعوت‌ها از تیم مذاکره‌کننده قبلی و آقای جلیلی در راستای اثرگذاری بر دستاوردهای مذاکرات و زیرسوال بردن برجام صورت‌ گیرد، محل اشکال خواهد بود. نمایندگان باید دقت کنند نباید دستاوردهای تیم مذاکره‌کننده فعلی که مورد حمایت ویژه رهبری قرار گرفته‌اند، زیر سوال برود. ندیمی اضافه کرد: این درحالی است که امکان دارد همین اظهارنظرهایی که در کمیسیون ویژه علیه برجام انجام می‌گیرد، حساسیت مجلس را بالا ببرد و در صحن مجلس تاثیر عکس بگذارد. بنابراین کمیسیون ویژه باید گزارش خود را به‌دور از رویکردهای جانبدارانه و سیاسی تنظیم کند. عضو فراکسیون رهروان ولایت با درپاسخ به این سوال که آیا رفتار ناشایست برخی از نمایندگان غیرعضو در کمیسیون ویژه برجام با اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در شان مجلس است، اعلام کرد: اتفاقاً پخش تلویزیونی جلسات کمیسیون ویژه از این جهت که نشان‌دهنده سطح فرهنگی و غنای فکری این اشخاص بود،‌ مثمر ثمر بود و به‌طور طبیعی با واکنش منفی صحن مجلس روبرو خواهد شد. ندیمی در پایان خاطرنشان کرد: نکته دیگری که باید مورد توجه قرارگیرد، این است که متوجه می‌شویم وقتی قدرت و تریبون در اختیار این نمایندگان قرار بگیرد، چگونه رفتار می‌کنند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام