کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 04 خرداد 1398   Saturday 25 May 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 اردیبهشت 1398

صفحه خبر: پیام های مردمی

باعرض سلام بی پایان. ماه مبارک رمضان، بهترین فرصت تقویت تزکیه و تهذیب روح و دل برای حفظ عرصه بندگی وآمادگی در امتحانات گوناگون حضرت رب‌العالمین(جل ذکره)است.
...0938
‌با توجه به سیاست‌های اَخیر دولت و تصویب مجلس برای توسعه جایگاه‌های سوختگیری گاز CNG برای صرفه‌جویی بیشتر در مصرف سوخت نسبتاً گران بنزین و مدیریت و کنترل بهتر آن، شایسته است مسئولین محترم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت ملی گاز ایران منطقه اصفهان، جهت احداث حداقل یک جایگاه سوختگیری پمپ گاز CNG در منطقه وسیع و پرجمعیت و پرتردد شهرک ( خانه اصفهان ) واقع در شمال شرقی شهر بزرگ اصفهان که در حال حاضر هیچ گونه جایگاه و سکوهای سوختگیری پمپ گازی در این محل با سابقه طولانی و قدمت شهریت بیش از پنجاه و پنج ساله که وجود ندارد، اقدام نمایند .
...0913
حضرت امام زین العابدین(ع)می‌فرمایند: هرکس به آنچه که خداوند عالمیان قسمتش کرده قانع باشد از بی‌نیازترین مردم است.
...0938
گرانی مواد مادری چون بنزین زمینه‌ساز گرانی سایر اقلام و کالاها می‌شود چون مثل زنجیر به هم متصل و مرتبط هستند. آنهم پس از سال جدید که حقوق‌ها تعیین شده این اقدام، منطقی و عادلانه نیست و موجی از تورم و اخلال اقتصادی ایجادمی‌کند. لطفا مسئولان محترم در تدبیر و تصمیمات خودشان تجدیدنظر اساسی
بکنند.
...0938
من ندیدم در صفحه حرف مردم کسی از برجام بد بگوید. یعنی همه مردم موافق این توافق هستند. آقای مظفری! بس است سانسور و حمایت یک طرف از یک حزب خاص. تو قلب راکتور سیمان ریختند و سپس خارج شدند از برجام.
...0905
هزاران بار پیام دادم و از برجام انتقاد کردم. گفتم آمدند در دل راکتور سیمان ریختند و بعد از برجام خارج شدند. قیمت‌ها سر به فلک می‌کشد. اروپا نمی‌تواند کاری کند پس چرا از برجام خارج نمی‌شوند. چرا پیام من چاپ نمی‌شود چون نظرم مخالف نظر شماست. روزنامه شما هیچ فرقی با کیهان ندارد. چه دیپلماسی قوی‌ای دارد این دولت؟ دیپلماسی قوی برای مصدق بود که دو سال بدون نفت مملکت را به خوبی گرداند.
...0905
فرارسیدن رمضان المبارک، ماه ضیافت الهی و ماه سراسرنور، رحمت، برکت و مغفرت را به همه مومنین روزه‌دار تبریک عرض می‌کنیم. بیاییم این ایام بی نهایت گرانقدر را مغتنم شمرده و درحق یکدیگر دعای خیر کنیم.
...0938
سلام. به عنوان رسانه وضعیت سایت و تلگرام و اینستاگرامتون به شدت ضعیفه. سایتتون علیرغم اینکه نوشتید ساعت 12 صفحاتش باز میشه اما بعد یک هفته هم کامل نمیشه و این اصلا حرفه‌ای و درست نیست. حداقل اگر به حرفتون برای کامل شدن تو همون روز پایبند نیستید یا نوشته سایت رو پاک کنید یا روز بعد سایتو کامل و به روز کنید. با این مدل طرفداران رو از دست می‌دهید.
...0938
سلام و خسته نباشید. از خیابان چهارم شهرک شریعتی منطقه ساحل قو بندر انزلی مزاحمتون شدم؛ این شهرک چهار خیابان دارد که کمتر از پانزده سال پیش در هر خیابانی شاید حدود سی خانه ویلایی وجود داشت، با هجوم بسازبفروش‌ها به این منطقه و تطمیع آنان خانه عده‌ای از ساکنین این خیابان‌ها خریداری شد و تبدیل به آپارتمان گردید که خیابان چهارم نیز از این هجوم دور نماند و اکثر خانه‌های ویلایی انتهای خیابان تبدیل به آپارتمان شدند. با مراجعه مکرر به شهرداری و دیدار با مسئول زیباسازی شهر در آن سال‌ها قول و قراری گرفته شد که به ویلاهای ابتدای خیابان مجوز آپارتمان ندهند. اکنون که این مطلب را برای شما ارسال می‌کنم صدای کوبیدن خانه‌ای ویلایی در ابتدای خیابان به گوش می‌رسد. کیوسکی در آنجا برپا شده و همه اینها نشان از این دارد که مجوز آپارتمان برای آن خانه ویلایی صادر شده. شاید آن کارمند شهرداری و آن مسئول زیبا‌سازی دیگر سرکار نباشد مسئولین می‌آیند و می‌روند ولی حاصل کارشان به جا می‌ماند. در واقع بیشتر حاصل خرابکاریشان این است که مجوز آپارتمان در میان خانه‌های ویلایی داده‌اند و به تنها مسئله‌ای که اصلا فکر نکرده‌اند زیبایی این خیابان است و این طور که می‌گویند مجوز ساخت آپارتمان نیز جنوبیست و حداقل این‌قدر دید زیباشناسی نداشته‌اند که قید کنند آپارتمان را شمالی بسازند، حالا از سایر مشکلات که در خانه‌ای که یک خانواده چهار نفره زندگی می‌کردند در آپارتمانی که جای آن سبز می‌شود حداقل چهل نفر زندگی خواهند کرد، با چهل اتومبیل و....بگذریم. در کشور اسلامی‌ حریم خصوصی خانه‌های ویلایی اطراف از بین می‌رود.
...0911
وزیر آموزش وپرورش می‌خواهند با نکته‌ها و موارد ریز وکم‌اهمیت ذهن‌ها را مشغول و این مدت باقیمانده را هم درسکوت و بی‌خیالی بگذرانند. آموزش وپرورش باید وضعیتی بسیار بهتر از الان داشته باشد. وزیرانی که فقط می‌خواهند روزگار بگذرانند را همیشه به جان این وزارت
انداختند.
...0914
یه گروه هزارنفری پاکدست و شجاع اگر امور مملکت را به دست بگیرند و دست فاسدان را از ثروت‌ها و بیت‌المال کوتاه کنند، ایران چنان ثروت و نعمت دارد که چند برابر این جمعیت را تامین کند.
...0914
2318- نباید در برخورد با اروپا از بایدها و تهدیدها استفاده کنیم. باید سعی کرد که تنش‌ها کاهش یابد و اروپا را با خود همراه کنیم. (22/2)
2245- از صدا و سیما به خاطر برخی برنامه‌ها دلخوری‌هایی داریم اما به خاطر سه سریال جذابی که شب‌های رمضان خصوصا از شبکه 3 و یک یعنی سریال «برادرجان» و «از یاد رفته» تشکر می‌کنیم. سریال های جذاب می‌تواند توجه مردم به ماهواره را کم کند. (22/2)
2231- برخی فقط دنبال تخریب روحیه مردم هستند. برخی اینها در میدان دشمن بازی می‌کنند. (22/2)
2141- باید کسانی که تریبون‌دار هستند به گونه‌ای و با ادبیاتی صحبت کنند که در مجامع بین‌المللی باعث هزینه به کشور نشود. ما باید در رفتارها و تصمیم‌گیری‌ها فقط در درجه اول به رهبری معظم اقتدا ‌کنیم، بعد رئیس دولت و دستگاه دیپلماسی. افراد دیگر از تریبون‌ها باید مراقب کلام خود باشند. (22/2)
2003- در برخی صفحات مثلا 5 از کلمه اینفلوشنس استفاده کردید این یعنی چی؟ چرا از واژه فارسی استفاده نمی‌کنید؟ یا در خبر ورزشی نوشته‌اید در دقیقه فلان تیم کامبک کرد. فارسی بلد نیستید؟ (22/2)
1737- از نماینده بروجرد آقای علاءالدین بروجردی سوال شد از صنعت گردشگری که قرار بود برقرار کنید چه خبر؟ ایشان فرمودند: چنانکه بر سر راه این پروژه‌ها مشکلی پیش نیاید انشاءالله برای استفاده نوه و نتیجه‌های شما آماده بهره‌برداری است! (22/2)
1717- برخی افراد از برخی رفتارها و شعارها برای خود نان‌دانی درست کردند! (22/2)
1625- به نظر من آقای رئیس‌جمهور باید حداقل هفته‌ای یکی دو روز با سیاسیون و افراد حزب‌ها گفت‌وگو کند. با مردم گفت‌وگو کرده و از رسانه ملی بیشتر صحبت کند، یا اینکه با مردم رودررو صحبت کند و مشکلات را بگوید. این باعث قوت قلب مردم می‌شود. (22/2)
1612- آنچه که از اهداف در جنگ‌های روانی دشمنان مشاهده می‌شود تخریب روحیه مردم است. باید در مقابل پروژه جنگ روانی آنها روش‌های مقابله مناسب پیدا شود تا جنگ روانی دشمن خنثی گردد. (23/2)
1605- گمان نمی‌رود این همه هیاهو برای یک ضیافت افطاری در سفارت یک کشور خارجی بجا باشد. با ضیافت افطاری در سفارت مشکل دارند، اینان با چه مشکل ندارند؟ (23/2)
1518- آقای مظفری! این یک حقیقت است که هر صحبت یک مسئول از یک تریبون در مورد مسائل مختلف خصوصا جهان می‌تواند هزینه داشته باشد. در جهان امروز صحبت‌ ما در تمام رسانه‌ها پخش می‌شود حتی برخی صحبت‌ها را ملاک قرار
می‌دهند. (23/2)
1340- از آقای فلاحت پیشه نماینده مجلس به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی خواهشمندیم سخنانشان را چند بار بخوانند. (23/2)
1326- آقای شریعتمداری واقعا در این کشور چه کاره است؟ جز اینکه یک روزنامه نگار است. خیلی حرف‌ها و نسبت‌هایی به آقای عراقچی زدند. آقای عراقچی چیز خاصی نگفتند. (23/2)
1212- اخیرا فروشگاههای زنجیره‌ای کوروش میوه‌فروشی یا میدان تره‌بار شده‌اند که تبلیغ هندوانه و سیب‌زمینی و گوجه با تخفیف چند درصدی می‌کنند؟ برای ما اس‌ام اس می‌دهند از فروش اینها با تخفیفات ویژه خبر
می‌دهند. (23/2)
1207- اگر سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسی به بهترین شکل ممکن و قانونی به قیمت‌ها نظارت کنند کالاها آنقدر گران نمی‌شود. کسانی هم که شایعه‌پراکنی می‌کنند یا دلالان سودجو باید با شدیدترین برخوردها روبرو
شوند. (23/2)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام