کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 19 آذر 1398   Tuesday 10 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 شهریور 1394

صفحه خبر: سیاسی

رئیس بنیاد امید ایرانیان با اشاره به ایده ائتلاف با جریان رقیب با حفظ هویت اصلاح‌طلبی ،گفت: افرادی از جریان رقیب که خود در پی ائتلاف با اصلاح‌طلبان بودند و این ایده را در محافل خصوصی مطرح می‌کردند اکنون در مقابل مطرح شدن آن در فضای رسانه‌ای موضع‌گیری می‌کنند و به تکذیب آن می‌پردازند که این روشها نشانه کم لطفی شان است. به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در دیدارهای جداگانه با جمعی
از نخبگان حوزه علوم انسانی و همچنین مدیران دولت اصلاحات در استان ایلام گفت: اصلاح‌طلبان به قصد پیروزی در انتخابات شرکت می‌کنند و در این مسیر هم از گروه‌هایی که با عنوان هوادار دولت محسوب می‌شوند انتظار است خود را در اردوگاه اصلاح‌طلبی تعریف کنند تا روند پیروزی در انتخابات با چالشهای درون گروهی مواجه نشود. رئیس بنیاد امید ایران با قدردانی از لطف و عنایت گروه‌های مختلف به وی ،خاطرنشان کرد: باید توجه داشت رفتاری که در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 صورت گرفت به فرد خاصی معطوف نشود و آن را باید نشانه ظرفیت تفکر اصلاح‌طلبی دانست. وی با اشاره به ایده ائتلاف با جریان رقیب با حفظ هویت اصلاح‌طلبی، گفت: افرادی از جریان رقیب که خود در پی ائتلاف با اصلاح‌طلبان بودند و این ایده را در محافل خصوصی مطرح می‌کردند اکنون در مقابل مطرح شدن آن در فضای رسانه‌ای موضع‌گیری می‌کنند و به تکذیب آن می‌پردازند که این روشها نشانه کم‌لطفی‌شان است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دغدغه حاضرین در جلسه درباره نحوه برخورد نهادهای نظارتی با اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس،گفت:مهارت اصلاح‌طلبان این است که با ساز و کار موجود به پیروزی دست پیدا کنند همانگونه که با محدودیتهای سال92 در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شدیم. عارف در پایان تاکید کرد: اگر در مجلس آینده اکثریت را بدست آوردیم ظرفیت عظیم اصلاح‌طلبی و آستانه تحمل‌مان را نشان خواهیم داد که به‌هیچ‌وجه به‌دنبال حذف رقیب نخواهیم بود و با رفاقت و صمیمیت و همدلی و مشارکت جدی وظایف خود را انجام خواهیم داد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام