کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 اسفند 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1241- آقای مظفری! اگر شما صدا و پیام ما را به مسئولین نرسانید که می‌رساند؟ روزنامه‌ها و رسانه‌هایی که کاغذ دولتی می‌گیرند و مخالف دولت و مردم هستند؟ من از هموطنان خود می‌خواهم جلو یکسری افراد تندرو را بگیرند. (15/12)
1238- صدا و سیما آن زمانی که با کم‌لطفی برخی هنرمندان ما را گوشه‌نشین کردید باید فکر امروز را هم می‌کردی تا مجبور نباشی با خواهش و تمنا از هنرمندان برای حضور در برنامه‌ها دعوت کنید حالا که به مشکل خوردید از آقای جمشید مشایخی خرج می‌کنید. من اگر جای آقای مشایخی بودم به خاطر کم‌لطفی‌ها پا به صدا و سیما نمی‌گذاشتم. (15/12)
1226- سلام. اول اینکه صفحه پیام‌های مردمی را کم کردید. رفتم خرید کنم هر قلم کالا را با افزایش خریدم. حالا مقداری به حقوق بازنشستگان می‌خواهند اضافه کنند اما قیمت‌ها چند برابر شده است ما نمی‌توانیم مایحتاج خود را تهیه کنیم. مردم مانده‌اند با این گرانی‌ها چه کنند. (15/12)
1007- اولا قانونا دولت با 3/2 آرای نمایندگان قابل حذف می‌باشد که در شرایط فعلی امکانپذیر نیست تازه دولت اگر برود چه چیزی جای آن را می‌گیرد که شرایط بهتر شود؟ هیچ! باید فکر عاقلانه و عاجلی
کرد. (15/12)
1004- شما می‌دانید مخالفان پالرمو چه کسانی هستند و از کجا دستور می‌گیرند. این‌ها به جای پاسخ چیزی برای گفتن ندارند. اینها هیچ راهکاری هم ندارند. خودمان را خسته نکنیم بگذاریم سرنوشت هر چه شد بشود. سرنوشت پالرمو هم مشخص است چه می‌شود! (15/12)
0836- در روزنامه امروز نوشته: «تخریب 1000 متر از ویلای دو هزار متری دختر وزیر سابق با حکم قضائی» که یک خبر ناب برای روزنامه‌هاست. اینها را می‌نویسید که حواس مردم را از گرانی‌ها پرت کنید؟ چرا اسم دختر وزیر را نمی‌گویید؟ دختر کدام وزیر بوده؟ چرا دقیق نمی‌گویند؟ (15/12)
آفتاب یزد: در گزارش آورده شده متخلف دختر آقای نعمت‌زاده وزیر سابق صمت بوده‌اند.
1300- آقای مظفری! شما توجه کنید چرا عده‌ای با آقای ظریف مخالف‌اند؟ منتقد نیستند در واقع مخالف‌اند. چون گروه دیپلماسی ما در مذاکرات در برابر 6 قدرت برتر جهانی و بهترین کارشناسان خبره جهانی ایستادگی کرد و موفق شد. طوری مذاکره کردند که دنیا افتخار کرد. آمریکا در مقابل ما اظهار ضعف و عجز کرد. اما عده‌ای دنبال تخریب گروه دیپلماسی
رفتند. (16/12)
1302- مخالفین دولت در زمان دولت پاکدستان زمانی که تحریم‌ها را کاغذ پاره می‌پنداشت کجا بودند؟ چرا انتقادی نکردند که امروز در مقابل دولت آنقدر تند و انتقاد و اعتراضی دارند؟ ما می‌دانیم این‌ها از بغض و کینه است. انتقاد خوب است اما تخریب
نه. (16/12)
1931- احمد خزایی هستم از شهرستان رویان: آقای رئیس‌جمهور من جانباز شیمیایی و اعصاب و روان ‌ و در معرض خطر هستم. مشکلات زیادی داریم، شب عیدی به داد ما برسید ما حتی مشکل تهیه دارو داریم. قبلا لااقل شب عید یک کمکی به ما می‌کردید. شما فرمانده جنگ اقتصادی هستید به ما کمک کنید. (16/12)
2015- مقاله‌ای از حجت الاسلام مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی داشتید. مشکلات مختلفی را بررسی کرده بود تا اینکه به موضوع مرکز فساد می‌رسد. می‌گوید در مفاسد اقتصادی تا یک حدی تحریم‌ها سهیم هستند اما آلوده بودن برخی از مدیران در رده‌های مختلف این مشکلات را به وجود آورده که دارید می‌بینید. به نظر من این افراد در بوروکراسی همان 2 درصد هستند. آدم‌هایی‌اند که در جاهای حساس هستند و سرطان بوروکراسی را به وجود آوردند. اینها باند مافیا را تشکیل دادند. امیدوارم با این مشکلات مبارزه
شود. (16/12)
1246- ما نماینده به مجلس فرستادیم که از ما دفاع کنند، اما تنها کاری که نمی‌کنند حمایت از موکلان است. نمایندگان فقط به فکر خود هستند. یا با هم درگیر می‌شوند، یا عده‌ای مشغول موبایل بازی در مجلس هستند و برخی هم در گود سیاسی درگیر هستند. خوش به حال ما با این
نمایندگان! (16/12)
1031- در روزنامه سه شنبه عکس دکتر مصدق را در صفحه اول دیدم و مقاله‌ای تمجیدآمیز چاپ کردید که تشکر می‌کنم. مصدق در زمان خود خدماتی داشت. آن موقع ایران تقریبا مستعمره انگلیس بود. اما مصدق در مقابل انگلیسی‌ها ایستاد. (16/12)
1007- چرا احمدی‌نژاد حداقل به خاطر سوء‌مدیریت‌ها و از دست دادن میلیاردها دلار درآمد نفت و سوءمدیریت‌های زیر مجموعه خود پاسخگو نبود؟ (16/12)
0936- همه ما شهرستانی هستیم. یک قرن پیش تهران 40 هزار نفر جمعیت داشت اکنون 15 میلیون نفر. (16/12)
0735- سلام به آفتاب. شرکت واحد اتوبوسرانی در سعادت‌آباد به طور اتوماتیک ساعت حرکت را تغییر داده و به جای 6 صبح یک ربع به هفت حرکت می‌کنند. لطفا اطلاع‌رسانی کنند. (16/12)
1455- با سلام. ابتکار شهرداری در زیباسازی برخی از کوچه‌ها قابل تحسین است. اما شهر تهران و آسفالت‌های کوچه‌ها و خیابان‌ها بیشتر نیاز به توجه دارد. چاله چوله‌های خیابان‌ها و کوچه‌های فرعی بسیار زیاد هستند. شهرداری اول به رفع این مشکل اقدام کند بهتر
است. (17/12)
1740- اداره برق برای مصرف‌کنندگان رقم‌های مختلفی می‌زند که گیج‌کننده است شاخص‌های مصرف‌کنندگان می‌توانند ساده‌تر در قبوض اعلام کنند. (18/12)
1546- تقریبا دست کمتر کسی در این شب عیدی آجیل و شیرینی شب عید دیده می‌شود. بیشتر قنادی‌ها خلوت هستند و خبری از آن خریدهای شب عید نیست. گرانی‌ها امان مردم
را بریده. (18/12)
1551- خانم جلودارزاده نماینده مجلس عضو فراکسیون امید می‌گوید: «کارگران مجبور به فروش وسایل خانه شده‌اند.» خواستم بگویم؛ وضعیت معیشت کارگران به حدی است که امکان سر کردن با این هزینه‌ها برای آنها سخت شده است. اتحادیه و صنف کارگری هم حمایتی از این صنف ضعیف نمی‌کنند. کارگران همیشه ضعیف بودند اما سالی که گذشت بیشترین فشارها را تحمل کردند. اگر هم صدا و انتقادی دارند توجه آنچنانی به آن
نشد. (18/12)
1612- نرخ اقلامی همچو آجیل که توسط اتحادیه خشکبار تهران اعلام شده با آنچه در مغازه‌ها مشاهده می‌شود فرق دارد. بیشتر مغازه‌ها آجیل را بالای 180 هزار تومان حتی بالای 200 هزار تومان قیمت زده‌اند، در حالی که اتحادیه قیمت آجیل چهار مغز را بین 150 تا 170 هزار تومان قیمت گذاشته. عملا مغازه‌ها به قیمت‌های اتحادیه دهن‌کجی
می‌کنند. (18/12)
1650- این روزها رفتار صدا‌وسیما قابل تامل است. هر کسی که بخواهد علیه دولت صحبت کند تریبون در اختیارش است و با آب و تاب هم آن را پخش می‌کنند اما موافقان دولت تریبونی در اختیار ندارند. اگر هم تریبونی به دست آنها‌ آید حرف آنها پخش نمی‌شود. آیا به جای این کشمکش‌های سیاسی بهتر نیست همه یک صدا فکری به حال این گرانی‌های خانمان‌برانداز بکنند. (18/12)
1520- واقعا به قول آقای سیدرضا اکرمی باید به تندروها گفت حرف حسابتان چیست؟ واقعا اینها از جان مردم چه می‌خواهند؟ چه اهدافی دارند که دنبال بر هم زدن برنامه‌های دولت هستند؟ کسانی که بویی از اخلاق نبرده‌اند چگونه دم از مردم‌داری می‌زنند؟ (18/12)
1505- متاسفانه اخبار متعدد از دیدی‌ها و فساد کلان به گوش می‌رسد. جزئیات تکان‌دهنده اختلاس در پتروشیمی و آن خانم فراری با مبالغ کلان از کشور بیش از هر چیز مردمی را ناراحت می‌کند که به نان شب محتاج‌اند. اما سوال این است چگونه این همه فساد رخ می‌دهد؟ (18/12)
1415- سال‌ها پیش ادعای اشکال فنی در برج میلاد مطرح بود اما چندان به آن رسیدگی نشد، اخیرا دوباره این موضوع مطرح شده و قرار شده مطالعات فنی و علمی در مورد آن صورت بگیرد. بهتر است شهرداری در این مورد با مردم روراست باشد. هر
اشکالی وجود دارد بیان کنند. (18/12)
1401- با سلام. خواستم سوال کنم آقای کلانتری چگونه حدس زدند تحریم‌ها تا 10 ماه آینده دوام نخواهد داشت؟ علم و غیب دارند؟! (18/12)
1302- سلام آقای مظفری. ما تازه متوجه شدیم آنها که با سی‌اف‌تی و پالرمو مخالفت می‌کنند یا مخالف برجام بودند یا می‌دانستند قرار است ترامپ سر کار بیاید و این برنامه‌ها را به هم بزند. برای همین داد و فریاد می‌زنند. دستشان به جایی نرسید همه را گردن روحانی انداختند. اما آنقدر خودشان شلوغ‌بازی در آوردند و با برجام مخالفت کردند که دشمنان هم فهمیدند این بلا را به سر برجام آوردند. حالا مخالفین برجام دست پیش می‌گیرند که پس نیفتند. (18/12)
1212- به حسین هدایتی که نگاه می‌کنیم به مشکلات و فسادها در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان، فکر می‌کنم. مشکلات بسیار است. اما معلمان حتی مزایای خود را در این پایان سال نمی‌توانند بگیرند. (18/12)
1640- خدمت آقایانی که در این شرایط سخت زندگی مردم دغدغه معیشت دادند و قادر به خرید حتی شیرینی شب عید نیستند و آنها دم از مسائلی فرعی می‌زنند عرض می‌کنم؛ که نیاز چندانی هم به حساسیت نسبت به آن نیست و باید با روش‌های فرهنگی به آن رسیدگی کرد. (19/12)
1637- در سال 97، پنج میلیون جرم در کشور اتفاق افتاده که 91 درصد آنها دزدی است. در این شرایط سخت اقتصادی که یک شخص هم به ازدواج روی آورده دستگاهی به جهت برخورد با آن خواستگاری غیرمرسوم و مغایر با عرف ساعت‌ها در اینترنت دنبال صاحبان عکس خواستگار می‌گشته‌اند تا آنها را پیدا کنند. به همین جهت بهتر است بهترین روش‌ها در برخورد با جوانان صورت گیرد. (19/12)
1527- افزایش روزانه قیمت‌ها فقط یک پیام آشکار دارد اینکه نظارت وجود ندارد. (19/12)
1419- 17 سال پیش 90 میلیون تومان به تعاونی مسکن مخابرات پول دادم قرار بود که 5 ساله خانه را تحویل بدهند که هنوز تحویل ندادند و کسی هم پاسخگو نیست. بارها هم اعلام کردیم هم پیام
دادیم. (19/12)
1328- یک نفر از سال 84 تا 92 رانت‌خواری کرده. واقعا باعث تاسف است. آن‌وقت یک نفر باید مال مردم را بخورد و فرار کند در کانادا آب خوش از گلویش پایین برود. ما طبقه ضعیف چه گناهی کردیم که اینها باید اموال مردم را غارت کنند. (19/12)
1323- تلویزیون اعلام کرد مرغ کیلو
11 هزار تومان. من صبح از فروشگاه خریدم..... هزار تومان. لطفا حقیقت را به مردم بگویند. (19/12)
1321- آقای اسحاق جهانگیری می‌فرمایند: «دولت منتقدان خود را دلسوز می‌داند.» البته همه منتقدان دلسوز نیستند اما منتقد دلسوز هم هست. (19/12)
1237- سلام آقای مظفری. چه دردناک است آدم هر روز در صفحه حوادث بخواند قاچاق دو میلیاردی پوست آن هم در استان آقای رئیس‌جمهور. یا دردناک تر مرگ کودک کوله‌بر بدبخت که به خاطر یک لقمه نان در بیابان‌ها یخ بزند. چرا مگر نباید به فکر مردم باشند؟ چرا باید قاچاق باشد؟ جوانی که موقع رشد او هست باید ترقی کند چرا باید با کارهای سخت روبه رو شود و به خاطر یک لقمه نان در سرما هم جان دهد. (19/12)
0956- «هردم از این باغ بری می‌رسد تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد» دزدی بزرگ‌تر از بابک زنجانی رونمایی شد. زمانی که برخی در اجتماع تحت عناوین مختلف قانون را رعایت نمی‌کنند همان می‌شود که در دور و اطراف خود ملاحظه
می‌نماییم. (19/12)
0848- چندی پیش در مورد علت فوت مرحوم تختی و رفتار همسرش با او که.... به شما پیامی دادم. اما چندی قبل هم آقای مشایخی پیشکسوت سینما هم در برنامه‌ای در صدا و سیما عین سخنان مرا در مورد فوت وی بیان کرد! (19/12)
0820- ظاهرا در بازارهای کشور ما یک بی‌نظمی منظم حاکم است. هیچ کنترلی از سوی دولت اعمال نمی‌شود. صرافان و دلالان و رانت‌خوارن جولان می‌دهند. هیچ کنترلی روی آنها نیست. مگر نباید با کسانی که به مردم اجحاف می‌کنند
برخورد شود. (19/12)
0741- رئیس‌جمهور الجزایر را نگاه کنید. روی ویلچر است و نمی‌تواند حرف بزند. می‌گوید دوباره به من رای بدهید. چه رویی دارد. لب گور است و دنبال قدرت است. این آدم در الجزایر چه کار می‌خواست بکند که نکرده؟ (19/12)
0539- روزهای پربرکت ماه رجب مصادف با ولادت و شهادت دو امام معصوم (ع) بود که شهرداری در هر دو مناسبت احادیث آن دو بزرگوار را در بنرهایی در سطح کلانشهر تهران پخش کردند. از موضوع دینی شهردار تهران که باعث افزایش معلومات و معارف دینی شهروندان می‌شود کمال تشکر
را داریم. (19/12)
1932- تاخیر در اعزام اتوبوس‌های میدان بهارستان - ائمه اطهار(ع)، باعث شده مسافران در ایستگاه‌ها دقایق طولانی معطل شوند. از مسئولان شرکت واحد تقاضای رسیدگی
داریم. (19/12)
1816- از شهرداری منطقه شش تهران تقاضا داریم پل فلزی مقابل کوچه گوهر درخشان، پایین تر از میدان هفتم تیر، ایستگاه نامجو را ترمیم کند. (19/12)
1523- مسابقه افزایش قیمت‌ها همچنان ادامه دارد و خانواده‌ها مستاصل شده اند. آقای رئیس‌جمهور! جناب عالی از شروع به کار تا به حال فقط شعار و وعده داده اید. کی قرار است گفته هایتان را جامه عمل بپوشانید؟ (19/12)
1512- علی از تهران: می‌گویند مردم از خرید آجیل خودداری و آن را تحریم کنند. عید است و به آجیل اش. مجلس ترحیم که قرار نیست برگزار کنیم. مسئولان باید به فکر کاهش قیمت‌ها باشند. امسال آجیل نخریم، گوشت، مرغ و بقیه مایحتاج ضروری را چه‌کنیم؟ (20/12)
1819- هر روز پیام‌های بی‌شماری در صفحه حرف مردم چاپ می‌شود. در کنار پیام ها، یادداشت‌هایی هم چاپ می‌شوند که مشکلات اجتماعی و مسائل مبتلا به جامعه است. از این که با چاپ درددل‌ها به فکر مردم هستید جای قدردانی
دارد. (20/12)
2158- سلام آفتاب. از بهشهر تماس می‌گیرم. سلام و درود بر آقای رئیسی ریاست قوه قضائیه. من 23 سال است از آموزش و پرورش بهشهر و ساری که شاید با پارتی‌بازی یک دختر خانم دیگر را به جای همسرم استخدام کردند از شما بزرگوار تقاضای رسیدگی دارم. (21/12)
2144- به عنوان یک ایرانی از سر و صدایی که آقایان زاهدی و ذوالنور و... در مجلس به پا کردند خجالت می‌کشم. ما مرکز تمدن و ‌ اخلاق در دنیا هستیم اما آقای زاهدی مجلس را با چاله میدان اشتباه گرفته بود. برای اینکه مردم مایوس نشوند باید جلو رفتار امثال این آقایان گرفته شود. (21/12)
2130- واقعا اگر ادعای مسلمانی داریم و در کشوری مسلمان هستیم شب عیدمان را با خانواده‌های تهدیست نیازمند تقسیم کنیم. در حد توان به آنها کمک کنیم. کاش این 7 میلیارد یوریی که آن خانم از بیت‌المال برد اتفاق نمی‌افتاد و فقط بخش کوچکی از آن به صرف نیازمندان می‌رسید. (21/12)
2126- آقای مظفری سلام. این ظلم است که عده‌ای مثل آن خانم ثروت کشور را به تاراج ببرند. چرا عده‌ای ثروت مردم را بردند، در حالی که نزدیک سال نو چه فشاری به ملت به خاطر گرانی‌ها وارد شد که حتی نمی‌توانند برای فرزندان خود خرید مایحتاج کنند. خدا لعنت کند مفسدین و افراد سوجویی که با ملت چنین کردند. (21/12)
1935- مجمع محترم تشخیص مصلحت هر تصمیمی که می‌گیرد قابل احترام است. لوایح سی‌اف‌تی و پالرمو چه رد چه تایید شوند مجمع باید صلاح کشور را در نظر بگیرد و مسئولیت آن را هم به عهده بگیرد! (21/12)
1928- ‌ای هموطنان درست قضاوت کنید. فشارهای زیادی را تحمل می‌کنیم. برخی تریبون‌داران هم فقط با لوایح مقابله با پول‌شویی مخالفت می‌کنند. در حالی که تصویب آن به گفته بسیاری از دلسوزان بهتر از رد آن است. بدون مطالعه در دام برخی منتقدین پالرمو نیفتید. ما به اسم دور زدن تحریم‌ها خیلی لطمه خوردیم. فساد مالی ایجاد و رانت ایجاد شد. (21/12)
1922- آقای مظفری! کسانی که اموال ملت را در اختیار امثال بابک زنجانی و خانم شیخ‌الاسلامی قرار دادند باید محاکمه شوند. خانم شیخ‌الاسلامی یکی از مفسدین است، درصدی از دزدی‌ها کار اوست، باید ریشه فساد کنده شود. (21/12)
1914- سلام به آفتاب. از رشت تماس
می گیرم: به نظر من در مورد دور زدن تحریم‌ها کار خوبی است فقط مراقب باشیم به اسم
دور زدن تحریم کلاهبرداری دزدی تقلب شکل
نگیرد! (21/12)
1827- آقای مظفری! ما در برجام دیدیم کاسبان تحریم چه کسانی
بودند. امروز هم مخالفان سی‌اف‌تی بدانند چه کسانی به اسم دور زدن تحریم فساد مالی داشتند. (21/12)
مولای متقیان، حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: انسان شکیبا، پیروزی را از دست نمی‌دهد، هر چند زمان آن طولانی
شود.
...0938
محمود بلیغیان - اصفهان: با توجه به چند روزی که به پایان سال جاری (سال1397) بیشتر باقی نمانده است، توجه دولتمردان و مسئولین محترم را به این نکته بسیار مهم و اساسی و کلیدی جلب می‌کنم که برای یک زندگی بسیار ساده در شرایط کنونی و گرانی‌ها و تورم فزاینده موجود و مخارج سرسام‌آور زندگی، حداقل حقوق کارگران و بازنشستگان سازمان بیمه‌های تامین اجتماعی، حتماً و اجباراً نباید کمتر از میزان خط فقری باشد که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با محاسبات دقیق تعیین و اعلام کرده است که این حداقل انتظار و حداقل توقع بیمه‌شدگان از دولت و سازمان تامین اجتماعی برای ادامه حیات و زندگی لازم و ضروری است.
...0913
سلام و درود به همه آفتابیان عزیز، کارکنان محترمی که زیر نظر مدیر مسئول و سردبیر محترم و مُدَبِرِ این روزنامه وزین و مردمی جناب آقای منصور مظفری و صاحب امتیاز گرامی جناب آقای کریمی، شبانه‌روز زحمت می‌کشند تا روزنامه مرتب و منظم و به موقع به دست ما برسد، چند روزی است که از دوست عزیز و همکار گرامی‌مان در آفتاب یزد، جناب آقای امیر حسین ذاکری، خبری نیست و مطالب جالبِ ایشان در صفحه آخر روزنامه چاپ نمی‌شود، علت چیست؟ لطفاً با توضیحاتی کامل اطلاع‌رسانی فرمایید. باتشکر و احترام.
...0913
سلام بر زحمتکشان عزیز روزنامه وزین‌آفتاب یزد. چقدر کار خوبی می‌کنید که مطالب آقای علی‌اکبر فرقانی را به طور کامل و جامع همراه با عکس ایشان در صفحه مردم (صفحه 9) در
دو ستون به صورت مستمر هر روز چاپ می‌کنید، بنده از این بابت از شما تشکر می‌کنم، زیرا تمامِ مطالب ایشان بسیار خوب، جامع، کامل، مفید و خواندنی و راه گشای حل مسائل و مشکلات جامعه، مردم، و کشور است، و اگر مسئولین همین را هم بخوانند و روابط عمومی ادارات و سازمان‌ها به آن توجه کنند و به مدیران مربوطه منعکس کنند، کار مفید و ثمر بخشی انجام داده‌اند. مثلاً مطلب صفحه 9 روز چهارشنبه 8/12/1397 ایشان خیلی خوب، مفید و قابل توجه و موثر است و توجه مسئولین محترم و دلسوز کشور را
بیش از پیش می‌طلبد.
...0913
گوشت، مرغ، آجیل، لبنیات و میوه و سبزی، کاهو، گوجه، کباب و شیرینی جات، شکلات و بستنی و... که خوردنش براى فقرا و معلمان بازنشسته قدیمی به تاریخ پیوسته! خودشان براى معالجه و تفریح و سیاحت دائم با پول ملت در سفر خارج هستند. ما گوشه اتاق افتاده از مجبوری با برخی برنامه‌های چندش‌آور تلویزیون شکنجه روحی روانی می‌شویم.
... 0915
مسئولان نگذارند درآمدها و ثروت‌های زیاد کشور هدر برود یا دست نالایقان بیفتد اکنون مستضعفان سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند.
...0914
باسلام. ‌ای کسانی که گران‌فروشی، احتکار، کم فروشی و اختلاس می‌کنید شرم برشما. فراموش نکن نه دین‌داری و نه انسانی. سیاهی به زغال می‌ماند.
...0913
با سلام و عرض خسته نباشید به تمامی دست‌اندرکاران روزنامه آفتاب یزد. از اینکه بعضی از پیام‌ها را چاپ نمی‌کنید و به جایش مطالب هشداری و تاریخی و مثال‌های عینی و ملموس می‌نویسید متشکرم. به قول معروف آن را که خواب است می‌شود بیدارش کرد، ولی کسی که خودش را به خواب زده نمی‌شود بیدار کرد. لطفا
بیدار شوید.
...0913
در دی‌ماه قرار بر این بود 600 هزار تومان به مستمری‌بگیران زیر 3 میلیون در سه نوبت داده شود. چه شد آن وعده؟! با این گرانی ما چطور زندگی 5 نفر با حقوق 650 هزار تومان را تامین بکنیم. حداقل قول ندهند یا به قولشان عمل کنند.
...0918
با سلام و خسته نباشید به همه دست‌اندرکاران روزنامه آفتاب. متاسفانه دولت محترم به دلیل گران شدن خودروهای صفر و همین‌طور کارکرده هیچ تصمیمی جهت تعیین تکلیف خودروهای فرسوده نگرفته. یعنی به همان بهای چندسال گذشته توسط بعضی از پیمانکاران این خودروها و با قیمت بسیار پایینی خریداری می‌شود که خودتان بهتر می‌دانید مالکانشان از قشر آسیب‌پذیر جامعه هستند، لذا از مسئولین محترم روزنامه خواهشمند است گزارشی را در این مورد تهیه نمایید که خداوند به شما اجر جمیلی اعطا و هرچه زودتر این خودروهای فرسوده را با قیمت جدید اعلام شده از طرف دولت به مالکانشان واگذار نمایند.
با تشکر فراوان.
...0937


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام