کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 اسفند 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

واقعاً مسئولین مُرَفه و بی‌نیاز اِسنپ در تهران و شهرها و مراکز استان‌هایی مانند اصفهان چه فکری می‌کنند که برای خوش آمدن برخی مسافران محترم این شرکت حمل و نقل عمومیِ درون شهری، این نرخ‌های کم و کرایه‌های بسیار پایین را برای رانندگانِ زحمتکشِ اِسنپ و مسافرین که به قولِ خودشان که این کرایه‌ها واقعا بسیار کم و ناچیز است، و از پایین بودنِ نرخ کرایه‌ها اغلب تعجب و حیرت هم می‌کنند، موجب ناراحتی و نگرانیِ و گرفتن دلخوشی و سَلبِ آسایش فکری و گرفتنِ امیدواری و شور و نشاط برای ادامه کار، که همگی لازمه کارِ پرُ زحمتِ رانندگانِ پرتلاش اِسنپ است می‌شوند! چرا پس از گذشت ماه‌ها و گران شدن همه چیز و چند برابر شدنِ قیمت قطعات و لوازم یدکی، برای افزایش کرایه‌ها اِقدامی
نمی‌کنند!؟
...0913
شهرداری تهران بحث طرح تفصیلی و ساخت بافت‌های فرسوده را با جدیت پیگیری کند. جنوب شهر خصوصا مناطق چهارده و پانزده با کوچه‌های تنگ و عقب‌افتاده برای زندگی و تردد بسیار سخت و
عذاب‌آور است.
...0912
معاونت بهداشتی وزارت بهداشت با طرح سامانه نظرسنجی ارباب رجوع، اولا هوشمند نیست که باعث شده کارکنان مجبور شوند به جای خدمات بهتر لبخند بزنند و زود خدمات افراد را تمام کنند که افراد دیگر منتظر نشوند. دوما، به علت نارضایتی توجه نکرده تا این معاونت تمام کوتاهی خودش و بخش‌های پشتیبانی را گردن چند کارمند بیندازد.
...0910
عدم پرداخت دو مرحله دیگر از مبلغ بسته حمایتی به هموطنان واجد شرایط به رغم وعده قطعی واقعا باعث انتظار بی‌جا و ناراحتی واجدین شرایط به ویژه بیمه‌شدگان تامین اجتماعی با حقوق زیر تشخیص بوده و قطعا عادلانه نخواهد بود.
...0938
بدیهی است طرح تشویق یا جریمه مشترکین پرمصرف یا کم‌مصرف فقط برای ساختمان‌ها و مغازه‌های ویلایی و مستقل قابل تعریف است و برای مجتمع و آپارتمان‌ها مادامی‌که از کنتور مشترک استفاده می‌کنند غیرقابل تشخیص بوده و قطعا عادلانه نخواهد بود.
...0938
2045- یکسری رفتارها باعث نومیدی ما شهروندان می‌شود. از یک طرف رئیس‌جمهور آمریکا ترامپ می‌گوید آقای ظریف و گروه دیپلماسی و ما را گول زدند یا نخست وزیر رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل از استعفای آقای ظریف خوشحال می‌شود. همچنین دشمنان خوشحال می‌شوند. در داخل هم عده‌ای همین خوشحالی را می‌کنند. این هم‌صدایی برای من جای سوال دارد؟ (14/12)
2037- درسته که من شهروند فشار اقتصادی را تحمل می‌کنم، گرانی بیداد می‌کند اما دخالت نابجا در برخی مدیریت‌ها بیشتر ما را آزار می‌دهد. کسانی که یکسری از پست‌ها و مقام‌ها را اشغال کردند در همه چیز هم دخالت می‌کنند. مدیریت‌ها در جایگاه خود نیستند فقط دنبال ناامید کردن مردم هستند. (14/12)
1917- آقای مطهری جزو اعضای شورای نظارت بر صدا و سیما هستند. باید رسیدگی کنند چرا چند نفر از مجریان روح و روان مردم را خراب می‌کنند و دنبال تخریب شخصیت‌هایی همچو دکتر ظریف
هستند. (14/12)
1912- آقای ظریف در بین مردم و دل‌های آنان جای دارد و عزیز هستند. ایشان به مخالفان و تفرقه اندازان توجه نکند. (14/12)
1910- چرا ریاست صدا و سیما نظارتی بر کار مجریان تلویزیون نمی‌کند. در کدام کشور یک مجری وزیر یک کشور را تخریب می‌کند و بی‌اخلاقی نسبت به یک وزیر روا
می‌دارد؟ (14/12)
1817- خدمت آقای مسیح مهاجری مسئول روزنامه جمهوری اسلامی عرض می‌کنم؛ مردم رای دادند و رای مردم معتبر است به من و شما چه کار دارد؟ لطفا ایشان توجه کنند ببینند چه کار کردند که مردم با آنها لجبازی می‌کنند و نتوانستند رای مردم را
بگیرند. (14/12)
1815- مخالفین و تندروها باید بدانند با تخریب عناصر دلسوز باعث محوشدن آنها نمی‌شوند بلکه آنها روز به روز عزیزتر می‌شوند. امثال شهید بهشتی‌ها و هاشمی در بین مردم جای داشتند. کسی با تخریب نتوانست آن‌ها را از چشم مردم بیندازد. (14/12)
1815- چه می‌شد اگر امثال آقای یامین‌پور و مقصودی این مجریان تلویزیون در جامعه حضور داشتند و گفته‌های خود را از بین مردم مورد سنجش قرار می‌دادند. با این نظرسنجی که برای انواع برنامه‌ها و برنامه «نود» انجام گرفت به جز ایجاد بی‌اعتمادی حاصلی
ندارد. (14/12)
2316- سلام از مازندران تماس می‌گیرم. خدمت رئیس ‌جمهور عرض می‌کنم؛ به خاطر راه‌آهن گیلان خیلی خوشحال شدیم اما خدمت مسئولان عرض کنم در مازندران ساخت و سازهای بدون جو از صورت می‌گیرد این درست نیست. هرجا خواستند خانه می‌سازند. در مورد افزایش حقوق‌ها هم می‌گویم کسی که دو میلیون حقوق می‌گیرد با کسی که 20 میلیون می‌گیرد فرق دارد. باید فکری به حال طبقات پایین و حقوق بگیرهای پایین‌تر کنند. ما با حقوق پایین مشکل داریم و کسی که حقوق بالا دارد مشکل ندارد. (15/12)
2037- در رابطه با گزارش 15اسفند در مورد نان، بیایید در مورد کیفیت آرد صحبت کنید که آرد بی‌کیفیت تحویل نانوایان
می‌دهند. (15/12)
1940- کیانی یکی از بازنشسته‌های راه آهن: جناب استاندار محترم گیلان و شهردار
رشت هشیار باشید قطاری که به مقصد مشهد از رشت حرکت کرده قطار رشت- تهران است نه قزوین- رشت! هزینه احداث ریلی این شهر به نام رشت- تهران بوده نه قزوین
رشت. (15/12)
1726- سلام آقای مظفری. به آقای روحانی و همراهان به استان گیلان خیر مقدم می‌گویم. فقط این گلایه را به آقای نوبخت بکنم، شما که دلتان پیش ملت نیست. من همان کسی هستم که برای سخنرانی آقای نوبخت در یک شهری از استان گیلان قبل از اینکه آقای روحانی رئیس‌جمهور بشوند دست بلند کردم جلو کسانی که می‌خواستند سخنرانی آقای نوبخت را بر هم بزنند گرفتم و جلو آنها ایستادم. اما من خودم بارها پیام دادم. در این روزنامه پیام دادم که من در زندگی سر همین موضوعات و مشکلات دیگر زندگی‌ام را از دست دادم، حالا که ایشان به گیلان آمدند خواستم این را بگویم من برای حمایت از شما چند سال اسیر ادارات شدم، چرا یک بار سراغی از ما نگرفتید؟ (15/12)
1447- آقای حداد عادل از اینکه می‌خواهید به جای دو واژه خارجی یعنی اپلیکیشن و شیفت که ناجوانمردانه وارد زبان فارسی شده‌اند «برنامه» و «وقت» را جایگزین آنها کرده‌اید، تشکر می‌کنیم! (15/12)
1338- جمعی از بازنشستگان فولاد: ما بازنشستگان فولاد امروز که 15 اسفند است نه حقوق بهمن را گرفتیم نه عیدی خود را. لطفا اطلاع‌رسانی کنید. (15/12)
1321- اخبار ساعت یک چهارشنبه در شبکه خبر از دادگاه 13 نفر در پتروشیمی خبر می‌دهد که اتهامات مختلفی داشتند و دادستان از فسادی که اینها در پتروشیمی داشتند می‌گوید. خواستم بگویم همین طور از مفسدین خبر می‌رسد. واقعا چه وضعی
است. (15/12)
1301- برخی معتقدند مجمع تشخیص مصلحت در مورد رد لوایح راهکار بدهد. خواستم بگویم چه راهکاری بدهد؟ (15/12)
1248- ما دست به دعا بر می‌داریم و از خدا می‌خواهیم برای کسانی که به خاطر منافع شخصیشان می‌خواهند کشور را گرفتار مشکلات کنند زمین گیر شوند. چرا باید به خاطر جاه‌طلبی عده‌ای ما گرفتار مشکلات شویم. (15/12)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام