کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 اسفند 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1312- قبلا حوالی میدان خراسان پایگاه انتقال خون فعال بود، ساکنان و اهداکنندگان خون با مراجعه به آنجا به راحتی خونشان را اهدا می‌کردند. با تعطیلی پایگاه، اهدای خون به علت مسافت طولانی به بقیه مراکز خونگیری به دلیل ترافیک خیابان‌ها مشکل است. از مدیرعامل سازمان انتقال خون تقاضا داریم برای رفع مشکل ابجاد شده چاره‌ای بیندیشد. (16/12)
1258- فرخی پور از تهران: روزهای گذشته بسته پستی از تهران به نشانی تهران، خیابان پیروزی، کوچه رازی شرقی داشتیم و با این که نشانی کامل روی بسته به طور خوانا نوشته بود متاسفانه مامور شرکت پست منطقه پانزده به علت بی‌دقتی بسته را به خانه دیگری تحویل داد! مسئول این گونه سهل‌انگاری‌ها و رسیدگی برای پیشگیری از تکرار موضوع کیست؟(16/12)
1956- چرا اینترنت رایگان شبانه قطع شد؟ از وزیر ارتباطات تقاضای پاسخگویی داریم. (16/12)
1643- خانم بانو کاشفی از ساکنان میخچه گران گرگان: آقای احمدی یکی از کارمندان پرتلاش و دلسوز شهرداری منطقه دو گرگان با رسیدگی به کار مراجعه‌کنندگان و تکریم ارباب رجوع توانسته رضایت شهروندان منطقه را جلب کند. از ایشان قدردانی می کنم و از شهردار این شهر تقاضای تشویق نامبرده را دارم. (18/12)
1912- زیر گذر خیابان امیرکبیر، منشعب از خیابان هفده شهریور تهران کی بازگشایی
می شود؟ (18/12)
1945- شب ها، عده ای در خیابان پیروزی بساط می کنند و با این کار غیرقانونی‌شان موجب ترافیک و حوادث ناگوار رانندگی
می شوند. از شهرداران مناطق سیزده و چهارده تهران تقاضا داریم برای پیشگیری از بی‌نظمی چاره ای ببندیشند. (18/12)
1621- پانزده سال پیش برای خرید آپارتمان دوازده میلیون تومان با نرخ 15درصد وام گرفتم. در این مدت سیزده میلیون و پانصد و هفتاد و پنج هزار تومان بهره پرداختم. ناگفته نماند در برخی کشورها کل قیمت آپارتمان یا خانه را همیشه می‌توان وام گرفت. یعنی چه!؟ حالا وام من تمام شده است، ‌ یا در هر زمانی می‌توانم به اندازه ارزش آپارتمان باز وام بگیرم. یعنی حتی اگر نصف ارزش آپارتمان بدهی داشتم باز به اندازه نصف دیگر می‌توانم وام مجدد بگیرم. خیر شب خوابیدم صبح بهر دلیلی قیمت آپارتمان دو برابر شد به اندازه آن ارزش اضافی باز می‌توان وام مجدد گرفت. یعنی همیشه ارزش منهای بدهی می‌توان وام گرفت. حالا فرض کنید قیمت افت کرد، یعنی بیش از ارزش آپارتمان شما بدهی دارید، اگر بخواهید بفروشید چیزی از جیب باید بدهید. اگر ول کنید و به بانک بگویید مال بد برای صاحبش به اعتباراتان صدمه می‌خورد. در حال حاضر نرخ بهره مسکن سی ساله کمی بیش از چهار درصد است. به غیر از وام مسکن و وام ماشین بقیه وام‌ها برای افراد معمولی خیلی سخت و گران است. در نتیجه مردم در هنگام نیاز از کارت اعتباری استفاده می‌کنند. این کارت‌ها بعضی
وقت‌ها سال اول اصلا
بهره ندارد یا 9 درصد بهره دارد. بعد بهره‌اش به
21 درصد افزایش می‌یابد. نزول‌خوری در برخی کشورها مجازاتش خیلی سخت است. (18/12)
1518- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با دندانپزشکان قرارداد ببندد تا بیمه‌شدگان بتوانند با پرداخت مبلغ عادلانه دندان هایشان را ترمیم کنند. (18/12)
1112- شرایط اقتصادی و درآمد مردم باعث مشکلات فراوان شده است. گرانی با شعار و وعده‌های مسئولان ارزان نمی‌شود! (18/12)
1649- حقوق‌بگیران به ویژه کارگران قدرت مالی‌شان اجازه نمی‌دهد با گرانی مایحتاج ضروری خانواده شان را تامین کنند. پرداخت نشدن به موقع بسته‌های حمایتی هم مزید بر
علت است. (18/12)
مسئولان کشور یک فکر اساسی برای مهار تورم و گرانی خصوصا گرانی اقلام خوراکی کنند. کمر مردم بالاخص اقشار آسیب‌پذیر دارد خرد می‌شود. با این وضعیت مردم بدبین می‌شوند. با فساد و مفسدین باید قوی برخورد کرد.
...0912
نمایندگان محترم به جای افزایش مالیات کسبه با مشورت افراد خبره که ثروتمند نیستند فکری به حال قانون مالیات بر خانه‌های خالی بکنند. کسی که چند خانه دارد حتما نیازمند نیست. ضمن آنکه سرمایه‌داران مجبور خواهند شد در زمینه‌های سازنده سرمایه‌گذاری کنند.
...0910
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: ایثار، بهترین احسان و بالاترین مرتبه ایمان است.
...0938
اقدام رسانه‌ای کمیته امداد حضرت
امام خمینی (ره) در تشویق فرهنگ قرآنی "انفاق وصدقه "به وسیله پیامک و... واقعا ستودنی است. امروزه که اکثریت به اتفاق مردم از تلفن همراه برخوردارند، با روش‌های مطرح شده جدید به راحتی می‌توانند صدقات و کمک‌های خداپسندانه و انساندوستانه خود را به هموطنان نیازمند تقدیم کرده و از برکت و روزی و امداد فراوان الهی بهره‌مند شوند.
...0938
باسلام. آقای نوبخت و سایر وزرا ذی‌ربط مرتب اعلام می‌کنند میوه شب عید (سیب و پرتقال) ذخیره شده، یعنی خرید میوه از باغدار و نگه‌داشتن توی سردخانه کار شاقیه که یک‌ریز پُز این کار را میدن؟ آقایان اگه راست میگن گرانی را مهار کنند (ارزانی نمی‌خواهیم فقط بیشتر نشه). مثل اینکه شق‌القمر کردند! آخر کسی نیست بگه آقای نوبخت! سیب کیلویی 12 هزار تومان انبار کردن هم هنریه؟ شما مردم را چی فرض می‌کنید؟ برید بین مردم ببینید چه واکنشی نشان می‌دهند.
...0916
تمام شر و بدی‌ها درخانه‌ای جمع شده و کلید آن دروغگویی است.
...0912
جناب مظفری عزیز سلام. پیامک بنده در خصوص جنوب ایلام را چاپ کرده بودید از این بابت سپاسگزارم. اکنون طرح پیشنهادی اینجانب چیست؟ دنیای امروز بعد از انرژی نیازمند کاغذ می‌باشد. جنوب ایلام با داشتن 3 رودخانه مخصوصا کرخه می‌توان میلیون‌ها هکتار آن به کشت درخت اوکالیپتوس که به آب بسیارکمی احتیاج دارد زیر کشت برد و یک کارخانه تولید کاغذ آنجا احداث کرد. یک پروژه بسیار بزرگ و سودآور با به کارگیری مهندسین و متخصصین در آن زمینه دوبرابر نفت سودآور است و هزینه یک پالایشگاه را ندارد.
...0918
استان آذربایجان شرقی- آبش احمد: سلام. آقای مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد! من همسایه خانم بیمار هستم. چند سالی هست وضع بیچاره‌ها را می‌بینم که چه جوری زندگی می‌کنند. مشکلات این بنده خدا را به گوش مسئولان و مردمان عزیز کشورمان برسانید تا کمک کنند. می‌توانید برای باخبر شدن از مشکلاتشان از فرمانداری و کمیته امداد امام (ره) شهرستانشان اطلاع بگیرید
و بررسی کنید.
...0991
با عرض سلام بی‌پایان. خداوند راه و روش زیستن را هم زمان در آفرینش جهان خلقت به اشرف مخلوقات ارائه فرموده است.
...0938
فردی که بر دیگران خشمگین می‌شود، در مرحله اول بر خودش خشمگین می‌شود و آثار و آسیب‌های خشم گریبانگیر و متوجه او خواهد شد.
...0938
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: هرکس باحق در افتاد نابود شد.
...0938
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند و کسی که برای دین خودکار کند، خدا دنیای او را کفایت فرماید و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
...0938
بگید شهرداری و شرکت عمران بهارستان اصفهان بیشتر برسند. وقتی شورای شهر بهارستان اصفهان بیایند توی مردم، مشکلات را حل می‌کنند.
...0933


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام