کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 اسفند 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

از میان پیام‌های شما تیتر انتخاب می‌کنیم:
چگونه یک مجری تلویزیون می‌تواند وزیر را تخریب کند؟
حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: روزگار دو روز است، روزی به سود تو و روزی به زیان تو است، پس آنگاه که به سود تو است به خوش‌گذرانی و سرکشی روی نیاور و آنگاه که به زیان تواست شکیبا باش.
...0938
باسلام. همان طور که مخالفان اف.ای.تی.اف غیرمسئولانه و بی‌توجه به منافع ملی به همه نهادهای مسئول جهت عدم تصویب فشار وارد می‌کنند، موافقان هم باید مسئولانه با همه توان و
ظرفیت هایشان به میدان بیایند. تنها راه برخورد با تندروها حضور و برخورد مقتدرانه است اگر یک قدم در مقابل آنها عقب نشینی شود آنها دو قدم جلو می‌آیند. این تجربه 40ساله سیاسی من است و بارها با این جماعت به صورت فردی یا گروهی برخورد داشته ام.
...0916
ما پزشکان داخلی، تنها صنفی هستیم که هنوز با تعرفه پایین دولتی می‌کنیم و چون امسال فقط 5 درصد افزایش یافته، با توجه به تورم اخیر، به زیر خط فقر آمده‌ایم. اگر برای این رشته که پایه طب و اتاق فکر آن است، ویزیت عادلانه در نظرگرفته شود، در ابتدا از بیماری‌ها پیشگیری یا با دارویی ساده درمان می‌شود و نیاز به جراحی‌های پرهزینه نخواهد بود ولی وزارت در اختیار جراحان است و اخیرا مجلس قصد دارد در بودجه 98 ما را جریمه کند.
...0915
باعرض سلام بی‌پایان. با حمایت‌های مادی و معنوی از سائلین واقعی بذر امید، نشاط و بالندگی را در دل‌های پژمرده و فرسوده آنان کاشته و برای رشد و جوانه شهروندان را نیز به این امر پرخیر و برکت تشویق کنند.
...0938
ضمن گرامیداشت روز درختکاری بجاست به این مناسبت متذکر شد که درختکاری از اعمال حسنه‌ای است که در صورت استفاده دیگران از محصول و سایه درختان (حتی پرندگان) برای شخصی که آن را کاشته در نامه اعمالش ثواب نوشته می‌شود و در صورت بقاء درخت، این ثبت ثواب‌ها حتی پس از مرگ ادامه خواهد داشت. پس واقعا حیف نیست که از این ثواب‌ها و صدقه جاریه محروم شد؟ مسئولان محترم شهرداری در تولید و تکثیر کوتاهی نکنند و شهروندان را نیز به این امر پرخیر و برکت تشویق کنند.
...0938
از بس که راجع به گرانی وحشتناک اجناس و کالاها و مواد غذایی و مصرفی روزانه و مواد مصرفی و خوراکی مورد نیاز مردم و معیشت عمومی و تورم لِجام‌گسیخته و فزاینده کنونی و فقر و تنگدستی اغلب مردم و هزاران مشکل طاقت‌فرسای دیگر درکشور و لزوم مقابله با آنها از سوی دولت و مسئولین گفته و شنیده‌ایم، و رسیدن مردم به ورطه و لبه پرتگاه سقوط از نظر اقتصادی هشدار داده‌ایم و از مسئولین کسی گوش نکرده و همچنان به دنبال کار دعواهای سیاسی و جناحی و جنجال‌برانگیز خود بوده‌اند، به خدا قسم اگر آن مسئولین ناتوان و بی‌لیاقت خون هم گریه کنند، باز هم کم است و از مسئولیت آنها در برابر خداوند و مردم مظلوم و تحتِ فشارِ
ما نمی‌کاهد!
...0913
شهرهای بزرگ از تعداد زیاد اتومبیل‌ها اشباع شده‌اند و در راه بندان‌های هر روزی تکراری، مردم دیگر خسته و درمانده شده‌اند، ولی می‌بینیم که هر روز هزاران دستگاه اتومبیل به این تعداد اضافه می‌شود، آیا محدودیتی برای کنترل و مهار این افزایش بی‌رویه خودرو در کشور فکری شده است تا به حد انفجار ازدیادِ خودرو نرسیم، آیا محدودیتی برای تولید و واردات این محصول به تناسب کششِ خیابان‌ها در داخل شهرها مانند تهران و اصفهان فکری شده است، یا واقعا منافع شخصی بر منافع ملی کشور و خود مردم ارجحیت دارد؟!
...0913
تا چند سال قبل همه می‌دیدیم که زباله‌ها را فقط شهرداری از کوچه‌ها و خیابان‌ها جمع‌آوری وحمل وسپس در بیرون شهر اِمحاء و معدوم و در جاهای مخصوصی مدفون می‌کردند و بازیافتی‌های آن را به طرز بهداشتی جداسازی و تمیز و در کارخانه بازیافت می‌کردند، ولی اکنون و قبل از آنها عده‌ای زباله‌گرد کیسه‌های زباله کنار کوچه‌ها و خیابان‌ها را تر و خشک، تمیز و کثیف و آلوده به انواع میکروب و باکتری‌ها را با هم می‌برند یا همانجا برای جداسازی روی زمین پراکنده و پخش و پلا می‌کنند و باعث آلودگی آن محیط و اطراف همان محل می‌شوند و معلوم نیست با آنهایی که برده‌اند چه می‌کنند، و سر از کدام اغذیه و پیتزا فروشی به‌عنوان جعبه مقوایی به دست آمده از خمیر مقوای آلوده استفاده می‌کنند.
...0913
باسلام. چرا شما سالنامه به مناسبت نوروز منتشر نمی‌کنید. مثل شرق و اعتماد.
آفتاب یزد: انشاءالله هفته آخر سال منتشر می‌شود .
...0905
رعایت اصلاح الگوی مصرف و جلوگیری از ریخت و پاش در وزارتخانه‌ها، ادارات و کارخانجات دولتی و غیردولتی در تمام موارد و زمینه‌ها به سهم خود یک منبع درآمد محسوب شده و قطعا با همین منبع درآمد، حداقل بخشی از نیازهای مردم عزیز و جامعه اسلامی خصوصا افراد و خانواده‌های فقیر و نیازمند رفع می‌گردد.
...0938
با کاهش فورى نرخ ارز، حتى به طور مقطعى که قول آقاى دکتر همتى رئیس کل محترم بانک مرکزى می‌باشد، آرامش به بازار برمی‌گردد تا مردم مایحتاج شب عید نوروز را تهیه کنند. اخیرا رئیس کل محترم بانک مرکزى در برنامه تلویزیونى
اعلام فرمودند: «نرخ ارز قطعا کاهش
مى یابد و به 11هزارتومان مى رسد.» به نظر مى رسد براى جلوگیرى از سنگ‌اندازى
توسط مخالفان دولت و براى تحقق قول دکترهمتى، وعده رئیس کل محترم بانک مرکزى فورا عملى شود (حتى به طور مقطعى) تا مخالفان بهانه‌اى درست نکنند.
...0912
انسان در لحظات خشم و بی‌صبری از دایره انسانیت و عبودیت خارج می‌شود.
...0938
باسلام. عده‌ای از اقتصاددان‌ها اظهار نگرانی کرده‌اند که افزایش حقوق کارکنان باعث تورم می‌شود! می‌خواستم به آنها عرض کنم؛ تورم باعث تصمیم افزایش حقوق شده! در ضمن اگه می‌توانند قیمت‌ها را به سال 96 برگردانند، ما هم افزایش حقوق نمی‌خواهیم.
...0916
باسلام. مسئولین محترم! آقای روحانی! کی می‌خواهید با قاطعیت با این آشفته بازار خصوصا بازار موادغذایی برخورد قاطع بکنید؟!
...0913
باسلام. مصوبه اخیر مجلس ممنوعیت بیش از سه دوره متوالی نمایندگان مصوبه بسیار خوب و پسنده و بجایی است. هرچند دیر هنگام، کاش به طور کل ممنوع می‌شد و دیگر اجازه کاندید شدن داده نمیشد.
...0913
باسلام. آقای همتی فرمودند:
«70 درصد ارز حاصل از صادرات برنمی‌گردد.» واقعا تاسف‌بار است؛ عده‌ای سودجو و فرصت‌طلب منابع کشور را تحت عنوان صادرات به یغما می‌برند، آن هم از مبادی رسمی. از طرفی گرانی حاصل از صادرات بعضی اجناس را مردم با سختی تحمل می‌کنند به امید افزایش منابع ارزی و کاهش مشکلات اقتصادی. آن‌وقت مسئولین بی‌تفاوت نشسته و اطلاع‌رسانی و گلایه می‌کنند! پس چرا تعهد لازم از آنها گرفته نمی‌شود؟!
...0916
2037- از بهشهر تماس می‌گیرم. با درود به آقای زنگنه وزیر محترم نفت. آقای وزیر ما جایی که هستیم گازشهری نداریم. 14 سال است تقاضا کردیم اما موفق نشدیم، لذا مجبوریم از نفت سفید و گازوئیل استفاده کنیم علیرغم اینکه شرکت گاز می‌داند منطقه ما فاقد گاز است. مراحل گرفتن نفت و گازوئیل را برای ما سخت کرده‌اند. هر ماه باید با کلی کاغذبازی و گرفتن امضا از شرکت گاز برای تهیه نفت و سوخت وقت صرف کنیم به خدا دیگر تحمل این کارها را نداریم. (13/12)
1933- مخالفین دولت و برجام! زمانی که امثال خاوری به خارج فرار کردند پول بیت‌المال را بردند، چرا صدایتان درنیامد و شکایتی نداشتید؟ چرا در دولت احمدی‌نژاد آنقدر ساکت
بودید؟ (13/12)
1930- خدمت مخالفین برجام می‌گویم؛ برجام بازده داشت خیلی هم خوب بود. دو عامل باعث شکست برجام شد؛ یکی ترامپ و خروج او از برجام، دیگر عده‌ای در داخل که مداوم برجام را می‌کوبیدند و فکر می‌کردند برجام فایده‌ای ندارد. حالا ببینند زمانی که با برجام لغو تحریم شدیم بهتر است یا حالا که تحریم‌ها بازگشت؟ (13/12)
1928- من از مردم خود تقاضایی دارم. نظرات خود را با مجریان تلویزیون و برخی افرادی که در میزگردهای صدا و سیما می‌آیند مقایسه کنند ببینند چه قدر با نظرات آنها موافق هستند. (13/12)
1925- آقای مظفری! این برای من جای سوال دارد، چه طور رئیس صدا و سیما به گفته‌های یک مجری در تخریب یک وزیر بی‌تفاوت است. چه طور اجازه می‌دهند یک مجری یک وزیر را اینگونه تخریب کند؟ (13/12)
1917- رئیس پژوهش‌های مجلس می‌گوید: «تصمیمی برای گران کردن نگرفتیم». خواستم بدانم کدام گرانی، گرانی بلال یا سیب‌زمینی؟ تصمیمی برای گرانی نگرفته‌اید؟ این چه طور خبررسانی است؟ (13/12)
1830- هنوز سال جدید شروع نشده، شرکت واحد در شهرک سعادت آباد بالای میدان سرو ساعت شروع به کار خود را تغییر دادند و یک ساعت به تاخیر انداخته‌اند. (13/12)
1814- توجه کنید وقتی آقای ظریف استعفا داد چه کسانی در داخل و خارج خوشحال شدند؟ تقریبا بیشتر دشمنان غربی ما خوشحال شدند. عده‌ای هم
در داخل! (13/12)
1812- کجای قانون به یک مجری تلویزیون این اجازه را می‌دهد که از رسانه ملی که حق ملی و ملت است را تبدیل به رسانه شخصی کند؟ آقای مقصودی یا یامین‌پور! چه طور وزیر یک کشور را تخریب می‌کنید؟ (13/12)
1512- خدمت شهردار تهران یا رئیس شورای شهر تهران عرض کنم؛ خودتان هم می‌دانید انتقال پایتخت امکان ندارد اما باید کاری کرد تهران بیش از این شلوغ نشود. تهران گنجایش جمعیت بیشتر و فضای متراکم و ساختمان‌های بیشتر را
ندارد. (14/12)
1430- آقای دکتر باهنر! شما دیگر نماینده مجلس نیستید و قدرت اجرایی هم ندارید اظهارنظر کنید، اما امر نکنید که قانون منع نمایندگی بیش از سه دوره نباید اجرا شود. چه اشکالی دارد؟ جوانترها پس کی به میدان بیایند؟ آیا مجلس فقط جای یک عده آدم
خاص است؟ (14/12)
1401- تلویزیون ساعت 2 را نگاه می‌کنیم از واردات چندین تن گوشت خبر می‌دهد. پس چرا هنوز این همه صف برای گوشت تنظیم بازار است؟ قبلا این حرف‌ها نبود. نظارت باشد نیازی به این کارها و این صف‌ها نیست. پس این همه گوشت وارداتی چگونه توزیع می‌شودکه باز شاهد این همه صف باید
باشیم؟ (14/12)
1255- وقتی یک نظرسنجی معمولی در رسانه ملی دستکاری می‌شود ملت چگونه به صدا و سیما اعتماد کنند؟ متاسفانه برای تامین خواسته‌های خود نظرسنجی‌ها را دستکاری می‌کنند تا افراد موردنظر خود را مطرح کنند. (14/12)
آفتاب یزد: هر چند اختلالی صورت گرفته است ولی نباید کل مجموعه را زیرسوال برد.
1253- عده‌ای متاسفانه روشی را انتخاب کردند و فکر می‌کنند با تخریب مدیران و بزرگان می‌توانند به جایگاهی برسند. امروز می‌بینیم آقای مجری تلویزیون است تخریب وزیر می‌کنید. چرا
یک مجری با بداخلاقی دنبال تخریب وزیر
است؟ (14/12)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام