کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 اسفند 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1253- از هموطنان خود خواهش می‌کنم؛ از امثال آقای دکتر ظریف و مهندس زنگنه که خدمات آنها بر مردم مشخص است در رسانه‌های جمعی دفاع کنند چون عده‌ای تندرو دنبال تخریب آنها هستند. عده‌ای که فقط به تفکرات خودشان فکر می‌کنند رفتارشان به کشور لطمه می‌زنند. (9/12)
1433- در روزنامه ایران نوشته: «حقوق کارمندان 500 هزار تومان اضافه می‌شود.» کسی که الان 6 میلیون می‌گیرد. کسی که سال‌ها پیش بازنشسته شده حقوق 2 میلیون بگیرد. به هر دوی اینها 500 تومان اضافه شود!؟ همیشه فاصله حقوق بین افراد هست و حقوق‌ها به هم نزدیک نمی‌شود و یک فاصله زیاد بین حقوق‌ها وجود خواهد داشت. (9/12)
1442- در خبری از محله فقیرنشین در زاهدان مثل شیدآباد، دایی‌آباد و... شما این موضوع را ببینید آدم دلش ریش ریش می‌شود وقتی ملاحظه می‌کند در نقاطی از کشور بعضی مردم با چه شرایطی تاسف‌باری و با چه فلاکتی زندگی می‌کنند. حیف که مسئولان به فکر اینها نیستند. آن‌وقت در این خبر خواندم خانواده‌ای فقط آرزوی داشتن یک چراغ نفتی داشت! (9/12)
1736- از حیوانی پرسیده شد؛ چه شد به جایی رسیدی که با اسکورت به استقبال شما می‌آیند؟ گفت تا چشم ات کور. چرا از آنهایی نمی‌پرسی که برای هفت پشت خود ثروت اندوزی کردند! (9/12)
1821- آقای مظفری! خداوکیلی پیام مرا چاپ کن. یک مامور یا مسئول اداری و بازرسی به شهر ایلام بیاید ببینند شهردار با این شهر چه کرده؟ چه وضعی برای خیابان‌ها پیش آمده. کارها درست پیش نمی‌رود. کسی هم انتقاد می‌کند فورا با آن برخورد می‌شود. فردا عید که میهمانان بیایند نمی‌گویند چرا شهر این گونه شده؟ خیابان‌های اصلی شهر به هم ریخته است. چرا خیابان‌های اصلی در کوتاه‌مدت تکمیل نشده؟ (9/12)
0240- هر تعداد عکس دانش‌آموزان در روزنامه چاپ بشود اینجانب به سهم خود خوشحال تر می‌شوم چون از این طریق مبلغی عاید روزنامه می‌شود که لااقل گوشه‌ای از هزینه‌های سرسام‌آور روزنامه را تامین می‌کند. (9/12)
آفتاب یزد: از بابت چاپ این عکس‌ها حداقل سهم را از لحاظ مادی داریم، ولی تشویق این عزیزان برای آینده ایران اسلامی بهترین هدیه است.
0329- چون قرار است در گود زورخانه در پارک شهر یک نوع کشتی بین آقای زنگنه و آقای قدوسی برگزار شود لذا تعدادی بلیت افتخاری برای مردم اصفهان ارسال شده. البته مرشدداری این زورخانه به عهده
آقای حاج بابایی است که نماینده قدیمی مجلس
است. (10/12)
0421- جدا شدن بنگاه‌های اقتصادی از نیروهای مسلح را باید به فال نیک
گرفت. (10/12)
1021- در صورتی که آقای دکتر ظریف بماند اما نتواند سفیر و کنسول تعیین کند و عده‌ای در سیاست خارجی کشور دخالت نمایند و او نتواند در صحبت هایش از سیاست هایش در مقابل تندروها دفاع نماید، این چه فایده‌ای دارد؟ (10/12)
آفتاب یزد: اگر منظور شما در دخالت رئیس‌جمهور است نهایتا امضاء احکام سفرا با ریاست جمهوری اسلامی است و نظر نهایی را ایشان باید بدهند. براساس اصل تفکیک قوا هیچ نهاد دیگری حق دخالت در امور وزارت‌ خارجه ندارد.
1257- آیا از وزارت ارشاد به آقای رحیم‌پور ازغدی تذکر ندادند که دست از این حرف‌هایی که می‌زند بردارد؟ ایشان بهتر است از این حرف‌ها نزند و ذهن ما را مشغول
نکند. (10/12)
1310- از ایلام تماس می‌گیرم. با سلام به آقای مظفری و ذاکری. چند روزی مطالب آقای ذاکری در صفحه 16چاپ نمی‌شود ما صفحه 16 و مطالب ایشان را دوست داریم. انصافا نوشته هایشان مثال‌زدنی است.(10/12)
1341- مردم آقای ظریف را دوست دارند اگر در صفحه‌های مجازی از او حمایت کردند چون دوستش دارند. چرا برخی می‌گویند قهرمان‌سازی نکنید. مردم به کسی که نظراتش به آنها نزیک است
علاقه دارند! (10/12)
1412- در کجای دنیا امثال بابک زنجانی‌ها، خاوری‌ها، سلطان سکه و... تا این حد است. اگر نظارت بود سیستم نظارتی مشکل نداشت این همه مفسد و فساد اقتصادی شکل نمی‌گرفت. متاسفانه آن‌قدر به سیاسی‌کاری افتادیم که از بخش‌های از اقتصاد غافل شدیم. (10/12)
1711- کیانی از تهران: سلام به آفتاب یزد پرطرفدار. جناب نخست وزیر ارمنستان گفتند: «احساس کردم در کشور دوست حضور دارم.» خواستم بگویم؛ لطفا بفرمایید: احساس کردم درست است یا احساس می‌کنم؟ چون جمله احساس کردم را زمانی به کار می‌برد که به ارمنستان برگشته است. با تشکر از آفتاب. (10/12)
1742- خواستم از متخصص مواد غذایی و پخت غذا طرز تهیه پخت اشکنه را سوال کنم. اما دوستی به من گفت: اگر مواد لازم تهیه اشکنه را نداری، مرد حسابی! پرسیدن همان است؛ اشکنه تبدیل به آب دوغ خیار شدن هم همان است! (10/12)
1849- متاسفانه فساد، رانت‌بازی و باندبازی در سیستم اداری و مدیریتی ما معضل اصلی کشور شده است. (10/12)
1848- آقای یامین‌پور یک مجری تلویزیون است و در هر زمینه‌ای دخالت می‌کند. ایشان کجای انقلاب بودند در زمان انقلاب؟ البته سن ایشان به انقلاب نمی‌رسد، اما چقدر ادعا دارند؟ آقای یامین پور سال‌ها مانده تا امثال شما به پای امثال آقای ظریف برسید. (10/12)
1851- برخی افراد در هر زمینه‌ای دخالت می‌کنند. در سیاست خارجی، در نظام، در اقتصاد، در فرهنگ، در همه چیز. چرا فکر می‌کنند در همه امور باید دخالت کنند؟ یعنی خیلی دانشمند هستند؟ (10/12)
1853- کسانی که دنبال تخریب برخی دلسوزان نظام هستند باید بدانند مردم آنها را دوست دارند، بین مردم جایگاه دارند و خلاف خواسته شما تخریب هایتان درست عمل نکرده. به خود آیید، با نظر مردم همراه و همدل شوید. به افکار عمومی احترام
بگذارید. (10/12)
1900- سلام آقای مظفری. اگر ما جلو یک عده را بگیریم کشور ما در همه زمینه‌ها رشد می‌کند. آقای حسینیان! چرا هر کسی که می‌خواهید از میدان به در کنید از دیگران مایه می‌گذارید؟ چرا نمی‌گذارید افراد متخصص کارشناس به مسائل اقتصادی رسیدگی کنند. مردم به امثال شما توجه نمی‌کنند چون می‌دانند شما برای کشور هزینه درست می‌کنید. (10/12)
2056- از شهرداری محترم تهران به خاطر درختکاری سراسری خیابان ولیعصر (عج) کمال تشکر و قدردانی را می‌کنیم. برای همه همشهریان داشتن فضای سبز با توجه به آلودگی فضای شهر یک نیاز مسلم و حق طبیعی است. از شهرداری تقاضا داریم سرانه فضای سبز را در محدوده‌های پرترافیک و مرکز شهر بیشتر افزایش
دهند. (10/12)
0954- در روزنامه پنجشنبه مقاله‌ای درباره استعفای دکتر ظریف بود. عده‌ای از نمایندگان و افراد شاخص اظهارنظر کردند. مثلا گفتند ناراحتی وی از موضوع آمدن بشاراسد بود. من خواستم بگویم بشار اسد آمده بود دین خود را به ملت ایران ادا کند. آمده بود از مردم ایران تشکر کند که بهترین جوانان خود یا مدافعین حرم را به سوریه فرستادند. از مردم سوریه در مقابل داعش حمایت کردند. داعش را نیست و نابود کردند و کار بزرگی کردند که دنیا از پس آن برنمی آمد. بشار اسد باید می‌آمد از ملت و رهبر انقلاب تشکر می‌کرد. (11/12)
آفتاب یزد: استعفای آقای ظریف به دلیل آمدن بشاراسد نبود بلکه از این بود که چرا دیداری که بشار اسد با ریاست جمهوری داشته و وزیر امور خارجه در جریان نبوده است.
1131- سلام در رابطه با خطای آقای فرهاد مجیدی با پلیس راهور فرمودید: «همه در برابر قانون برابرند.» مگر همه در برابر قانون برابرند؟ ماجرای آقای... یا موضوع مالی آقای... چه شد. گاهی با آبروی افراد بازی می‌شود،
در حالی که مشکل مالی کمی دارند اما عده‌ای با اختلاس‌های میلیاردی مشکلی ندارند. بله. قانون باید برای همه یکسان
باشد. (11/12)
آفتاب یزد: افرادی که شما نام بردید پرونده برایشان تشکیل شده است و رسیدگی می‌شود یا در حال رسیدگی است.
1309- متاسفانه نیمی از بودجه عظیم رسانه ملی صرف هزینه یا پرسنل آن می‌شود، نیم دیگر آن صرف برخی برنامه‌ها مثل سخنرانی آقای رحیم پور ازغدی می‌شود. پس برای بهبود برنامه‌های فعلی چه مقدار بودجه‌ای باقی می‌ماند. (11/12)
1351- سلام به آقای مظفری رئیس محترم آفتاب. من امروز در شهرستان گیلان به موضوعی برخورد کردم که واقعا جای تاسف دارد. طرف کارمند جهاد بوده سی ساله بازنشسته شده اما بعد از آن به ایشان مجوز پیشخوان دولت دادند. پاداش دادند؛ در حالی که ما با داشتن فوق لیسانس پاداش نداشتیم. اما به بازنشستگان می‌دهند این درست
است؟ (11/12)
آفتاب یزد: واگذاری امتیاز دفاتر پیشخوان دارای ضوابط است شاید آن کارمند جهاد کشاورزی در واحد حقوقی آن نهاد فعالیت حقوقی داشته است که حائز شرایط شده است.
1353- این همه لیسانسه و حقوق دان بیکار داریم. اما آمدند پیشخوان دولت که اخیرا طرح آن ثبت شده و مجوز آن را به یک بازنشسته دادند. باور کنید نگران‌کننده است این همه لیسانسیه بیکار داریم. لطفا چاپ کنید. (11/12)
1504- سلام از مازندران تماس می‌گیرم. شنیدم در تهران خانه به متری 65 میلیون هم رسیده. کافی است یک خانه را بفروشند و چندین هزار زمین شالیزاری را بخرند خشک کنند که ویلاسازی کنند. واقعا دست
مریزاد. (11/12)
1512- شرکت واحد اتوبوسرانی در شهرک مخابرات سعادت‌آباد بالای میدان سرو
به صورت اتوماتیک خودشان تغییر ساعت دادند، یعنی به جای اینکه ساعت 6 بیایند تقریبا یک ربع به هفت حرکت می‌کنند. علت را می‌خواستم جویا شوم. صحبت کنید، اطلاع‌رسانی شود. (11/12)
1605- آقای مظفری! دیگر در مورد پالرمو ننویسید. کسانی هستند که نمی‌خواهند این موضوع درست شود. ما مردم هم دل نمی‌بندیم. برجام خیلی کارها برای ما کرد آقایان انصاف ندارند بفهمند که کشتیرانی و نفت ما از تحریم‌ها آزاد شد. خرید و فروش با دنیا آزاد شد. بعد ترامپ
هم زیر آن زد. (11/12)
1607- در مورد آقایان همچون منصوری در برنامه‌هایی مثل «ثریا» در صدا و سیما که مخالف برجام هستند باید گفت؛ تا این مخالفین هستند ما هم امیدی نداریم. ظاهرا این لایحه هم در مجمع رای نمی‌آورد. ما هم دل به آن نمی‌بندیم و دل می‌سپریم به هر چه پیش آید. (11/12)
1113- تفریح جوانان پولدار، دور دور کردن با خودروهای مدل بالا؛ ولی تفریح
جوانان بدون خودرو، قلیان کشیدن در
قهوه خانه هاست! (11/12)
1512- چشم کارگران و کارکنان به پرداخت به موقع حقوق و عیدی است، تاخیر در پرداخت حقوق با این گرانی ها، مشکلات فراوانی به همراه دارد. (11/12)
1946- وام سی میلیون تومانی ازدواج وسوسه‌انگیز است، اما پرداخت به موقع اقساط
کمرشکن! (11/12)
1711- مردان متاهل و حقوق بگیر با حقوق زیر سه میلیون تومان و گرانی افسار گسیخته، نزد خانواده شان به علت ناتوانی در برابر درخواست هایشان شرمسارند! (11/12)
0915- جناب آقای کریمی، سردبیر گرامی! پیشنهاد می شود خبرنگاران آن روزنامه هر روز و به نوبت یادداشت بنویسند و همراه با نوشته‌هایشان، عکس‌شان هم چاپ شود تا مخاطبان با نویسندگان و تلاشگران روزنامه آشنا شوند. (12/12)
2311- شهردار منطقه چهارده چرا درباره درخواست ها و مشکلاتی که در مطبوعات چاپ می شود پاسخگو نیست؟ حتما تافته جدا بافته است! (12/12)
1846- یکشنبه دوازدهم اسفند اتوبوس خط بلوار نیکنام - میدان هفتم تیر به جای ساعت شش صبح، پنج دقیقه زودتر به ایستگاه پارک شکوفه رسید و داخل اتوبوس بی شباهت به یخچال فریزر نبود! راننده توقف خارج از ایستگاه هم داشت. (12/12)
1247- این روزها مردم با خانه تکانی به استقبال نوروز می روند و زباله های بیشتری از خانه هایشان خارج می کنند. برخی روزها مخزن زباله محل سکونت ما واقع در خیابان شکوفه نبش کوچه رازی - خیابان قریب(منطقه چهارده)، سرریز است و اطراف آن زشت و بدمنظر
می شود. بجاست نسبت به جمع آوری به موقع زباله ها قبل از سرریزی و پراکندگی اقدام
کنند. (12/12)
1415- چرا می خواهند برخی بانک ها از جمله انصار را به زیر پوشش بانک سپه بیاورند و با این کار موجب نارضایتی مشتریان و صاحبان حساب ها شوند؟(12/12)
1154- افراز: سلام آقای مظفری. اینجانب از طرف کلیه همشهریان محترم و سرسبز تالش چنانکه از صحبت‌های مسئول فدراسیون اوقات برخی از هموطنان مکدر شدند عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم از این موضوع بگذرند. رسانه‌ها هم از پرداختن بیش از حد به آن پرهیز کنند. (15/12)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام