کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 02 شهریور 1398   Saturday 24 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 بهمن 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1714- سلام جناب آقای حسن روحانی. از کهکیلویه و بویراحمد تماس می‌گیرم. سالی که برای برجام جشن گرفتید. با لگدی که دشمنان به برجام زدند مشکلاتی به وجود آمد، آقای روحانی! اروپایی‌ها به اف‌تی‌ای‌اف می‌خواهند کلاه سر ما بگذارند. (14/11)
1607- عضو فراکسیون امید می‌گوید: «ما شرمنده مردم هستیم.» خواستم عرض کنم؛ بعد شرمندگی تان به چه درد ما می‌خورد؟ باید اقدام عملی صورت گیرد. (15/11)
1617- واقعا بی‌سابقه است که در بسیاری از حوزه‌های اقتصاد و در بخش نظارت بر قیمت‌ها هیچ عملکرد مثبتی از مسئولین دیده نمی‌شود و کاسبان و دلالان از هیچ کس حساب نمی‌برند. برخی مغازه‌ها علنا اتیکت‌ها و لیبل قیمت‌ها را هم جمع کردند. این آشفته‌بازار بی‌سابقه است. (15/11)
1623- با سلام. چرا کسی ترمز این شرکت‌های خودروسازی را نمی‌کشد؟ هر روز افزایش قیمت و عدم بدقولی در تحویل خودرو به مشتری. چه دست‌هایی در کار است که اینها برای خود می‌تازند؟ چرا نظارت و کنترل نیست؟ (15/11)
1548- در شرایط فعلی اقتصاد و با این تحریم‌ها هزینه‌های جانبی و غیر ضروری باید حذف شود و در مواردی حتی بنا به شرایطی برخی هزینه‌ها در ارگان‌ها و سازمان‌ها نیز حذف شود. حتی در سازمانی مثل ورزش برخی هزینه‌ها باید حذف گردد. شرایط اقتصاد کشور چنین اقتضا
می‌کند. (15/11)
1522- اوضاع اقتصادی آنقدرها آشفته است که عضو مجمع تشخیص آقای توکلی می‌گوید: «نگران مردم هستم.» من
نمی‌دانم مسئولان چه کار می‌خواهند
بکنند؟ (15/11)
1248- در روزنامه روز یکشنبه آقای بهداد سلیمی قهرمان ورزشی انتقاداتی از پاداش‌های فوتبالیست‌ها درآمده بود. هم رسانه‌ها هم تلویزیون مسبب این نابسامانی هستند. در اروپا که باشگاه‌ها خصوصی‌اند اما در کشور ما که 2 باشگاه عزیز کرده پول می‌دهند این مخارج از جیب بیت‌المال است و آن هم در این شرایط اقتصادی کار درستی نیست. ورزش اول ما که در المپیک هم مدال می‌آورد کشتی است. چند روز پیش در ترکیه تیم‌ملی ما مدال آورد، اما تلویزیون به خود زحمت نداد در مورد مسابقات برنامه‌ای بگذارد یا خبررسانی کند. چرا این تبعیض‌ها را قائل هستند؟ باید عدالت اجرا
شود. (15/11)
1242- آقای مظفری! امروز کشور به اتحاد نیاز دارد. دشمنان قسم‌خورده سعی می‌کنند بین مردم و نظام اختلاف بیندازند. اما عده‌ای در داخل به اسم دلسوزی و دینداری خواسته‌های خود را به مردم تحمیل می‌کنند. اینها باعث به هم خوردن اتحاد مردم می‌شوند و از دشمنان هم
بدترند. (15/11)
1145- آیا روسا و مدیران می‌توانند با حقوق یک میلیون و نیم زندگی می‌کنند؟! یک ماه امتحانی این حقوق را بگیرند شاید متوجه شوند مردم چه می‌کشند و چه مشکلاتی دارند. (15/11)
1144- آقای مظفری! من دلم به حال مردمی که در زلزله زندگیشان را از دست دادند و در چادر زندگی می‌کنند می‌سوزد. برخی از اینها به این زودی صاحب‌خانه نمی‌شوند. امیدوارم خداوند به آنها کمک کند و مدیران دلشان برای این مردم بی‌سرپناه بسوزد. به خودشان بیایند و برای کسانی که درآمد کم دارند کاری کنند. (15/11)
0945- در فرانسه کشوری که 250 سال پیش به آزادی رسید، به علت تظاهرات و نارضایتی عده‌ای از مردم است و رئیس‌جمهور مکرون به فکر نظرخواهی و رفراندوم از مردم افتاده است. (15/11)
0948- سلام از ساری تماس می‌گیرم. متمولین، سرمایه‌داران دولتی‌ها و مراکز خیریه داستان حضرت عبدالعظیم را می‌دانند. در این مواقع حساس از کمک به مستمندان دریغ نکنند. (15/11)
1052- تا زمانی که آقای سعید جلیلی در مجمع تشخیص مصلحت است و امثال آقای کریمی قدوسی و... هستند همین وضعیت وجود دارد. برخی می‌خواهند دولت را بکوبند. چون آقای روحانی جلو کارهای آنها را گرفته. (15/11)
آفتاب یزد: آقای جلیلی و دیگران عضوی از یک مجمع هستند و تصمیمات مجمع شورایی و اجماعی است و تاکنون این مجمع نسبتا کارایی مثبتی داشته است. البته برخی سیاسی‌کاری‌ها و موازی‌کارها هم در مدت بیماری حضرت آیت‌الله شاهرودی صورت گرفت.
0928- خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهری صبح و عصر به پارکنیگ تبدیل شده است. سوخت ناقص خودروها باعث آلودگی بیشتر می‌شود. در صف اتوبوس و مترو هم باید مدت‌ها منتظر ماند تا اتوبوس یا قطار بیاید. اینگونه نمی‌توان زندگی کرد. باید به تعداد قطارها و اتوبوس‌ها اضافه گردد که هر یک و نیم دقیقه بتوان از مترو حداکثر استفاده را
کرد. (15/11)
0923- در حالی که پلاستیک مخصوص چاپ کارت ملی یا گواهینامه‌های جدید نداریم برخی هزینه‌کردهای جانبی و غیرضروری به چه درد می‌خورد؟ بسیاری از تولیدی‌ها در آستانه تعطیلی و بیکار شدن کارگران خود هستند.
2325- در سال گذشته قرار بود خودروهای فرسوده در اسرع وقت جمع‌آوری گردند، اما همچنان اتوبوس‌های دهه چهل و پنجاه در کلانشهر تهران و حومه تردد می‌کنند. چرا وامی برای تعویض این وسایل نقلیه تامین نمی‌شود؟ در صورتی که با سخت‌گیری زیاد برای خودروهای بالای 10 سال معاینه فنی صادر نمی‌گردد. (15/11)
2320- از ساماندهی افراد بی‌خانمان و معتادان متجاهد که به رقم 3 هزار نفر رسید تشکر می‌کنیم. امید است با طرح‌های برنامه‌ریزی شده همه این افراد ساماندهی شده و تبدیل به آدم‌های مفید در جامعه شوند. (15/11)
2218- آقای مظفری! به عنوان یک شهروند حق داریم از خودمان و خواسته‌هایمان دفاع کنیم. متاسفانه یک عده‌ای هستند که عمدا یا سهوا حتی خواهان قطع ارتباط با اروپا هستند. کدام کشور با قطع رابطه با دنیا پیشرفتی داشته؟ چه از نظر علمی و اقتصادی بدون ارتباط جهان پیشرفت معنا ندارد. رفتارهای برخی افراد برای کشور هزینه درست می‌کند. حتی از تخریب وزیر امور خارجه دریغ ندارند. (15/11)
2051- آقای مظفری! لطفا توضیح دهید، یک تفاهم نامه‌ای بین وزارت راه و رفاه صورت گرفته که برای 44 فروند شناور اختصاص یافته اما چرا باید اعتبار آن 140 میلیون یورو تعیین شود؟ چرا برای چیزی که در داخل صورت گرفته باید پول خارجی تامین شود؟ لطفا توضیح دهید. (15/11)
2049- سخنرانی آقای لاریجانی در کرج بنا به دلایلی لغو شد. معمولا آقای احمدی‌نژاد خیلی آن طرف‌ها می‌رود. مسبب این قضیه شاید طرفداران احمدی‌نژاد باشند. اگر این رویه تکرار شود فردا حتی یک اصلاح‌طلب نمی‌تواند برای سخنرانی به آنجا برود. باید جلو اینها را واقعا بگیرند. (15/11)
1929- یکی از مشکلات ما در اقتصاد و دیپلماسی این است که عده‌ای دوست دارند با دنیا قطع ارتباط کنیم. چگونه می‌شود با دنیا قطع ارتباطات داشته باشیم و پیشرفت کنیم؟ عده‌ای هم هستند که اعتقادی به دیپلماسی ندارند و دنبال کنار زدن آدم‌های کار آمد هستند. اینها فقط دنبال منافع شخصی اند. (15/11)
1812- مقاله آقای سعید لیلاز را خواندم و متاسف شدم از اینکه آقای مظفری محترم یک همچنین مطالبی را در صفحه اول تیتر می‌زند و مطلب را در صفحه هفتم چاپ می‌کنند. ایشان گفته‌اند ما ظاهرا در دموکراسی از فرانسه هم جلو هستیم. همچنین از ظرفیت‌های قانون اساسی گفته اند. من که تخصصی در این مسائل ندارم، فقط می‌توانم در مورد زندگی‌ام بگویم شرمنده زن و بچه‌ام هستم. (15/11)
آفتاب یزد: در مجموع سخنان آقای لیلاز صحیح بود اگر مشکلاتی برای زندگی برخی از خانواده پیش آمده از عدم مدیریت صحیح مدیران دولتی هست که ان‌شاءالله باید رفع شود و منکر برخی مشکلات در جامعه نمی‌باشیم.
1751- احمد خزایی: از آقای مظلومی مدیرکل بنیاد شهید مازندران به دلیل انتخاب آقای شهرام خسروی به ریاست بنیاد شهید شهرستان نور تقدیر و تشکر می‌کنیم. چون این انتخاب باعث شادمانی خانواده ایثارگران شده است. با انتخاب جناب شهرام خسروی دل خانواده شهدا هم شاد
شد. (15/11)
1743- در مورد مطالبی که من پیرامون آقای بلیغیان و پیشنهاد به وی برای رفتن به مجلس برای اسائه ادب بود. چون ایشان و فعالیت‌های وی از خیلی از نمایندگان مجلس هم بیشتر است. در مورد نامزدی خودم در شبستر و حوزه خود هم فقط یک شوخی و تلنگری بود به نماینده
شبستر. (15/11)
1741- سلام به آفتاب یزد و آقای ذاکری. 1- ظاهرا برخی عرایض من موجب سوءتفاهم شده بود. من قصد جسارتی به پیام‌دهنده‌ای نداشتم. اما موضوع دیگر اینکه از چاپ عکس دانش‌آموزان در آفتاب یزد خوشحال هستم چون خودم ازدواج نکردم و فرزندی ندارم. اگر تمام صفحات را هم به این صفحات اختصاص دهید روزنامه شما روی چشم من است. 2- از دانش‌آموختگان دانشکده ادبیات دانشگاه تهران خصوصا از سال 49 تا 53 خواهشمندم سری به دانشکده سابق خود در باغ نگارستان در بهارستان در ضلع شرقی بزنند تا
سلیقه برخی‌ها را ببینند چگونه تندیس قائم مقام فراهانی را جای نامناسب نصب
کرده اند؟ (15/11)
1608- کیانی: آفتاب یزد قلمتان مستدام در گرفتن حق مردم. در مورد خواص نمک صحبت شد و گفته شد چنان که نمک از نوع دریایی باشد امکان دارد در وزارت بهداشت و درمان تحولی به وجود آورده باشد، اما اگر از نوع نمک‌هایی که در سوپرمارکت‌ها می‌فروشند مزه گل می‌دهد باید گفت منتظرباش تا صبح دولتت بدمد. (16/11)
1426- در روزنامه خبر دارید: «پرویز کاظمی با وثیقه 10 میلیارد فعلا آزاد شده است.» برای این‌ها که اختلاس آنچنانی کردند 10 میلیارد چیزی نیست. باید مراقب بود امثال اینها فراری نشوند. (16/11)
آفتاب یزد: باید منتظر نشست تا دادگاه رسیدگی و حکم صادر کند. معمولا وثیقه بیش از تخلف اخذ می‌شود.
1400- معلوم شد آقایان مخالف چه کسانی هستند که از تندروهای معروف هستند. چرا این‌ها قدری تفکر نمی‌کنند و فکری برای مملکت نمی‌کنند. اگر این کشور دچار مشکل شود این‌ها مقصر هستند. خدا لعنتشان کند. (16/11)
1251- هر آدم اهل سواد و منطقی می‌داند تصویب لایحه پالرمو به نفع کشور است. کسانی که ادعای بار علمی دارند و مخالف این هستند از لحاظ علمی چگونه ثابت می‌کنند که عدم تصویب آن به نفع
ماست؟ (16/11)
1246- وزیر محترم نفت بسیار وزیر محترمی هستند. مثل دکتر ظریف و وزیر سابق بهداشت. اینها انسان‌های محترمی هستند. اما مگر وزیر نفت چه کرده که بعضی‌ها حرف و حدیث راه انداختند؟ چرا عده‌ای معدود می‌خواهند طوری نشان بدهند که در کشور همه چیز به هم ریخته است؟ (16/11)
1249- کاش مسئولان نگاهی به روزنامه و صفحه پیام‌های مردمی می‌انداختند. هر چند شاید برای برخی مسئولین اصلا نظر مردم اهمیت ندارد. (16/11)
1310- بالاخره شرایط امروز کشور آنقدر سخت است که وزیر نفت می‌گوید: «از شرایط زمان جنگ هم سخت‌تر است.» اما عجیب‌تر اینکه ایشان می‌گوید: «لجبازی عده‌ای ما را در چاه انداخت»! (16/11)
1239-دشمنان انقلاب از آمریکا گرفته تا ایادی دیگر سعی می‌کنند در جهان القا کنند در کشور ما اتحاد نیست. اما کسانی هستند که با مخالفت‌های خود با مصوبات مجلس سهوا در جهت اهداف دشمن عمل می‌کنند. کسانی که نمایندگان مجمع را به خاطر تصویب یک لایحه تهدید به مرگ می‌کنند ناخواسته در جهت اهداف دشمن عمل می‌کنند. (16/11)
1234- آقای جلیلی! کسانی که مجمع تشخیص مصلحت را تهدید می‌کنند همان‌ها امروز شما را هم تهدید می‌کنند. اعضای یک نظام مورد تهدید قرار می‌گیرند، اینها چه کسانی هستند که به اعضای مجلس پیامک تهدید می‌فرستند؟ چرا چنین کارهایی می‌کنند؟ (16/11)
0931- سلام آفتابیان. در روزنامه دوشنبه مقاله‌ای از آقای سعید لیلاز خواندم. جالب بود. اولین بار بود دیدم یک نفر با این صراحت نظرات خود را می‌گوید. پیشنهادی می‌دهم روزنامه آفتاب با ایشان و امثال ایشان جلسه و مناظرات بگذارد. خوب بود اطلاعاتی از ایشان در مورد مدرک ایشان و محل تحصیل و سوابق وی عنوان
می‌کردید. (16/11)
0921- سلام به آفتاب. در صورت ممکن در مورد اف‌ای‌تی‌اف توضیحاتی بدهید که مربوط به مبارزه با پول‌شویی است یا مسائل دیگری هم هست. (16/11)
آفتاب یزد: توصیه می‌شود روزنامه مورخ 16/11/97 را بخوانید.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام