کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 02 شهریور 1398   Saturday 24 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 بهمن 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

لطفا بگید که به هر ایرانی حقوق ملی بدهند. بگید شبکه مستند از کشورهای پیشرفته مثل ژاپن بیشتر نشان بده. متشکر.
...0933
خواهشمند است نهادهای متولی و ذی‌ربطی مانند وزارت صنعت با ابلاغ لیست قیمت‌های تثبیت شده به خصوص کالاهایی که قیمت‌های مکتوب و تایید شده ندارند، از افزایش خودسرانه قیمت‌ها جلوگیری کنند، متاسفانه در حال حاضر برای گوشت قرمز قیمت‌های مختلفی تعیین می‌شود که کاملا مشخص است سلیقه‌های طمعکارانه‌ای پشت پرده است. مسلما این اختلافات فقط با ورود نهادهای حکومتی قابل رفع است.
...0938
نظارتی بر عملکرد خبرگزاری‌های نوبنیان نیست و هر کس هر جور خواست عمل می‌کند! قانونی بر عملکردشان حکمفرما نیست که آنان را مکلف و ملزم کند که اگر خبرنگاری خبری برایشان تهیه کرد مزدش و حقوقش را بدهند! به سمع مسئولین برسانید.
...0911
با سلام حضور مدیر مسئول محترم آفتاب یزد. آیا این درسته یک خبرنگاری یا یک پایگاه خبررسانی (پایگاه خبری تحلیلی) اسم خبرنگاران را زیر اخباری که آنان تهیه کرده‌اند و مدت‌ها چشم و وقت گذاشته‌اند برای نگارش درج نکنند و بگویند مُد نیست! رسم نیست!؟ آیا این طفره رفتن از پرداخت بار مالی ناشی از قانون رسانه و مطبوعات نیست؟! وقتی خبر خبرنگاران و حاصل زحمات خبرنگارانی که چشم و وقت می‌گذارند با نام پایگاه خبری صرف منعکس می‌شود یعنی پول فقط به جیب رئیس برود و خبرنگار زحمت کشیده بی‌اجر و مواجب و بی‌قرارداد منعقد بماند!
...0911
سلام. تقاضا داریم خبرگزاری‌ها به‌ویژه سایت‌ها و کانال‌های خبری را مکلف و ملزم کنید اخبار خبرنگاران را با اسم آنان درج نمایند، چرا که به منظور عدم پرداخت حق و حقوق اینگونه افراد و عدم بیمه نمودن اینگونه افراد حق و حقوقشان در شهرستان‌ها تضییع می‌شود و منبعی برای رسیدگی نیست!
...0911
انسان به تعبیرالهی، مسافریست از این دنیا تا به آن دنیا(!) اما چه خوبست این مسافر در روشنایی‌های روزحرکت کند،نه در تاریکی‌های سیاه ظلمات.
...093
1241- آقای مظفری! افرادی که برخی را در مجمع تشخیص مصلحت تهدید می‌کنند، ضد انقلابند و دنبال منافع خود هستند. مردم اجازه نمی‌دهند عده‌ای برای خود تاخت و تاز
کنند. (13/11)
1245- برخی خود را در حاشیه امن می‌دانند و هر کاری می‌خواهند می‌کنند. حتی از تهدید دیگران ابایی ندارند. مردم ایران به این هرج‌ومرج‌طلب‌ها اجازه نمی‌دهند هر کاری می‌خواهند بکنند. اینها باعث یاس و نومیدی مردم می‌شوند. (13/11)
1307- بخشی از رضوانشهر: بازنشسته آموزش و پرورش هستم از رضوانشهر: در مورد هزینه‌های پزشکی بیمه سلامت آتیه‌سازان حافظ بازنشستگی کشوری خواستم بگویم؛ ما بیمه پایه تکمیلی داریم، اما هزینه‌ها را دیر پرداخت می‌کنند و چند ماه طول می‌کشد. هزینه دارو هم پرداخت نمی‌کنند و ابهاماتی دیگر. لطفا مسئولین نظارت بیشتری اعمال کنند. (13/11)
1424- آیا درست است سخنرانی رئیس مجلس یک کشور به خاطر اعتراض یک فرد لغو شود؟ آیا این ایجاد
دلخوری نمی‌کند؟ از لحاظ اخلاقی زیر سوال بردن جایگاه رئیس مجلس نیست؟ (13/11)
1516- مردم دیگر توان تحمل افزایش نرخ‌ها را ندارند. چندصدبرابر باید هزینه افزایش قیمت بدهیم؟ چرا کسی به داد ما نمی‌رسد؟ این گرانی‌ها به چه علتی است؟ اگر دست دلال هاست پس کشور دست دلال‌ها افتاده! (13/11)
1610- کسانی مثل آقای شریعتمداری مدیرکیهان که آنقدر طومار بلند بالایی در مخالفت با برجام و سی‌اف‌تی‌اف و لایحه پالرمو و اس‌پی‌وی می‌نویسد همه این‌ها را بی‌فایده و حتی با ضرر می‌داند بفرماید چه برنامه‌ای جایگزین دارد؟ تضمین بدهد خروج از اینها به نفع مردم، آرامش بازار و تعامل جهانی است. آیا تضمین می‌دهند؟ (13/11)
1632- تماشاگران ژاپنی چه در ورزشگاه یا رختکن چه با تمیز کردن ورزشگاه بعد از هر بازی فرهنگ بالای خود را به دنیا نشان دادند. ژاپنی‌ها نشان دادند در اخلاق هم پیشرفته هستند. (13/11)
1741- آیا آقای رفیق دوست هم حقوق می‌گیرند؟ چون ایشان هم زمانی در بنیاد مستضعفان بودند. در روزنامه خواندم
19 میلیون حقوق می‌گرفتند، آیا این صحت دارد یا خیر؟ (13/11)
آفتاب یزد: 19 میلیون حقوق مربوط به رئیس فعلی است که آقای محسن رفیق دوست به عنوان عضو هیئت امناء بنیاد از این حقوق دفاع نمودند.
1722- آقای مظفری! من از وزیر اطلاعات یک سوال دارم؛ آیا سزاوار است چند نفر در یک اتاق فکر جمع شوند و با پیامک چند نفر از اعضای قانونگذاری یک مجمع را تهدید کنند؟ (13/11)
0945- تکیه به چین و روسیه تاکنون نفعی برای کشور ما نداشته. چین با صادرات جنس بنجول باعث تعطیلی بسیاری از تولیدات شد و آقای صالحی از کندی چینی‌ها می‌گوید. یا وزارت خارجه روسیه می‌گوید ایران در سوریه متحد ما
نیست. (14/11)
1116- مردم نسبت به برخی پول‌هایی که فدراسیون فوتبال پرداخت می‌کند ناراحت می‌شوند. همچنین ورزشکاران رشته‌های دیگر هم ناراحت می‌شوند و واکنش نشان می‌دهند که البته حق دارند. چون در پرداخت پاداش‌ها تبعیض وجود دارد. (14/11)
1142- این چه رمز و رازی است که مردم ما از سوی مدیران جامعه حرف‌های رمزگونه و غیرشفاف می‌شنوند، چندی پیش تخم‌مرغ خریدم. روی آن نوشته بود ارزش افزوده. ارزش افزوده یعنی اضافه قیمت در حالی که این مالیات است نه ارزش افزوده. بهتر است با مردم صادقانه حرف بزنند. مردم ما درک می‌کنند و می‌فهمند اما به روی خود نمی‌آورند. بعضی‌ها فکر می‌کنند مردم متوجه نیستند. (14/11)
1253- درود بر آقای مظفری. سوالی دارم؛ آیا صحیح است در سالگرد انقلاب چند نفر ارگان‌های قانونی مثل مجمع تشخیص را تهدید کنند؟ آیا این چیزها باعث تفرقه و نارضایتی نمی‌شود؟ (14/11)
1301- ما باید در سالگرد پیروزی انقلاب خوشحال باشیم اما عده‌ای رفتارهایی می‌کنند و مشکلاتی برای کشور و مردم درست می‌کنند که ناامیدمان کنند. گرانیی و معیشت مردم یک طرف، اما کسانی که خود را مردم معرفی می‌کنند و پیامک تهدیدآمیز برای نمایندگان مجلسی و مجمع تشخیص می‌فرستند دوست ندارند مردم خوشحال باشند. آدم‌هایی که چندنفر بیشتر نیستند اما می‌خواهند برای کل کشور تصمیم بگیرند. (14/11)
1350- در دو هفته اخیر در مورد نمایندگان و مدیران و حقوق‌هایی که می‌گرفتند مسائلی مطرح شد. در عادت و حرف مردم این جا افتاده که هر جور سران زندگی می‌کنند مردم از آنها تبعیت می‌کنند. برای همین هم دلسوزان نظام به مدیران توصیه می‌کنند ساده‌زیست باشند تا مردم از آنها الگو بگیرند، نه اینکه ببینند خودشان در مشکل هستند و مدیران در رفاه کامل باشند. (14/11)
1423- سلام به آفتاب عزیز خودم. خدمت آقای ... از اصفهان. با سلام. ابتدا شیشه شیر خود را سربکش سپس در مورد شخصی مثل آقای زیباکلام اظهارنظر کن. آقای زیباکلام چه به لحاظ علمی چه به لحاظ سن ایشان، باید حرمت او را نگه دارید این اظهارات را
نکنید. (14/11)
آفتاب یزد: اظهارنظر در مورد مسائل مختلف آزاد است، البته تخریب و توهین با اظهارنظر فرق دارد.
1509- سلام به آفتاب یزد بی‌بدیل. جناب واعظی فرمودند: «سخنان مردم را با چهره گشاده بشنویم.» به عرض می‌رساند؛ چهره گشاده می‌خواهید به جناب آقای نوبخت توجه کنید! (14/11)
1519- بانک‌ها زمانی که بدون مطالعه در جاهای مختلف شعبه تاسیس می‌کنند پس از مدتی اقدام به جمع آوری می‌کنند که در واقع نشان از عدم بررسی و مطالعه درست آنها دارد و باعث تعطیلی حتی 11 هزار شعبه مختلف و به حراج گذاشتن آنها می‌شود. (14/11)
1610- هر وقت درآمد مردم مثل برخی کشورهای دیگر شد قیمت سوخت را هم می‌توانند افزایش بدهند. در حال حاضر سقف تحمل مردم به خاطر مشکلات پایین آمده است و مردم دیگر تحمل افزایش قیمت‌های دیگر را ندارند. (14/11)
0700- به نظر من قهرمان آسیا مردم و تماشاگران ژاپن بودند که در استادیوم امارات کوچک‌ترین آشغالی نریختند و با نظم بودند. بازنده این بازی سردار آزمون بود که این همه کی‌روش لی لی به لالای او گذاشت. (14/11)
0651- آقای روحانی! حداقل شما به مردم وفادار باشید. چند روز پیش فرمودید بنزین گران نمی‌شود. دوباره روزنامه نوشته بنزین سال دیگر گرانی‌اش به تصمیم مجلس بستگی دارد. چگونه صحبت می‌کنید؟ (14/11)
2012- از ایثارگران شهرستان رویان. سلام. از آقای مظلومی مدیرکل ایثارگران بنیاد شهید بابت انتخاب آقای خسروی به عنوان مدیر بنیاد شهرستان نور تشکر و قدردانی
می‌کنم. (14/11)
2005- آقای مظفری! ما در سالگرد انقلاب به جای اینکه جشن بگیریم متاسفانه یک عده نمایندگان مجالس را تهدید می‌کنند. چرا عده‌ای با این کار مشکل‌آفرینی می‌کنند؟ اگر لایحه‌ای باب میل آنان نبود باید نماینده‌ها را تهدید کنند؟ من از این بابت افسردگی
گرفتم. (14/11)
آفتاب یزد: نگرانی خاصی بابت یک اقلیت کوچک وجود ندارد. مردم امید خود را از دست نخواهند داد و جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوه برگزار کرده‌اند اما در مجموع باید مقابل برخی خودسری‌ها که فقط به نظام ضربه می‌زند ایستاد.
ان‌شاءالله.
1621- با سلام. گرانی مواد خوراکی برای اقشار ضعیف جامعه، خاصه لبنیات، گوشت مرغ و... فاجعه است. حقوق بگیران و بازنشستگان از خرید و مصرف میوه‌جات سبزیجات و دچار تنگنا شده‌اند. آن وقت شهرداری تهران اعلام می‌کند از تابستان 98 خودروداران هر فصل فقط
20 روز می‌توانند در محدوده طرح زوج و فرد تردد کنند. ما بقی روز را باید پول بپردازند. بنازم به شهرداری و شورای شهر. متاسفانه هیچ طرح و پیشنهادی که به نفع طبقه پایین جامعه باشد
داده نمی‌شود. (14/11)
1709- سلام. در مورد طرح ساماندهی بازار خودرو خواستم بگویم لطفا بند 2 واردات آن قید شود چون اینگونه فایده‌ای ندارد و انحصار ایجاد می‌شود، در واقع نقطه سرخط است. نمی‌شود که خودروهای بالای 2500 سی‌سی ممنوع باشند و تعرفه بالای 150 درصد باشد. پس رقابت واقعی چه می‌شود؟ خواهش می‌کنم طراحان ساماندهی واردات خودرو توجه کنند وگرنه این طرح فایده‌ای ندارد. نمی‌شود مردم فقط خودروی خودروهای داخلی یا چینی سوار شوند و در جاهای دیگر عده‌ای خودروهای 2500 به بالا و لندکروز 2018 سوار شوند. قانون برای همه باید یکسان باشد. (14/11)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام