کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 02 شهریور 1398   Saturday 24 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 بهمن 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1718- در آفتاب یزد نوشته شده: «به هر نفر 30 لیتر بنزین داده خواهد شد» یعنی به 80 میلیون 30 لیتر می‌دهند، چه خودرو داشته باشند چه نداشته باشند. به نظر من این طرح هم عملی نیست. (10/11)
2125- وقتی برای گرفتن جواز حتی سبزی‌فروشی اشک طرف را در می‌آورند در عوض با سه سوت در پرت‌ترین گوشه و کنار تهران هم انواع و اقسام شعب بانک را تاسیس می‌کنند نتیجه این می‌شود که یک جا 13 هزار شعبه تعطیل شوند. (10/11)
2028- آیت‌الله مصباح‌یزدی فرمودند: «برخی وانمود می‌کنند هدف انقلاب رفع فقر بود» به ایشان عرض می‌کنم؛ شما نگران نباشید. (10/11)
آفتاب یزد: مسلما یکی از اهداف انقلاب اسلامی رفع فقر بوده است و انقلاب اسلامی تلاش خود را در این راستا انجام می‌دهد ولی دشمنان که این انقلاب ضد استکباری را تاب نمی‌آورند و برای مردم مشکل ایجاد می‌نمایند. امید است با تدبیر مسئولان و همبستگی بیشتر از این مشکلات عبور نماییم.
1917- به حاج‌آقا رفیق ‌دوست و همکاران ایشان که زحمات زیادی برای کشور انقلاب کشیدند خسته نباشید می‌گوییم. (10/11)
0320- کسی مثل دکتر اسحاقی طوری صحبت می‌کند و مطالبی در روزنامه گفته انگار خود عاجز و ناتوان است. (10/11)
1025- چرا در مقابله با طبیعت اصول علمی شناخته شده را کنار می‌گذاریم، مثلا برای شادی مردم اصفهان به عوض ذخیره‌سازی پشت سد زاینده‌رود که فقط 15 درصد آب دارد آب را بدون برنامه‌ریزی برای کشاورزی در رودخانه رها می‌کنیم. سیل‌بند‌های خاکی غیر علمی با سازه نامطمئن می‌سازیم یا دریچه سدهای دز و کرخه را بدون مطالعه و بررسی باز می‌کنیم و این کار باعث ورود سیلاب‌ها به شهرها و روستاها
می‌گردد. (11/11)
1101- رادیو را گوش می‌کردم آقای واعظی فرمودند: «پولی که برای سیل‌زدگان اختصاص داشته فعلا نداریم بدهیم.» خواستم بگویم، حقوق‌های آنچنانی را ندهید به جای آن به سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان اختصاص
دهید. (11/11)
آفتاب یزد: دولت محترم تمام تلاش خود را برای حل مشکل سیل زدگان
به کار گرفته است.
1144- از متصدیان ورزش خواهش می‌کنم از مربیان وطنی مثل افشین قطبی، جلال طالبی یا قلعه‌نویی برای تیم‌ملی استفاده کنند. اینها مربیان بنامی هستند. ژاپن
هم از مربی وطنی استفاده کرد. چرا آنقدر پول را به کارلوس کی‌روش دادند؟ هر چند او هم خوب کارکرد. زحماتی کشید اما این پول‌های افسانه‌ای را برای چه می‌دهند به مربی خارجی که یکسری بازیکن در زمین آن رفتارهای زننده را داشته باشند؟ چرا این پول‌ها از بیت المال باید هزینه شود. (11/11)
1156- با سلام به جناب محسن رفیق‌دوست. طی مصاحبه‌ای از کانال دو صدا و سیما گفتند یک ماشین شاسی بلند دارم. البته
غیر از داشتن چند داروخانه و واردات دارو. خدا برای ایشان نگه دارد چون عائله‌مند است و چند فرزند شاخ شمشاد هم دارد. (11/11)
آفتاب یزد: در خصوص ادعای اینکه چندین داروخانه دارند و واردات دارو انجام می‌دهند اطلاعات کافی نداریم.
1238- سلام آقای مظفری. اینجانب در سال 1341 در میدان بار فروش‌های میدان شوش کنار حجره حاج عبدالله رفیق‌دوست همسایه بودیم. رفت و آمد داشتیم. آن موقع هم وضع مالی آنها خوب بود. پدرشان هم پای کار بود حدود سال 55 یا 56 به لبنان رفتند. سابقه مبارزاتی با رژیم شاه
داشتند. (12/11)
آفتاب یزد: کسی منکر مبارزات و زحمات آقای محسن رفیق دوست و همکاران ایشان نمی‌باشد ولی بحث این است که زندگی معمولی را برای ایشان خوب تعریف نکرده اند.
1300- جناب آقای باهنر! با عرض ادب به عرض می‌رساند؛ تصور بر این است که به اندازه کافی در امور سیاست متحمل زحمات شده باشید. لذا پیشنهاد می‌شود از سیاست کنار کشیده و همانند آقای علاءالدین بروجردی نماینده مجلس برای رفاه مردم صنعت گردشگری راه بیندازید چرا که این کار برای ثبت در کارنامه شما یک امتیاز است. (12/11)
1214- در خبرها آمده فدراسیون فوتبال به علی دایی پیشنهاد مربیگری تیم‌ملی را داده است. هر چند آقای دایی نپذیرفته اما خواستم بگویم ضمن احترام به آقای علی دایی و مربیان داخلی ما باید مربیان بزرگ برای تیم ملی انتخاب کنیم اگر از مربی داخلی هم استفاده کنیم باید یک مربی مثل مربی ژاپن
باشد. (12/11)
آفتاب یزد: مربیان داخلی ما داشته‌های فراوانی دارند. ‌ای کاش آن همکاری و تعهدی را که مسئولان فدراسیون و ورزش با مربیان خارجی دارند با مربیان داخلی هم می‌داشتند.
1501- آنچه در شرایط موجود دیده می‌شود این است که مردم از گرانی‌ها و مشکلات زندگی به تنگ آمده اند. (12/11)
1625- در آفتاب یزد خواندم: «32 بدهکار بانکی صدمیلیارد پول مردم را به جیب زدند.» بعد ما حتی قدرت خرید یک بسته خرما را نداریم که برای اموات خیرات دهیم. واقعا چه باید کرد؟ در کشورهای دیگر چگونه با این مفسدین برخورد می‌کنند. (12/11)
آفتاب یزد: ظاهرا در رقم اعلامی دچار اشتباه شده‌اید. صد میلیارد ریال یا توان پول توجیبی یکی از بدهکاران می‌باشد.
در عین حالی که اگر نظارت‌های کافی صورت می‌گرفت این تخلفات اتفاق نمی‌افتاد. متاسفانه نظارت کافی برای صیانت از اموال مردم صورت نمی‌گیرد.
0044- کیانی: هرچه بیشتر عکس دانش‌آموزان در آفتاب یزد چاپ می‌شود من بیشتر خوشحال می‌شوم. لااقل بخشی از هزینه‌های روزنامه را تامین می‌کند.
با تشکر. (13/11)
1022- آقای فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌گوید: «روس‌ها با اطلاع از حمله هوایی اسرائیل ضدهوایی‌های اس 300 خود را خاموش می‌کنند.» (13/11)
1029- احمدی‌نژاد قبل از اینکه به عنوان مدعی خود را معرفی کند باید به ملت بگوید با 800 میلیارد دلار درآمد کشور در زمان صدارتش چه کرده است؟! (13/11)
1148- این چه بازی است که مسئولان سر بازنشستگان و کارمندان در می‌آورند، بازنشسته‌ای که مقدار ناچیزی حقوق‌اش از حداقل بگیران بیشتر است این افزایش را به خاطر تخصصی بالاتر او بدهند حال هر وقت بخواهند مبلغی به حقوق بازنشستگان اضافه کنند آنها را به خاطر تخصصی‌شان تنبیه مالی می‌کنند. مگر تورم برای قشر خاصی است؟ همه باید از افزایش حقوق بهره‌مند شوند. کسی که 3 میلیون حقوق می‌گیرد با کسی که 2 میلیون و نهصد می‌گیرد چه اختلاف چشمگیری دارد؟ ضمن اینکه شاید اینها هزینه‌های اضافی مثل بیماری داشته باشند این به هر حال نوعی تبعیض و اجحاف
است. (13/11)
1224- در روزنامه شما در مورد جمهوری آذربایجان می‌خواندم. اینها 20 سال است استقلال یافته اند. سیصد میلیون تخم‌مرغ و دو هزار و دویست تن مرغ تولید می‌کنند. تولید و وسایل‌شان مدرن شده. آیا آنها فساد و رانت‌خواری دارند؟ نه ندارند. مگر این کشور چقدر جمعیت دارد که آنقدر پیشرفت کرده. این همه سال مرغداری داریم کدام آن مدرن است جز در منطقه بیرجند؟ واقعا تاسف می‌خوریم. (13/11)
یعنی بعد چهل سال تازه میخواهند برای بررسی اموال نامشروع مسئولان قانون بگذارند؟!
...0914
با عرض سلام بی‌پایان. شهدا، قله کوه‌های معرفت، بصیرت، حق و حقیقت را با نهایت عزت و سربلندی فتح و درک کردند.
...0938
گناه یعنی اطاعت از نفس اماره و وسوسه‌های شیطان با کسب نتایج بی‌نهایت تلخ و منفی.
...0938
شجره طیبه انقلاب اسلامی که الان به حمدا... کاملا استوار و پابرجا شده است قبلا نهالی بود که با خون‌های مطهر شهدا و مجاهدت‌های حامیان دین و وطن رشد و تنومند شده است. این شجره در برابر هر باد و طوفانی کوچک‌ترین لرزشی نخواهد داشت و این نصرت و پیروزی، وعده حتمی و قطعی الهی است. چهلمین سال پیروزی حق بر باطل، نور برظلمات و اسلام بر طاغوت مبارک باد.
...0938
نمایندگان مجلسی که وجدانتان هنوز زنده هست! به جای افزایش مالیات کسبه با مشورت افراد خبره که ثروتمند نیستند فکری به حال قانون مالیات بر خانه‌های خالی بکنند.کسی که چند خانه دارد حتما نیازمند نیست. ضمن آنکه سرمایه‌داران مجبور خواهند شد در زمینه‌های سازنده سرمایه‌گذاری کنند.
...0910
مسئولان کشور یک فکر کامل و جامعی برای مهارگرانی و توزیع کالا کنند. در شان ملت ایران نیست که بعد از چهل سال درصف‌های طویل گوشت، تخم مرغ و امثالهم قرار گیرد.
...0912
اطرافیان نمایندگان مجلس لطفا به آنها بگویید؛ اگر واقعا می‌خواهند جلو باندبازی و اختلاس گرفته شود با فرایندهایی شفاف تعریف شود که کارکنان بیشتر بر اساس شاخص‌های کمی و محدودی از شاخص‌های کیفی که امکان اعمال نظر یک شخص وجود ندارد امتیازبندی شوند و عزل و نصب مدیران رده محیطی و میانی بر مبنای آن
صورت گیرد.
...0910
معاونت بهداشتی وزارت بهداشت با طرح سامانه نظرسنجی ارباب رجوع؛ اولا هوشمند نیست که باعث شده کارکنان مجبور شوند به جای خدمات بهتر لبخند بزنند و زود خدمات افراد را تمام کنند که افراد دیگر منتظر نشوند. دوما، به علت نارضایتی توجه نکرده تا این معاونت تمام کوتاهی خودش و بخش‌های پشتیبانی را گردن چند کارمند بیندازد.
...0910
محمود بلیغیان - اصفهان: با تشکر از روزنامه خوب و پر محتوای آفتاب یزد. یکی از پزشکانِ حاذق، درستکار و دلسوزی که تا کنون در مراکز پزشکی دولتی دیده ام، در درمانگاه عمومی بیمارستانِ دکتر غرضیِ اصفهان، متعلق به سازمان بیمه‌های تامین اجتماعی، پزشک جوانی به نام آقای دکتر محمد عزیزالهی هستند که معالجات و توصیه‌های ایشان برای بهبودی بیماران از جمله بنده بسیار مفید و موثر بوده است و در گفت‌وگو با سایر بیماران آنها هم این رضایتمندی را اِبراز کردند، لذا وظیفه انسانی خود می‌دانم که به این وسیله از ایشان تشکر و سپاسگزاری کنم و از مسئولین محترم این بیمارستان و سازمان نظام پزشکی استان اصفهان هم تقاضای تشویق و تقدیر شایسته از اینگونه پزشکان متعهد، وظیفه‌شناس و دلسوز را دارم.
...0913
خدمت شریف همه عزیزان بزرگوار روزنامه وزین"آفتاب یزد"،خداقوت و عرض ارادت فراوان. خواستم بدینوسیله از الطاف فراموش‌نشدنی همه شما خوبان گرانمایه درچاپ مرتب و مستمر مطالب حقیر از جمله احادیث گهربار حضرات معصومین (ع) عرض نهایت تشکر و قدردانی کنم. خداوند رحیم، کریم و غفوردر دو عالم جزای خیرتان دهد.
...0938
مسئولان کشور به شدت با گرانفروشی و احتکار کالا مبارزه کنند و نظارت بر قیمت‌ها را بسیارقوی پیگیری کنند. مردم بسیار در فشار و سختی هستند و اذیت می‌شوند.
...0912
جنب برج‌های آاس په ضلع جنوبی اتوبان همت تهران سازه‌ای آهنی عظیم برای یکی از ارگان‌ها است که نیمه‌کاره رهاشده و شهرداری گفته روی گسل است. چرا از اول ارگان‌ها با هم هماهنگ نمی‌کنند؟
...0912
وقتی عده ای آنقدر متبحر شده‌اند که انواع مواد سوختی را گاها از خود دولت بهتر به خارج کشور می‌فروشند چرا به آنها مجوز داده نمی‌شود که با یک سود منصفانه به جای قاچاق صادر بکنند؟
...0910
بدون تردید یکی از اهداف شیطانی دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی در برپاکردن جنگ اقتصادی امسال، بدبین کردن امت همیشه مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی به نظام مقدس است. نظامی که نورالهی در آن متجلی شده است و شجره طیبه آن با عمر پربرکت 40ساله‌اش کاملا محکم و استوار شده است.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام