کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 14 مرداد 1399   Tuesday 4 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 بهمن 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1545- وقتی کنترل و نظارتی بر قیمت‌ها نیست، وقتی تاکنون یک قلم کالای اساسی به قیمت قبلی بازنگشسته و مسئولان توانایی کنترل ندارند، لطفا مراقب کلامشان باشند و از افزایش نرخ بنزین حرف نزنند. (8/11)
1530- اینکه عضو مجمع تشخیص مصلحت می‌گوید: «برخی از کلمه رفراندوم وحشت دارند» واقعا درست است، اما من دلیل این وحشت‌ها را از رفراندوم و نظرسنجی نمی‌دانم. (8/11)
آفتاب یزد: رفراندوم در قانون اساسی محترم شناخته شده است، ولی نباید این اصل را ابزاری برای منافع سیاسی به کار برد و منظور این عضو مجمع نیز بر همین موضوع است که در مواردی خاص و از طریق قانونی می‌توان به این اصل رجوع کرد.
1427- جناب آقای مدیر مسئول محترم آفتاب! من 30 سال است روزنامه‌خوان هستم. آفتاب یزد را هم از اول می‌خوانم. باور کنید دل خوشی مردم همین پیام‌های مردمی است که چاپ می‌کنید اگر امکان دارد هر روز یا هر دو روز یک بار پیام‌ها را در اسرع وقت چاپ کنید چون وقت مطلب بگذرد دیگر لطفی ندارد. (8/11)
آفتاب یزد: این اشکال پذیرفته است، سعی می‌کنیم فاصله‌ها را کمتر نماییم.
1142- در پاسخ به آقای ترکان عرض می‌کنم، حفظ قیمت دلار و صرفه‌جویی را باید اول خودشان شروع می‌کردند؛ وقتی در سال 96 اجازه دادند 13 هزار اتومبیل‌های لوکس با صرف 14 لیتر سوخت وارد شود. این‌ها به کشور ضرر می‌زند. مردم بیشتر از این توان ندارند. ایشان می‌خواهد تثبیت نرخ ارز را با بهای کلان انجام دهد. (8/11)
1125- من صحبتی با آقای جلیلی در مجمع دارم، به عنوان یک ایرانی سوال می‌کنم یک بار برای رضای خدا منافع ملی و منافع گروهی را مدنظر قرار دهند. عدم تصویب این لایحه پول‌شویی به ضرر کشور است. چرا آقای جلیلی و همفکرانشان با آن مخالفت می‌کنند؟ علت آن را هم نمی‌گویند. (8/11)
1019- آقای توکلی می‌گوید: «پیام‌های تهدیدآمیز به اعضای تشخیص مصلحت نظام می‌رسد.» این کدام مردم هستند که تلفن اعضای تشخیص مصلحت را دارند و می‌توانند آنها را تهدید نمایند؟ (8/11)
1002- سلام. دیشب در روزنامه خواندم آقای ازغدی عضو شورای انقلاب فرهنگی گفته است: «حتی بچه‌های دبستانی هم می‌توانند ازدواج کنند. هیچ منعی ندارد.» واقعا چنین است؟ چرا ذهن بچه‌ها را مشغول می‌کنند که مشکلاتی ایجاد شود؟ (8/11)
0824- برخی افراد از پشت تریبون حرف‌هایی می‌زنند که نه واقعیت دارد نه به درد می‌خورد. بهتر است آقای ازغدی حرف‌هایی نزند که شان علمی خود را پایین بیاورد. یعنی چه کودک در هر سنی می‌تواند ازدواج کند؟ (8/11)
0704- 1- من نمی‌دانم روزنامه کیهان دنبال چیست؟ کدام طرفی است؟ به کجا وابسته است از مردم چه می‌خواهد؟
2- صدای حجتی وزیر کشاورزی را شنیدید؟ واقعا متاسفم که این طرز تفکر وزیر
کشاورزی است. آقا می‌گوید: «خدا را شکر کنید
نان هست.» به ایشان می‌گویم؛ ما کشوری ثروتمند هستیم. این چه حرفی
است؟! (8/11)
1711- بد قولی و عمل نکردن به قول بسیار نازیبا و ناپسند است. و نازیباتر آنکه فرد بدقول و بدعهد یا آن کسی که به قولش عمل نمی‌کند یا زیر قولش می‌زند دارای یک جایگاه و پایگاه قانونی و اجتماعی بالایی باشد. کلا هرچه آن فرد یا آن مسئول باسوادتر و آگاه‌تر و با رده بالاتر باشد بدتر از بدتر!
تمام ائمه معصومین این عمل را تقبیح فرموده‌اند تا جایی که آنرا مغایر با "ایمان" معرفی فرموده‌اند. این عمل نازیبا به کرات از دولتی‌ها و مجلسی‌ها سر زده است. به عنوان نمونه چند سال است که قول یکسان‌سازی حقوق بازنشستگی می‌شنویم. اما کو عمل؟ دومین نمونه همین ماه قبل است که تمام رسانه‌ها گوش همه را کر کردند که 200هزارتومان به ما خواهند داد.
اما فقط یک مرحله اقدام به واریز آن نمودند و همه را منتظر گذاشتند! نمایندگان و دولتمردان و صداوسیما کار را به جایی رسانده‌اند که هیچ کس هیچ قولی و هیچ خبری را جدی نمی‌گیرد و باور نمی‌کند! آیا از این دردناک‌تر هم می‌شود حالتی را تصور کرد!؟ اینجاست که به یاد فرموده شیخ اجل حضرت سعدی میفتیم که فرموده است : عالم بی‌عمل به چه ماند؟ به زنبور
بی‌عسل. (12/11)

باسلام. حقیقتا از دولت تدبیر و امید و تیم فهیم و محترم دکتر روحانی سپاسگزاریم، با توجه به اینکه به استناد اخبار موثق، کشورهای اروپایی در خصوص کانال پولی و مالی اعلام کرده‌اند که این کانال موسوم به spv در عمل راه‌اندازی نخواهد شد، و دولت محترم دکتر روحانی امروز به سازمان انرژی اتمی دستور آماده‌سازی سایت هسته‌ای اصفهان را با تجهیز کیک زرد صادر فرمودند، مردم کاملا پشتیبان دولت هستند، و حتی اگر نرخ دلار به 100 یکصد هزارتومان هم برسد همچنان از دولت محترم حمایت خواهندکرد و اتفاقا دولت محترم نباید در دام آمریکا و اروپا بیفتد و تمام تمرکزش را روی نرخ دلار صرف نکند که این اشتباه است، بلکه اتفاقا باید بر راه‌اندازی سایت‌های هسته‌ای تمرکز کند. باتشکر.
...0912
از نیروی انتظامی و قضات دادگاه‌ها می‌خواهم به شدت با ناامن‌کنندگان جامعه و سارقان و خفت‌گیران برخورد کنند و آنها را در ملاءعام به اشد مجازات برسانند تا درس عبرتی برای همگان و خلافکاران باشد امروزه خلافکاران پررو و جری شده اند.
...0912
چهلمین سالروز ورود پر افتخار حضرت امام خمینی (ره) و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. یقینا عزت، استقامت و استقلال امروزی که برای ایران اسلامی از طرف حضرت رب‌العالمین - عزوجل - نصیب شده است، مرهون انقلابیون مجاهد و شهدای عالی قدر است. باز هم بگوییم: در بهار آزادی، جای شهدا خالی و برای شادی ارواح مطهرشان صلواتی را هدیه کنیم.
...0938
آقای رئیس‌جمهور پزشکان محترم را برای سمت وزارت بهداشت انتخاب می‌کردند. یکبار هم از متخصصین دیگر رسته‌های بهداشت و درمان که مخصوصا در امور مالی سررشته دارند انتخاب کنند، شاید امور مالی این وزارتخانه عریض و طویل سرو سامانی بگیرد.
...0910
دستورالعمل جدیدی را که به وزارتخانه‌ها برای پایان ریخت و پاش صادر شده است، نباید به وضعیت تورم و گرانی امروز جامعه ربط داد یا آن را موقت تلقی کرد. اجتناب از ریخت و پاش و اسراف مربوط به همه دوران و در همه شرایط است. طبق نص صریح قرآن کریم: "اسراف‌کنندگان برادران شیطانند" در مورد پرهیز از این فعل حرام در مکتب مقدس اسلام توصیه‌های موکد و بسیار زیادی شده است.
...0938
یکی به آقای روحانی بگوید بیش از پنج سال گذشت و مردم هر روز از فساد و اختلاس‌ها می‌شنوند!
...0914
گفته‌های آقای صادق خرازی بسیار درست و منصفانه هستند. به راستی که این دولت بیش از پنج سال کشور را با دولتمردان بی حال و کارنابلدش در حال رکود و تعلیق نگه داشت.
...0914
حضرت امام محمدباقر (ع) می‌فرمایند: در هر قضای الهی برای مومن خیری نهفته
است.
...0938
باسلام. چند صباحی است تعدادی خودرو‌های گران‌قیمت و شیشه دودی رنگ متالیک در محله مهرآباد جنوبی در جنوب میدان آزادی تهران به خصوص در خیابان بیست متری شمشیری با ویراژ‌های وحشتناک و پارک دوبله در خیابان و پارک کج ماشین در پیاده‌رو سبب مزاحمت اهالی محله شده و برخی سرنشین آنها صدای گربه نیز در می‌آورند و کودکان و سالمندان را به هراس و وحشت می‌اندازند و این بسیار نامطلوب است.
...0936
باعرض سلام بی‌پایان. افزایش چند ده برابری مراکز پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان مایه خرسندی و جای تقدیر فراوان دارد. پیشگیری ضمن آنکه بهتر از درمان است، بلکه فوق‌العاده کم‌هزینه‌تر هم است. پس امیدواریم با توصیه‌های رسانه‌ای مسئولان محترم ذی‌ربط، همه مردم حداقل سالی یکبار برای انجام معاینات پزشکی دوره‌ای (چکاپ کامل) اقدام کنند تا با آگاهی از وضعیت جسمانی خود چنانچه نیازی به مداوا بوده با اقدام عاجل اوضاع را به مرحله وخیم‌تر
نکشانند.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام