کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 10 مهر 1399   Thursday 1 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 بهمن 1397

صفحه خبر: سیاسی

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) قم گفت: ماهیت انقلاب مردم کشورمان، حاکمیت اسلام و ارزش‌های دینی است و امروز هم برای بقای آن، باید به مسائل فرهنگی و معنوی بیشتر اهمیت بدهیم. آیت الله محمدتقی مصباح یزدی افزود: انقلاب اسلامی بر اساس وعده‌های الهی که اسلام را در جهان حکمفرما خواهد کرد، ضمانت بقا دارد، اما این ضمانت مشروط است و اگر ما می‌خواهیم به پیروزی نهایی برسیم، باید شرایطی را رعایت کنیم.
وی با بیان اینکه مومنان باید نگران آسیب‌ها و خطرات جامعه اسلامی بوده و از آن‌ها پیشگیری کنند، اظهار داشت: مردم کشورمان برای اسلام قیام کرده‌اند و اگر امروز نسبت به نعمت‌های الهی کفر بورزیم، عذاب الهی شدید خواهد بود.به گزارش مهر، مصباح یزدی با انتقاد از برخی نهاد‌ها که هدف اصلی انقلاب اسلامی را رفع فقر و محرومیت وانمود می‌کنند، گفت: اگر اینگونه باشد، انقلاب اسلامی چه تفاوتی با انقلاب‌های مارکسیستی و لیبرالیستی دارد، از این رو امروز نیازمند یک حرکت جدی فرهنگی برای حفظ و بقای انقلاب اسلامی هستیم. سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران نیز درادامه با بیان اینکه امام راحل بارها فرمودند که حفظ پیروزی از کسب آن سخت‌تر است، تصریح کرد: امروز با نگاه به کارنامه انقلاب می‌بینیم که دستاوردهای خوبی حاصل شده است. سردار نقدی با بیان اینکه امروز از عملکرد انقلاب در هیچ مقطعی شرمنده نیستیم، افزود: مردم ما هم توانستند از این دستاوردها خوب استفاده کنند و پیشرفت‌های خوبی را نصیب کشور نمایند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام