کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 دی 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0203- سلام به آفتاب. جناب دولت خوش دستان سیصد متر زمین در اختیار اینجانب گذاشت تا ویلاسازی کنم. بعد معلوم شد این زمین‌ها پشت کوه قاف می‌باشد، همانجا که سیمرغ لانه کرده است. ظرف این چند سال هرچه رفتم هنوز به آن محل نرسیدم. دیگر اینکه دو میلیون هم سهم عدالت دادند که خانمم آن را در کوزه انداخته تا ترشی
شود. (16/10)
1256- سلام. لطفا برای پر کردن صفحات روزنامه مطالب یک سال قبل را درج نکنید. در صفحه 6 اقتصادی امروز نوشتید: «انگلستان به دنبال رتبه اول غذایی در جهان»، در صفحه اول هم نوشتید. اما تاریخ فوریه 2018 را زده‌اید. آیا تاریخ اشتباه شده است؟ یا گزارش قبلی را ترجمه کرده‌اند. اما این را هم بگوییم آنها حتما رتبه اول را دارند. این ما هستیم که عقب افتاده‌ایم. (16/10)
آفتاب یزد: اگر دقت کافی در متن خبر داشته باشید، اصل خبر به این موضوع اشاره دارد که وزیر انگلیس (12 اسفند 96) از اختصاص 90 میلیون پوند... خبر داده و در واقع شروع خبر بک گراندی برای توضیح تیتر یعنی خیز انگلستان برای تبدیل شدن به قدرت غذایی است. ضمن اینکه تاریخ خبر منتشر شده از سوی خبرگزاری مهر 15 دی ماه 97 است.
0933- براساس آمار رسمی حدود 40 درصد از جمعیت جویای کار کشور بیکار هستند که این یک فاجعه است. (15/10)
2006- برخی مواقع در داخل قطارهای مترو صدای بلندگوها که اعلام ایستگاه‌های خاصی است بسیار ضعیف است و غیرقابل تشخیص است. از مسئولین مترو تقاضای رسیدگی داریم. (16/10)
1913- اینکه عکس آقای نوبخت در روزنامه خیلی شفاف و با درخشش نشان داده می‌شود مربوط به بافت صورت ایشان است که این‌چنین نشان می‌دهد، البته ایشان بعدا پز ندهند که یکی از خوش‌تیپ‌ترین اعضای کابینه آقای روحانی است. (16/10)
1809- کیانی: به نظر من که صفحه حوادث و صفحه پیام‌های مردمی یک طرف، سایر صفحات روزنامه یک طرف! (16/10)
0029- از یک طرف معاونت محترم مدیرکل مواد غذایی کشور می‌گوید: «ما می‌توانیم تمام مایحتاج غذایی سوریه را تامین کنیم.» از طرفی مسیح کشاورز، دبیر انجمن واردکنندگان می‌گوید: «برای مردم
500 هزار تن برنج کم داریم.» لطفا معاونت محترم مواد غذایی کشور به این موضوع توجه
کنند. (17/10)
0848- هواشناسی کار خود را راحت نموده است. به مجرد امکان ورود ابر از غرب کشور هشدار سیل و آبگرفتگی و بهمن می‌دهد. متاسفانه هیچ خبری هم نمی‌شود. در کشورهای پیشرفته پیش‌بینی دقیق از 5 روز آینده را انجام می‌دهند. (17/10)
0849- واردکنندگان کاغذ 180 میلیون دلار ارز دولتی دریافت نمودند که آن را یا فروخته‌اند و اصلا کاغذ وارد نکردند یا کاغذ را تهیه و در بازار آزاد فروختند. بسیاری از کودکان که حتی غذای کافی ندارند مجبور به تهیه دفتر و کتاب به نرخ آزاد هستند. نفرین بر دلالان و رانت‌خواران که بدون وابستگی امکان این همه تقلب را
ندارند. (17/10)
1136- درود بر آفتابیان. به قول شاعر هر دم از این باغ بری می‌رسد...
در مورد موضوع فساد، رانت و... تلویزیون می‌گفت؛ در آذربایجان شرقی چند نفر را گرفتند که میلیاردها سوءاستفاده کردند. یا یک نفر با استفاده از سندهای مردم که در بانک‌ها گرو می‌گذاشتند مبالغ هنگفتی از بانک وام گرفتند. خواستم بگویم من الان خودم یک سند منگوله‌دار از یک زمین دارم، یک سازمانی این زمین را گرفته سه ساله در حال رفت و آمدم. هر دفعه یک بهانه‌ای در مورد سند یا چیزهای دیگر می‌آورند. آن‌وقت برخی‌ها چطور با اسناد دیگران وام می‌گیرند؟(17/10)
1416- در آفتاب یزد مرور کردم هر جلسه مجلس 3/1 میلیارد برای مردم هزینه می‌شود، باری که به دوش ملت است. خواستم بپرسم این نمایندگان برای ما چه کردند؟ اینها چند برابر من حقوق دارند؟ چند برابر من که تحصیلکرده خارج هستم و عمری
کار کردم. (17/10)
1426- در آفتاب یزد خواندم شخصی گفته بود: «تا کی باید تاوان بدهیم تا دو خودروساز سامان بگیرند؟» باید به ایشان بگویم؛ هیچ وقت سامان نمی‌گیرند. چون کره همزمان با کشور ما شروع به خودروسازی کرد الان در دنیا رتبه بالای جهانی دارد اما خودروی تولید ما جای اشکال دارد. چون مدیران آن آقایان و آقازادگان هستند. واقعا جای تاسف است. (17/10)
1504- به خیابان نظام آباد نبش خیابان شهید لسانی تشریف بیاورید ببینید شهرداری به بهانه وجود ترافیک در خیابان نظام‌آباد این کوچه را مسدود کرده و برای عابر 50 سانتی‌متر جا گذاشته، اما در حقیقت برای تسهیل بارگیری اجناس فروشگاه تیراژه است. در حالی که به بهانه ترافیک خیابان نظام‌آباد این کار را کردند. در حالی که ترافیک این منطقه قابل حل است. (17/10)
1711- علی از تهران: سلام و درود به مدیرمسئول و سردبیر گرانقدر روزنامه وزین آفتاب یزد و تشکر از چاپ پیام‌های مردمی و سپاس بابت این که برای درددل‌های هموطنان گرامی وقت می‌گذارید و مطالب آن‌ها را برای اطلاع‌رسانی مسئولان چاپ می‌کنید. کاش مسئولان هم مانند شما در مقابل چاپ مطالب احساس مسئولیت می‌کردند و پاسخگو بودند. متاسفانه عدم پاسخگویی برخی مسئولان به شکوائیه‌ها، درددل‌ها، انتقادها و درخواست‌ها، موجب یاس و ناامیدی و بی‌انگیزه شدن مردم می‌شود. تنها دلخوشی آنان این است که مشکلاتشان را با روزنامه محبوبشان درمیان بگذارند بلکه فریادرسی به آن‌ها
رسیدگی کند! (16/10)
1312- پدرام از تهران: کادر آموزشی برخی مدارس برای بالابردن کیفیت تحصیل دانش‌آموزان با جدیت کار و تلاش می‌کنند اما زحماتشان از دید مسئولان آموزشی پنهان می‌ماند. به عنوان نمونه آقایان سرپرست، مجتبی فریدی و خانم خانی، کادر آموزشی و پرورشی دبستان مقداد منطقه14 تهران، تلاشگرانی هستند که لازم است از خدمات ارزنده‌شان قدردانی شود. (16/10)
1719- ساکنان خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، از خانم مِهری (روابط عمومی شهرداری منطقه14) و آقای قنادزاده (ناحیه یک شهرداری منطقه14)، به علت پیگیری و رفع مشکلات ساکنان منطقه سپاسگزاری می‌کنند و امیدوارند خدمت بدون منّت آنان مورد تشویق از سوی مسئولان شهرداری مرکز قرار گیرد. (16/10)
2311- کاش رئیس جمهوری کشورمان برای تعویض وزرا، نظرات مردم را هم لحاظ کنند. برخی هموطنان از عملکرد آقای نوبخت رضایت چندانی ندارند. متاسفانه این موضوع نادیده گرفته شده
است! (16/10)
1323- برخی نویسندگان از جمله آقای انصاری یادداشت‌های طولانی می‌نویسند که از حوصله خوانندگان خارج است و هم این که جای دلنوشته‌های دیگران را می‌گیرد. لطفاً نویسندگانی که با روزنامه آفتاب یزد همکاری قلمی دارند، یادداشت‌های کوتاه
بنویسند. (16/10)
سلام به آفتابیان عزیز. اصولاً انجام و اجرای هر طرحی، آن هم طرح هایِ مهم، گسترده و فراگیر ملی و اقتصادی، مانند برداشتن چهار رقم صفرِ آخر از روی اسکناس ها و تراوِل چک‌های رایجِ کشور و یا کمرنگ چاپ کردن آنها به هر منظور که باشد از جمله کاهش قیمت‌ها و مهارِ تورم یا کاهش حجم پول و نقدینگی، باید با مطالعه و بررسی دقیق و کافی و درنظر گرفتن همه جوانب و موارد و نقاط ضعف و قوت طرح و عواقب و پیامدهای آن انجام شود و موقعیتِ زمانی و مکانی و فراهم بودنِ شرایط و
زمینه های اجرایِ آن کاملاً سنجیده شود تا طرح موفقی باشد و با موفقیت اجرا شود، در غیر این صورت طرح خوب و موفقی نخواهد بود و احتمالاً با شکست مواجه خواهد شد .
...0913
بگید 4 صفر را از پول ملی ایران حذف نکنند. الان برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش داره از حذف 4 صفر از پول
ملی میگه.
...0933
آمریکا مطمئن باشد با بازی‌های سیاسی و تعلیق و تمدید تحریم‌ها به هیچ یک از اهداف آشکار و پنهانی خود که در راس آن فشار برای تسلیم شدن ایران اسلامی در برابر خواسته‌های قلدرمآبانه و نامشروع خودش است، نخواهد رسید. ملت دیندار و ولایتمدار ایران اسلامی از مکتب قرآن و اهل بیت(ع) درس مقاومت در برابر نرفتن زیربار ذلت آموخته اند.
...0938
درست است که مردم مومن و صبور مشکلات اقتصادی موجود در جامعه را به حساب امتحانات خداوند عالمیان گذاشته‌اند، ولی آنان از مسئولان عزیز نهایت انتظار دارند تا برای مرتفع نمودن همه مشکلات و کوتاه کردن دست‌های مفسد و اخلالگر با جدیت و متعهدانه بکوشند.
...0938
سلام. آقای روحانی عزیز! قدر ژنرالهایتان را بدانید. حیف است (آقایان ظریف، قاضی‌زاده هاشمی، زنگنه) با همه سختی‌ها و نمک‌نشناسی‌ها و... غضنفرها میسازن.
...0913
فرهنگ‌سازی رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری درباره مضرات فراوان استعمال دخانیات و موادمخدر می‌تواند بسیار سازنده و تاثیرگذار باشد. به طور قطع و یقین تعداد کسانی که به خاطر همین تبلیغات، سمت و سوی این مواد بلای روح و جسم نرفتند اندک نیستند. امیدواریم این موضوع مورد اهتمام آن هم به طور همیشگی قرار بگیرد.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام