کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 29 دی 1397   Saturday 19 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 دی 1397

صفحه خبر: اقتصادی

درپی درج گزارشی با عنوان «بانک مسکن بدهکارترین بانک کشور معرفی شد» در تاریخ ۱۵/۱۰/۹۷ این بانک توضیحاتی را به دفتر روزنامه ارسال کرده که بدین شرح است:
در فرآیند اجرای طرح مسکن مهر و پرداخت تسهیلات به متقاضیان، قراردادهای خطوط اعتباری طرح مذکور به مبلغ ۰۰۰/۴۵۰ میلیارد ریال براساس مفاد صورتجلسه مورخ ۰۸/۱۱/۱۳۹۲ شورای پول و اعتبار با بانک مرکزی ج.ا.ا منعقد شد. در همین راستا بانک مسکن مکلف به مدیریت نقدینگی و عدم ایجاد اضافه برداشت جدید از ابتدای سال ۱۳۹۳ شد که این موضوع تا تاریخ تهیه این گزارش (دی ماه ۹۷) کاملا از سوی بانک مسکن رعایت شده است. شایان ذکر است براساس تبصره۳۵ قانون اصلاح بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور مبلغ ۰۰۰/۵۰ میلیارد ریال از بدهی بانک مسکن بابت خطوط اعتباری دریافتی به افزایش سرمایه دولت در این بانک اختصاص یافت که با کسر مبلغ مذکور، مانده بدهی بانک مسکن به بانک مرکزی بابت طرح مسکن مهر، در حال حاضر معادل ۶۶۶/۳۹۴ میلیارد ریال می‌باشد.
در پایان شایان ذکر است بانک مسکن طی ۵ سال گذشته با مدیریت منابع و مصارف خود هیچ گونه اضافه برداشتی نداشته است و براساس مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا خط اعتباری مسکن مهر تا سال ۱۴۰۲ استمهال شده است و اقساط آن از همان سال به بعد قابل پرداخت است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام