کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 01 اسفند 1397   Wednesday 20 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 دی 1397

صفحه خبر: سیاسی

آفتاب یزد ـ گروه سیاسی: رحمانی فضلی معتقد است علیرضا رزم حسینی اقتصاد و سیاست را با هم تلفیق کرد و تجربه ی موفقی از این ابداع در کرمان حاصل شد. وزیر کشور که برای تودیع و معارفه استانداران جدید دولت دوازدهم به هیچ استانی سفر نکرده بود به دلیل جایگاه بسیار مهم خراسان رضوی و نیز تاکید بر توانمندی‌های استاندار سابق کرمان و استاندار فعلی خراسان رضوی بار سفر بست و خود در مراسم معارفه آخرین استاندار جدید دولت دوازدهم شرکت کرد در حالی که تمامی استانداران تازه معرفی شده توسط یکی از معاونان وزیر کشور معارفه شده بودند. وزیر کشور در بدو ورود به خراسان رضوی گفت: از خدمات و تلاش‌های تمامی استانداران بازنشسته که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شدند، قدردانی می‌کنم. وی در ادامه افزود؛ با اجرای این قانون تعدادی از استانداران مشمول اجرای آن شدند که حق این بود شخصا در مراسم تکریم و معارفه آن‌ها حضور پیدا کنم. رحمانی فضلی به این نکته نیز اشاره کرد که خراسان رضوی آخرین استانی است که استاندار آن معارفه می‌شود و به نمایندگی از تمامی استانداران در مشهد الرضا(ع) حضور
یافته است.
رزم حسینی که دوران موفقی در استان کرمان سپری کرد با بسته ی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی راهی مشهدالرضا شده است. این چهره ی بیشتر اقتصادی معتقد به مثلث توسعه اقتصادی به عنوان الگویی نو در تحقق اقتصاد مقاومتی است.
در این مثلث که یک ضلع نمایندگان مجلس، ضلع دیگرکارگزاران دولتی و ضلع سوم به عنوان رکن اصلی؛ کارآفرینان و سرمایه گذاران هستند تلاش می‌شود تا گره‌های کور اقتصاد و تولید
باز شود. در این مثلث ائمه ی جمعه هر شهرستان در نقش ناظر عالی قرار داده شده که به همراه اضلاع سه گانه کمک کنند در بستر ایجاد امنیت، باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شوند. استاندار خراسان رضوی که عصر چهارشنبه رسماً معارفه شد اعتقاد دارد کارآفرینان و سرمایه گذاران مجاهدان اقتصادی هستند و برای تشویق و حمایت از آن‌ها بایدفرش قرمز گسترانید.رشیدیان استاندار سابق خراسان رضوی نیز در مراسم تودیع خود و معارفه استاندار جدید گفت: معتقدم آقای رزم حسینی مرد میدان برای تحقق جایگاه استان در چشم انداز تعیین شده است. وی افزود؛ برای ایشان از محضر امام رضا(ع) آرزوی توفیق می‌کنم. رشیدیان در پایان از مردم استان خراسان رضوی به خاطر مشکلات دو سال اخیر که به تعبیر وی در فشار اقتصادی بودیم عذرخواهی کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام