کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 شهریور 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
دستاورد بزرگ هیئت مذاکره کننده هسته‌ای که رهبری عزیز بارها از آنان تقدیر نمودند حیف است امروزه توسط گروهی تندرو اندک دستاویز سیاسی یا تسویه حساب سیاسی شود.
...0911
سلام.خسته نباشید.ادامه صحبت آقای نعمت‌زاده را در روزنامه سه شنبه ارجاع دادید به صفحه 12.
در صورتی‌که در صفحه 6 انتشار یافته.موفق و پایدار باشید.
آفتاب یزد: از تذکر شما سپاسگزاریم.
...0913
خوب است هر چیز بجا ثبت شود/ این خانم
آ -الف جدا ثبت شود/این دفعه هم اختلاسی از زمان دولت پاک/آهسته به موزه رفته تا ثبت شود(قنبریوسفی لاویج-آمل)
...0911
قبل از دعوت آقای جلیلی به مجلس، ایشان باید گزارش هیئت نمایندگی ایران در مذاکرات هسته‌ای آن زمان را به ملت توضیح دهد.
...0910
آرزوی سلامتی استاد شجریان را داریم چه شده که صدا و سیما پس از مدتها یاد آقای شجریان افتاده است؟
...0910
باسلام. لطفا از وزیر رفاه بپرسید پرداخت سود سهام عدالت برای کسانی که امسال اوراقش رو گرفتن کی اجرا میشه؟
...0916
سلام. آیا خودرویى که هیچ کیفیتى ندارد و قیمت تمام شده آن 6 میلیون تومان است. مصرف‌کننده باید 20 میلیون بخرد ظلم نیست؟خیانت نیست؟ انحصار تا کى؟
...0919
آقای وزیر نخریدن خودرو بی‌کیفیت خیانت نیست ضد انقلاب کسی است که وظیفه اش را به درستی انجام نمی‌دهد و با بزرگ ترین سرمایه انسان‌ها که جانشان است با تولید اسباب بازی به نام خودرو بازی می‌کنند.
...0914
امیدواریم شورای محترم نگهبان و وزارت کشور شرایط حضور تمام سلایق سیاسی درون نظام را برای انتخابات پیش رو فراهم کنند تا شاهد انتخابات رقابتی و با نشاط باشیم.
...0933
آقای نعمت زاده! کارخانه‌های ماشین‌سازی سالها ماشین بی‌کیفیت را به هر قیمت به مردم می‌فروشند و اگر اعتراضی هم شد یا پاسخ ندادند یا مردم را به سخره گرفتند اصلا می‌دانید ظرف این چند سال چند میلیون نفر با همین ماشین‌های بی‌کیفیت جان باختند و هیچ مسئولی جوابگو نبود.
...0918
سلام. خودروساز بداند کالای با کیفیت حق مسلم ماست.
...0919
باسلام و احترام، بدینوسیله از سرمقاله بسیار زیبای جناب آقای کریمی و تذکر بجا از ادبیات به کار رفته آقای نعمت زاده درباره نخریدن خودرو تشکر می‌کنم.
...0912
اخیرا بابک زنجانی طلبکار هم شده است. این شخص به وزارت نفت و ملت ایران سه میلیارد دلار بدهکار است و پول فروش نفت ایران علاوه بر پورسانت به عده‌ای چنانچه در فیلم‌های تبلیغاتی قبلی خودش نشان داده است در تاجیکستان، گرجستان، مالزی و ترکیه سرمایه گذاری نموده است.
...0910
صادق خرازی گفته در مدتی که سفیر ایران در فرانسه بودم تعدادی از اصلاح طلب‌ها به کشورهای خارجی گرا می‌دادند، متاسفم که روزنامه عقیده ام را راجع به شما چاپ نمی‌کند.
...0910
شکی نیست که نیروی جوان محبوب است/جمعیت نیروی جوان مطلوب است/ هر چیز برای خویش نرخی دارد/این نرخ "تورم جوانی" خوب است؟!(قنبر یوسفی لاویج-آمل)
...0911
0736- به علت حادثه‌ای کتف من درد می‌کرد. به متخصص ارتوپد مراجعه کردم فقط چند ثانیه به عکس نگاه کرد و گفت باید عمل شود. کمی مدارا کن زیاد دستت را بالا‌نبر. اکنون چند ماه گذشته دستم خوب شده است. (6/6)
1320- زمانی که باغ وحش سایر کشورها را با باغ وحش‌های ایران مثلا‌ باغ وحش تبریز مقایسه می‌کنیم از خود خجالت می‌کشیم که چه به روز حیات‌وحش خود آورده‌ایم. (6/6)
1504- متاسفانه امکانات نمازخانه در داخل مترو ضعیف است به طوری که اگر مسافری بخواهد در اول وقت یا غیر آن نماز خود را در داخل مترو ادا کند باید با بسیاری از مشکلات دست و پنجه نرم کند. مسئولان محترم مترو به این امور معنوی و واجب توجه داشته باشند. (6/6)
1620- پیدا شدن و گم شدن دکل‌های نفتی هم موضوعی شده که به نوعی احساسات مردم و شعور آنان را به بازی می‌گیرد. بهتر است هرچه سریع‌تر تکلیف اینگونه پرونده‌ها مشخص شود. در هیچ کجای دنیا چنین مسائلی وجود ندارد. (6/6)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
بهروز کمالی: من با سخنان آقای کارن خانلری نماینده محترم ارامنه در این خصوص کاملا موافقم، سیستم سیاسی ما برخلاف قانون اساسی یک سیستم سیاسی غیرحزبی است بنابراین حتی اگر فردا روزی صنف دیگری هم اعلام کند که این مجلس ضعیف است و این نمایندگان به درد نمی‌خورند و ما خودمان یک لیست جداگانه می‌دهیم جای هیچ تعجبی نیست چه برسد به صنف مداحان که شناخته شده اند و از معروفیت و بعضا محبوبیت هم برخوردارند به قول معروف چرا که نه؟
حسن گر: ملت ایران فراموش نکنید که مجلس تنها مکانی هست که باید به نفع مردم کار کند پس به کسانی رای دهید که فقط وفقط برای مردم کار کنند نه اینکه سنگ جلو پای مردم بیندازند.
در این مجلسی که در حال حاضر موجود هست جای چند مداح برای دلواپسان کم هست تا ببینیم مجلس بعدی چه شود.
حمد اله: من به شخصه ترجیح میدم از ایران‌خودرو و سایپا خرید کنم تا ارابه چینی بخرم ماشین‌های داخلی خودمون لااقل لنگ لوازم نمی‌مونه تا تبدیل بشه به یه ماشین بی مصرف چینی که قطعه‌اش گیرت نیاد.
پژمان: آقای امیرحسین نیازی استــــــــاد محترم دانشگاه به خودروسازان (مونتاژکاران) می‌گویند تولیدکننده؟ چه تولیدی ؟محصولات بنجل و از رده خارج کشورهای دیگر را با قطعات چینی روی هم سوار می‌کنند و به آن می‌گویند تولید باکیفیتی پایین و قیمتی گزاف جناب استاد دانشگاه وجود این کارخانه به ضرر مردم است در تمام دنیا قانون ورشکستگی وجود دارد در صورتی‌که خودروسازی از انحصارخارج شود به جای دو کارخانه بی‌خاصیت فعلی می‌توان چندکارخانه دیگر و بهتر ایجادکرد همان‌طور وقتی که تلفن همراه اول فقط یک اپراتور داشت ولی با آزادسازی مختصر هم تعداد اپراتورها زیادتر شدند هم خدمات بهتر و کیفیت بالا رفت و هم قیمت بهتر شد چرا امثال این استاد سعی در توجیه وضع موجود خودروسازی دارند؟
آقای انصاری چند دوره در مجلس تشریف داشتید و جزو سران اصلی بودید چه مشکلی از این مردم حل کردید؟ چه قانونی به نفع مردم ایران تصویب کردید.
محمود مهکی: پایدار بمان رفسنجانی که انقلاب بی روحانیت قوی لنگ می ماند.
شاید شرکت نفت ایران صاحب اصلی این رکورد (بابک زنجانی) باشد. شاید دولت دهم باید این رکورد را به نام خودش ثبت کند.
بابک زنجانی بهتر است با رکوردی که دارد اسمش را در کتاب گینس ثبت کند شاید بخشی از بدهی هایش را از این طریق جبران کند.
نادر سهرابی: سلام با توجه به موقعیت استراتژِی بندر خرمشهر در حوزه منطقه آزاد اروند، مسئولان شهرستان خرمشهر با توجه به پتانسیل بندری خرمشهر بسیار ضعیف عمل نموده و می نماید لذا شایسته است که استاندار محترم و وزارت کشور نسبت به انتصاب مسئولان جدید خرمشهر با توانایی‌های موقعیت خرمشهر اقدام مقتضی مبذول فرمایند.
آقای دکتر روحانی - رییس جمهور محترم سلام آقای دکتر پژوهان با درایت و دوراندیشی کامل پیشاپیش هشدار را به همه آحاد دولتمردان و سرمایه‌داران محترم مبنی بر خرید و مناقصه های دستگاه‌های مدرن را ارایه داده است. ای کاش این مسئله مهم در اجرا پروژه های آتی پسا تحریم عملی و محقق شود.
امید سحری: به نظرمی رسد همانها که حضرت علی(ع)را بی نماز خواندند امروز امثال هاشمی ها را ضدانقلاب می‌خوانند. اما آنها نمی دانند مهر هاشمی‌ها در قلب انقلابیون واقعی قرار دارد و جداشدنی نیست.
رزمنده دوران دفاع مقدس: با سلام بابا شما را به خدا به فکر مردم باشید این احزاب را رها کنید فقط و فقط برای رضای خدا کار کنید.
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
1131- برخی خوشبین هستند شرایط بهتر می‌شود، تحریم‌ها برداشته می‌شود، اشتغال ایجاد می‌شود بگویم تحریم‌ها چند سالی بود، اما سالهاست گرفتار مشکلات هستیم. برخی کسانی که در مدیریت بودند اصلا‌ اهل تولید نبودند اثری در اقتصاد نداشتند، مولد نبودند که بخواهند اقتصاد را بهبود بخشند. برخی از مدیریت‌ها هم فقط اهل دلالی هستند نه تولید. (7/6)
1641- خواستم سوال کنم اگر بازنشستگان حق
کار کردن و استخدام مجدد را ندارند پس چرا در خیلی از سازمان‌ها و نهادها با خیلی از بازنشستگان دعوت به‌کار شده روبه‌رو هستیم؟ آیا تبعیض درست است؟ (6/6)
1701- هر کدام از دولت‌ها وعده‌هایی به مردم دادند و رفتند. دولت قبل وعده خانه داد اما خانه نیمه کاره در بیابان ساخت و رها کرد و ما هنوز بی خانمان هستیم. دولت جدید هم که درگیر مسائل دیگر است. امثال ما کارگران بدون خانه چه کار کنیم؟ (6/6)
1726- کسانی که یک شبه به ثروت‌های بادآورده رسیدند یا با رانت‌بازی و دلال بازی به ثروت‌های کلان رسیدند طبیعی است در کاخ‌هایی زندگی کنند که نگاه به آن هوش از سر آدم خصوصا آدم بی‌خانمان را می‌برد. به نظر من این خانه‌ها نماد فاصله طبقاتی است. (6/6)
1701- با توجه به صحبت‌های وزیر اطلاعات باید گفت متاسفانه برخی از افراد برای منافع خود مشت‌های گره کرده خود را در برابر دیگران گرفته‌اند. این افراد به خاطر منافع جناحی به منافع ملی توجه نمی‌کنند. (7/6)
1705- متاسفانه در صدا و سیما با این برنامه‌ها و سطح کیفی نازل، این همه بودجه از بیت‌المال صرف این سازمان می‌شود که برنامه‌های خاص انتقادی
بر علیه دولت بسازد؟(7/6)
1712- برخی صحبت‌ها از برخی افراد به گونه‌ای است که با صحبت برخی از مخالفان توافق هسته‌ای در غرب هیچ فرقی ندارد. انگار که نماینده آنان هستند!(7/6)
1735- به نظر اعمال سلیقه‌ها در لغو کنسرت‌ها بیشتر معنا دارد تا رعایت اصول دیگر. چرا که چه طور در خیلی از مکان‌ها امکان برگزاری کنسرت هست اما در برخی مکان‌ها لغو می‌گردد. آیا این چیزی جز اعمال سلیقه و یا بازی با اعصاب مردم است؟ (7/6)
1740- ما از فرزند بزرگوار امام (ره) سیدحسن خمینی خواستاریم هرچه زودتر به بدنه مدیریت‌های اجرایی بیایند. حضور امثال ایشان برای استحکام نظام و برخورد با مفسدان و افراد سودجو بسیار ضروری است. (7/6)
1446- نرخ تورم بالاخره چه قدر است؟ آیا اگر قیمت سبد غذایی مردم بالا‌ ‌رود و نان صدتومانی 2 هزار تومان بشود تورم پایین میآید؟ وقتی قیمت مرغ افزایش می‌یابد تورم پایین آمده؟ چگونه تورم را حساب می‌کنند؟ (7/6)
2017- آقای صادق خرازی گفته‌اند برخی از اصلاح‌طلبان گرا به دشمن می‌دهند. به نظرم این جمله جالبی است و یک خط قرمز برای کسانی که اصلاح‌طلب واقعی هستند و خدمت به کشور می‌کنند. یکی از خوانندگان از این جمله گلایه کرده بود و آفتاب‌یزد پاسخ داده اصلاح طلبان نباید دچار تفرقه بشوند. آقای مظفری! شما چه تعریف مشترکی به کسانی که به دشمن‌
گرا می‌دادند دارید؟ چرا خواهان افشاگری نیستی حتما باید برای آقای احمدی‌نژاد باشد. (4/6)
آفتاب یزد: آقای خرازی حرفی زده‌اند و باید پیگیر حرفهای خود باشد ولی هدف از بیان سخنان معلوم نیست.
0848- از روستاهای دورافتاده یاسوج (آب سردان) تماس می‌گیرم. فاصله ما تا مرکز بهداشت حدود 9کیلومتر است. این مسیر را هم باید پیاده رفت خصوصا برای کسانی که مریض هستند یا پیر هستند مشکل است. از مسئولان خواستارم توجه خاصی به حوزه بهداشت این منطقه داشته باشند. (5/6)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
0906- گاهی تیترهایی می‌خوانیم که خجالت می‌کشیم. از جمله بردن دکل و پول آن را خوردن. واقعا تعجب می‌کنیم چه طور یک آفتابه دزد را می‌گیرند. پس کی می‌خواهند با اینها برخورد کنند؟ ما انتظارات بیشتری از مسئولان داریم. (5/6)
0921- امروز پنجشنبه ساعت 10 شبکه خبر با دکتر زارع رئیس سازمان زلزله شناسی و پژوهشکده بین‌المللی صحبت می‌کرد. ایشان مفصل از زلزله‌های اطراف تهران سخن گفت و اینکه چه خطری از نظر زلزله تهران را تهدید می‌کند. ایشان گفتند اصلا صلاح نیست چنین جمعیتی در تهران زندگی کند. هر سال ساخت و سازهای زیادتری در اطراف تهران حتی روی کوهها صورت می‌گیرد. خواستم بگویم آن افرادی که از وزارتخانه‌ها در تشکیلات مختلف جمع شده بودند آیا از اساتید زلزله مثل دکتر زارع به آنجا دعوت کردند؟ آیا کسانی که با انتقال پایتخت مخالفت کردند خطرات زلزله را هم در نظر گرفتند؟ (5/6)
0957- گلایه دارم. از پیام‌های ما چنان می‌زنید که معنی و مفهوم آن از بین می‌رود. در مورد مطلبی که پیرامون مصدق و خیابان مصدق گفتم آن قدر از آن زده بودید که معنی نداشت. این کار را نکنید. (5/6)
1058- آقای رسایی نماینده محترم تهران گفته است لایحه برجام و رسیدگی طرح عدم کفایت سیاسی روحانی به عنوان تنها کار عقب‌افتاده مجلس است. جناب آقای رسایی! اول اینکه قراردادهای بین‌المللی الزام آور نیست. چون با دولت‌ها تعهدات انجام می‌شود اما قوانین در مجلس تصویب می‌شود چون ضمانت اجرایی دارد باید با شرع و قانون تطبیق داشته باشد. پس هر کسی می‌داند برجام نیاز به تائید ندارد. (5/6)
1059- آقای رسایی! شما فعلا‌به فکر این باشید که در دوره بعد مجلس انتخاب می‌شوید یا خیر. مردم به شما رای می‌دهند یا خیر. فعلا‌ به این موضوع فکر کنید.(5/6)
1101- آقای حسینیان نماینده محترم مجلس می‌گویند اگر احمدی‌نژاد بخواهد به قدرت برگردد حتما از او حمایت خواهند کرد. به دلیل عملکرد بسیار عالی و آبادسازی کشور در طول تاریخ سابقه ندارد. آقای حسینیان! حرفهای شما واقعا حقیقت دارد. (5/6)
1147- وکیل بابک زنجانی به اظهارات آقای زنگنه وزیر محترم نفت اعلام کردند آقای بابک زنجانی بدهکار شرکت نفت است نه مجرم. آقای وکیل! 2میلیارد و هفتصد میلیون دلار اموال بیت‌المال به غارت رفته حالا‌ می‌فرمایید بدهکار است؟!(5/6)
2040- برخی افراد آن قدر قصی‌القلب هستند که برای منافع خود هر کاری می‌کنند. (5/6)
1200- می‌گویند پیدا کردن نقطه ضعف در برجام نتیجه‌ای ندارد. مذاکره‌کنندگان هم می‌گویند حتی یک ویرگول را نمی‌توان جابه‌جا کرد. شما هم نکاتی نوشته اید. اول اینکه قرار نیست برجام رد شود. قطعا خروجی این کمیسیون منفی نخواهد بود. با تشکیل کمیسیون، مهر سکوتی بر لبان جبهه پایداری
زده می‌شود و می‌توان بر تشریفاتی بودن این کمیسیون صحه گذاشت.
1301- آقای لاریجانی رئیس محترم مجلس! ما شکایت خود را از چند نماینده که برای دولت مشکل‌سازی می‌کنند و برای منافع جناح خودشان هر روز سنگ‌اندازی می‌کنند به کجا ببریم؟ ما خودسر نیستیم، تابع قانون هستیم. وزارت کشور مجوز بدهد تا تجمع میلیونی جلوی مجلس انجام بدهیم و به آنها بفهمانیم ملت حمایت کننده دولت است. (5/6)
1439- به دولت تدبیر و امید بگویید وجود هزاران لشگر بیکار را که در کشور قبول دارید وزیر رفاه هم که گفت هر 5 دقیقه یک نفر بیکار می‌شود آن وقت چرا به شهرداری‌ها اجازه می‌دهند به مردمی که هیچ چاره‌ای جز کار در خانه ندارند گیر بدهند. مثلا‌ شهرداری منطقه 8 برای سرتاسر خیابان آیت اخطاریه می‌فرستد. به نظر سیاست دولت با شهرداری‌ها یکی نیست. ضمن اینکه شهرداری منطقه 8
به ضعیف ترین کسبه محل که دارای زیرپله هستند آنها را هم مورد تذکر قرار می‌دهد. (5/6)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام