کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 دی 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

بالا رفتن نرخ تورم و گران شدن شدید قیمت اجناس و کالاها و ارزاق عمومی و مایحتاج مصرفی، و لوازم زندگی، و خدمات عمومی، بخصوص در هفته‌ها و ماه‌های اخیر، دولت و مسئولین را مکلف می‌کند که برای بالا بردن دستمزد‌های کارگران و اضافه نمودن مبلغ دریافتی بازنشستگانِ تامین اجتماعی، که حالا تنها درآمد زندگی آنها همین حقوق اندک و ناچیز بازنشستگی آنها محسوب می‌شود، با عزم راسخ و جدیت کامل پس از بررسی‌های لازم اقدام کنند.
...0913
در بازار انحصاری که ما هیچ حق انتخابی در خودرو نداریم و رقابتی وجود ندارد چطور از خودروهایی که هیچ فضای رقابتی در آن حاکم نیست از خودروهای به اصطلاح پرفروش پرطرفدار می‌گویند!؟ چرا با وجود درخواست‌های مکرر همه مردم، رسانه‌ها و نمایندگان مجلس بازار خودرو را با آزادسازی واردات خودرو و تعرفه‌های موثر رقابتی زیر40 درصد کاهش موانع واردات خودرو، کاهش هزینه‌ها در واردات خودرو، بازار خودرو را به سمت رقابت سالم پاک مردمی امیدبخش و آرامش بخش بودن بدون مافیا رانت فساد تخلف انحصار پیش نمیبرن در واقع گنجاندن واردات خودرو با تعرفه رقابتی در بودجه 98 هم درآمد برای دولت ایجاد کرد. هم این قیمت‌ها فروکش کرد. هم مردم از این عملکرد دولت محترم مردمی و پرتلاش در بخش خودرو مسرور و خوشحال می شویم.
...0916
محمود بلیغیان: باید همیشه به یاد داشته باشیم که، انقلاب اسلامی ایران، هیچ‌گاه آسان به دست نیامده است که با ندانم‌کاری‌ها و اشتباهات بعضی مسئولین بی‌کفایت و برخی مدیران نالایق و عده‌ای آدم‌های خودخواه و راحت طلب و عده‌ای افراد ریاکار و دنیاپرست، به اسم حمایت از مردم و باتدبیرهای ریاکارانه و امیدهای واهی و غیرواقعی دادن به مردم، و خود را زیر چتر ریا و دروغ پنهان کردن، آسان از دست برود و خدای ناکرده نیست و نابود شود، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ثمره خون هزاران شهید گلگون‌ کفن و فداکاری انسان‌های مومن و متعهدی است که خون پاک خود را در راه دین خدا و استقلال و آزادی کشور و اعتلای نام بلند ایران فدا کردند، تا ایران و ایرانی آزاد باشند و در سایه اسلام، آزاد و خوب زندگی کنند.
...0913
اگر برخی از مسئولین محترم به‌دنبال علت اصلی نابسامانی‌ها و نارضایتی‌ها و علت اصلی جرائمِ مختلف اجتماعی و جُرم و برخی جنایت‌های متعدد و کم سابقه در جامعه کنونی، از جرائم مختلف کوچک تا بزرگ، هستند، بطور خلاصه و در ساده‌ترین جمله و در یک کلمه می توان گفت (فقر) است، که البته فقر فرهنگی و عدم اعتقادات محکم دینی و تربیت اجتماعی را هم می‌توان بعنوان عوامل دیگر جرائم و بزهکاری‌های موجود که همگی ناشی از همان فقر و تنگدستی و همه ریشه در فقر اقتصادی و مالی و بیکاری یا عدم تمکن مالی دارد را به آن اضافه کرد، که البته از آنجا که به قول معروف (سواره خبر از پیاده ندارد) قابل درک و قابل فهم برای خیلی از متمولین و به قول بزرگان فهیم و درد آشنا، همان (مُرَفَهان بی‌درد) نبوده و نیست!
...0913
معلمی داشتیم می‌گفت اگرمعلمی به شاگرد توهین کند دیگر شرایط معلم شاگردی بین آنها حاکم نیست ومثل دو فرد عادی هستند و شاگرد هم می‌توان عکس‌العمل نشان دهد. حال باید متوجه باشیم که کارمند گمرک خیلی آقایی کرده که جواب نماینده را نداده و برخلاف آقای نماینده که می‌گوید کارمند را اخراج کنید و وزیر را استیضاح کنید، باید آقای وزیر کارمند گمرک را تشویق کند و
ترفیع دهد.
...0912
یه کار خوب برای رسانه‌ها، بررسی کردن میزان ثروت همه مسئولانی است که پستی از گذشته تا امروز داشته اند.
...0914
باسلام. قریب به سه ماه است از بیمه تکمیلی جانبازان بازنشسته آموزش وپرورش بلاتکلیف مانده ازدولت، آموزش و پرورش، بنیاد شهید و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط سوال می‌کنم؛ تفاوت بازنشسته با شاغل چیه؟یعنی شاغلین جانبازترند؟ چرا مسئولین ازاین رفتارهای تبعیض‌آمیز دست برنمی‌دارند؟ مگر بودجه همه از بیت‌المال تامین نمی‌شود پس دیگه چرا این همه ادا و اصول در می‌آورند؟
...0916
از آقای رئیس‌جمهور بابت سنت شکنی در انتخاب سرپرست وزارت بهداشت تشکر می‌کنیم.دلیل ندارد که یک پزشک خوب یک مدیر خوب هم باشد که در امور مالی صاحب نظر هم باشد. ...0910
دروغ، ریا و چاپلوسی در این کشور پایانی ندارد. 20سال خشکسالی ما کشاورزان و دامداران را به خاک سیاه نشاند. جنگل‌های کشور نابود شدند. رودخانه‌ها و چشمه‌ها و حتی دریاچه ارومیه خشکید. پس آن وقت کجا بودند؟ این آقایانی که ادعای بارور کردن ابرها می‌کنند حالا که ترسالی برگشت با تبلیغ برای وجهه خودشان می‌گویند ابرها بارور می‌کنیم، 20سال گذشته کجا بودید؟
...0918
مرغ شده 15000 و گوشت شده 75000هزار تومان! آقای روحانی وعده خوب شدن معیشت مردم را در هزاره سوم داده.
...0911
اقدام نیروی انتظامی درگسترش پلیس فتا در شهرهای سراسر کشور، در حقیقت به فضای اجتماعی و فرهنگی جامعه امنیت می‌بخشد. امیدواریم با خدمات‌رسانی مقتدرانه پلیس کشور، ریشه‌های فساد اخلاقی خشکیده بشود.
...0938
گنجشکی که از مترسک بترسد، از گرسنگی خواهد مرد. (چگوارا)
...0935
پسته کیلویی صدوهشتاد هزار تومان! یک فقیر چند دانه می‌تواند بخرد!؟
...0935
همه‌اش بنر، تبلیغات و حرف! پس کارچی و کی؟ ...0935
کسی که دنبال مفاهیم و معنای انسانیت و انسان نباشد و وقتش را به بطالت بگذراند یک سرگردان گم شده بیشتر نیست.
...0935
م.ر: احساس مسئولیت و درک درد مردم تنها کافی نیست. باید برای مسکینان کاری کرد تعامل سیاستمدارانه با جهان برای رفع گرفتاری مسکینان کم‌کاری نیست. انسان‌ها صلح و زندگی با آرامش را بیشتر دوست دارند تا زندگی پرخطر با دغدغه را. باسپاس.
...0935
افکار و سرنوشت خود را با آدمای منفی گره نزن. خودت باش با افکار مستقل ولی راه راست را فراموش نکن.
...0935
کسی ژن برتر داردکه بتواند برای مردم کاری بکند. آن فرد فقیری که صداقت دارد و خالصانه خدمت می‌کند، او ژن برتر دارد. ژن برتر آن خدمتگزاری دارد که دنبال قدرت و ثروت نباشد.
...0935
سلام. اینجانب در تاریخ ۲۵ شهریور ماه ۹۶ طی قراردادی با نمایندگی آسان موتور نماینده رسمی هیوندای در ایران مبلغ ۷۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال بابت خرید یک دستگاه خودرو النترا ۲۰۱۸ پرداخت کرده‌ام. طبق قرارداد تحویل خودرو ۹۰ روز کاری ازتاریخ ثبت نام ورقم کل آن حدود ۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. بعد ازگذشت حدود ۸ماه از تاریخ ثبت نام طی تماس از نمایندگی با این عنوان که دعوت نامه تکمیل وجه صادر شده است، مبلغ کل قرارداد به رقم ۲۱۵میلیون تومان افزایش یافت. اینجانب با فشار نمایندگی و جلوگیری از ضرر احتمالی مبلغ حدود ۱۳۳ میلیون تومان را در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۷ پرداخت نمودم. حال با گذشت ۶ ماه از تاریخ تکمیل وجه شرکت پاسخگوی تعهد خود نمی‌باشد و مدعی است که خودروها در گمرک سلفچگان قم توقیف می‌باشند. سخن من با مسئولان این است که اگر شرکت تخلفی کرده است نباید مشتری نهایی را به جای شرکت اصلی مجازات کرد. لازم به ذکراست که اینجانب تاکنون با سازمان حمایت مصرف‌کننده مجلس، کمیسیون‌های صنایع، اصل نود حوزه ریاست قوه قضائیه، وزارت صمت و وزارت اطلاعات مکاتباتی نیز کرده‌‌ام. از شما رسانه محترم درخواست انتشار وپیگیری حقوق پایمال شده همه شاکیان این شرکت را دارم.

تصویر فوق، تابلوی یکطرفه از کوچه بشردوست به سمت شمال میرداماد و ورود ممنوع از کوچه نسترن به جنوب میرداماد است یعنی تابلوی کوچه بشردوست دائما نصب و جمع آوری می گردد.چرا عوامل ترافیک منطقه3به این مورد توجه کافی را ندارند؟ علت سهولت در تردد مدیران منطقه3 وعدم برخورد با ترافیک خیابان شریعتی است و گرنه اعضای محله درخواست وجود تابلو یک‌طرفه را دارند که سال‌ها نیز طبق تشخیص راهنمایی ورانندگی یک‌طرفه از بشردوست به شمال بوده است.
1121- آقای باهنر می‌گویند: «ما نیازهای اساسی مردم را تامین شده می‌دانیم.» خواستم به ایشان بگویم کجا نیازهای ما تامین شده است؟ از طرفی قیمت‌ها چند برابر شده است، از طرفی حتی بسته حمایتی وعده داده شده دولت را دریافت نکردیم. لطفا از جانب مردم
نطق نکنید! (11/10)
1110- این غائله قیمت خودرو که هر روز یک قیمت اعلام می‌شود و حتی قیمت اقلام دیگر را خاتمه دهند. نمی‌شود که هر روز یک قیمت جدید در بازار اعلام شود. این مسخره بازی‌ها را بس کنند. کجای دنیا هر روز یک نرخ جدید تعیین می‌شود؟ مگر حقوق ما هر روز تغییر می‌کند؟ (11/10)
0938- باید به دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت حق داد که استعفا نماید. زمانی که بودجه‌های برخی نهادهای فرهنگی بیشتر می‌شود در حوزه سلامت اما بیماران با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند و کاری از دست وزیر ساخته نیست. چاره‌ای جز این نداشته
است. (11/10)
0931- وقتی در آفتاب یزد تصویر نماینده سراوان را دیدم همین‌طور تصویر نماینده‌ای از کره جنوبی دیدم و با هم مقایسه کردم؛ متوجه شدم برخی‌ها رفتارها چقدر با هم فرق
دارند. (11/10)
0924- در حالی که مبتلایان به بیماری مهلک ایدز در کشورهای پیشرفته در اثر آموزش و خدمات بسیار محدود شده است اما متاسفانه در کشور ما تعداد مبتلایان به ایدز در خانم‌ها در 2 سال گذشته بیشتر شده است که بیشتر به خاطر عدم آگاهی و عدم استفاده از وسایل پیشگیری می‌باشد. (11/10)
1939- خدا خیرتان بدهد. دو روز است دارم دیوانه می‌شوم. تو را به خدا این خط تلفن آفتاب را قطع نکنید. چقدر خوشحال شدم وقتی تلفنتان وصل شد. (12/10)
آفتاب یزد: ضمن عذرخواهی اشکالی پیش آمده بود که رفع شد. ضمنا روش‌های دیگری از جمله پیامک و واتساپ هم جهت ارائه نظرات
شما وجود دارد.
1953- کیانی از تهران: تعدادی از مردم سراوان با اطلاع از بستری شدن نماینده‌شان در مجلس در بیمارستان بستری شده حضور یافتند. چون این نماینده در حوزه انتخابیه خود عمران و آبادی زیادی ایجاد کرده، لذا این عده از مردم سراوان به سمت تهران برای عیادت وی راهی شده‌اند. البته شاید! (12/10)
2007- آقای مظفری! به عنوان یک شهروند کاری به چپ و راست ندارم. اما به عنوان یک ایرانی دلم برای خودم و مردم می‌سوزد که عده‌ای خود را انقلابی می‌نامند. اما کسانی که در حق کشور خدماتی کردند و عده‌ای به آنها توهین می‌کنند، مثل کسانی که روی اسم مصدق روی تابلو خط می‌کشند یا کسی که به آقای هاشمی توهین می‌کند؛ اینها حامی انقلاب
هستند؟ (12/10)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام