کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 دی 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

موسوی: سلام. لطف کنید به آقای رئیس‌جمهور و معاونشان آقای نوبخت برسانید که ما بازنشستگان تامین اجتماعی هم ایرانی هستیم و دریافتی ما از بازنشستگان دولت کمتره. اینقدر تبعیض قائل نشوید.
...0911
گویا کنتورهاى آب منصوبه روی چاه‌هاى آب عمیق مشهد زنگ زده و از کار افتاده! زمستانه و چاه‌هاى داراى اضافه برداشت، امسال هم طبق معمول سنواتی تا آخرین قطره آب زیرزمینى مشهد را به یغما بردند! عجیبه که زمین‌خواران در حالى که می‌دانند، به علت سرمای هوا و عدم رشد گیاه در سرمای زمستان آبیاری بی‌فایده است، باز هم دستور آبیاری می‌دهند!
...0915
با عرض سلام و خدا قوت. وزارت صنعت از این پس در تدبیر گسترش تولید و گسترش خودرو و موتورهای برقی باشد. زیرا چراغ سبز آن را دولت محترم داده است. پس بی‌توجهی به این امر ضمن آنکه تخطی از قانون محسوب می‌شود خلاف عام المنفعه نیز است.
...0938
مولای متقیان، حضرت امام علی(ع)می‌فرمایند: هرکه انصافش زیاد باشد، جان‌ها به عادل بودن او گواهی می‌دهند.
...0938
پس از ماه‌های متوالی و تقریبا هفتگی دریافت پیامک‌هایی از سوی مخابرات همراه اول مبنی بر تشویق مشترکین برای انصراف از دریافت صورت‌حساب کاغذی و درخواست عدم ارسال قبض تلفن‌های موبایل مثلا با فرستادن عدد (1) به آنها به بهانه جلوگیری از قطع درختان و مقاومت خیلی از مشترکین برای این منظور و سرسختی همراه اول برای به کرسی نشاندن حرف خود، به این نتیجه می‌رسیم که اصولا دلسوزی همراه اول برای قطع درختان بهانه‌ای بیش نیست و آنها برای راحتی کار خودشان و چاپ نکردن قبض‌ها و ارسال آنها، مصرانه چنین درخواست‌هایی را هر روز تکرار می‌کنند و با وجود دریافت هیچ انصرافی از سوی برخی مشترکین، و حتی درخواست‌های دریافت صورت‌حساب کاغذی از سوی آنها، مخابرات همچنان به کار نفرستادن آن ادامه می‌دهد.
...0913
وزرای کابینه دکتر مصدق در زمان سختی اقتصادی حقوق هم نمی‌گرفتند و براساس منطق دمکراسی هیچ‌گونه رانت‌خواری و آقا‌زاده‌ای را هم سر کار نگذاشتند. همان بهتر که نام مصدق فعلا روی هیچ کوچه‌ای در تهران نباشد. بر اساس اسناد تاریخی دکتر مصدق پیوسته خمس و زکات خود را می‌پرداخت و فردی معتقد بود.
...0910
رحلت تاسف آور یار باوفای انقلاب و رهبری، پیشکسوت خدوم و عالی رتبه نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضرت آیت ا...سیدمحمود هاشمی شاهرودی(ره)تسلیت باد.
...0938
بگید قیمت خانه در سراسر ایران ارزان‌تر
بشه .
...09333
بعضى چاه‌هاى آب در شمال غرب مشهد، تمام سال به غارت آب مشغولند. این غارت به شدت به ضرر کشاورزان سایر چاه‌هاى عمیق است، که در حد مقدار مجاز قید شده در پروانه آب از دل زمین می‌کشند! چاه‌هاى دارای اضافه برداشت زیاد ارباب دارند که مالکیت و سهم زیادى در چاه دارند، و ارباب و اولادش زحمت آبیاری را به دوش کارگران روزمزد نهاده خود در کنار بخاری خوابیده اند.
...0915
از فدراسیون کشتی تقاضا می‌شود موقع پخش مسابقات کشتی برای اینکه اهداف رسانه ملی تامین شود و ما هم به جای شنیدن مداوم ستاره 3 ستاره77 و تماشای رب گوجه و مایع ظرفشویی خوش‌بو بتوانیم مسابقات را با خیال راحت تماشا کنیم و همراه کارشناس برنامه کمتر حرص بخوریم، پخش مسابقات را پولی کنند.
...0912
2236- گفته می‌شود برادر عزیز جناب آقای هاشمی وزیر بهداشت قصد استعفا داشته. جناب وزیر! چنین کاری نکنید. چون در صورت رفتن شما مردم گرفتار بیماری دچار مشکل می‌شوند. برادر من کبد خود را در بیمارستان امام خمینی عمل کرد همه چیز برای او رایگان بود که این به همت تلاش‌های شما بود. لطفا استعفا ندهید. در ضمن آفتاب یزد، چاپ پیام‌های ما توسط شما یک قوت قلب است برای ما. با تشکر. (9/10)
2157- یک کارشناس با سابقه رانندگی می‌گوید؛ به نظر می‌رسد بسیاری از تخلفات رانندگی در ابرشهر تهران توسط رانندگان پراید صورت می‌گیرد که یا تازه گواهینامه گرفته‌اند یا به علت حجم کوچک اتومبیل خود آن را در حد موتورسیکلت می‌دانند و می‌خواهند از گوشه و کنار تردد کنند. برخی از این‌ها یا از شهرستان برای مسافرکشی آمده‌اند و استراحت کافی ندارند و یا نمی‌توانند خود را با قوانین رانندگی در تهران بزرگ وفق
نمی‌دهند. (9/10)
2133- صحبت‌های صحیح با استفاده از اطلاعات درست از زبان هر کسی باشد باید تکرار شود. آیت‌الله مصباح یزدی می‌گوید: «تا زمانی که یک درصد از جامعه از خون بقیه جامعه می‌مکند و بر جمع‌آوری ثروت حریص‌تر می‌شوند این کشمکش‌ها ادامه خواهد داشت.» (9/10)
2129- گرفتاری‌های مردم به خصوص از لحاظ اقتصادی در این چند دهه ناشی از تندروی‌های برخی افراد می‌باشد. به چه حقی یک روزنامه‌نگار در مورد سخنان آقای ظریف از کلمه وقیحانه استفاده می‌کند؟ (9/10)
2112- مرکز پژوهش‌های مجلس به بروز تورم افسار گسیخته تا پایان سال هشدار داد. چاپ اسکناس و ثروت اندوزی عده‌ای دلال وابسته، رانت‌خوار و آقازاده باعث گرانی مواد غذایی و سایر مایحتاج عمومی گردیده
است. (9/10)
1652- تحلیل نویسی خودش یک هنر است که کار هر کسی نیست. مثل کسی که از لاهیجان در مورد گوشی‌های همراه پیام و مطلبی نوشته. در حالی که می‌شد در چند سطر مطلب را رسانید. نه اینکه با آسمان ریسمان بافتن نصف صفحه را اشغال کند. (9/10)
1501- سلام به آفتاب. به نظر من قطعا ماجرای استعفای وزیر بهداشت فقط به بودجه سلامت بر نمی‌گردد. مسائل دیگری هم در میان است. اختلافاتی وجود دارد اما رئیس جمهور باید بداند که آقای قاضی‌زاده هاشمی بهترین وزیر کابینه بعد از دکتر ظریف
است. (10/10)
1425- متاسفانه قیمت‌ها بی‌حساب و کتاب افزایش می‌یابد و هیچ نظارت و دستگاهی مانع این افزایش‌ها نیست. معلوم است مدیریت نظارتی ندارد وگرنه دلالان هر کاری دلشان می‌خواست با بازار و قیمت‌ها
نمی‌کردند. (10/10)
1323- روز یکشنبه در روزنامه آفتاب در مورد مهندس نبوی وزیر کابینه اول یا دوم مطلبی بود در مورد اینکه ایشان در حال تشکیل حزب خود است. همچنین یکی دیگر از گروه‌ها هم حزب خود را تشکیل دادند. البته در کشورهای دموکراسی یک اصول و قواعدی هست. آنها سعی می‌کنند از طریق احزاب به اهداف برسند. لازمه دموکراسی احزاب است. از این رو مانیفست و سیاست‌های خود را در قالب احزاب خود بیان می‌کنند و مردم هم می‌دانند به چه کسانی رای بدهند. در انگلیس، فرانسه و... 200، 300 سال است از طریق حزب و پارلمان دموکراسی را برقرار کردند. اما اینجا هنوز در این راه مشکلاتی داریم. (10/10)
1320- جناب بهزاد نبوی از بابت بعضی رفتارها به ملت بدهکار است. اما باز هم هر چه باشد دود از کنده بلند می‌شود. خوب است جناب نبوی دست در دست دولت گذاشته بابت این نابسامانی‌هایی که دامن دولت را گرفته به دولت کمک
کند. (10/10)
1411- سلام. در آفتاب یزد نوشته شده: «چرا دستگاه‌هایی که بیشترین حملات را به دولت داشتند بودجه بیشتری گرفتند؟» باید عرض کنم؛ حتی صدا و سیما هم که بیشترین بودجه را دریافت کرده حملات یا مخالفت با دولت از سوی آن رسانه بهتر بود تا اینکه این قدر به مقام محترم ریاست جمهوری
بی‌اهمیت باشند! (10/10)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام