کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 05 تیر 1398   Wednesday 26 June 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 دی 1397

صفحه خبر: روی خط آفتاب

لطفا با تیتر بزرگ بنویسید تا مقامات ارقام دریافتی بازنشستگان سال‌های قبل را با بازنشستگان سال جاری و ارقام دریافتی سایر وزارتخانه‌ها نهادها و بانک‌ها را مقایسه و قضاوت کنند.
...0914
سلیمان بلغار: با عرض سلام. گرانی اجناس حتما بایستی در میزان حقوق سال 1398به اندازه درصد افزایش تاثیر بگذارد و دولت محترم تدبیر و امید از همین زمان که فاصله زیادی هم نمانده است با کمک مغزها و نخبه‌ها برنامه‌ریزی کند که مسئله کاملا جدی و با اهمیت است.
...0922
سال دوم دور اول دولت حاج محمود بود که گزارشگر سیما آمده بود گزارش از یک جاده نوساز تهیه کند به اینجانب گفت بیا کنار جاده من از شما و تردد کامیون‌ها فیلم می‌گیرم شما دو دست رو به آسمان بکن و بگو خدایا به احمدی نژاد قدرت و عزت عطا بفرما که این جاده ساخته و ما را از مشکلات نجات داده گفتم مرد حسابی این جاده قبل از احمدی نژاد آسفالت شده این چه گزارشیه شما تهیه می‌کنی؟! مردم استان همه می‌دانند جاده در چه زمانی تمام شده هرگز خودم را در معرض مسخره مردم قرار نخواهم داد.
...0918
بگید سرعت اینترنت را توی ایران افزایش دهند. اینترنت مطالب علمی هم داره.
...0933
با عرض سلام. حماسه 9دی از ایام الله و22 بهمن دیگری است که در آن روز مردم مومن و دیندار دوباره حمایت و وفاداری خودشان را به انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیب‌ها و مشکلات در این سلوک الهی اعلام کردند و امروز و آینده هم صبور خواهند بود. نامگذاری معابر بی نام به 9دی یاد این حماسه پرشکوه را زنده می‌کند. لطفا شوراهای اسلامی اقدام کنند.
...0922
محمود بلیغیان – اصفهان: با بالا رفتن ناگهانی نرخ ارز (‌دلار) در ماه‌های گذشته و گران شدن سریع و ناگهانی ‌و شدید قیمت کالاها و اجناس و ارزاق عمومی و خدمات و انواع موادغذایی و خوراکی‌ها ‌و لبنیات و غیره به همین بهانه، اکنون که نرخ ارز رو به نزو‌ل گذاشته و نزدیک به نصف آن روزهای پرالتهاب و پر تب و تاب بازار اَرز و دلار رسیده است، چرا قیمت‌ها همچنان بالاست و آنطور که باید و شاید پایین نیامده است؟! واقعا اگر مسئولین اَمر قادر به کنترل اوضاع اقتصادی و بازار و قیمت‌ها و پایین آوردن نرخ اجناس و کالاها و توبیخ گران‌فروشان و محتکران و خلافکاران نیستند و توانایی آن را ندارند،‌ خودشان کنار بروند،.
...0913
بزرگ‌ترین و مهم‌ترین عامل به خطر افتادن سلامتی انسان‌ها از طریق تغذیه نامناسب و تنها از راه دهان و دندان برای جویدن غذا صورت می‌گیرد، و فضای دهان را می‌توان دروازه سلامتی دانست. لذا عدم رسیدگی به دندان‌ها و جلوگیری از پوسیدگی و خراب شدن و نتیجتاً بوی بد دهان و آسیب رسیدن به دستگاه گوارشی و جهاز هاضمه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. منتها به علت گرانی و مخارج سنگین مراقبت و درمان، و تحت پوشش کامل بیمه‌ای نبودن دندانپزشکی که فقط شامل پرکردن و کشیدن و جرم‌گیری رایگان در مراکز بیمه تامین اجتماعی می‌شود و موجب سهل انگاری بیماران به علت عدم توانایی مالی برای درمان و بروز مشکلات شدید بیمه شدگان و عدم معالجه به موقع آنها گردیده است.
...0913
موتورسیکلت‌های بنزینی عامل آلودگی هوا هستند. وقتی امکان تبدیل به برقی وجود دارد چه دلیلی دارد اقدامی نشود؟ سلامتی مردم به اندازه فراوان ارزش دارد که برای آن در تمام زمینه‌ها هزینه کرد.
...0922
چاپ پیام‌ها در همه صفحات یا در یک صفحه هم معمائی شده که خیلی‌ها هنوز نتوانسته‌اند آن را حل کنند. بنده مشتری صفحه پیام‌ها هستم. چون به دنبال پیام‌های خودم می‌گردم و تا به حال به مشکلی برنخورده‌ام. روزنامه 16صفحه است و در کسری از دقیقه می‌توان صفحه پیام‌ها را دید و معمولادر صفحه 9 و10 است. به نظرم که اصلا جای ایراد نیست.
...0912
بعد از فاجعه اتوبوس دانشگاه آزاد فجایع دیگری هم اتفاق افتاد و آن دروغ آشکار سکته راننده و عدم معاینه فنی اتوبوس است و فجیع‌ترین فاجعه وجود کسانی به نام مدیر است که وظایف اولیه خود را هم نمی‌شناسند و حاصل انتصابات رانتی و نان قرض دادن‌های بی‌شمار که نتیجه‌اش همین فجایع است. به هرحال آنچه بدیهی است آنست که خیلی‌ها هستند که در واقع سکته کرده‌اند و مناصبی به آنها پیشکش شده که انگار وظیفه‌شان فقط سوءمدیریت است و همین‌ها هستند که همگی نیاز به معاینه دارند، معاینه مفصل. مخصوصا معاینه لیاقت.
...0912
سلام. اگر لواسان شهر اعلام شده چرا اخبارش در تلویزیون و رادیو و روزنامه‌ها نیست؟ خانه بهداشت ندارد و ساختمانش را برای فروش گذارده‌اند. پس سکنه چه کنند وزیر جواب دهد؟!
..0919
سلام. اگر مترو لواسان فعال شود هم هوای تهران خنک و تمیز می‌شود، هم مدیران سریع به سر کارشان در تهران می‌رسند. از زمان هاشمی تاکنون کافی نیست؟!
...0919
مایه ‌تاسف‌ است‌ که‌ مکررا نوجوانان ‌دانشجو و دانش‌آموز را به‌خاطر اتوبوس‌های ‌فرسوده ‌یا آتش‌سوزی ‌از دست ‌می‌دهیم. حالا که ‌وزرا به فکر نیستند، مجلس‌ وظیفه‌ دارد بودجه‌ کافی‌ به ‌آموزش‌ و پرورش ‌ و دانشگاه‌ها تخصیص‌ دهد و نیز اداره ‌استاندارد موظف است هر شش ماه‌ یک‌بار چک‌ کند.
...0915
باسلام. با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به امر کتاب و کتابخوانی چرا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این امر مهم بی‌توجهند و به دلیل گرانی کاغذ قیمت کتاب سرسام آور شده و روز به روز از قشر کتابخوان کم میشه؟ وزیر ارشاد باید سالانه بودجه‌ای را به این امر اختصاص دهد و کمبود کاغذ را از خارج جبران کند. با تشکر.
...0919
با سلام و درود به همه آفتابیان عزیز. اگر این جمله را هزار بار دیگر بگوییم و بنویسیم باز هم کم است. آن جمله این است که: «دروغ کلید همه بدی‌هاست.» در واقع تمام فسادها و بدبختی‌های مردم و اتفاقات غیرطبیعی و ‌ناگوار، تمام نابسامانی‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ادبی فقر و فلاکت و پریشانی افراد، اگر خوب تحقیق و بررسی کنیم می‌بینیم که ریشه در دروغ و نیرنگ و ریا دارد. چیزی که متاسفانه در جوامع و محافل و مجالس و مراکز مهم هم به وفور دیده و شنیده می‌شود و این دروغ‌ها و غیرواقعیت‌گویی‌ها اگر خدای ناکرده از سوی مدیران و مسئولین و افراد شناخته شده و معروف دربین مردم منتشر شود به مراتب بدتر و خطرناک‌تر خواهد بود و لذا باید در جامعه مرتفع شود.
...0913
2158- عده‌ای که با لغات و کلمات بازی می‌کنند به ما بگویند اینکه آقای مرحوم هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت نشده بلکه صلاحیت او تایید نشده، چه فرقی با هم دارد؟ (8/10)
2046- نمی‌دانم چه راز و رمزی است؛ سال‌های زیادی است برخی فرهیختگان زمانی که به دانش روز اشراف دارند در راس امور نیستند. آیا ما کلا تحصیلکردگان فرهیخته نداشتیم که از آنها استفاده کنیم؟ چرا آنها در راس مدیریت‌ها نیستند اما عده‌ای باشند و تریبون‌دار هم باشند؟ آقای روحانی! شما هم متاسفانه نشان دادید آنچه مردم انتظار داشتند نیستید. (8/10)
2013- فقر روزنامه‌خوانی در برخی نقاط کشور زیاد است. من در جزیره کیش زندگی می‌کنم هر چقدر جست‌وجو کردم دکه روزنامه‌خوانی و روزنامه‌های شما را پیدا نکردم. حتی چند وقت پیش در شهر اصفهان در یکی از بزرگ‌ترین خیابان‌های این شهر یک دکه روزنامه فروشی پیدا نکردم تا بتوانم روزنامه یا مجله مورد علاقه‌ام را نشر بدهم. این موضوع را شما جراید باید نشر دهید تا رسیدگی شود. (8/10)
1712- جناب آقای مظفری! واقعا برازنده شماست که از شهر یزد شهر ایزد برخاسته باشید، وقتی در روزنامه شما تصویر رفتارهای تند نماینده زاهدان را دیدم و همینطور تصویر فروتنانه از یک مسئول در کره‌جنوبی را دیدم گفتم ما با اینکه شعارهایی که می‌دهیم اما فروتن نیستیم اما آن‌ها این شعارها را نمی‌دهند اما فروتن هستند و تعظیم و عذرخواهی می‌کنند. فروتنی بزرگ‌ترین شجاعت
است. (8/10)
آفتاب یزد: مردمان ایران زمین هم انسان‌های فروتن و مردمداری می‌باشند. البته عده‌ای خاص وقتی به مقامی می‌رسند گذشته خود و گاهی مردم را فراموش می‌کنند. (9/10)
1705- موردی را مطرح می‌کنم، شاید پیگیری شود. من اواخر آبان ماه سرکه خریدم روی آن قیمت خورده بود 12800 تومان. دیروز رفتم خریدم 20400 تومان! 80 درصد افزایش قیمت! این چه ربطی به دلار دارد؟ خواهش می‌کنم پیگیری نمایید. (9/10)
آفتاب یزد:سرکه از سیب به دست می‌آید متاسفانه برخی دلال این میوه را که مصرف عمومی دارد را به قیمت‌های نجومی هدایت کرده اند.
1412- کشور درگیر مشکلات زیادی است. گرانی‌ها بیداد می‌کند. برخی آقایان سخن از انتخابات 1400 می‌زنند. واقعا چه حوصله‌ای دارند؟ (9/10)
1210- یوم‌الله 9 دی بر حماسه آفرینان 9 دی و اهل بصیرت که مشت محکمی به دهان عوامل استکبار و فتنه‌گران زدند مبارک باد. (9/10)
1141- آقایان مسئول کلاه خود را بالاتر بگذارند که افزایش بی‌رویه قیمت‌ها چنان شده که تقریبا به پیسی خورده‌ایم. آقایان! بدانید برخی مردم در تره‌بار میوه دانه‌ای می‌خرند. قدرت خرید مردم پایین آمده. کلاهتان را بالاتر بگذارید. (9/10)
1125- سلام جناب آقای روحانی. باید عرض کنم من پیرمرد بازنشسته دانشگاه تهران از شما دلخور هستم. تخم مرغ دانه‌ای هزارتومان. اما زمانی که من بازنشسته شدم در سال 73، 3 تومان بود. شما حساب کنید چند برابر شده؟ حقوق ما چند برابر شده است؟ قیمت‌ها چند برابر شده حقوق ما چقدر افزایش داشته؟ شما مجری عدالت هستید. (9/10)

اینجا خیابان رودبارشرقی در میرداماد هست که دو تا مشکل مربوط به این خیابان رو لازمه عرض کنم. یکی عرض این خیابان فقط منحصر به تردد دو خودرو درکنار هم است نه بیشتر.اما از یک‌طرف معاونت حمل ونقل منطقه سه، باسه این خیابان تابلوی شناسایی معبر یک‌طرفه و ورود ممنوع رو نصب نکرده و تکلیف معلوم نیست و هر روز درگیری میشه.اگه یک‌طرفه از جنوب به شمال هست،پس ؛ تابلوهای دوگانه ورود ممنوع و یک‌طرفه چرا نصب نمیشه؟ از طرف دیگه، این خیابان برخلاف استانداردهای ایمنی عابر و معبر،پیاده راه جهت تردد ندارد.چند بار هم مشکل با عابرین پیش اومد.حالا هرچه به شهردار ناحیه و منطقه و معاون حمل و نقل وعمران و137-1888می‌گیم،فایده ای نداره.
ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام